Od pon. do petka od 8:00-16:00 ure. 02/7200-483 

Search Site

Električni

Z izbirano kategorijo se ne ujema noben izdelek.

Spletna stran za svoje funkcionalnosti uporablja spletne piškotke, ki ne hranijo osebnih podatkov. Nekateri piškotki so bili morda že servirani v skladu z zakonodajo.

Z nadaljevanjem obiska teh strani soglašate z njihovo uporabo.

Več o tem

Back to top

Back to top

 

O spletnem centru Podpora

Dodatki

O nas Podjetje

Splošni pogoji
Dostava
Spletni Piškotki

Moj račun
Lista želja
Status naročil
Seznam želja
E-novice

Akcijska ponudba
Ceneje na spletu
Najbolj prodajni artikli
Najbolj popularni artikli
Blagovne znamke

Kontaktirajte nas
Lokacija trgovine

Prodajno mesto
Kontakti
O podjetju

 

Slike so deloma simbolične, možne so napake pri tehničnih podatkih ali pri imenu artikla! Fotografije ne zagotavljajo lastnosti izdelkov.
Ponudba v spletni trgovini frama-shop.si se lahko razlikuje od ponudbe v maloprodajni Trgovini Frama!
Vse cene so v EUR z vključenim ddv!

[profiler]
Memory usage: real: 24641536, emalloc: 23696560
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage3.4639100
mage::app::init::system_config0.0059126,8240
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.01951305,584786,432
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Cache0.0001113,0560
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.00541157,8960
mage::app::init::config::load_cache0.028212,1040
mage::app::init::stores0.02231633,040524,288
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Website_Collection0.004419,2800
init_config_section:stores_sl0.011412,1280
mage::app::init_front_controller0.03001483,384524,288
DISPATCH EVENT:controller_front_init_before0.01831307,056262,144
OBSERVER: turpentine_esi_controller_front_init_before0.01701202,392262,144
turpentine::observer::esi::loadCacheClearEvents0.01681171,072262,144
turpentine::helper::esi::getCacheClearEvents0.0051147,696262,144
CORE::create_object_of::Nexcessnet_Turpentine_Model_Shim_Mage_Core_Config0.00891360,5280
OBSERVER: turpentine_varnish_controller_front_init_before0.0005144,6080
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.01071112,848262,144
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.0008152,3360
OBSERVER: ET_IpSecurity_observer0.01702157,0640
OBSERVER: askit0.0002117,0320
OBSERVER: easybanner0.01272102,0480
mage::dispatch::db_url_rewrite0.00631128,8880
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0003181,4000
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.0001141,1440
mage::dispatch::routers_match3.3037100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.076212,072,1042,621,440
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0003132,4640
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0060328,2080
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.0044175,1920
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.026711,233,1682,359,296
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.03891623,6080
OBSERVER: log0.01881132,3840
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0002115,9360
OBSERVER: pagecache0.0005118,0880
OBSERVER: persistent0.00114177,8960
OBSERVER: persistent_quote0.00111133,2400
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0008183,2720
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view3.2271100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.0336660543,472262,144
DISPATCH EVENT:model_load_before0.0001141,3360
DISPATCH EVENT:catalog_controller_category_init_after0.103411,782,5361,835,008
OBSERVER: ammeta0.097211,779,6881,835,008
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Collection0.01311354,096524,288
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_before0.0001111,0000
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.00737391,6880
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.00043020,6000
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.007634248,616262,144
REWRITE: Mage_Catalog_Model_Category::getUrl0.0903372122,4080
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.01513118,8400
CORE::create_object_of::Mage_Directory_Model_Currency0.002121,9360
locale/currency0.01188198,3360
DISPATCH EVENT:currency_display_options_forming0.0009142,8560
OBSERVER: mage_currencysymbol_currency_display_options0.0007139,9200
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.0005116,0320
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_load0.17711119,656262,144
layout/package_update: default0.0884278,664262,144
layout/db_update: default0.0183230,1840
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Layout0.00083316,6880
layout/package_update: catalog_category_layered_nochildren0.001721,560262,144
layout/db_update: catalog_category_layered_nochildren0.8830200
layout/package_update: STORE_sl0.001122320
layout/db_update: STORE_sl0.8816200
layout/package_update: THEME_frontend_argento_argento0.001122320
layout/db_update: THEME_frontend_argento_argento0.8775200
layout/package_update: catalog_category_view0.001421,4480
layout/db_update: catalog_category_view0.8761200
layout/package_update: catalog_category_layered0.0695235,6000
layout/package_update: MAP_popup0.005832,2960
layout/db_update: MAP_popup0.8474300
layout/package_update: SHORTCUT_popup0.002532,8720
layout/db_update: SHORTCUT_popup0.8424300
layout/package_update: SHORTCUT_uk_popup0.002132,9200
layout/db_update: SHORTCUT_uk_popup0.8408300
layout/package_update: tm_ajaxpro_catalog_product_view0.005533,6400
layout/db_update: tm_ajaxpro_catalog_product_view0.8364300
layout/package_update: page_two_columns_left0.003154,6000
layout/db_update: page_two_columns_left0.8348500
layout/db_update: catalog_category_layered0.8552200
layout/package_update: CATEGORY_2470.001322320
layout/db_update: CATEGORY_2470.8506200
layout/package_update: customer_logged_out0.001622,8880
layout/db_update: customer_logged_out0.8489200
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_generate_xml_before0.0128197,9120
easybanner::updateLayout0.0082155,5680
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_generate_xml0.018915680
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_generate_blocks0.255915,283,5445,242,880
BLOCK: formkey0.00481119,6720
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.00661206,1680
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.00111206,1680
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.00091206,1680
BLOCK: root0.0010167,896262,144
BLOCK: head0.00041137,2160
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00031421,5280
BLOCK: js_cookies0.0004163,6800
BLOCK ACTION: head -> addItem0.00984773,3760
BLOCK: after_body_start0.00041105,136262,144
BLOCK: global_notices0.0003161,8240
BLOCK: header0.0055162,3280
BLOCK: top.links0.0004164,840262,144
BLOCK: store_language0.0004164,1920
BLOCK: catalog.topnav0.00051107,2160
BLOCK: top.container0.0045154,4560
BLOCK: breadcrumbs0.0005161,720262,144
BLOCK: global_messages0.00061141,2240
BLOCK: footer0.00061155,904262,144
BLOCK: before_body_end0.005311,2960
BLOCK: core_profiler0.0005153,9760
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.0075235,5600
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00112223,496262,144
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0104570,8000
BLOCK: catalog_product_price_template0.0004153,7680
BLOCK: return_link0.00641132,824262,144
BLOCK: checkout_cart_link0.0006162,0800
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.00721107,040262,144
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0042119,3840
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00051146,1360
BLOCK: right.poll0.00051110,232262,144
BLOCK: tags_popular0.0003163,5600
BLOCK: right.reports.product.compared0.01151152,7840
BLOCK: google_analytics0.0005163,672262,144
BLOCK: wishlist_link0.0003167,7360
BLOCK: wishlist_sidebar0.00051165,504262,144
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0003162,9120
BLOCK: paypaluk.partner.cart_sidebar.shortcut0.002811,3120
BLOCK: head_rss0.0091169,0000
BLOCK: turpentine_notices0.00061121,480262,144
BLOCK ACTION: messages -> setEsiOptions0.002945,1520
BLOCK: optimiseweb_cookienotice0.0004166,9680
BLOCK: headerCart0.00083135,344262,144
BLOCK ACTION: headerCart -> addItemRender0.00021218,7840
BLOCK: ajaxpro_customer_login0.00441122,4080
BLOCK: ajaxsearch_category_filter0.0005162,7760
BLOCK: navigationpro.top0.0046170,5200
BLOCK: cms_scroll_up0.0005253,2720
BLOCK: left.reports.product.viewed0.0129283,8000
BLOCK: e64bcaf915273bada506379ff8e48f810.0004163,768262,144
BLOCK: e8b0c687373ecb294bf9fd531b0ff8e30.0004163,9920
BLOCK: currency0.0004163,5760
BLOCK: catalog.leftnav0.01101344,576262,144
Mage_Catalog_Model_Layer::getState0.0003123,1840
BLOCK: category.products0.01641138,384262,144
BLOCK: product_list0.00491156,136262,144
BLOCK: product_list_toolbar0.0096193,4080
BLOCK: product_list_toolbar_pager0.0059183,6160
BLOCK ACTION: product_list -> addColumnCountLayoutDepend0.00051510,6000
BLOCK: product.info.addtocart.paypal.wrapper0.004311,7520
BLOCK: paypal.partner.right.logo0.0006161,400262,144
BLOCK ACTION: product.info.addtocart.paypaluk -> setShowOrPosition0.004117680
BLOCK: subcategories0.0006166,1840
BLOCK ACTION: subcategories -> addDataFromConfig0.004515,4240
BLOCK: sale.reorder.sidebar0.0068163,0240
BLOCK: easybanner.placeholder.left-top0.0006162,7600
BLOCK: easybanner.placeholder.page-bottom0.004311,4240
BLOCK ACTION: easybanner.placeholder.content-bottom -> addBanner0.0044213,3760
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_render2.6459100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.02768062,1600
OBSERVER: turpentine_esi_core_block_abstract_to_html_before0.01198026,7040
OBSERVER: avail_stock_status_to_html_before0.01008048,7680
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.01624754,5360
frontend/base/default/template/page/2columns-left.phtml2.591619,470,64010,223,616
frontend/argento/default/template/page/html/head.phtml0.08401328,872524,288
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.02944448,5840
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.02617619,9280
OBSERVER: ajaxpro_add_block_wrapper0.02047632,0160
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0005168,040262,144
frontend/base/default/template/googleanalytics/ga.phtml0.0003115,9360
frontend/argento/default/template/page/html/header.phtml1.606714,676,0325,242,880
frontend/argento/argento/template/easyflags/flags.phtml0.0181113,6160
init_config_section:stores_de0.014911,7840
frontend/base/default/template/page/template/links.phtml0.0137136,2320
frontend/base/default/template/page/template/linksblock.phtml0.004211,7840
CORE::create_object_of::Mage_Widget_Model_Template_Filter0.023114611,543,4880
frontend/argento/default/template/checkout/cart/top.phtml0.00971393,584524,288
CORE::create_object_of::Mage_Sales_Model_Quote0.0002132,4640
frontend/argento/default/template/ajaxsearch/topsearch.phtml0.00651129,256262,144
frontend/argento/default/template/easybanner/placeholder.phtml0.03007398,4800
frontend/argento/default/template/navigationpro/top.phtml1.506813,838,3444,194,304
DISPATCH EVENT:page_block_html_topmenu_gethtml_before1.066522,013,5762,097,152
OBSERVER: catalog_add_topmenu_items1.057122,014,9682,097,152
CORE::create_object_of::TM_NavigationPro_Model_Menu0.0157671381,2640
CORE::create_object_of::TM_EasyBanner_Model_Mysql4_Banner_Collection0.0003211,7200
frontend/base/default/template/catalog/category/view.phtml0.19081468,936524,288
_LOAD_ATTRIBUTE_BY_CODE__0.0050170,192262,144
DISPATCH EVENT:catalog_block_product_list_collection0.0042165,1520
OBSERVER: review0.0040162,2640
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.003312,3920
frontend/argento/default/template/catalog/layer/view.phtml0.002213,1760
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Resource_Product_Index_Viewed_Collection0.0004110,1920
frontend/argento/default/template/navigationpro/sidebar.phtml0.585312,317,6482,359,296
CORE::create_object_of::Mage_Tag_Model_Resource_Popular_Collection0.0005135,1040
frontend/argento/default/template/catalog/product/compare/sidebar.phtml0.0003122,8400
frontend/base/default/template/optimiseweb/cookienotice/cookienotice.phtml0.0017118,6160
frontend/argento/default/template/ajaxpro/notice.phtml0.0003113,9280
frontend/argento/default/template/ajaxpro/checkout/form.phtml0.0008110,5040
frontend/argento/default/template/ajaxpro/compare/form.phtml0.00391103,7680
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Compare_Item_Collection0.0005110,2960
frontend/argento/default/template/lightboxpro/highslide/config.phtml0.004415,5120
CACHE_URL0.04361761,232786,432