Od pon. do petka od 8:00-16:00 ure. 02/7200-483 

Search Site

Traktorji serije 500 stranski izmet posebna serija

Traktorji serije 500 stranski izmet posebna serija

Traktorji serije 500 stranski izmet posebna serija

2 Izdelkov

na stran

Tabela  Seznam 

Nastavi padajočo smer

2 Izdelkov

na stran

Tabela  Seznam 

Nastavi padajočo smer

Spletna stran za svoje funkcionalnosti uporablja spletne piškotke, ki ne hranijo osebnih podatkov. Nekateri piškotki so bili morda že servirani v skladu z zakonodajo.

Z nadaljevanjem obiska teh strani soglašate z njihovo uporabo.

Več o tem

Back to top

Back to top

 

O spletnem centru Podpora

Dodatki

O nas Podjetje

Splošni pogoji
Dostava
Spletni Piškotki

Moj račun
Lista želja
Status naročil
Seznam želja
E-novice

Akcijska ponudba
Ceneje na spletu
Najbolj prodajni artikli
Najbolj popularni artikli
Blagovne znamke

Kontaktirajte nas
Lokacija trgovine

Prodajno mesto
Kontakti
O podjetju

 

Slike so deloma simbolične, možne so napake pri tehničnih podatkih ali pri imenu artikla! Fotografije ne zagotavljajo lastnosti izdelkov.
Ponudba v spletni trgovini frama-shop.si se lahko razlikuje od ponudbe v maloprodajni Trgovini Frama!
Vse cene so v EUR z vključenim ddv!

[profiler]
Memory usage: real: 27525120, emalloc: 26159640
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage5.9627100
mage::app::init::system_config0.0011126,8240
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.0005191,3360
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Cache0.0001113,0560
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.00141258,3760
mage::app::init::config::load_cache0.016412,104524,288
mage::app::init::stores2.371211,020,6801,572,864
init_config_section:stores_admin2.34281390,7841,572,864
config/load-modules0.375414,104524,288
config/load-modules-declaration0.07691165,808524,288
config/load-db0.3087129,104524,288
mage::app::init_front_controller0.01761480,8640
DISPATCH EVENT:controller_front_init_before0.01211307,4320
OBSERVER: turpentine_esi_controller_front_init_before0.01111202,9520
turpentine::observer::esi::loadCacheClearEvents0.00681171,3520
turpentine::helper::esi::getCacheClearEvents0.0009147,8160
CORE::create_object_of::Nexcessnet_Turpentine_Model_Shim_Mage_Core_Config0.00351360,5280
OBSERVER: turpentine_varnish_controller_front_init_before0.0004144,6160
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.00151110,1040
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.0006152,2080
OBSERVER: ET_IpSecurity_observer0.01362160,7840
OBSERVER: askit0.0002117,0320
OBSERVER: easybanner0.00252102,048262,144
mage::dispatch::db_url_rewrite0.00561128,832262,144
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0003231,6400
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.0001141,1440
mage::dispatch::routers_match3.5261100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.111012,050,6162,359,296
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0003132,4640
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0018328,2720
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::events0.004015440
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.0040174,680262,144
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.045411,233,1362,097,152
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.05071601,7120
OBSERVER: log0.03441111,4880
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0043115,9360
OBSERVER: pagecache0.0006118,1040
OBSERVER: persistent0.00404175,4560
OBSERVER: persistent_quote0.00071131,1360
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0005182,2480
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view3.4146100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.0339660543,464262,144
DISPATCH EVENT:model_load_before0.0002174640
DISPATCH EVENT:catalog_controller_category_init_after0.079512,054,2642,097,152
OBSERVER: ammeta0.079412,051,4162,097,152
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Collection0.01201354,416524,288
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_before0.0001111,0000
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.01128493,1840
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.00109563,2400
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.0186125142,8560
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Attribute_Collection0.00202195,8960
REWRITE: Mage_Catalog_Model_Category::getUrl0.0857372122,6000
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00125130,6800
locale/currency0.00598198,376262,144
DISPATCH EVENT:currency_display_options_forming0.0006142,8560
OBSERVER: mage_currencysymbol_currency_display_options0.0004139,9200
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.0004116,0640
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_load0.0004144,7440
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_generate_xml_before0.0026197,880262,144
easybanner::updateLayout0.0023155,568262,144
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_generate_xml0.011017040
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_generate_blocks0.094015,004,7924,718,592
BLOCK: formkey0.00041119,6560
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.00721196,1200
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.00371196,1200
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.00371196,1200
BLOCK: root0.0007167,8880
BLOCK: head0.00331137,240262,144
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00021421,5280
BLOCK: js_cookies0.0003163,6800
BLOCK ACTION: head -> addItem0.00084773,4080
BLOCK: after_body_start0.00041105,1360
BLOCK: global_notices0.0003161,840262,144
BLOCK: header0.0003162,3280
BLOCK: top.links0.0003164,8400
BLOCK: store_language0.0003164,1920
BLOCK: top.menu0.003111,2880
BLOCK: catalog.topnav0.00041107,272262,144
BLOCK: top.container0.0003154,4560
BLOCK: breadcrumbs0.0003161,6960
BLOCK: global_messages0.00041141,224262,144
BLOCK: footer0.00041155,8880
BLOCK: core_profiler0.0003153,9760
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.0014235,6400
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00072223,4960
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0019570,7760
BLOCK: catalog_product_price_template0.0003153,7680
BLOCK: return_link0.00061132,8080
BLOCK: checkout_cart_link0.0003162,080262,144
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.00141107,0160
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0007119,3840
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00041146,136262,144
BLOCK: right.poll0.00351110,2320
BLOCK: tags_popular0.0003163,5600
BLOCK: right.reports.product.compared0.00051152,784262,144
BLOCK: google_analytics0.0003163,6560
BLOCK: wishlist_link0.0004167,7360
BLOCK: wishlist_sidebar0.00051165,520262,144
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0003162,9120
BLOCK: paypaluk.partner.cart_sidebar.shortcut0.003211,3120
BLOCK: head_rss0.0009169,000262,144
BLOCK: turpentine_notices0.00351121,4560
BLOCK: optimiseweb_cookienotice0.0004166,968262,144
BLOCK: headerCart0.00063135,3440
BLOCK ACTION: headerCart -> addItemRender0.00021218,7840
BLOCK: ajaxpro_customer_login0.00041124,464262,144
BLOCK: ajaxpro_overlay0.003111,4000
BLOCK: ajaxsearch_category_filter0.0003162,7760
BLOCK: tm.load.jquery0.003111,1280
BLOCK: navigationpro.top0.0004170,5200
BLOCK: cms_scroll_up0.0034253,288262,144
BLOCK: left.reports.product.viewed0.0005283,8000
BLOCK: e64bcaf915273bada506379ff8e48f810.0004163,7600
BLOCK: e8b0c687373ecb294bf9fd531b0ff8e30.0003161,9440
BLOCK: currency0.0033163,576262,144
BLOCK: catalog.leftnav0.0004167,8480
BLOCK: category.products0.00691138,528262,144
BLOCK: product_list0.00051156,1200
BLOCK: product_list_toolbar0.0056193,264262,144
BLOCK: product_list_toolbar_pager0.0004183,6400
BLOCK ACTION: product_list -> addColumnCountLayoutDepend0.00021510,6000
BLOCK: paypal.partner.right.logo0.0004161,3840
BLOCK: subcategories0.0034166,1840
BLOCK: sale.reorder.sidebar0.0003163,0240
BLOCK: easybanner.placeholder.left-top0.0003162,7600
BLOCK ACTION: easybanner.placeholder.content-bottom -> addBanner0.0001213,3760
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_generate_blocks_after0.003415,2320
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_render3.2194100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.02078462,3680
OBSERVER: turpentine_esi_core_block_abstract_to_html_before0.00918427,2880
OBSERVER: avail_stock_status_to_html_before0.00328449,3440
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.02125056,9760
frontend/base/default/template/page/2columns-left.phtml3.1069112,089,17613,107,200
frontend/argento/default/template/page/html/head.phtml0.06151329,472262,144
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.00864549,6640
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.01778020,4720
OBSERVER: ajaxpro_add_block_wrapper0.01088033,3760
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0005168,0400
frontend/base/default/template/googleanalytics/ga.phtml0.0003115,9360
frontend/argento/default/template/page/html/header.phtml1.541914,661,6805,505,024
CORE::create_object_of::Mage_Cms_Model_Block0.003274,7040
frontend/argento/argento/template/easyflags/flags.phtml0.0022110,7840
frontend/base/default/template/page/template/links.phtml0.0019136,2080
CORE::create_object_of::Mage_Widget_Model_Template_Filter0.033814611,543,6400
frontend/argento/default/template/checkout/cart/top.phtml0.00561393,600524,288
CORE::create_object_of::Mage_Sales_Model_Quote0.0002132,480262,144
frontend/argento/default/template/ajaxsearch/topsearch.phtml0.00551129,2480
frontend/argento/default/template/easybanner/placeholder.phtml0.04127398,8320
frontend/argento/default/template/navigationpro/top.phtml1.497913,827,3444,456,448
DISPATCH EVENT:page_block_html_topmenu_gethtml_before0.894622,019,1522,359,296
OBSERVER: catalog_add_topmenu_items0.894322,020,5442,359,296
CORE::create_object_of::TM_NavigationPro_Model_Menu0.0252671381,2640
Mage_Catalog_Model_Layer::getState0.0001123,1840
CORE::create_object_of::TM_EasyBanner_Model_Mysql4_Banner_Collection0.0004211,7200
frontend/base/default/template/catalog/category/view.phtml0.634613,149,3843,145,728
_LOAD_ATTRIBUTE_BY_CODE__0.0104325,2000
layout/package_update: default0.0374140,6720
layout/db_update: default0.0044128,112262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Layout0.0003147,7200
layout/db_update: catalog_category_layered_nochildren1.5292100
layout/db_update: STORE_sl1.5244100
layout/db_update: THEME_frontend_argento_argento1.5221100
layout/db_update: catalog_category_view1.5163100
layout/package_update: catalog_category_default0.0217124,6800
layout/db_update: MAP_popup1.5137100
layout/db_update: SHORTCUT_popup1.5090100
layout/db_update: SHORTCUT_uk_popup1.5032100
layout/db_update: tm_ajaxpro_catalog_product_view1.5014100
layout/package_update: page_two_columns_left0.001222,0240
layout/db_update: page_two_columns_left1.4953200
layout/db_update: catalog_category_default1.4936100
layout/db_update: CATEGORY_9141.4886100
layout/db_update: customer_logged_out1.4870100
DISPATCH EVENT:catalog_block_product_list_collection0.03841510,008524,288
OBSERVER: review0.03821507,056524,288
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.0107122,3680
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.01991342,432524,288
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.01501338,320524,288
OBSERVER: inventory0.01263242,720262,144
OBSERVER: tax0.01151197,800262,144
frontend/argento/default/template/catalog/product/list.phtml0.397412,261,0082,359,296
frontend/argento/default/template/catalog/product/list/toolbar.phtml0.0123113,9520
__EAV_LOAD_MODEL__0.101321,175,2081,048,576
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.04022444,712262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.00035912,5440
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.02962232,464262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.01042112,3680
frontend/base/default/template/catalog/product/price.phtml0.23802372,592524,288
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Resource_Product_Index_Viewed_Collection0.0036110,1920
frontend/argento/default/template/navigationpro/sidebar.phtml0.705612,277,8482,621,440
CORE::create_object_of::Mage_Tag_Model_Resource_Popular_Collection0.0005135,104262,144
frontend/base/default/template/optimiseweb/cookienotice/cookienotice.phtml0.0049118,6240
frontend/argento/default/template/ajaxpro/notice.phtml0.0003114,1760
frontend/argento/default/template/ajaxpro/checkout/form.phtml0.0009110,5040
frontend/argento/default/template/ajaxpro/compare/form.phtml0.00791103,7920
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Compare_Item_Collection0.0005110,2960
frontend/argento/default/template/ajaxpro/wishlist/form.phtml0.003511,4320
frontend/argento/default/template/lightboxpro/highslide/config.phtml0.001815,5120
CACHE_URL0.09761786,512786,432