Od pon. do petka od 8:00-16:00 ure. 02/7200-483 

Search Site
Prijava na RSS obveščanje

Orodje in stroji za vrt

Izdelki 1 do 9 od skupno 326

na stran
Stran:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Tabela  Seznam 

Nastavi padajočo smer

Izdelki 1 do 9 od skupno 326

na stran
Stran:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Tabela  Seznam 

Nastavi padajočo smer

Spletna stran za svoje funkcionalnosti uporablja spletne piškotke, ki ne hranijo osebnih podatkov. Nekateri piškotki so bili morda že servirani v skladu z zakonodajo.

Z nadaljevanjem obiska teh strani soglašate z njihovo uporabo.

Več o tem

Back to top

Back to top

 

O spletnem centru Podpora

Dodatki

O nas Podjetje

Splošni pogoji
Dostava
Spletni Piškotki

Moj račun
Lista želja
Status naročil
Seznam želja
E-novice

Akcijska ponudba
Ceneje na spletu
Najbolj prodajni artikli
Najbolj popularni artikli
Blagovne znamke

Kontaktirajte nas
Lokacija trgovine

Prodajno mesto
Kontakti
O podjetju

 

Slike so deloma simbolične, možne so napake pri tehničnih podatkih ali pri imenu artikla! Fotografije ne zagotavljajo lastnosti izdelkov.
Ponudba v spletni trgovini frama-shop.si se lahko razlikuje od ponudbe v maloprodajni Trgovini Frama!
Vse cene so v EUR z vključenim ddv!

[profiler]
Memory usage: real: 29884416, emalloc: 28592048
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage2.3476100
mage::app::init::system_config0.0014126,8240
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00331305,472786,432
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Cache0.0001113,0560
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.002018611,3040
mage::app::init::config::load_cache0.010312,1040
mage::app::init::stores0.00951633,008524,288
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.0002181,2720
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_after0.0003181,2720
init_config_section:stores_sl0.003612,1280
mage::app::init_front_controller0.01111483,360524,288
DISPATCH EVENT:controller_front_init_before0.00701307,056262,144
OBSERVER: turpentine_esi_controller_front_init_before0.00551202,392262,144
turpentine::observer::esi::loadCacheClearEvents0.00521171,072262,144
turpentine::helper::esi::getCacheClearEvents0.0012147,696262,144
CORE::create_object_of::Nexcessnet_Turpentine_Model_Shim_Mage_Core_Config0.00081360,5280
OBSERVER: turpentine_varnish_controller_front_init_before0.0006144,6080
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.00281112,824262,144
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.0010152,3360
OBSERVER: ET_IpSecurity_observer0.00522157,0640
OBSERVER: askit0.0002117,0320
OBSERVER: easybanner0.00302102,048262,144
mage::dispatch::db_url_rewrite0.00301128,8880
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0004281,8800
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.0001141,1440
mage::dispatch::routers_match2.2888100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.033612,072,1682,621,440
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0004132,4640
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0021328,2080
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.0015175,1920
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.007811,233,2002,359,296
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.02161623,6400
OBSERVER: log0.01341132,3840
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0004115,9360
OBSERVER: pagecache0.0006118,0880
OBSERVER: persistent0.00114177,8960
OBSERVER: persistent_quote0.00091133,2720
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0006183,3360
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view2.2548100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.0165676554,7120
DISPATCH EVENT:model_load_before0.0002241,8160
DISPATCH EVENT:catalog_controller_category_init_after0.092712,084,9522,097,152
OBSERVER: ammeta0.092512,082,1042,097,152
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Collection0.00391354,128524,288
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_before0.0001111,0000
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_apply_limitations_after0.0003161,1760
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.00239594,6800
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.00109361,9600
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.0048130127,768262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Attribute_Collection0.00273214,6880
locale/currency0.003839200,240262,144
DISPATCH EVENT:currency_display_options_forming0.0007143,1120
OBSERVER: mage_currencysymbol_currency_display_options0.0006140,1760
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.0005116,0320
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_load0.0005144,3840
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_generate_xml_before0.0030197,912262,144
easybanner::updateLayout0.0027155,5680
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_generate_xml0.005417040
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_generate_blocks0.091516,140,0406,029,312
BLOCK: formkey0.00051119,6640
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.00121316,6960
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.00081316,6960
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.00071306,6480
BLOCK: root0.0007167,8880
BLOCK: head0.00051137,224262,144
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00021421,5280
BLOCK: js_cookies0.0003163,6800
BLOCK ACTION: head -> addItem0.00084773,3760
BLOCK: after_body_start0.00041105,136262,144
BLOCK: global_notices0.0003161,8240
BLOCK: header0.0003162,3280
BLOCK: top.links0.0003164,8400
BLOCK: store_language0.0003164,192262,144
BLOCK: catalog.topnav0.00061107,2160
BLOCK: top.container0.0003154,4560
BLOCK: breadcrumbs0.0003161,6960
BLOCK: global_messages0.00051141,224262,144
BLOCK: footer0.00051155,8880
BLOCK: core_profiler0.0003153,9760
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.0016241,9360
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.002612775,6720
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00082223,496262,144
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0021570,7760
BLOCK: catalog_product_price_template0.0003153,7680
BLOCK: return_link0.00071132,832262,144
BLOCK: checkout_cart_link0.0003162,0800
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.00151107,0400
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0006119,3840
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00051146,160262,144
BLOCK: right.poll0.00061110,2320
BLOCK: tags_popular0.0003163,560262,144
BLOCK: right.reports.product.compared0.00061152,7840
BLOCK: google_analytics0.0003163,6560
BLOCK: wishlist_link0.0003167,736262,144
BLOCK: wishlist_sidebar0.00051165,5040
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0003162,9120
BLOCK: head_rss0.0009169,0640
BLOCK: turpentine_notices0.00051121,4800
BLOCK: optimiseweb_cookienotice0.0004166,976262,144
BLOCK: headerCart0.00073135,3440
BLOCK ACTION: headerCart -> addItemRender0.00021218,7840
BLOCK: ajaxpro_customer_login0.00041122,416262,144
BLOCK: ajaxsearch_category_filter0.0004164,8240
BLOCK: navigationpro.top0.0004170,5200
BLOCK: cms_scroll_up0.0004253,2800
BLOCK: left.reports.product.viewed0.0004179,5360
BLOCK: e64bcaf915273bada506379ff8e48f810.0004163,7600
BLOCK: e8b0c687373ecb294bf9fd531b0ff8e30.0004161,968262,144
BLOCK: currency0.0003163,5760
BLOCK: catalog.leftnav0.039811,196,0401,572,864
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Resource_Entity_Attribute_Option_Collection0.0024871,8320
Mage_Catalog_Model_Layer::getState0.0002123,1840
BLOCK: category.products0.00461141,1600
REWRITE: Mage_Catalog_Model_Category::getUrl0.0397370113,5840
BLOCK: product_list0.00051156,1360
BLOCK: product_list_toolbar0.0025192,9760
BLOCK: product_list_toolbar_pager0.0004183,640262,144
BLOCK ACTION: product_list -> addColumnCountLayoutDepend0.00021510,6000
BLOCK: paypal.partner.right.logo0.0003161,3840
BLOCK: subcategories0.0004166,1840
BLOCK: sale.reorder.sidebar0.0004163,024262,144
BLOCK: easybanner.placeholder.left-top0.0004162,7600
BLOCK ACTION: easybanner.placeholder.content-bottom -> addBanner0.0002213,3760
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_render2.0554100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.01819662,928262,144
OBSERVER: turpentine_esi_core_block_abstract_to_html_before0.00699629,0160
OBSERVER: avail_stock_status_to_html_before0.00399651,072262,144
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.01006676,0720
frontend/base/default/template/page/2columns-left.phtml1.9991113,209,13613,893,632
frontend/argento/default/template/page/html/head.phtml0.01851328,936262,144
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.00604549,664262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.01039221,1040
OBSERVER: ajaxpro_add_block_wrapper0.00579236,3920
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0006168,0240
frontend/base/default/template/googleanalytics/ga.phtml0.0004115,9360
frontend/argento/default/template/page/html/header.phtml0.680314,673,3045,242,880
frontend/argento/argento/template/easyflags/flags.phtml0.0047113,5360
init_config_section:stores_de0.002511,7840
frontend/base/default/template/page/template/links.phtml0.0021136,248262,144
CORE::create_object_of::Mage_Widget_Model_Template_Filter0.011614611,543,5680
frontend/argento/default/template/checkout/cart/top.phtml0.00311393,584262,144
CORE::create_object_of::Mage_Sales_Model_Quote0.0003132,4640
frontend/argento/default/template/ajaxsearch/topsearch.phtml0.00251129,256262,144
frontend/argento/default/template/easybanner/placeholder.phtml0.02627398,1680
frontend/argento/default/template/navigationpro/top.phtml0.655813,835,9444,456,448
DISPATCH EVENT:page_block_html_topmenu_gethtml_before0.438522,011,6642,097,152
OBSERVER: catalog_add_topmenu_items0.438322,013,2322,097,152
CORE::create_object_of::TM_NavigationPro_Model_Menu0.0105671381,2640
CORE::create_object_of::TM_EasyBanner_Model_Mysql4_Banner_Collection0.0003211,7200
frontend/base/default/template/catalog/category/view.phtml0.682813,501,0403,670,016
_LOAD_ATTRIBUTE_BY_CODE__0.0019111,0480
layout/package_update: default0.0175140,6560
layout/db_update: default0.0021128,1120
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Layout0.0002137,2480
layout/db_update: STORE_sl1.3168100
layout/db_update: THEME_frontend_argento_argento1.3156100
layout/db_update: catalog_category_view1.3142100
layout/package_update: catalog_category_layered0.0106124,8000
layout/db_update: MAP_popup1.3120100
layout/db_update: SHORTCUT_popup1.3105100
layout/db_update: SHORTCUT_uk_popup1.3090100
layout/db_update: tm_ajaxpro_catalog_product_view1.3074100
layout/package_update: page_two_columns_left0.001121,5200
layout/db_update: page_two_columns_left1.3041200
layout/db_update: catalog_category_layered1.3030100
layout/db_update: CATEGORY_31.3018100
layout/db_update: customer_logged_out1.3003100
DISPATCH EVENT:catalog_block_product_list_collection0.02891586,024524,288
OBSERVER: review0.02871583,136524,288
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.0120185,6960
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.01281350,384262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.01041344,880262,144
OBSERVER: inventory0.016210331,968524,288
OBSERVER: tax0.01672337,0880
CORE::create_object_of::Mage_Tax_Model_Calculation0.00052314,9680
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Group0.00042314,0320
frontend/argento/default/template/catalog/product/list.phtml0.575312,533,8882,621,440
frontend/argento/default/template/catalog/product/list/toolbar.phtml0.0055117,0240
frontend/base/default/template/page/html/pager.phtml0.001514,4640
__EAV_LOAD_MODEL__0.112491,943,8961,310,720
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.053891,426,448524,288
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.00025912,5440
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.03579257,5120
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.01439194,896262,144
CORE::create_object_of::Mage_CatalogInventory_Model_Stock_Item0.0003917,8880
frontend/base/default/template/catalog/product/price.phtml0.33979396,688786,432
CORE::create_object_of::Mage_Weee_Model_Tax0.0003148,7360
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute0.00031510,5200
frontend/argento/default/template/catalog/layer/view.phtml0.12721428,2240
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Layer_Filter_Item0.00044114,6880
frontend/argento/default/template/catalog/layer/filter.phtml0.0118315,5440
DISPATCH EVENT:catalog_prepare_price_select0.01171223,6480
CORE::create_object_of::Mage_Tax_Model_Resource_Class_Collection0.0003211,6880
OBSERVER: weee0.0020182,1280
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Resource_Product_Index_Viewed_Collection0.0007110,1920
frontend/argento/default/template/navigationpro/sidebar.phtml0.397212,579,1442,621,440
CORE::create_object_of::Mage_Tag_Model_Resource_Popular_Collection0.0007135,1040
frontend/base/default/template/optimiseweb/cookienotice/cookienotice.phtml0.0019118,6160
frontend/argento/default/template/ajaxpro/notice.phtml0.0004114,1680
frontend/argento/default/template/ajaxpro/checkout/form.phtml0.0012110,5040
frontend/argento/default/template/ajaxpro/compare/form.phtml0.00471103,7680
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Compare_Item_Collection0.0006110,2960
frontend/argento/default/template/lightboxpro/highslide/config.phtml0.002017,5600
CACHE_URL0.04971837,2321,048,576