Od pon. do petka od 8:00-16:00 ure. 02/7200-483 

Search Site

Pletenka 15 L

Bodite prvi in podajte mnenje za ta artikel

Tiskaj produktno kartico

Pletenka 15 L
Dobavljivost: Na zalogi
Dobavljivost: Na zalogi
17,51 €
Blagovna znamka Ne
Garancija ..........
EAN 3830031621021
Kataloška šifra 0118

Uporabite presledke med zaznamki. Uporabite (') za stavke.

Vaše mnenje
Ocenjujete: Pletenka 15 L

Kakšna je vaša ocena tega izdelka? *

  Ocena
Cena
Uporabnost
Kakovost

Vprašanje o produktu

Tukaj še ni bilo javno objavljenih vprašanj

Pošljite vprašanje o produktu in boste dobili odgovor v najkrajšem možnem času.

Postavite vprašanje

* Obvezna polja

Vprašanje o produktu

Tukaj še ni bilo javno objavljenih vprašanj

Pošljite vprašanje o produktu in boste dobili odgovor v najkrajšem možnem času.

Postavite vprašanje

* Obvezna polja

Pogosto kupljeno skupaj

Kupci, ki so kupili ta izdelek, so kupili tudi pogosto naslednjo kombinacijo izdelkov.

  • Ta izdelek: Pletenka 15 L
  • Pletenka 20 L
    21,94 €
  • Cena skupaj brez ddv: €32.33
Kupci, ki so kupili ta izdelek so kupili tudi označi vse

Spletna stran za svoje funkcionalnosti uporablja spletne piškotke, ki ne hranijo osebnih podatkov. Nekateri piškotki so bili morda že servirani v skladu z zakonodajo.

Z nadaljevanjem obiska teh strani soglašate z njihovo uporabo.

Več o tem

Back to top

Back to top

 

O spletnem centru Podpora

Dodatki

O nas Podjetje

Splošni pogoji
Dostava
Spletni Piškotki

Moj račun
Lista želja
Status naročil
Seznam želja
E-novice

Akcijska ponudba
Ceneje na spletu
Najbolj prodajni artikli
Najbolj popularni artikli
Blagovne znamke

Kontaktirajte nas
Lokacija trgovine

Prodajno mesto
Kontakti
O podjetju

 

Slike so deloma simbolične, možne so napake pri tehničnih podatkih ali pri imenu artikla! Fotografije ne zagotavljajo lastnosti izdelkov.
Ponudba v spletni trgovini frama-shop.si se lahko razlikuje od ponudbe v maloprodajni Trgovini Frama!
Vse cene so v EUR z vključenim ddv!

[profiler]
Memory usage: real: 29360128, emalloc: 28194872
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage1.5841100
mage::app::init::system_config0.0012126,8240
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00301305,504786,432
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Cache0.0001113,0560
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.002120212,0720
mage::app::init::config::load_cache0.012212,1040
mage::app::init::stores0.01041633,000524,288
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.0002181,2720
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_after0.0002181,2720
init_config_section:stores_sl0.003212,1280
mage::app::init_front_controller0.01161483,336524,288
DISPATCH EVENT:controller_front_init_before0.00651307,032262,144
OBSERVER: turpentine_esi_controller_front_init_before0.00501202,368262,144
turpentine::observer::esi::loadCacheClearEvents0.00471171,048262,144
turpentine::helper::esi::getCacheClearEvents0.0010147,672262,144
CORE::create_object_of::Nexcessnet_Turpentine_Model_Shim_Mage_Core_Config0.00071360,5280
OBSERVER: turpentine_varnish_controller_front_init_before0.0006144,6080
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.00361112,824262,144
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.0012152,3360
OBSERVER: ET_IpSecurity_observer0.00642157,0640
OBSERVER: askit0.0003117,0320
OBSERVER: easybanner0.00302102,1760
mage::dispatch::db_url_rewrite0.00371128,8880
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0005362,2640
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.0002271,7680
mage::dispatch::routers_match1.5203100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.036512,072,2082,621,440
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0004132,4640
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0026328,2080
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.0020175,1920
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.008511,233,1442,359,296
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.02261623,7360
OBSERVER: log0.01241132,3840
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0002115,9360
OBSERVER: pagecache0.0006118,0880
OBSERVER: persistent0.00154177,9040
OBSERVER: persistent_quote0.00121133,3600
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0008183,4560
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view1.4833100
DISPATCH EVENT:model_load_before0.0004322,2000
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product0.0024197,352262,144
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.0044412138,456262,144
__EAV_LOAD_MODEL__0.088041,923,5761,572,864
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Attribute_Collection0.00242119,7040
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.00109764,5520
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.005929650,4080
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.03544498,560262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.00036313,3760
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.02634308,496262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.00754195,3680
OBSERVER: inventory0.00714193,0080
DISPATCH EVENT:catalog_controller_product_view0.023111,112,3361,048,576
OBSERVER: turpentine_ban_catalog_controller_product_view0.0004131,9920
OBSERVER: reports0.021911,019,7281,048,576
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Resource_Product_Index_Viewed_Collection0.00521313,944524,288
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_before0.0003241,6240
OBSERVER: sendfriend0.0005153,1040
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.0006116,0320
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_load0.0007161,896262,144
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_generate_xml_before0.0031198,0400
easybanner::updateLayout0.0026155,6960
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_xml0.008817040
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_blocks0.094017,234,6007,077,888
BLOCK: formkey0.00071119,6560
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.00151658,3280
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.00111658,3280
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.00091648,2800
BLOCK: root0.0012167,888262,144
BLOCK: head0.00051137,2160
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00031523,0240
BLOCK: js_cookies0.0004163,680262,144
BLOCK ACTION: head -> addItem0.00084671,7760
BLOCK: after_body_start0.00051105,1360
BLOCK: global_notices0.0003161,8240
BLOCK: header0.0004162,3280
BLOCK: top.links0.0004164,848262,144
BLOCK: store_language0.0004164,1920
BLOCK: catalog.topnav0.00061107,2160
BLOCK: top.container0.0003154,456262,144
BLOCK: breadcrumbs0.0004161,6960
BLOCK: global_messages0.00051141,2240
BLOCK: footer0.00061155,888262,144
BLOCK: core_profiler0.0003153,9760
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.0017241,8080
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00104426,5200
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00092223,496262,144
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0022570,8400
BLOCK: catalog_product_price_template0.0003153,7680
BLOCK: return_link0.00081132,8080
BLOCK: checkout_cart_link0.0004162,0800
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.00171109,088262,144
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0007119,3840
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00051146,1360
BLOCK: right.poll0.00061110,240262,144
BLOCK: tags_popular0.0003163,5600
BLOCK: right.reports.product.compared0.00061152,800262,144
BLOCK: google_analytics0.0004163,6560
BLOCK: wishlist_link0.0004167,7360
BLOCK: wishlist_sidebar0.00051165,504262,144
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0004162,9120
BLOCK: head_rss0.0010169,0640
BLOCK: turpentine_notices0.00051121,456262,144
BLOCK: optimiseweb_cookienotice0.0003166,9600
BLOCK: headerCart0.00083135,360262,144
BLOCK ACTION: headerCart -> addItemRender0.00021218,7840
BLOCK: ajaxpro_customer_login0.00051122,4080
BLOCK: ajaxsearch_category_filter0.00051124,112262,144
BLOCK: navigationpro.top0.0004170,5200
BLOCK: cms_scroll_up0.0004253,272262,144
BLOCK: left.reports.product.viewed0.0003179,5360
BLOCK: e64bcaf915273bada506379ff8e48f810.0004163,7600
BLOCK: e8b0c687373ecb294bf9fd531b0ff8e30.0003161,9440
BLOCK: product.info0.02161779,040786,432
locale/currency0.003422198,440262,144
DISPATCH EVENT:currency_display_options_forming0.0007142,1520
OBSERVER: mage_currencysymbol_currency_display_options0.0006138,9600
BLOCK: product.info.media0.00051147,568262,144
BLOCK: product.info.upsell0.0003179,4400
BLOCK: product.info.additional0.0004161,4320
BLOCK: product.description0.0003161,448262,144
BLOCK: product.attributes0.0003161,8400
BLOCK: product.info.addto0.001616,1600
BLOCK: product.info.addtocart0.001316,1760
BLOCK: product.info.options.wrapper0.001316,2000
BLOCK: product.info.options0.0003165,8640
BLOCK: html_calendar0.0003161,568262,144
BLOCK: product.info.options.wrapper.bottom0.001416,2320
BLOCK: product.clone_prices0.001416,6160
BLOCK: product.info.container10.0003161,8000
BLOCK: catalog.product.related0.0004176,2720
BLOCK: product.info.additional.recurring.schedule0.00071109,248262,144
BLOCK: product.info.extrahint.qtyincrements0.0003162,9920
BLOCK: paypal.partner.right.logo0.0004161,3840
BLOCK: product_tag_list0.0004165,632262,144
BLOCK: productalert.price0.0003163,2960
BLOCK ACTION: productalert.price -> preparePriceAlertData0.0005121,6160
BLOCK ACTION: productalert.stock -> prepareStockAlertData0.0013195,3840
BLOCK: cleanprint_product_button_10.0003163,640262,144
BLOCK: product.info.soldtogetherorder0.0004176,8960
BLOCK: product.info.soldtogethercustomer0.0004177,6880
BLOCK: product.info.tabs0.0003161,776262,144
BLOCK ACTION: product.info.tabs -> addTab0.00419271,3680
BLOCK ACTION: product.info -> addReviewSummaryTemplate0.0005164,152262,144
BLOCK: product.info.simple0.0004175,2880
BLOCK: 0.00051124,712262,144
BLOCK: sale.reorder.sidebar0.0003163,0240
BLOCK: easybanner.placeholder.left-top0.0004162,7600
BLOCK ACTION: easybanner.placeholder.content-bottom -> addBanner0.0002213,3760
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_render1.2892100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.01819864,6880
OBSERVER: turpentine_esi_core_block_abstract_to_html_before0.00689829,3040
OBSERVER: avail_stock_status_to_html_before0.00399853,0240
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.01046573,6000
frontend/base/default/template/page/1column.phtml1.2487110,793,77611,796,480
frontend/argento/default/template/page/html/head.phtml0.02221429,744524,288
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.00664347,4640
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.00989322,3760
OBSERVER: ajaxpro_add_block_wrapper0.00539337,8640
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0006168,0160
frontend/argento/default/template/facebooklb/head.phtml0.00171101,400262,144
frontend/base/default/template/googleanalytics/ga.phtml0.0004115,9360
frontend/argento/default/template/page/html/header.phtml0.712414,910,1205,505,024
frontend/argento/argento/template/easyflags/flags.phtml0.0063113,4320
init_config_section:stores_de0.003111,7840
frontend/base/default/template/page/template/links.phtml0.0028136,256262,144
CORE::create_object_of::Mage_Widget_Model_Template_Filter0.0046676714,5440
frontend/argento/default/template/checkout/cart/top.phtml0.00331393,336262,144
CORE::create_object_of::Mage_Sales_Model_Quote0.0003132,4640
frontend/argento/default/template/ajaxsearch/topsearch.phtml0.00261130,280262,144
frontend/argento/default/template/easybanner/placeholder.phtml0.06965542,1840
frontend/argento/default/template/navigationpro/top.phtml0.683414,072,0244,718,592
DISPATCH EVENT:page_block_html_topmenu_gethtml_before0.419511,658,7281,835,008
OBSERVER: catalog_add_topmenu_items0.419311,660,4321,835,008
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.0160656540,736524,288
REWRITE: Mage_Catalog_Model_Category::getUrl0.0379369115,6240
CORE::create_object_of::TM_NavigationPro_Model_Menu0.0043310176,2240
Mage_Catalog_Model_Layer::getState0.0002123,2080
CORE::create_object_of::TM_EasyBanner_Model_Mysql4_Banner_Collection0.0003211,7200
frontend/argento/default/template/catalog/product/view.phtml0.398914,420,6724,718,592
layout/package_update: default0.0177140,9280
layout/db_update: default0.0025128,1120
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Layout0.0002137,2480
layout/db_update: STORE_sl0.5167100
layout/db_update: THEME_frontend_argento_argento0.5153100
layout/package_update: catalog_product_view0.0143145,6480
layout/db_update: MAP_popup0.5120100
layout/db_update: MAP_price_msrp_item0.5105100
layout/db_update: SHORTCUT_popup0.5088100
layout/db_update: SHORTCUT_uk_popup0.5071100
layout/db_update: tm_lihgtboxpro_product_info_media0.5034100
layout/db_update: page_one_column0.5012100
layout/db_update: catalog_product_view0.5003100
layout/db_update: PRODUCT_TYPE_simple0.4988100
layout/db_update: PRODUCT_45570.4974100
layout/db_update: customer_logged_out0.4960100
frontend/base/default/template/catalog/product/view/tierprices.phtml0.02921532,784786,432
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.0020172,3520
OBSERVER: catalogrule0.0018169,4720
frontend/argento/argento/template/aw_avail/typedata.phtml0.094311,044,4561,048,576
CORE::create_object_of::AW_Avail_Model_Rule_Condition_Combine0.004513212,7840
CORE::create_object_of::Mage_CatalogRule_Model_Rule_Condition_Product0.0078189,872524,288
EAV: Mage_Eav_Model_Config::_initAttributes0.00511661,816524,288
CORE::create_object_of::Mage_CatalogRule_Model_Rule_Condition_Combine0.0003116,7280
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Type_Configurable0.0001123,8240
frontend/argento/argento/template/aw_avail/stockinfo.phtml0.0025167,7520
frontend/base/default/template/catalog/product/price.phtml0.029816,8320
frontend/base/default/template/catalog/product/view/addtocart.phtml0.0024110,8720
frontend/argento/default/template/catalog/product/view/addto.phtml0.0011122,7520
frontend/argento/default/template/richsnippets/richsnippets_view.phtml0.01791423,208786,432
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Resource_Entity_Attribute_Option_Collection0.0009239,1440
frontend/argento/default/template/lightboxpro/catalog/product/view/media.phtml0.01871268,9760
frontend/base/default/template/catalog/product/view/additional.phtml0.116811,505,5521,572,864
frontend/argento/default/template/easytabs/tabs.phtml0.114111,465,6481,310,720
frontend/argento/default/template/easytabs/attributes.phtml0.0175129,8240
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Link_Product_Collection0.0008222,2880
__EAV_COLLECTION_BEFORE_LOAD__0.0028242,4720
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.008121,9200
DISPATCH EVENT:catalog_product_upsell0.0017139,0640
OBSERVER: bundle_observer0.0016136,2720
frontend/argento/default/template/easytabs/catalogproducttags.phtml0.00361192,6560
CORE::create_object_of::Mage_Review_Model_Resource_Review_Collection0.0007112,0960
frontend/argento/default/template/easytabs/catalogproductreview.phtml0.03231511,368524,288
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Resource_Customer0.001114,6640
frontend/argento/default/template/review/form.phtml0.02751293,272524,288
CORE::create_object_of::Mage_Rating_Model_Resource_Rating_Collection0.0004316,0240
CORE::create_object_of::Mage_Rating_Model_Resource_Rating_Option_Collection0.0035351,4720
CORE::create_object_of::Mage_Rating_Model_Resource_Rating_Option0.0029714,0560
frontend/argento/default/template/easytabs/catalogproductcustom.phtml0.001317,5520
frontend/argento/default/template/askit/askit.phtml0.00421143,5840
frontend/base/default/template/optimiseweb/cookienotice/cookienotice.phtml0.0027118,6160
frontend/argento/default/template/ajaxpro/notice.phtml0.0006113,9040
frontend/argento/default/template/ajaxpro/checkout/form.phtml0.0011110,5040
frontend/argento/default/template/lightboxpro/highslide/config.phtml0.002415,5120
frontend/argento/default/template/soldtogether/script.phtml0.0004116,0720
CACHE_URL0.03291528,960786,432