Od pon. do petka od 8:00-16:00 ure. 02/7200-483 

Search Site

Traktorji serije 1000 stranski izmet

Traktorji serije 1000 stranski izmet

Traktorji serije 1000 stranski izmet

2 Izdelkov

na stran

Tabela  Seznam 

Nastavi padajočo smer

2 Izdelkov

na stran

Tabela  Seznam 

Nastavi padajočo smer

Spletna stran za svoje funkcionalnosti uporablja spletne piškotke, ki ne hranijo osebnih podatkov. Nekateri piškotki so bili morda že servirani v skladu z zakonodajo.

Z nadaljevanjem obiska teh strani soglašate z njihovo uporabo.

Več o tem

Back to top

Back to top

 

O spletnem centru Podpora

Dodatki

O nas Podjetje

Splošni pogoji
Dostava
Spletni Piškotki

Moj račun
Lista želja
Status naročil
Seznam želja
E-novice

Akcijska ponudba
Ceneje na spletu
Najbolj prodajni artikli
Najbolj popularni artikli
Blagovne znamke

Kontaktirajte nas
Lokacija trgovine

Prodajno mesto
Kontakti
O podjetju

 

Slike so deloma simbolične, možne so napake pri tehničnih podatkih ali pri imenu artikla! Fotografije ne zagotavljajo lastnosti izdelkov.
Ponudba v spletni trgovini frama-shop.si se lahko razlikuje od ponudbe v maloprodajni Trgovini Frama!
Vse cene so v EUR z vključenim ddv!

[profiler]
Memory usage: real: 27525120, emalloc: 26494200
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage1.7498100
mage::app::init::system_config0.0018126,8240
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.0010191,3360
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Cache0.0002113,0560
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.00151298,5680
mage::app::init::config::load_cache0.010512,104524,288
mage::app::init::stores0.00831637,432262,144
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.0002108880
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_after0.0002108880
init_config_section:stores_sl0.003312,1280
mage::app::init_front_controller0.01001483,432524,288
DISPATCH EVENT:controller_front_init_before0.00621307,096262,144
OBSERVER: turpentine_esi_controller_front_init_before0.00481202,432262,144
turpentine::observer::esi::loadCacheClearEvents0.00451171,1120
turpentine::helper::esi::getCacheClearEvents0.0011147,7360
CORE::create_object_of::Nexcessnet_Turpentine_Model_Shim_Mage_Core_Config0.00071360,5280
OBSERVER: turpentine_varnish_controller_front_init_before0.0005144,6080
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.00261112,856262,144
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.0009152,3360
OBSERVER: ET_IpSecurity_observer0.00442157,0640
OBSERVER: askit0.0002117,0320
OBSERVER: easybanner0.00442102,0480
mage::dispatch::db_url_rewrite0.00281129,1120
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0003271,8320
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.0001171,2880
mage::dispatch::routers_match1.6976100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.031812,071,9442,359,296
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0003132,4640
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0019328,2080
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.0015175,192262,144
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.007211,233,1362,097,152
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.02071623,4800
OBSERVER: log0.01301132,3200
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0003115,9360
OBSERVER: pagecache0.0006118,0960
OBSERVER: persistent0.00114177,8800
OBSERVER: persistent_quote0.00091133,1840
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0006183,2000
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view1.6653100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.0165662544,8561,048,576
DISPATCH EVENT:model_load_before0.0002211,6720
DISPATCH EVENT:catalog_controller_category_init_after0.040712,092,3602,097,152
OBSERVER: ammeta0.040612,089,5122,097,152
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Collection0.00452362,456262,144
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_before0.0001141,1440
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_apply_limitations_after0.0002141,0800
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.0029146101,664262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.00119563,2400
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.0078127142,7760
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Attribute_Collection0.00232195,920262,144
REWRITE: Mage_Catalog_Model_Category::getUrl0.0409372122,0800
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00115331,8640
locale/currency0.004510198,576262,144
DISPATCH EVENT:currency_display_options_forming0.0009142,8560
OBSERVER: mage_currencysymbol_currency_display_options0.0007139,9200
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.0005116,032262,144
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_load0.0129144,7440
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_generate_xml_before0.0056197,9120
easybanner::updateLayout0.0038155,5680
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_generate_xml0.008617040
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_generate_blocks0.056215,004,6804,980,736
BLOCK: formkey0.00091119,6640
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.00131206,1680
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.00081206,1680
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.00081206,1680
BLOCK: root0.0012167,888262,144
BLOCK: head0.00081137,2160
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00041421,5280
BLOCK: js_cookies0.0005163,6800
BLOCK ACTION: head -> addItem0.00094773,3760
BLOCK: after_body_start0.00061105,136262,144
BLOCK: global_notices0.0005161,8240
BLOCK: header0.0005162,3280
BLOCK: top.links0.0005164,856262,144
BLOCK: store_language0.0006164,1920
BLOCK: catalog.topnav0.00091107,2160
BLOCK: top.container0.0005154,4560
BLOCK: breadcrumbs0.0005161,696262,144
BLOCK: global_messages0.00091141,2240
BLOCK: footer0.00061155,904262,144
BLOCK: core_profiler0.0003153,9760
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.0013235,6320
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00082223,496262,144
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0022570,7760
BLOCK: catalog_product_price_template0.0003153,7680
BLOCK: return_link0.00071132,832262,144
BLOCK: checkout_cart_link0.0003162,0800
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.00171107,040262,144
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0007119,3840
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00051146,1360
BLOCK: right.poll0.00061110,256262,144
BLOCK: tags_popular0.0003163,5600
BLOCK: right.reports.product.compared0.00061152,7840
BLOCK: google_analytics0.0003163,656262,144
BLOCK: wishlist_link0.0004167,7360
BLOCK: wishlist_sidebar0.00061165,5040
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0003162,928262,144
BLOCK: head_rss0.0010169,0000
BLOCK: turpentine_notices0.00051121,480262,144
BLOCK: optimiseweb_cookienotice0.0003166,9680
BLOCK: headerCart0.00073135,3440
BLOCK ACTION: headerCart -> addItemRender0.00021218,7840
BLOCK: ajaxpro_customer_login0.00041122,408262,144
BLOCK: ajaxsearch_category_filter0.0004164,8240
BLOCK: navigationpro.top0.0004170,520262,144
BLOCK: cms_scroll_up0.0005253,2800
BLOCK: left.reports.product.viewed0.0005283,8000
BLOCK: e64bcaf915273bada506379ff8e48f810.0004163,760262,144
BLOCK: e8b0c687373ecb294bf9fd531b0ff8e30.0003161,9440
BLOCK: currency0.0003163,5760
BLOCK: catalog.leftnav0.0004167,8480
BLOCK: category.products0.00371138,440262,144
BLOCK: product_list0.00051156,136262,144
BLOCK: product_list_toolbar0.0024193,2640
BLOCK: product_list_toolbar_pager0.0004183,6160
BLOCK ACTION: product_list -> addColumnCountLayoutDepend0.00021510,6000
BLOCK: paypal.partner.right.logo0.0004161,384262,144
BLOCK: subcategories0.0004166,1840
BLOCK: sale.reorder.sidebar0.0003163,0240
BLOCK: easybanner.placeholder.left-top0.0003162,7600
BLOCK ACTION: easybanner.placeholder.content-bottom -> addBanner0.0002213,3760
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_render1.5363100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.01438562,4000
OBSERVER: turpentine_esi_core_block_abstract_to_html_before0.00548527,4320
OBSERVER: avail_stock_status_to_html_before0.00308549,4880
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00765461,4880
frontend/base/default/template/page/2columns-left.phtml1.4889112,744,97613,631,488
frontend/argento/default/template/page/html/head.phtml0.01751328,848524,288
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.00564549,6640
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.00788120,5200
OBSERVER: ajaxpro_add_block_wrapper0.00428133,6080
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0006168,048262,144
frontend/base/default/template/googleanalytics/ga.phtml0.0003115,9360
frontend/argento/default/template/page/html/header.phtml0.704414,697,0485,242,880
frontend/argento/argento/template/easyflags/flags.phtml0.0046113,6480
init_config_section:stores_de0.002411,7840
frontend/base/default/template/page/template/links.phtml0.0020136,2080
CORE::create_object_of::Mage_Widget_Model_Template_Filter0.010014611,543,5280
frontend/argento/default/template/checkout/cart/top.phtml0.00301393,600524,288
CORE::create_object_of::Mage_Sales_Model_Quote0.0002132,4640
frontend/argento/default/template/ajaxsearch/topsearch.phtml0.00241129,256262,144
frontend/argento/default/template/easybanner/placeholder.phtml0.02367398,1360
frontend/argento/default/template/navigationpro/top.phtml0.680913,859,8964,456,448
DISPATCH EVENT:page_block_html_topmenu_gethtml_before0.458422,011,3202,359,296
OBSERVER: catalog_add_topmenu_items0.458122,012,8962,359,296
CORE::create_object_of::TM_NavigationPro_Model_Menu0.0090671381,2640
Mage_Catalog_Model_Layer::getState0.0002123,1840
CORE::create_object_of::TM_EasyBanner_Model_Mysql4_Banner_Collection0.0003211,7200
frontend/base/default/template/tm/easycatalogimg/list.phtml0.0032168,9520
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Category_Flat_Collection0.0003217,1280
frontend/base/default/template/catalog/category/view.phtml0.275413,148,8563,407,872
_LOAD_ATTRIBUTE_BY_CODE__0.0048324,8160
layout/package_update: default0.0170140,6560
layout/db_update: default0.0020128,1120
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Layout0.0002147,7200
layout/db_update: catalog_category_layered_nochildren0.7702100
layout/db_update: STORE_sl0.7690100
layout/db_update: THEME_frontend_argento_argento0.7678100
layout/db_update: catalog_category_view0.7664100
layout/package_update: catalog_category_default0.0103124,6720
layout/db_update: MAP_popup0.7643100
layout/db_update: SHORTCUT_popup0.7628100
layout/db_update: SHORTCUT_uk_popup0.7614100
layout/db_update: tm_ajaxpro_catalog_product_view0.7597100
layout/package_update: page_two_columns_left0.001022,0240
layout/db_update: page_two_columns_left0.7565200
layout/db_update: catalog_category_default0.7554100
layout/db_update: CATEGORY_9200.7542100
layout/db_update: customer_logged_out0.7527100
DISPATCH EVENT:catalog_block_product_list_collection0.01971510,656524,288
OBSERVER: review0.01961507,784524,288
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.0273230,5920
__EAV_COLLECTION_LOAD_ATTR__0.010625,120262,144
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.01502344,912524,288
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.01162339,440524,288
OBSERVER: inventory0.01044243,856262,144
OBSERVER: tax0.00752198,280262,144
CORE::create_object_of::Mage_Tax_Model_Calculation0.0002106,9440
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Group0.0001106,5440
frontend/argento/default/template/catalog/product/list.phtml0.171212,261,0482,359,296
frontend/argento/default/template/catalog/product/list/toolbar.phtml0.0042113,7920
__EAV_LOAD_MODEL__0.051321,175,8881,048,576
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.01952442,264262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.00025912,5440
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.01652235,568262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.00762112,4560
frontend/base/default/template/catalog/product/price.phtml0.12923376,304524,288
frontend/argento/default/template/catalog/navigation/left.phtml0.0037114,6400
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Resource_Product_Index_Viewed_Collection0.0003110,1920
frontend/argento/default/template/navigationpro/sidebar.phtml0.402612,830,8483,145,728
frontend/argento/default/template/highlight/product/list.phtml0.0849153,128262,144
CORE::create_object_of::Mage_Tag_Model_Resource_Popular_Collection0.0006135,1040
frontend/base/default/template/optimiseweb/cookienotice/cookienotice.phtml0.0018118,6240
frontend/argento/default/template/ajaxpro/notice.phtml0.0004114,1600
frontend/argento/default/template/ajaxpro/checkout/form.phtml0.0008110,5040
frontend/argento/default/template/ajaxpro/compare/form.phtml0.00401103,7520
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Compare_Item_Collection0.0004110,2960
frontend/argento/default/template/lightboxpro/highslide/config.phtml0.001915,5120
CACHE_URL0.04191785,544786,432