Od pon. do petka od 8:00-16:00 ure. 02/7200-483 

Search Site

Pioneer SE-CL501-L - Slušalke

Bodite prvi in podajte mnenje za ta artikel

Tiskaj produktno kartico

Tip slušalk: Dinamične, zaprte slušalke Frekvenčni odziv: 20 - 20,000 Hz Upornost: 24 Ohm Maksimalna vhodna moč: 100 mW Občutljivost: 100 dB Premer gonilnika, zvočnika: 9 mm Vtič: 3.5mm 3P mini-plug Dolžina kabla: 1.2 m Y-type OFC Dodatki: gumice slušalk (S/M/L) Teža, br...
Dobava: 3-5 dni
Dobava: 3-5 dni
10,99 €

Tip slušalk: Dinamične, zaprte slušalke
Frekvenčni odziv: 20 - 20,000 Hz
Upornost: 24 Ohm
Maksimalna vhodna moč: 100 mW
Občutljivost: 100 dB
Premer gonilnika, zvočnika: 9 mm
Vtič: 3.5mm 3P mini-plug
Dolžina kabla: 1.2 m Y-type OFC
Dodatki: gumice slušalk (S/M/L)
Teža, brez kabla: 4g


Blagovna znamka Pioneer
Garancija ..........
EAN 4988028195082
Kataloška šifra 3302

Uporabite presledke med zaznamki. Uporabite (') za stavke.

Vaše mnenje
Ocenjujete: Pioneer SE-CL501-L - Slušalke

Kakšna je vaša ocena tega izdelka? *

  Ocena
Cena
Uporabnost
Kakovost

Vprašanje o produktu

Tukaj še ni bilo javno objavljenih vprašanj

Pošljite vprašanje o produktu in boste dobili odgovor v najkrajšem možnem času.

Postavite vprašanje

* Obvezna polja

Spletna stran za svoje funkcionalnosti uporablja spletne piškotke, ki ne hranijo osebnih podatkov. Nekateri piškotki so bili morda že servirani v skladu z zakonodajo.

Z nadaljevanjem obiska teh strani soglašate z njihovo uporabo.

Več o tem

Back to top

 

O spletnem centru Podpora

Dodatki

O nas Podjetje

Splošni pogoji
Dostava
Spletni Piškotki

Moj račun
Lista želja
Status naročil
Seznam želja
E-novice

Akcijska ponudba
Ceneje na spletu
Najbolj prodajni artikli
Najbolj popularni artikli
Blagovne znamke

Kontaktirajte nas
Lokacija trgovine

Prodajno mesto
Kontakti
O podjetju

 

Slike so deloma simbolične, možne so napake pri tehničnih podatkih ali pri imenu artikla! Fotografije ne zagotavljajo lastnosti izdelkov.
Ponudba v spletni trgovini frama-shop.si se lahko razlikuje od ponudbe v maloprodajni Trgovini Frama!
Vse cene so v EUR z vključenim ddv!

[profiler]
Memory usage: real: 29360128, emalloc: 28670976
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage2.5790100
mage::app::init::system_config0.0017126,8240
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00401305,528786,432
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Cache0.0003113,0560
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.002624414,0880
mage::app::init::config::load_cache0.011212,1040
mage::app::init::stores0.979011,000,4961,835,008
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.0003181,2720
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_after0.0002181,2720
init_config_section:stores_admin0.96601370,4721,310,720
config/load-modules0.218514,104262,144
config/load-modules-declaration0.04061165,808262,144
config/load-db0.1787129,064262,144
mage::app::init_front_controller0.00841481,0400
DISPATCH EVENT:controller_front_init_before0.00561307,3280
OBSERVER: turpentine_esi_controller_front_init_before0.00441202,8640
turpentine::observer::esi::loadCacheClearEvents0.00421171,2800
turpentine::helper::esi::getCacheClearEvents0.0009147,7760
CORE::create_object_of::Nexcessnet_Turpentine_Model_Shim_Mage_Core_Config0.00061360,5280
OBSERVER: turpentine_varnish_controller_front_init_before0.0004144,6160
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.00171110,3840
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.0008152,2080
OBSERVER: ET_IpSecurity_observer0.00512161,6160
OBSERVER: askit0.0002117,0320
OBSERVER: easybanner0.00322102,7440
mage::dispatch::db_url_rewrite0.00271128,8240
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0004382,3600
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.0002291,8640
mage::dispatch::routers_match1.5527100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.031412,055,8322,359,296
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0003132,4640
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0019328,2720
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.0015174,6800
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.005811,216,5362,359,296
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.02171623,6560
OBSERVER: log0.01361132,3120
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0002115,9360
OBSERVER: pagecache0.0006118,0880
OBSERVER: persistent0.00124175,3920
OBSERVER: persistent_quote0.00081131,5120
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0005182,2240
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view1.5210100
DISPATCH EVENT:model_load_before0.0003342,0400
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product0.0021197,3280
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.0041410138,1600
__EAV_LOAD_MODEL__0.088442,049,5681,572,864
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Attribute_Collection0.00202119,8560
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.00199764,5520
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.006629550,0240
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.03654639,240262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.00046313,3760
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.02264280,5200
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.00644195,344262,144
OBSERVER: inventory0.00614192,984262,144
DISPATCH EVENT:catalog_controller_product_view0.018911,077,6961,048,576
OBSERVER: reports0.018311,019,6881,048,576
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Resource_Product_Index_Viewed_Collection0.00361313,936262,144
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_before0.0002261,7200
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_apply_limitations_after0.0001119360
OBSERVER: sendfriend0.0004153,1040
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.0006116,0320
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_load0.04601134,840262,144
layout/package_update: default0.0290274,0480
layout/db_update: default0.0041230,1680
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Layout0.00063216,2160
layout/package_update: STORE_sl0.00122232524,288
layout/db_update: STORE_sl0.4583200
layout/db_update: THEME_frontend_argento_argento0.4570200
layout/package_update: catalog_product_view0.0292272,6240
layout/package_update: MAP_popup0.001732,3040
layout/db_update: MAP_popup0.4362300
layout/package_update: MAP_price_msrp_item0.001832,8560
layout/db_update: MAP_price_msrp_item0.4348300
layout/package_update: SHORTCUT_popup0.001832,8720
layout/db_update: SHORTCUT_popup0.4333300
layout/package_update: SHORTCUT_uk_popup0.001932,8960
layout/db_update: SHORTCUT_uk_popup0.4316300
layout/package_update: tm_lihgtboxpro_product_info_media0.001632,0400
layout/db_update: tm_lihgtboxpro_product_info_media0.4302300
layout/package_update: page_one_column0.001732,1280
layout/db_update: page_one_column0.4288300
layout/db_update: catalog_product_view0.4423200
layout/package_update: PRODUCT_TYPE_simple0.001423,4640
layout/db_update: PRODUCT_TYPE_simple0.4407200
layout/db_update: PRODUCT_59440.4394200
layout/package_update: customer_logged_out0.001322,3760
layout/db_update: customer_logged_out0.4379200
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_generate_xml_before0.0033198,6080
easybanner::updateLayout0.0029156,1600
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_xml0.006515680
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_blocks0.098517,585,9847,602,176
BLOCK: formkey0.00051119,752262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.00141618,1360
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.00101618,1360
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.00081608,0880
BLOCK: root0.0008167,8880
BLOCK: head0.00051137,2160
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00021523,0240
BLOCK: js_cookies0.0003163,680262,144
BLOCK ACTION: head -> addItem0.00074169,0880
BLOCK: after_body_start0.00041105,1360
BLOCK: global_notices0.0003161,8240
BLOCK: header0.0003162,344262,144
BLOCK: top.links0.0004164,8400
BLOCK: store_language0.0003164,1920
BLOCK: catalog.topnav0.00061107,2160
BLOCK: top.container0.0003154,456262,144
BLOCK: breadcrumbs0.0003161,6960
BLOCK: global_messages0.00051141,2240
BLOCK: footer0.00051155,912262,144
BLOCK: core_profiler0.0003153,9760
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.0016241,7760
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00094426,5280
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00082223,520262,144
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0022570,8400
BLOCK: catalog_product_price_template0.0003153,768262,144
BLOCK: return_link0.00081132,8080
BLOCK: checkout_cart_link0.0003162,0800
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.00171109,128262,144
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0007119,3840
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00051146,1360
BLOCK: right.poll0.00051110,232262,144
BLOCK: tags_popular0.0004163,5600
BLOCK: right.reports.product.compared0.00061152,784262,144
BLOCK: google_analytics0.0003163,6560
BLOCK: wishlist_link0.0003167,7360
BLOCK: wishlist_sidebar0.00061165,504262,144
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0003162,9120
BLOCK: head_rss0.0009169,0640
BLOCK: turpentine_notices0.00051121,4560
BLOCK: optimiseweb_cookienotice0.0004166,9600
BLOCK: headerCart0.00062138,552262,144
BLOCK ACTION: headerCart -> addItemRender0.0001812,5840
BLOCK: ajaxpro_customer_login0.00051122,4080
BLOCK: ajaxsearch_category_filter0.00051124,112262,144
BLOCK: navigationpro.top0.0004170,5360
BLOCK: cms_scroll_up0.0003153,280262,144
BLOCK: left.reports.product.viewed0.0004179,5360
BLOCK: e64bcaf915273bada506379ff8e48f810.0004163,7600
BLOCK: e8b0c687373ecb294bf9fd531b0ff8e30.0004161,9440
BLOCK: product.info0.033611,140,1841,572,864
locale/currency0.003510180,880262,144
DISPATCH EVENT:currency_display_options_forming0.0007142,1760
OBSERVER: mage_currencysymbol_currency_display_options0.0006138,9600
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Resource_Entity_Attribute_Option_Collection0.0008239,2080
BLOCK: product.info.media0.00051147,5600
BLOCK: product.info.upsell0.0004179,4480
BLOCK: product.info.additional0.0003161,4320
BLOCK: product.description0.0003161,4480
BLOCK: product.attributes0.0004161,912262,144
BLOCK: product.info.options0.0004165,8480
BLOCK: html_calendar0.0003161,5520
BLOCK: product.info.container10.0004161,8000
BLOCK: catalog.product.related0.0004176,2720
BLOCK: product.info.additional.recurring.schedule0.00071109,2480
BLOCK: product.info.extrahint.qtyincrements0.0003162,992262,144
BLOCK: paypal.partner.right.logo0.0003161,3840
BLOCK: product_tag_list0.0004165,6320
BLOCK: productalert.price0.0004163,2960
BLOCK ACTION: productalert.price -> preparePriceAlertData0.0004121,6160
BLOCK ACTION: productalert.stock -> prepareStockAlertData0.0014195,392262,144
BLOCK: cleanprint_product_button_10.0003163,6400
BLOCK: product.info.soldtogetherorder0.0004176,8960
BLOCK: product.info.soldtogethercustomer0.0004177,688262,144
BLOCK: product.info.tabs0.0003161,7760
BLOCK ACTION: product.info.tabs -> addTab0.00318268,440262,144
BLOCK ACTION: product.info -> addReviewSummaryTemplate0.0005164,1520
BLOCK: product.info.simple0.0004175,296262,144
BLOCK: 0.00051124,6960
BLOCK: sale.reorder.sidebar0.0003163,0240
BLOCK: easybanner.placeholder.left-top0.0003162,760262,144
BLOCK ACTION: easybanner.placeholder.content-bottom -> addBanner0.0002213,3760
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_render1.2846100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.01659663,584262,144
OBSERVER: turpentine_esi_core_block_abstract_to_html_before0.00609629,0160
OBSERVER: avail_stock_status_to_html_before0.00369651,712262,144
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00976675,7360
frontend/base/default/template/page/1column.phtml1.2498110,508,20810,747,904
frontend/argento/default/template/page/html/head.phtml0.04811430,880262,144
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.00544347,4640
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.00899122,2800
OBSERVER: ajaxpro_add_block_wrapper0.00489137,3840
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0006168,040262,144
frontend/argento/default/template/facebooklb/head.phtml0.01461101,5040
frontend/base/default/template/googleanalytics/ga.phtml0.0004115,9360
frontend/argento/default/template/page/html/header.phtml0.745914,881,8405,505,024
frontend/argento/argento/template/easyflags/flags.phtml0.0022110,5680
frontend/base/default/template/page/template/links.phtml0.0021136,2560
CORE::create_object_of::Mage_Widget_Model_Template_Filter0.0048675713,5840
frontend/argento/default/template/checkout/cart/top.phtml0.00311397,424262,144
CORE::create_object_of::Mage_Sales_Model_Quote0.0002132,464262,144
frontend/argento/default/template/ajaxsearch/topsearch.phtml0.00251130,272262,144
frontend/argento/default/template/easybanner/placeholder.phtml0.03865542,216524,288
frontend/argento/default/template/navigationpro/top.phtml0.724214,042,3444,718,592
DISPATCH EVENT:page_block_html_topmenu_gethtml_before0.427411,666,5761,835,008
OBSERVER: catalog_add_topmenu_items0.427211,668,2241,835,008
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.0162656541,040262,144
REWRITE: Mage_Catalog_Model_Category::getUrl0.0390369115,7600
CORE::create_object_of::TM_NavigationPro_Model_Menu0.0043310176,2160
Mage_Catalog_Model_Layer::getState0.0002123,2080
CORE::create_object_of::TM_EasyBanner_Model_Mysql4_Banner_Collection0.0003211,7200
frontend/argento/default/template/catalog/product/view.phtml0.381314,172,0484,194,304
frontend/base/default/template/catalog/product/view/tierprices.phtml0.03001533,912786,432
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.0018172,8800
OBSERVER: catalogrule0.0017169,4720
frontend/argento/argento/template/aw_avail/typedata.phtml0.098211,115,1521,048,576
CORE::create_object_of::AW_Avail_Model_Rule_Condition_Combine0.005516258,4240
CORE::create_object_of::Mage_CatalogRule_Model_Rule_Condition_Product0.0077189,688524,288
EAV: Mage_Eav_Model_Config::_initAttributes0.00491661,800524,288
CORE::create_object_of::Mage_CatalogRule_Model_Rule_Condition_Combine0.0003116,7280
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Type_Configurable0.0001154,7120
frontend/argento/argento/template/aw_avail/stockinfo.phtml0.0025167,7360
frontend/base/default/template/catalog/product/price.phtml0.030216,8320
frontend/base/default/template/catalog/product/view/addtocart.phtml0.0022110,8720
frontend/argento/default/template/catalog/product/view/addto.phtml0.0011122,7840
frontend/argento/default/template/richsnippets/richsnippets_view.phtml0.0030121,3440
frontend/argento/default/template/lightboxpro/catalog/product/view/media.phtml0.01861265,776262,144
frontend/base/default/template/catalog/product/view/additional.phtml0.126711,672,7681,572,864
frontend/argento/default/template/easytabs/tabs.phtml0.110911,466,4241,572,864
frontend/argento/default/template/easytabs/attributes.phtml0.0172125,4320
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Link_Product_Collection0.0007222,2880
__EAV_COLLECTION_BEFORE_LOAD__0.0026442,5680
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.013343,8000
DISPATCH EVENT:catalog_product_upsell0.0017139,1120
OBSERVER: bundle_observer0.0015136,3200
frontend/argento/default/template/easytabs/catalogproducttags.phtml0.00331192,672262,144
CORE::create_object_of::Mage_Review_Model_Resource_Review_Collection0.0008112,0960
frontend/argento/default/template/easytabs/catalogproductreview.phtml0.03141515,120524,288
frontend/argento/default/template/review/form.phtml0.02721297,008262,144
CORE::create_object_of::Mage_Rating_Model_Resource_Rating_Collection0.0004316,0240
CORE::create_object_of::Mage_Rating_Model_Resource_Rating_Option_Collection0.0038351,4720
CORE::create_object_of::Mage_Rating_Model_Resource_Rating_Option0.0034714,0560
frontend/argento/default/template/easytabs/catalogproductcustom.phtml0.001117,5600
frontend/argento/default/template/askit/askit.phtml0.00421143,632262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Collection0.0007222,2240
frontend/argento/default/template/soldtogether/order.phtml0.003515,9280
frontend/argento/default/template/soldtogether/customer.phtml0.002612,0720
frontend/base/default/template/optimiseweb/cookienotice/cookienotice.phtml0.0019118,6080
frontend/argento/default/template/ajaxpro/notice.phtml0.0004113,9040
frontend/argento/default/template/ajaxpro/checkout/form.phtml0.0010110,5040
frontend/argento/default/template/lightboxpro/highslide/config.phtml0.001915,5120
frontend/argento/default/template/soldtogether/script.phtml0.0003116,0720
CACHE_URL0.02801513,896524,288