Od pon. do petka od 8:00-16:00 ure. 02/7200-483 

Search Site

Table in stojala

Z izbirano kategorijo se ne ujema noben izdelek.

Spletna stran za svoje funkcionalnosti uporablja spletne piškotke, ki ne hranijo osebnih podatkov. Nekateri piškotki so bili morda že servirani v skladu z zakonodajo.

Z nadaljevanjem obiska teh strani soglašate z njihovo uporabo.

Več o tem

Back to top

 

O spletnem centru Podpora

Dodatki

O nas Podjetje

Splošni pogoji
Dostava
Spletni Piškotki

Moj račun
Lista želja
Status naročil
Seznam želja
E-novice

Akcijska ponudba
Ceneje na spletu
Najbolj prodajni artikli
Najbolj popularni artikli
Blagovne znamke

Kontaktirajte nas
Lokacija trgovine

Prodajno mesto
Kontakti
O podjetju

 

Slike so deloma simbolične, možne so napake pri tehničnih podatkih ali pri imenu artikla! Fotografije ne zagotavljajo lastnosti izdelkov.
Ponudba v spletni trgovini frama-shop.si se lahko razlikuje od ponudbe v maloprodajni Trgovini Frama!
Vse cene so v EUR z vključenim ddv!

[profiler]
Memory usage: real: 24903680, emalloc: 23663768
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage1.5920100
mage::app::init::system_config0.0015126,8240
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00361305,528786,432
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Cache0.0002113,0560
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.00121117,7040
mage::app::init::config::load_cache0.009412,1040
mage::app::init::stores0.00941633,000524,288
init_config_section:stores_sl0.003312,1280
mage::app::init_front_controller0.01021483,352524,288
DISPATCH EVENT:controller_front_init_before0.00631307,048262,144
OBSERVER: turpentine_esi_controller_front_init_before0.00501202,384262,144
turpentine::observer::esi::loadCacheClearEvents0.00461171,064262,144
turpentine::helper::esi::getCacheClearEvents0.0011147,688262,144
CORE::create_object_of::Nexcessnet_Turpentine_Model_Shim_Mage_Core_Config0.00061360,5280
OBSERVER: turpentine_varnish_controller_front_init_before0.0005144,6080
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.00251112,824262,144
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.0010152,3360
OBSERVER: ET_IpSecurity_observer0.00512157,0640
OBSERVER: askit0.0003117,0320
OBSERVER: easybanner0.00352102,0480
mage::dispatch::db_url_rewrite0.00301128,8880
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0002171,3520
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.0001131,0960
mage::dispatch::routers_match1.5324100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.034212,072,2162,621,440
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0004132,4640
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0020328,2080
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.0016175,1920
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.007711,233,1842,359,296
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.02231623,6880
OBSERVER: log0.01351132,3840
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0003115,9360
OBSERVER: pagecache0.0007118,0880
OBSERVER: persistent0.00164177,8800
OBSERVER: persistent_quote0.00101133,3360
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0007183,4320
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view1.4977100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.0175658542,072524,288
DISPATCH EVENT:model_load_before0.0001131,2880
DISPATCH EVENT:catalog_controller_category_init_after0.032011,770,6561,835,008
OBSERVER: ammeta0.031811,767,8081,835,008
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Collection0.00431354,088524,288
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_before0.0001109520
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.00257391,6880
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.00043020,6000
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.005634248,608262,144
locale/currency0.00377198,552262,144
DISPATCH EVENT:currency_display_options_forming0.0008143,1120
OBSERVER: mage_currencysymbol_currency_display_options0.0007140,1760
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.0005116,0320
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_load0.04431115,536262,144
layout/package_update: default0.0259274,496262,144
layout/db_update: default0.0040230,1680
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Layout0.00063115,7440
layout/package_update: catalog_category_layered_nochildren0.001421,5600
layout/db_update: catalog_category_layered_nochildren0.5219200
layout/db_update: STORE_sl0.5206200
layout/db_update: THEME_frontend_argento_argento0.5192200
layout/db_update: catalog_category_view0.5178200
layout/package_update: catalog_category_layered0.0255232,0240
layout/package_update: MAP_popup0.001832,2960
layout/db_update: MAP_popup0.5005300
layout/package_update: SHORTCUT_popup0.001832,8720
layout/db_update: SHORTCUT_popup0.4989300
layout/package_update: SHORTCUT_uk_popup0.001633,9200
layout/db_update: SHORTCUT_uk_popup0.4975300
layout/package_update: tm_ajaxpro_catalog_product_view0.001933,6400
layout/db_update: tm_ajaxpro_catalog_product_view0.4958300
layout/package_update: page_two_columns_left0.001732,2000
layout/db_update: page_two_columns_left0.4945300
layout/db_update: catalog_category_layered0.5061200
layout/package_update: CATEGORY_9020.001122320
layout/db_update: CATEGORY_9020.5041200
layout/package_update: customer_logged_out0.001322,3760
layout/db_update: customer_logged_out0.5021200
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_generate_xml_before0.0036197,9120
easybanner::updateLayout0.0031155,5680
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_generate_xml0.004315680
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_generate_blocks0.056115,290,9685,242,880
BLOCK: formkey0.00061119,6640
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.00111186,0720
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.00071186,0720
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.00061186,0720
BLOCK: root0.0009167,888262,144
BLOCK: head0.00051137,2160
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00021421,5280
BLOCK: js_cookies0.0003163,6800
BLOCK ACTION: head -> addItem0.00074270,6960
BLOCK: after_body_start0.00041105,136262,144
BLOCK: global_notices0.0003161,8240
BLOCK: header0.0004162,3280
BLOCK: top.links0.0003164,8400
BLOCK: store_language0.0004164,208262,144
BLOCK: catalog.topnav0.00071107,2160
BLOCK: top.container0.0003154,4560
BLOCK: breadcrumbs0.0003161,712262,144
BLOCK: global_messages0.00061141,2240
BLOCK: footer0.00061155,888262,144
BLOCK: core_profiler0.0003153,9760
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.0018241,9120
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00073118,8400
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00092223,496262,144
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0022570,8000
BLOCK: catalog_product_price_template0.0003153,7680
BLOCK: return_link0.00091132,808262,144
BLOCK: checkout_cart_link0.0004162,0800
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.00171107,0400
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0007119,384262,144
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00071146,1360
BLOCK: right.poll0.00061110,240262,144
BLOCK: tags_popular0.0003163,5600
BLOCK: right.reports.product.compared0.00061152,7840
BLOCK: google_analytics0.0003163,656262,144
BLOCK: wishlist_link0.0004167,7360
BLOCK: wishlist_sidebar0.00061165,5040
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0003162,912262,144
BLOCK: head_rss0.0009169,0640
BLOCK: turpentine_notices0.00061121,480262,144
BLOCK: optimiseweb_cookienotice0.0004166,9680
BLOCK: headerCart0.00072138,5520
BLOCK ACTION: headerCart -> addItemRender0.0001812,5680
BLOCK: ajaxpro_customer_login0.00051122,408262,144
BLOCK: ajaxsearch_category_filter0.0003162,7760
BLOCK: navigationpro.top0.0004170,520262,144
BLOCK: cms_scroll_up0.0004153,2720
BLOCK: left.reports.product.viewed0.0005283,8000
BLOCK: e64bcaf915273bada506379ff8e48f810.0005163,760262,144
BLOCK: e8b0c687373ecb294bf9fd531b0ff8e30.0004163,9920
BLOCK: currency0.0004163,5760
BLOCK: catalog.leftnav0.00301344,560262,144
Mage_Catalog_Model_Layer::getState0.0002123,1840
BLOCK: category.products0.00421139,792262,144
REWRITE: Mage_Catalog_Model_Category::getUrl0.0425370113,3600
BLOCK: product_list0.00061156,136262,144
BLOCK: product_list_toolbar0.0025193,4080
BLOCK: product_list_toolbar_pager0.0004183,6160
BLOCK ACTION: product_list -> addColumnCountLayoutDepend0.0001107,5040
BLOCK: paypal.partner.right.logo0.0004161,384262,144
BLOCK: subcategories0.0004166,1840
BLOCK: sale.reorder.sidebar0.0004163,0240
BLOCK: easybanner.placeholder.left-top0.0003162,7600
BLOCK ACTION: easybanner.placeholder.content-bottom -> addBanner0.0002213,3760
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_render1.3523100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.01467962,1120
OBSERVER: turpentine_esi_core_block_abstract_to_html_before0.00557926,5680
OBSERVER: avail_stock_status_to_html_before0.00337948,6240
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00754754,5360
frontend/base/default/template/page/2columns-left.phtml1.304519,453,19210,485,760
frontend/argento/default/template/page/html/head.phtml0.01951328,776524,288
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.00634448,5840
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.00787519,8480
OBSERVER: ajaxpro_add_block_wrapper0.00437531,7360
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0007168,024262,144
frontend/base/default/template/googleanalytics/ga.phtml0.0004115,9360
frontend/argento/default/template/page/html/header.phtml0.771614,672,5765,242,880
frontend/argento/argento/template/easyflags/flags.phtml0.0049113,5760
init_config_section:stores_de0.002611,7840
frontend/base/default/template/page/template/links.phtml0.0022136,2560
CORE::create_object_of::Mage_Widget_Model_Template_Filter0.010914601,542,4080
frontend/argento/default/template/checkout/cart/top.phtml0.00371393,584524,288
CORE::create_object_of::Mage_Sales_Model_Quote0.0003132,4640
frontend/argento/default/template/ajaxsearch/topsearch.phtml0.00261129,256262,144
frontend/argento/default/template/easybanner/placeholder.phtml0.03677398,4720
frontend/argento/default/template/navigationpro/top.phtml0.744813,835,8804,194,304
DISPATCH EVENT:page_block_html_topmenu_gethtml_before0.486022,013,1122,359,296
OBSERVER: catalog_add_topmenu_items0.485722,014,5042,359,296
CORE::create_object_of::TM_NavigationPro_Model_Menu0.0099671381,2640
CORE::create_object_of::TM_EasyBanner_Model_Mysql4_Banner_Collection0.0004211,7200
frontend/base/default/template/catalog/category/view.phtml0.08321462,600524,288
_LOAD_ATTRIBUTE_BY_CODE__0.0027170,1760
DISPATCH EVENT:catalog_block_product_list_collection0.0055165,1440
OBSERVER: review0.0053162,2400
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.004312,3920
frontend/argento/default/template/catalog/layer/view.phtml0.003213,1760
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Resource_Product_Index_Viewed_Collection0.0006110,1920
frontend/argento/default/template/navigationpro/sidebar.phtml0.329012,315,8562,621,440
CORE::create_object_of::Mage_Tag_Model_Resource_Popular_Collection0.0005135,1040
frontend/argento/default/template/catalog/product/compare/sidebar.phtml0.0004122,8320
frontend/base/default/template/optimiseweb/cookienotice/cookienotice.phtml0.0019118,6160
frontend/argento/default/template/ajaxpro/notice.phtml0.0004113,9280
frontend/argento/default/template/ajaxpro/checkout/form.phtml0.0009110,5040
frontend/argento/default/template/ajaxpro/compare/form.phtml0.00411103,7760
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Compare_Item_Collection0.0005110,2960
frontend/argento/default/template/lightboxpro/highslide/config.phtml0.001915,5120
CACHE_URL0.04131755,256786,432