Od pon. do petka od 8:00-16:00 ure. 02/7200-483 

Search Site

Kosilnice serije triloy

Kosilnice serije triloy

4 Izdelkov

na stran

Tabela  Seznam 

Nastavi padajočo smer

4 Izdelkov

na stran

Tabela  Seznam 

Nastavi padajočo smer

Spletna stran za svoje funkcionalnosti uporablja spletne piškotke, ki ne hranijo osebnih podatkov. Nekateri piškotki so bili morda že servirani v skladu z zakonodajo.

Z nadaljevanjem obiska teh strani soglašate z njihovo uporabo.

Več o tem

Back to top

 

O spletnem centru Podpora

Dodatki

O nas Podjetje

Splošni pogoji
Dostava
Spletni Piškotki

Moj račun
Lista želja
Status naročil
Seznam želja
E-novice

Akcijska ponudba
Ceneje na spletu
Najbolj prodajni artikli
Najbolj popularni artikli
Blagovne znamke

Kontaktirajte nas
Lokacija trgovine

Prodajno mesto
Kontakti
O podjetju

 

Slike so deloma simbolične, možne so napake pri tehničnih podatkih ali pri imenu artikla! Fotografije ne zagotavljajo lastnosti izdelkov.
Ponudba v spletni trgovini frama-shop.si se lahko razlikuje od ponudbe v maloprodajni Trgovini Frama!
Vse cene so v EUR z vključenim ddv!

[profiler]
Memory usage: real: 28835840, emalloc: 27492888
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage3.1157100
mage::app::init::system_config0.0013126,8240
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00361305,512786,432
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Cache0.0001113,0560
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.001917610,8240
mage::app::init::config::load_cache0.010512,1040
mage::app::init::stores0.83141861,0001,572,864
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.0001108880
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_after0.0002108880
init_config_section:stores_admin0.81421246,7921,048,576
config/load-modules0.211514,104262,144
config/load-modules-declaration0.04601165,808262,144
config/load-db0.1730129,056262,144
mage::app::init_front_controller0.00881480,8320
DISPATCH EVENT:controller_front_init_before0.00601307,4800
OBSERVER: turpentine_esi_controller_front_init_before0.00481203,0320
turpentine::observer::esi::loadCacheClearEvents0.00451171,4560
turpentine::helper::esi::getCacheClearEvents0.0010147,9120
CORE::create_object_of::Nexcessnet_Turpentine_Model_Shim_Mage_Core_Config0.00061360,5280
OBSERVER: turpentine_varnish_controller_front_init_before0.0004144,6080
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.00181110,0320
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.0008152,2000
OBSERVER: ET_IpSecurity_observer0.00472161,8880
OBSERVER: askit0.0002117,0320
OBSERVER: easybanner0.00292103,2320
mage::dispatch::db_url_rewrite0.00351128,824262,144
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0004271,8320
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.0001161,2400
mage::dispatch::routers_match2.2406100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.030912,073,0242,359,296
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0003132,4640
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0019328,2480
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.0013174,688262,144
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.006111,233,1042,097,152
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.02111624,7760
OBSERVER: log0.01331132,3040
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0002115,9360
OBSERVER: pagecache0.0007118,0880
OBSERVER: persistent0.00124175,3680
OBSERVER: persistent_quote0.00081132,2560
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0006182,2240
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view2.2095100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.0165661544,160524,288
DISPATCH EVENT:model_load_before0.0002221,2640
DISPATCH EVENT:catalog_controller_category_init_after0.039412,074,9682,097,152
OBSERVER: ammeta0.039312,072,1202,097,152
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Collection0.00432362,600524,288
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_before0.0001131,0960
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_apply_limitations_after0.0002141,0800
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.0032148101,936262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.00119462,5840
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.0070128135,376262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Attribute_Collection0.00232195,8960
REWRITE: Mage_Catalog_Model_Category::getUrl0.0392371122,4240
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00136136,6000
locale/currency0.003610181,672262,144
DISPATCH EVENT:currency_display_options_forming0.0008142,8640
OBSERVER: mage_currencysymbol_currency_display_options0.0007139,9200
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.0006116,1040
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_load0.03931115,456262,144
layout/package_update: default0.0242274,544262,144
layout/db_update: default0.0044230,168262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Layout0.00053115,7440
layout/package_update: catalog_category_layered_nochildren0.001421,5600
layout/db_update: catalog_category_layered_nochildren1.2271200
layout/db_update: STORE_sl1.2258200
layout/db_update: THEME_frontend_argento_argento1.2244200
layout/package_update: catalog_category_view0.001121,4480
layout/db_update: catalog_category_view1.2231200
layout/package_update: catalog_category_default0.0188231,8240
layout/package_update: MAP_popup0.001632,3120
layout/db_update: MAP_popup1.2088300
layout/package_update: SHORTCUT_popup0.001732,8880
layout/db_update: SHORTCUT_popup1.2074300
layout/package_update: SHORTCUT_uk_popup0.001833,9200
layout/db_update: SHORTCUT_uk_popup1.2060300
layout/package_update: tm_ajaxpro_catalog_product_view0.002033,6400
layout/db_update: tm_ajaxpro_catalog_product_view1.2045300
layout/package_update: page_two_columns_left0.001632,2000
layout/db_update: page_two_columns_left1.2031300
layout/db_update: catalog_category_default1.2132200
layout/db_update: CATEGORY_9121.2119200
layout/package_update: customer_logged_out0.001322,3920
layout/db_update: customer_logged_out1.2104200
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_generate_xml_before0.0030199,0160
easybanner::updateLayout0.0026156,6240
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_generate_xml0.004015680
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_generate_blocks0.053715,003,0644,980,736
BLOCK: formkey0.00061119,832262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.00121186,0720
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.00081186,0720
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.00071186,0720
BLOCK: root0.0008167,8880
BLOCK: head0.00041137,2160
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00021421,5280
BLOCK: js_cookies0.0004163,680262,144
BLOCK ACTION: head -> addItem0.00084270,7280
BLOCK: after_body_start0.00051105,1360
BLOCK: global_notices0.0004161,8240
BLOCK: header0.0003162,3280
BLOCK: top.links0.0004164,848262,144
BLOCK: store_language0.0004164,2000
BLOCK: catalog.topnav0.00061107,2160
BLOCK: top.container0.0003154,464262,144
BLOCK: breadcrumbs0.0003161,6960
BLOCK: global_messages0.00051141,2240
BLOCK: footer0.00061155,888262,144
BLOCK: core_profiler0.0003153,9760
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.0014235,5520
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00092223,520262,144
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0021570,8000
BLOCK: catalog_product_price_template0.0003153,7680
BLOCK: return_link0.00081132,808262,144
BLOCK: checkout_cart_link0.0003162,0800
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.00171107,032262,144
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0007119,3840
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00051146,1360
BLOCK: right.poll0.00061110,232262,144
BLOCK: tags_popular0.0003163,6000
BLOCK: right.reports.product.compared0.00061152,8720
BLOCK: google_analytics0.0003163,704262,144
BLOCK: wishlist_link0.0004167,8080
BLOCK: wishlist_sidebar0.00051165,616262,144
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0004162,9360
BLOCK: head_rss0.0010169,0000
BLOCK: turpentine_notices0.00061121,456262,144
BLOCK: optimiseweb_cookienotice0.0003166,9680
BLOCK: headerCart0.00062138,560262,144
BLOCK ACTION: headerCart -> addItemRender0.0002812,5680
BLOCK: ajaxpro_customer_login0.00051124,4560
BLOCK: ajaxsearch_category_filter0.0003162,7760
BLOCK: navigationpro.top0.0004170,5200
BLOCK: cms_scroll_up0.0004153,2720
BLOCK: left.reports.product.viewed0.0005283,8000
BLOCK: e64bcaf915273bada506379ff8e48f810.0004163,760262,144
BLOCK: e8b0c687373ecb294bf9fd531b0ff8e30.0004161,9440
BLOCK: currency0.0004163,5760
BLOCK: catalog.leftnav0.0004167,8480
BLOCK: category.products0.00521137,224262,144
BLOCK: product_list0.00061156,128262,144
BLOCK: product_list_toolbar0.0026193,2640
BLOCK: product_list_toolbar_pager0.0004183,6160
BLOCK ACTION: product_list -> addColumnCountLayoutDepend0.0001107,5040
BLOCK: paypal.partner.right.logo0.0003161,384262,144
BLOCK: subcategories0.0004166,1840
BLOCK: sale.reorder.sidebar0.0004163,0240
BLOCK: easybanner.placeholder.left-top0.0003162,760262,144
BLOCK ACTION: easybanner.placeholder.content-bottom -> addBanner0.0002213,3760
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_render2.0678100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.02028762,5120
OBSERVER: turpentine_esi_core_block_abstract_to_html_before0.00668727,7200
OBSERVER: avail_stock_status_to_html_before0.00678749,7760
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00885764,904262,144
frontend/base/default/template/page/2columns-left.phtml1.9693113,005,36013,893,632
frontend/argento/default/template/page/html/head.phtml0.03931329,376524,288
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.00814549,6640
CORE::create_object_of::Fooman_Speedster_Model_BuildSpeedster0.001051,3600
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.01278320,5520
OBSERVER: ajaxpro_add_block_wrapper0.00848334,0560
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0010168,064262,144
frontend/base/default/template/googleanalytics/ga.phtml0.0004115,9600
frontend/argento/default/template/page/html/header.phtml0.759914,682,8405,242,880
frontend/argento/argento/template/easyflags/flags.phtml0.0022110,6960
frontend/base/default/template/page/template/links.phtml0.0025136,2400
CORE::create_object_of::Mage_Widget_Model_Template_Filter0.014414601,542,5600
frontend/argento/default/template/checkout/cart/top.phtml0.00321393,576262,144
CORE::create_object_of::Mage_Sales_Model_Quote0.0003132,4640
frontend/argento/default/template/ajaxsearch/topsearch.phtml0.00241127,640262,144
frontend/argento/default/template/easybanner/placeholder.phtml0.03187398,1600
frontend/argento/default/template/navigationpro/top.phtml0.737413,849,9204,456,448
DISPATCH EVENT:page_block_html_topmenu_gethtml_before0.482822,017,5922,097,152
OBSERVER: catalog_add_topmenu_items0.482522,019,1602,097,152
CORE::create_object_of::TM_NavigationPro_Model_Menu0.0095671381,2640
Mage_Catalog_Model_Layer::getState0.0002123,1840
CORE::create_object_of::TM_EasyBanner_Model_Mysql4_Banner_Collection0.0005211,7200
frontend/base/default/template/tm/easycatalogimg/list.phtml0.0034168,9840
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Category_Flat_Collection0.0005217,1280
frontend/base/default/template/catalog/category/view.phtml0.388213,165,6963,407,872
_LOAD_ATTRIBUTE_BY_CODE__0.0036217,9680
DISPATCH EVENT:catalog_block_product_list_collection0.03181531,792524,288
OBSERVER: review0.03161528,392524,288
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.0606247,6320
__EAV_COLLECTION_LOAD_ATTR__0.022825,112262,144
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.02202347,200262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.01742341,376262,144
OBSERVER: inventory0.01206269,320262,144
OBSERVER: tax0.01142198,480262,144
CORE::create_object_of::Mage_Tax_Model_Calculation0.0003128,1760
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Group0.0003127,6960
frontend/argento/default/template/catalog/product/list.phtml0.282212,334,4322,359,296
frontend/argento/default/template/catalog/product/list/toolbar.phtml0.0048113,4480
__EAV_LOAD_MODEL__0.071741,395,6641,048,576
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.03144725,3520
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.00035912,5440
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.02064240,240262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.00774135,776262,144
frontend/base/default/template/catalog/product/price.phtml0.20495382,152786,432
frontend/argento/default/template/catalog/navigation/left.phtml0.0051114,6400
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Resource_Product_Index_Viewed_Collection0.0004110,1920
frontend/argento/default/template/navigationpro/sidebar.phtml0.641913,087,8323,407,872
frontend/argento/default/template/highlight/product/list.phtml0.17521325,376524,288
CORE::create_object_of::Mage_Tag_Model_Resource_Popular_Collection0.0005135,104262,144
frontend/argento/default/template/catalog/product/compare/sidebar.phtml0.003313,0720
frontend/base/default/template/optimiseweb/cookienotice/cookienotice.phtml0.0049118,6240
frontend/argento/default/template/ajaxpro/notice.phtml0.0054114,1760
frontend/argento/default/template/ajaxpro/checkout/form.phtml0.0040110,5040
frontend/argento/default/template/ajaxpro/compare/form.phtml0.00731103,8000
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Compare_Item_Collection0.0005110,2960
frontend/argento/default/template/lightboxpro/highslide/config.phtml0.004815,5120
frontend/argento/default/template/facebooklb/button_script.phtml0.003312,1440
CACHE_URL0.08491791,0241,048,576