Od pon. do petka od 8:00-16:00 ure. 02/7200-483 

Search Site

Motorni

3 Izdelkov

na stran

Tabela  Seznam 

Nastavi padajočo smer

3 Izdelkov

na stran

Tabela  Seznam 

Nastavi padajočo smer

Spletna stran za svoje funkcionalnosti uporablja spletne piškotke, ki ne hranijo osebnih podatkov. Nekateri piškotki so bili morda že servirani v skladu z zakonodajo.

Z nadaljevanjem obiska teh strani soglašate z njihovo uporabo.

Več o tem

Back to top

Back to top

 

O spletnem centru Podpora

Dodatki

O nas Podjetje

Splošni pogoji
Dostava
Spletni Piškotki

Moj račun
Lista želja
Status naročil
Seznam želja
E-novice

Akcijska ponudba
Ceneje na spletu
Najbolj prodajni artikli
Najbolj popularni artikli
Blagovne znamke

Kontaktirajte nas
Lokacija trgovine

Prodajno mesto
Kontakti
O podjetju

 

Slike so deloma simbolične, možne so napake pri tehničnih podatkih ali pri imenu artikla! Fotografije ne zagotavljajo lastnosti izdelkov.
Ponudba v spletni trgovini frama-shop.si se lahko razlikuje od ponudbe v maloprodajni Trgovini Frama!
Vse cene so v EUR z vključenim ddv!

[profiler]
Memory usage: real: 29360128, emalloc: 27680320
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage2.1227100
mage::app::init::system_config0.0015126,8240
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.0039191,3360
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Cache0.0002113,0560
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.00181589,9600
mage::app::init::config::load_cache0.012012,104524,288
mage::app::init::stores0.01251637,456262,144
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.0002181,2720
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_after0.0003181,2720
init_config_section:stores_sl0.006112,1280
mage::app::init_front_controller0.03401483,432524,288
DISPATCH EVENT:controller_front_init_before0.01261307,104262,144
OBSERVER: turpentine_esi_controller_front_init_before0.01121202,440262,144
turpentine::observer::esi::loadCacheClearEvents0.01101171,1120
turpentine::helper::esi::getCacheClearEvents0.0043147,7360
CORE::create_object_of::Nexcessnet_Turpentine_Model_Shim_Mage_Core_Config0.00071360,5280
OBSERVER: turpentine_varnish_controller_front_init_before0.0005144,6080
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.00561112,848262,144
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.0155152,3360
OBSERVER: ET_IpSecurity_observer0.02812157,0640
OBSERVER: askit0.0004117,0320
OBSERVER: easybanner0.01102102,0480
mage::dispatch::db_url_rewrite0.00611129,1120
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0004221,5920
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.0001141,1440
mage::dispatch::routers_match2.0135100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.060712,071,9602,359,296
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0004132,4640
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0052328,2080
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.0046175,192262,144
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.013811,233,1602,097,152
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.03641623,4720
OBSERVER: log0.01911132,3200
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0003115,9360
OBSERVER: pagecache0.0006118,0960
OBSERVER: persistent0.00144177,8800
OBSERVER: persistent_quote0.00091133,1760
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0006183,1760
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view1.9520100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.0188660543,448262,144
DISPATCH EVENT:model_load_before0.0002181,5280
DISPATCH EVENT:catalog_controller_category_init_after0.082812,096,8242,097,152
OBSERVER: ammeta0.082612,093,9762,097,152
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Collection0.00801354,104262,144
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_before0.0002111,0000
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_apply_limitations_after0.0001108880
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.00608393,072262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.00129361,9280
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.0052124126,8960
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Attribute_Collection0.00303214,688524,288
REWRITE: Mage_Catalog_Model_Category::getUrl0.0421372122,3680
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00125935,4160
locale/currency0.006118198,960262,144
DISPATCH EVENT:currency_display_options_forming0.0009142,8560
OBSERVER: mage_currencysymbol_currency_display_options0.0007139,9200
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.0010116,0560
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_load0.0007144,8720
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_generate_xml_before0.0111197,9120
easybanner::updateLayout0.0104155,5680
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_generate_xml0.018417040
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_generate_blocks0.153216,135,0566,029,312
BLOCK: formkey0.00101119,6640
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.00131326,7440
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.00081326,7440
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.00081316,6960
BLOCK: root0.0043167,888262,144
BLOCK: head0.00081137,2160
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00041421,5280
BLOCK: js_cookies0.0005163,6800
BLOCK ACTION: head -> addItem0.00704773,400262,144
BLOCK: after_body_start0.00051105,1360
BLOCK: global_notices0.0003161,8240
BLOCK: header0.0003162,3280
BLOCK: top.links0.0003164,840262,144
BLOCK: store_language0.0003164,1920
BLOCK: catalog.topnav0.00061107,2160
BLOCK: top.container0.0034154,4560
BLOCK: breadcrumbs0.0004161,704262,144
BLOCK: global_messages0.00061141,2240
BLOCK: footer0.00051155,912262,144
BLOCK: core_profiler0.0034153,9760
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.0015235,6000
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00082223,496262,144
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0032570,7760
BLOCK: catalog_product_price_template0.0003153,7680
BLOCK: return_link0.00081132,824262,144
BLOCK: checkout_cart_link0.0003162,0800
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.00471107,040262,144
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0137119,3840
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00081146,1360
BLOCK: right.poll0.00061110,240262,144
BLOCK: tags_popular0.0003163,5600
BLOCK: right.reports.product.compared0.00061152,7840
BLOCK: google_analytics0.0018163,656262,144
BLOCK: wishlist_link0.0007167,7360
BLOCK: wishlist_sidebar0.00251165,512262,144
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0033162,9120
BLOCK: head_rss0.0010169,0000
BLOCK: turpentine_notices0.00051121,480262,144
BLOCK ACTION: right.poll -> setEsiOptions0.006212,0880
BLOCK: optimiseweb_cookienotice0.0005166,9680
BLOCK: headerCart0.00083135,3440
BLOCK ACTION: headerCart -> addItemRender0.00021218,784262,144
BLOCK: ajaxpro_customer_login0.00041122,4080
BLOCK: ajaxpro_overlay0.003411,4000
BLOCK: ajaxsearch_category_filter0.0004164,8240
BLOCK: navigationpro.top0.0004170,5200
BLOCK: cms_scroll_up0.0005253,2800
BLOCK: left.reports.product.viewed0.0005283,8000
BLOCK: e64bcaf915273bada506379ff8e48f810.0004163,768262,144
BLOCK ACTION: e64bcaf915273bada506379ff8e48f81 -> setData0.003219360
BLOCK: e8b0c687373ecb294bf9fd531b0ff8e30.0004161,9440
BLOCK: currency0.0003163,5760
BLOCK: catalog.leftnav0.038111,195,9681,572,864
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Resource_Entity_Attribute_Option_Collection0.0024871,8800
Mage_Catalog_Model_Layer::getState0.0002123,1840
BLOCK: category.products0.00371138,4160
BLOCK: product_list0.00051156,1360
BLOCK: product_list_toolbar0.0027192,976262,144
BLOCK: product_list_toolbar_pager0.0005183,6160
BLOCK ACTION: product_list -> addColumnCountLayoutDepend0.00021510,6000
BLOCK: paypal.partner.right.logo0.0004161,3840
BLOCK: subcategories0.0004166,184262,144
BLOCK: sale.reorder.sidebar0.0004163,0240
BLOCK: easybanner.placeholder.left-top0.0003162,7600
BLOCK ACTION: easybanner.placeholder.content-bottom -> addBanner0.0002213,3760
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_render1.6747100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.01598762,4960
OBSERVER: turpentine_esi_core_block_abstract_to_html_before0.00638727,7200
OBSERVER: avail_stock_status_to_html_before0.00338749,7760
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00885664,7200
frontend/base/default/template/page/2columns-left.phtml1.6204112,788,79213,893,632
frontend/argento/default/template/page/html/head.phtml0.01971328,856262,144
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.00624549,6640
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.00888320,7440
OBSERVER: ajaxpro_add_block_wrapper0.00488334,2320
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0006168,0240
frontend/base/default/template/googleanalytics/ga.phtml0.0004115,9360
frontend/argento/default/template/page/html/header.phtml0.787214,672,3045,242,880
frontend/argento/argento/template/easyflags/flags.phtml0.0052113,6080
init_config_section:stores_de0.002611,7840
frontend/base/default/template/page/template/links.phtml0.0023136,2240
CORE::create_object_of::Mage_Widget_Model_Template_Filter0.012314611,543,568262,144
frontend/argento/default/template/checkout/cart/top.phtml0.00361393,600524,288
CORE::create_object_of::Mage_Sales_Model_Quote0.0003132,464262,144
frontend/argento/default/template/ajaxsearch/topsearch.phtml0.00261129,2560
frontend/argento/default/template/easybanner/placeholder.phtml0.02547398,1920
frontend/argento/default/template/navigationpro/top.phtml0.760213,835,2084,456,448
DISPATCH EVENT:page_block_html_topmenu_gethtml_before0.507922,011,8242,359,296
OBSERVER: catalog_add_topmenu_items0.507622,013,3842,359,296
CORE::create_object_of::TM_NavigationPro_Model_Menu0.0093671381,2640
CORE::create_object_of::TM_EasyBanner_Model_Mysql4_Banner_Collection0.0004211,7200
frontend/base/default/template/catalog/category/view.phtml0.340213,169,0083,407,872
_LOAD_ATTRIBUTE_BY_CODE__0.0022111,0640
layout/package_update: default0.0185140,6560
layout/db_update: default0.0029128,1120
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Layout0.0003147,7200
layout/db_update: catalog_category_layered_nochildren0.8230100
layout/db_update: STORE_sl0.8216100
layout/db_update: THEME_frontend_argento_argento0.8202100
layout/db_update: catalog_category_view0.8188100
layout/package_update: catalog_category_layered0.0110124,8000
layout/db_update: MAP_popup0.8166100
layout/db_update: SHORTCUT_popup0.8149100
layout/db_update: SHORTCUT_uk_popup0.8133100
layout/db_update: tm_ajaxpro_catalog_product_view0.8117100
layout/package_update: page_two_columns_left0.001222,0400
layout/db_update: page_two_columns_left0.8082200
layout/db_update: catalog_category_layered0.8070100
layout/db_update: CATEGORY_2460.8058100
layout/db_update: customer_logged_out0.8041100
DISPATCH EVENT:catalog_block_product_list_collection0.02431519,776524,288
OBSERVER: review0.02411516,904524,288
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.0053131,2960
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.01471344,112524,288
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.01171339,800524,288
OBSERVER: inventory0.01004255,496262,144
OBSERVER: tax0.01662340,472262,144
CORE::create_object_of::Mage_Tax_Model_Calculation0.0002106,9440
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Group0.0002106,5440
frontend/argento/default/template/catalog/product/list.phtml0.227512,294,5122,359,296
frontend/argento/default/template/catalog/product/list/toolbar.phtml0.0045113,6000
__EAV_LOAD_MODEL__0.064531,266,6321,048,576
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.02643562,056262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.00035912,5440
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.01933238,2800
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.00753124,096262,144
frontend/base/default/template/catalog/product/price.phtml0.12623376,048524,288
frontend/argento/default/template/catalog/layer/view.phtml0.04051370,4960
DISPATCH EVENT:catalog_prepare_price_select0.01071227,7200
CORE::create_object_of::Mage_Tax_Model_Resource_Class_Collection0.0003211,6880
OBSERVER: weee0.0018182,1280
frontend/argento/default/template/catalog/layer/filter.phtml0.001626,8240
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Resource_Product_Index_Viewed_Collection0.0004110,1920
frontend/argento/default/template/navigationpro/sidebar.phtml0.320912,316,5762,621,440
frontend/argento/default/template/ajaxsearch/leftsearch.phtml0.00131263,528262,144
CORE::create_object_of::Mage_Tag_Model_Resource_Popular_Collection0.0005135,1040
frontend/base/default/template/optimiseweb/cookienotice/cookienotice.phtml0.0023118,6160
frontend/argento/default/template/ajaxpro/notice.phtml0.0004114,1600
frontend/argento/default/template/ajaxpro/checkout/form.phtml0.0012110,5040
frontend/argento/default/template/ajaxpro/compare/form.phtml0.00451103,7520
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Compare_Item_Collection0.0005110,2960
frontend/argento/default/template/lightboxpro/highslide/config.phtml0.002117,5600
CACHE_URL0.04801792,8801,048,576