Od pon. do petka od 8:00-16:00 ure. 02/7200-483 

Search Site

Sobna kolesa in eliptiki

1 Izdelkov

na stran

Tabela  Seznam 

Nastavi padajočo smer

1 Izdelkov

na stran

Tabela  Seznam 

Nastavi padajočo smer

Spletna stran za svoje funkcionalnosti uporablja spletne piškotke, ki ne hranijo osebnih podatkov. Nekateri piškotki so bili morda že servirani v skladu z zakonodajo.

Z nadaljevanjem obiska teh strani soglašate z njihovo uporabo.

Več o tem

Back to top

 

O spletnem centru Podpora

Dodatki

O nas Podjetje

Splošni pogoji
Dostava
Spletni Piškotki

Moj račun
Lista želja
Status naročil
Seznam želja
E-novice

Akcijska ponudba
Ceneje na spletu
Najbolj prodajni artikli
Najbolj popularni artikli
Blagovne znamke

Kontaktirajte nas
Lokacija trgovine

Prodajno mesto
Kontakti
O podjetju

 

Slike so deloma simbolične, možne so napake pri tehničnih podatkih ali pri imenu artikla! Fotografije ne zagotavljajo lastnosti izdelkov.
Ponudba v spletni trgovini frama-shop.si se lahko razlikuje od ponudbe v maloprodajni Trgovini Frama!
Vse cene so v EUR z vključenim ddv!

[profiler]
Memory usage: real: 27525120, emalloc: 26209200
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage1.8605100
mage::app::init::system_config0.0013126,8240
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00311305,512786,432
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Cache0.0001113,0560
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.00141157,8960
mage::app::init::config::load_cache0.008912,1040
mage::app::init::stores0.00751633,008524,288
init_config_section:stores_sl0.007912,1280
mage::app::init_front_controller0.00951483,336524,288
DISPATCH EVENT:controller_front_init_before0.00601307,032262,144
OBSERVER: turpentine_esi_controller_front_init_before0.00471202,368262,144
turpentine::observer::esi::loadCacheClearEvents0.00441171,048262,144
turpentine::helper::esi::getCacheClearEvents0.0011147,672262,144
CORE::create_object_of::Nexcessnet_Turpentine_Model_Shim_Mage_Core_Config0.00061360,5280
OBSERVER: turpentine_varnish_controller_front_init_before0.0005144,6080
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.00241112,824262,144
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.0009152,3360
OBSERVER: ET_IpSecurity_observer0.00492157,0720
OBSERVER: askit0.0002117,0320
OBSERVER: easybanner0.00422102,048262,144
mage::dispatch::db_url_rewrite0.00291128,8880
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0003191,4480
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.0001131,0960
mage::dispatch::routers_match1.8058100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.033312,072,1442,621,440
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0003132,4640
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0020328,2080
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.0017175,1920
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.007311,233,1602,359,296
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.02181623,6320
OBSERVER: log0.01351132,3840
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0003115,9360
OBSERVER: pagecache0.0007118,0880
OBSERVER: persistent0.00134177,9040
OBSERVER: persistent_quote0.00091133,2480
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0006183,2960
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view1.7723100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.0179660543,448262,144
DISPATCH EVENT:model_load_before0.0002151,3840
DISPATCH EVENT:catalog_controller_category_init_after0.039812,096,2162,097,152
OBSERVER: ammeta0.039612,093,3682,097,152
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Collection0.00492362,480524,288
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_before0.0001109520
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.00317892,3680
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.00109361,9280
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.0068122126,6160
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Attribute_Collection0.00222195,8960
REWRITE: Mage_Catalog_Model_Category::getUrl0.0461371121,9680
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00114728,3120
locale/currency0.00349198,528262,144
DISPATCH EVENT:currency_display_options_forming0.0007142,8560
OBSERVER: mage_currencysymbol_currency_display_options0.0006139,9200
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.0006116,0320
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_load0.0305141,6240
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_generate_xml_before0.0044197,912262,144
easybanner::updateLayout0.0038155,5680
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_generate_xml0.004717040
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_generate_blocks0.056415,002,5524,718,592
BLOCK: formkey0.00061119,6640
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.00121165,9760
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.00081165,9760
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.00071165,9760
BLOCK: root0.0008167,8880
BLOCK: head0.00051137,216262,144
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00031421,5280
BLOCK: js_cookies0.0003163,6800
BLOCK ACTION: head -> addItem0.00084270,6960
BLOCK: after_body_start0.00041105,144262,144
BLOCK: global_notices0.0003161,8240
BLOCK: header0.0003162,3280
BLOCK: top.links0.0003164,8400
BLOCK: store_language0.0003164,192262,144
BLOCK: catalog.topnav0.00061107,2160
BLOCK: top.container0.0004154,4560
BLOCK: breadcrumbs0.0006161,6960
BLOCK: global_messages0.00071141,224262,144
BLOCK: footer0.00091155,888262,144
BLOCK: core_profiler0.0003153,9760
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.0016235,5920
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00082223,496262,144
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0023570,7760
BLOCK: catalog_product_price_template0.0003153,7680
BLOCK: return_link0.00071132,808262,144
BLOCK: checkout_cart_link0.0003162,0800
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.00161107,0400
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0007119,3840
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00051146,152262,144
BLOCK: right.poll0.00051110,2320
BLOCK: tags_popular0.0003163,560262,144
BLOCK: right.reports.product.compared0.00051152,7840
BLOCK: google_analytics0.0003163,6560
BLOCK: wishlist_link0.0005167,736262,144
BLOCK: wishlist_sidebar0.00061165,5040
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0003162,9120
BLOCK: head_rss0.0010169,0000
BLOCK: turpentine_notices0.00041121,4800
BLOCK: optimiseweb_cookienotice0.0004166,968262,144
BLOCK: headerCart0.00062138,5520
BLOCK ACTION: headerCart -> addItemRender0.0002812,5680
BLOCK: ajaxpro_customer_login0.00051122,408262,144
BLOCK: ajaxsearch_category_filter0.0005164,8240
BLOCK: navigationpro.top0.0006170,5200
BLOCK: cms_scroll_up0.0004153,2800
BLOCK: left.reports.product.viewed0.0005283,8000
BLOCK: e64bcaf915273bada506379ff8e48f810.0004163,7600
BLOCK: e8b0c687373ecb294bf9fd531b0ff8e30.0004161,952262,144
BLOCK: currency0.0003163,5760
BLOCK: catalog.leftnav0.0004167,8480
BLOCK: category.products0.00501137,280262,144
BLOCK: product_list0.00061156,1120
BLOCK: product_list_toolbar0.0028193,264262,144
BLOCK: product_list_toolbar_pager0.0004183,6160
BLOCK ACTION: product_list -> addColumnCountLayoutDepend0.0002107,5040
BLOCK: paypal.partner.right.logo0.0003161,3840
BLOCK: subcategories0.0004166,184262,144
BLOCK: sale.reorder.sidebar0.0003163,0240
BLOCK: easybanner.placeholder.left-top0.0003162,7600
BLOCK ACTION: easybanner.placeholder.content-bottom -> addBanner0.0002213,3760
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_render1.6311100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.01618162,2080
OBSERVER: turpentine_esi_core_block_abstract_to_html_before0.00638126,8560
OBSERVER: avail_stock_status_to_html_before0.00348148,9120
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00814956,8400
frontend/base/default/template/page/2columns-left.phtml1.5860112,016,77613,107,200
frontend/argento/default/template/page/html/head.phtml0.01941328,832262,144
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.00614549,6640
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.00907720,1200
OBSERVER: ajaxpro_add_block_wrapper0.00517732,4080
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0006168,0240
frontend/base/default/template/googleanalytics/ga.phtml0.0004115,936262,144
frontend/argento/default/template/page/html/header.phtml0.835414,695,7845,242,880
frontend/argento/argento/template/easyflags/flags.phtml0.0050113,5840
init_config_section:stores_de0.002711,7840
frontend/base/default/template/page/template/links.phtml0.0023136,2320
CORE::create_object_of::Mage_Widget_Model_Template_Filter0.010714601,542,5040
frontend/argento/default/template/checkout/cart/top.phtml0.00401393,608524,288
CORE::create_object_of::Mage_Sales_Model_Quote0.0003132,4640
frontend/argento/default/template/ajaxsearch/topsearch.phtml0.00351129,256262,144
frontend/argento/default/template/easybanner/placeholder.phtml0.02867398,1600
frontend/argento/default/template/navigationpro/top.phtml0.798313,859,1364,456,448
DISPATCH EVENT:page_block_html_topmenu_gethtml_before0.532622,011,5042,097,152
OBSERVER: catalog_add_topmenu_items0.532222,013,0642,097,152
CORE::create_object_of::TM_NavigationPro_Model_Menu0.0097671381,2640
Mage_Catalog_Model_Layer::getState0.0002123,1840
CORE::create_object_of::TM_EasyBanner_Model_Mysql4_Banner_Collection0.0005211,7200
frontend/base/default/template/catalog/category/view.phtml0.237812,946,7523,145,728
_LOAD_ATTRIBUTE_BY_CODE__0.0029111,0480
layout/package_update: default0.0239138,3280
layout/db_update: default0.0026128,1120
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Layout0.0003137,2480
layout/db_update: catalog_category_layered_nochildren0.6963100
layout/db_update: STORE_sl0.6951100
layout/db_update: THEME_frontend_argento_argento0.6939100
layout/db_update: catalog_category_view0.6926100
layout/package_update: catalog_category_default0.0100122,896262,144
layout/db_update: MAP_popup0.6905100
layout/db_update: SHORTCUT_popup0.6892100
layout/db_update: SHORTCUT_uk_popup0.6878100
layout/db_update: tm_ajaxpro_catalog_product_view0.6856100
layout/db_update: page_two_columns_left0.6833100
layout/db_update: catalog_category_default0.6818100
layout/db_update: CATEGORY_8170.6800100
layout/db_update: customer_logged_out0.6780100
DISPATCH EVENT:catalog_block_product_list_collection0.02101461,744262,144
OBSERVER: review0.02081458,832262,144
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.0049113,7120
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.01241341,784262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.01011337,872262,144
OBSERVER: inventory0.00482229,9600
OBSERVER: tax0.00761197,568262,144
frontend/argento/default/template/catalog/product/list.phtml0.132012,148,5042,097,152
frontend/argento/default/template/catalog/product/list/toolbar.phtml0.0044113,4400
__EAV_LOAD_MODEL__0.051811,062,9441,048,576
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.02001301,168262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.00045912,5440
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.01611229,368262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.00331100,5840
frontend/base/default/template/catalog/product/price.phtml0.04491367,976262,144
frontend/argento/default/template/catalog/navigation/left.phtml0.0054180,8640
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Resource_Product_Index_Viewed_Collection0.0004110,1920
frontend/argento/default/template/navigationpro/sidebar.phtml0.328012,315,0082,621,440
CORE::create_object_of::Mage_Tag_Model_Resource_Popular_Collection0.0007135,104262,144
frontend/base/default/template/optimiseweb/cookienotice/cookienotice.phtml0.0078118,6160
frontend/argento/default/template/ajaxpro/notice.phtml0.0005114,1600
frontend/argento/default/template/ajaxpro/checkout/form.phtml0.0010110,5040
frontend/argento/default/template/ajaxpro/compare/form.phtml0.00641103,7840
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Compare_Item_Collection0.0010110,2960
frontend/argento/default/template/lightboxpro/highslide/config.phtml0.001917,5600
CACHE_URL0.03881773,400786,432