Od pon. do petka od 8:00-16:00 ure. 02/7200-483 

Search Site

Tekalne steze in steperji

3 Izdelkov

na stran

Tabela  Seznam 

Nastavi padajočo smer

3 Izdelkov

na stran

Tabela  Seznam 

Nastavi padajočo smer

Spletna stran za svoje funkcionalnosti uporablja spletne piškotke, ki ne hranijo osebnih podatkov. Nekateri piškotki so bili morda že servirani v skladu z zakonodajo.

Z nadaljevanjem obiska teh strani soglašate z njihovo uporabo.

Več o tem

Back to top

Back to top

 

O spletnem centru Podpora

Dodatki

O nas Podjetje

Splošni pogoji
Dostava
Spletni Piškotki

Moj račun
Lista želja
Status naročil
Seznam želja
E-novice

Akcijska ponudba
Ceneje na spletu
Najbolj prodajni artikli
Najbolj popularni artikli
Blagovne znamke

Kontaktirajte nas
Lokacija trgovine

Prodajno mesto
Kontakti
O podjetju

 

Slike so deloma simbolične, možne so napake pri tehničnih podatkih ali pri imenu artikla! Fotografije ne zagotavljajo lastnosti izdelkov.
Ponudba v spletni trgovini frama-shop.si se lahko razlikuje od ponudbe v maloprodajni Trgovini Frama!
Vse cene so v EUR z vključenim ddv!

[profiler]
Memory usage: real: 27525120, emalloc: 26296720
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage1.9962100
mage::app::init::system_config0.0012126,8240
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00331305,576786,432
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Cache0.0001113,0560
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.001916510,2960
mage::app::init::config::load_cache0.009312,1040
mage::app::init::stores0.00891633,016524,288
init_config_section:stores_sl0.003312,1280
mage::app::init_front_controller0.01021483,336524,288
DISPATCH EVENT:controller_front_init_before0.00661307,032262,144
OBSERVER: turpentine_esi_controller_front_init_before0.00521202,368262,144
turpentine::observer::esi::loadCacheClearEvents0.00481171,048262,144
turpentine::helper::esi::getCacheClearEvents0.0010147,672262,144
CORE::create_object_of::Nexcessnet_Turpentine_Model_Shim_Mage_Core_Config0.00071360,5280
OBSERVER: turpentine_varnish_controller_front_init_before0.0005144,6080
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.00241112,824262,144
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.0009152,3360
OBSERVER: ET_IpSecurity_observer0.00532157,0640
OBSERVER: askit0.0002117,0320
OBSERVER: easybanner0.00292102,1520
mage::dispatch::db_url_rewrite0.01501128,8880
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0003221,5920
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.0001141,1440
mage::dispatch::routers_match1.9296100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.034112,072,1762,621,440
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0004132,4640
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0022328,2080
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.0018175,1920
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.007511,233,1602,359,296
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.02201623,6880
OBSERVER: log0.01331132,3840
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0003115,9360
OBSERVER: pagecache0.0007118,0880
OBSERVER: persistent0.00134177,8800
OBSERVER: persistent_quote0.00081133,3360
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0006183,4320
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view1.8951100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.0172660543,464262,144
DISPATCH EVENT:model_load_before0.0002181,5280
DISPATCH EVENT:catalog_controller_category_init_after0.039412,096,2002,097,152
OBSERVER: ammeta0.039312,093,3522,097,152
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Collection0.00462362,480524,288
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_before0.0001111,0000
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.00248292,9120
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.00129361,9280
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.0055124126,9040
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Attribute_Collection0.00242195,8960
REWRITE: Mage_Catalog_Model_Category::getUrl0.0453371121,9600
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00155533,0480
locale/currency0.003511198,640262,144
DISPATCH EVENT:currency_display_options_forming0.0007142,8560
OBSERVER: mage_currencysymbol_currency_display_options0.0006139,9200
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.0006116,0560
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_load0.04401119,576262,144
layout/package_update: default0.0295278,688262,144
layout/db_update: default0.0042230,168262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Layout0.00073316,6880
layout/package_update: catalog_category_layered_nochildren0.001621,5600
layout/db_update: catalog_category_layered_nochildren0.8643200
layout/package_update: STORE_sl0.001022320
layout/db_update: STORE_sl0.8626200
layout/package_update: THEME_frontend_argento_argento0.001022320
layout/db_update: THEME_frontend_argento_argento0.8612200
layout/package_update: catalog_category_view0.001221,4480
layout/db_update: catalog_category_view0.8595200
layout/package_update: catalog_category_default0.0240235,3760
layout/package_update: MAP_popup0.002032,2960
layout/db_update: MAP_popup0.8410300
layout/package_update: SHORTCUT_popup0.002132,8720
layout/db_update: SHORTCUT_popup0.8393300
layout/package_update: SHORTCUT_uk_popup0.002032,8960
layout/db_update: SHORTCUT_uk_popup0.8374300
layout/package_update: tm_ajaxpro_catalog_product_view0.002233,6400
layout/db_update: tm_ajaxpro_catalog_product_view0.8355300
layout/package_update: page_two_columns_left0.003254,6240
layout/db_update: page_two_columns_left0.8338500
layout/db_update: catalog_category_default0.8463200
layout/db_update: CATEGORY_8150.8448200
layout/package_update: customer_logged_out0.001422,8880
layout/db_update: customer_logged_out0.8431200
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_generate_xml_before0.0029198,0160
easybanner::updateLayout0.0025155,6560
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_generate_xml0.005615680
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_generate_blocks0.053715,003,3444,980,736
BLOCK: formkey0.00061119,720262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.00111186,0720
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.00081186,0720
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.00071186,0720
BLOCK: root0.0008167,8880
BLOCK: head0.00041137,2160
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00021421,5280
BLOCK: js_cookies0.0003163,688262,144
BLOCK ACTION: head -> addItem0.00084773,3760
BLOCK: after_body_start0.00041105,1360
BLOCK: global_notices0.0004161,8240
BLOCK: header0.0003162,328262,144
BLOCK: top.links0.0004164,8400
BLOCK: store_language0.0004164,1920
BLOCK: catalog.topnav0.00061107,2160
BLOCK: top.container0.0003154,456262,144
BLOCK: breadcrumbs0.0003161,6960
BLOCK: global_messages0.00061141,2240
BLOCK: footer0.00051155,888262,144
BLOCK: core_profiler0.0003153,9760
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.0016235,5440
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00092223,520262,144
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0022570,800262,144
BLOCK: catalog_product_price_template0.0003153,7680
BLOCK: return_link0.00081132,8080
BLOCK: checkout_cart_link0.0003162,0800
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.00171107,016262,144
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0007119,3840
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00051146,1360
BLOCK: right.poll0.00061110,232262,144
BLOCK: tags_popular0.0004163,5600
BLOCK: right.reports.product.compared0.00061152,880262,144
BLOCK: google_analytics0.0004163,7120
BLOCK: wishlist_link0.0004167,8080
BLOCK: wishlist_sidebar0.00061165,632262,144
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0003162,9280
BLOCK: head_rss0.0010169,0240
BLOCK: turpentine_notices0.00051121,488262,144
BLOCK: optimiseweb_cookienotice0.0004166,9680
BLOCK: headerCart0.00073135,352262,144
BLOCK ACTION: headerCart -> addItemRender0.00021218,7840
BLOCK: ajaxpro_customer_login0.00061124,4560
BLOCK: ajaxsearch_category_filter0.0004162,792262,144
BLOCK: navigationpro.top0.0004170,5200
BLOCK: cms_scroll_up0.0004253,2720
BLOCK: left.reports.product.viewed0.0005283,808262,144
BLOCK: e64bcaf915273bada506379ff8e48f810.0004163,7600
BLOCK: e8b0c687373ecb294bf9fd531b0ff8e30.0003161,9440
BLOCK: currency0.0003163,5760
BLOCK: catalog.leftnav0.0004167,848262,144
BLOCK: category.products0.00391137,2880
BLOCK: product_list0.00061156,112262,144
BLOCK: product_list_toolbar0.0026193,2640
BLOCK: product_list_toolbar_pager0.0004183,6160
BLOCK ACTION: product_list -> addColumnCountLayoutDepend0.00021510,6000
BLOCK: paypal.partner.right.logo0.0004161,384262,144
BLOCK: subcategories0.0004166,1840
BLOCK: sale.reorder.sidebar0.0004163,0240
BLOCK: easybanner.placeholder.left-top0.0004162,768262,144
BLOCK ACTION: easybanner.placeholder.content-bottom -> addBanner0.0002213,3760
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_render1.7449100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.01748462,3520
OBSERVER: turpentine_esi_core_block_abstract_to_html_before0.00658427,2880
OBSERVER: avail_stock_status_to_html_before0.00378449,3440
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00905260,2960
frontend/base/default/template/page/2columns-left.phtml1.6916112,012,71213,107,200
frontend/argento/default/template/page/html/head.phtml0.01871328,832262,144
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.00614549,6640
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.00948020,2640
OBSERVER: ajaxpro_add_block_wrapper0.00538033,1520
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0006168,024262,144
frontend/base/default/template/googleanalytics/ga.phtml0.0004115,9360
frontend/argento/default/template/page/html/header.phtml0.814514,699,5365,242,880
frontend/argento/argento/template/easyflags/flags.phtml0.0050113,5840
init_config_section:stores_de0.002611,7840
frontend/base/default/template/page/template/links.phtml0.0024136,2320
CORE::create_object_of::Mage_Widget_Model_Template_Filter0.012014611,543,4800
frontend/argento/default/template/checkout/cart/top.phtml0.00341393,584262,144
CORE::create_object_of::Mage_Sales_Model_Quote0.0003132,4640
frontend/argento/default/template/ajaxsearch/topsearch.phtml0.00261129,256262,144
frontend/argento/default/template/easybanner/placeholder.phtml0.03147398,1680
frontend/argento/default/template/navigationpro/top.phtml0.788113,862,0244,456,448
DISPATCH EVENT:page_block_html_topmenu_gethtml_before0.517322,012,6562,359,296
OBSERVER: catalog_add_topmenu_items0.516922,014,2162,359,296
CORE::create_object_of::TM_NavigationPro_Model_Menu0.0110671381,2640
Mage_Catalog_Model_Layer::getState0.0003123,184262,144
CORE::create_object_of::TM_EasyBanner_Model_Mysql4_Banner_Collection0.0005211,7200
frontend/base/default/template/tm/easycatalogimg/list.phtml0.0038168,952262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Category_Flat_Collection0.0005217,1280
frontend/base/default/template/catalog/category/view.phtml0.350612,924,4482,883,584
_LOAD_ATTRIBUTE_BY_CODE__0.0023111,0720
DISPATCH EVENT:catalog_block_product_list_collection0.02551481,808524,288
OBSERVER: review0.02531478,920524,288
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.0057131,5360
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.01541343,600262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.01251339,240262,144
OBSERVER: inventory0.00994255,512262,144
OBSERVER: tax0.00871197,9920
frontend/argento/default/template/catalog/product/list.phtml0.227712,151,0082,097,152
frontend/argento/default/template/catalog/product/list/toolbar.phtml0.0053113,4560
__EAV_LOAD_MODEL__0.064131,130,8481,048,576
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.02423382,8400
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.00035912,5680
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.01973273,984262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.00733124,1280
frontend/base/default/template/catalog/product/price.phtml0.10503374,664524,288
frontend/argento/default/template/catalog/navigation/left.phtml0.0052114,6400
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Resource_Product_Index_Viewed_Collection0.0004110,1920
frontend/argento/default/template/navigationpro/sidebar.phtml0.394612,316,7762,621,440
CORE::create_object_of::Mage_Tag_Model_Resource_Popular_Collection0.0007135,1040
frontend/base/default/template/optimiseweb/cookienotice/cookienotice.phtml0.0022118,6080
frontend/argento/default/template/ajaxpro/notice.phtml0.0004114,1600
frontend/argento/default/template/ajaxpro/checkout/form.phtml0.0011110,5040
frontend/argento/default/template/ajaxpro/compare/form.phtml0.00451103,7520
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Compare_Item_Collection0.0006110,2960
frontend/argento/default/template/lightboxpro/highslide/config.phtml0.002217,5600
CACHE_URL0.04631786,864786,432