Od pon. do petka od 8:00-16:00 ure. 02/7200-483 

Search Site

Dodatna oprema

Z izbirano kategorijo se ne ujema noben izdelek.

Spletna stran za svoje funkcionalnosti uporablja spletne piškotke, ki ne hranijo osebnih podatkov. Nekateri piškotki so bili morda že servirani v skladu z zakonodajo.

Z nadaljevanjem obiska teh strani soglašate z njihovo uporabo.

Več o tem

Back to top

Back to top

 

O spletnem centru Podpora

Dodatki

O nas Podjetje

Splošni pogoji
Dostava
Spletni Piškotki

Moj račun
Lista želja
Status naročil
Seznam želja
E-novice

Akcijska ponudba
Ceneje na spletu
Najbolj prodajni artikli
Najbolj popularni artikli
Blagovne znamke

Kontaktirajte nas
Lokacija trgovine

Prodajno mesto
Kontakti
O podjetju

 

Slike so deloma simbolične, možne so napake pri tehničnih podatkih ali pri imenu artikla! Fotografije ne zagotavljajo lastnosti izdelkov.
Ponudba v spletni trgovini frama-shop.si se lahko razlikuje od ponudbe v maloprodajni Trgovini Frama!
Vse cene so v EUR z vključenim ddv!

[profiler]
Memory usage: real: 24379392, emalloc: 23042592
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage4.8119100
mage::app::init::system_config0.0010126,8240
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.0005191,3360
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Cache0.0031113,0560
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.00121157,8960
mage::app::init::config::load_cache0.014512,104524,288
mage::app::init::stores0.00771637,456262,144
init_config_section:stores_sl0.006112,1280
mage::app::init_front_controller0.01971483,424524,288
DISPATCH EVENT:controller_front_init_before0.01171307,096262,144
OBSERVER: turpentine_esi_controller_front_init_before0.01061202,432262,144
turpentine::observer::esi::loadCacheClearEvents0.01041171,1120
turpentine::helper::esi::getCacheClearEvents0.0040147,7360
CORE::create_object_of::Nexcessnet_Turpentine_Model_Shim_Mage_Core_Config0.00371360,5280
OBSERVER: turpentine_varnish_controller_front_init_before0.0004144,6080
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.00721112,848262,144
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.0007152,3360
OBSERVER: ET_IpSecurity_observer0.00822157,0720
OBSERVER: askit0.0002117,0320
OBSERVER: easybanner0.01272102,0480
mage::dispatch::db_url_rewrite0.00521129,1120
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0003181,4000
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.0001141,1440
mage::dispatch::routers_match4.7333100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.046012,072,0002,359,296
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0003132,4640
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0017328,2080
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.0042175,192262,144
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.012611,233,1842,097,152
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.02701623,4880
OBSERVER: log0.01611132,3200
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0002115,9360
OBSERVER: pagecache0.0005118,0960
OBSERVER: persistent0.00104177,8800
OBSERVER: persistent_quote0.00081133,1840
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0006183,2000
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view4.6872100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.0739660543,496262,144
DISPATCH EVENT:model_load_before0.0001141,3360
DISPATCH EVENT:catalog_controller_category_init_after0.055511,781,8801,835,008
OBSERVER: ammeta0.055411,779,0321,835,008
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Collection0.00512362,488262,144
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_before0.0001111,0000
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.01297391,712262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.00043020,6000
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.017834248,5920
REWRITE: Mage_Catalog_Model_Category::getUrl0.1093371122,2400
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00073118,8400
locale/currency0.01088198,464262,144
DISPATCH EVENT:currency_display_options_forming0.0050142,856262,144
OBSERVER: mage_currencysymbol_currency_display_options0.0048139,920262,144
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.0009116,0320
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_load0.09451119,592262,144
layout/package_update: default0.0821278,6640
layout/db_update: default0.0158230,1840
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Layout0.00063316,6880
layout/package_update: catalog_category_layered_nochildren0.001521,560262,144
layout/db_update: catalog_category_layered_nochildren2.0830200
layout/package_update: STORE_sl0.001122320
layout/db_update: STORE_sl2.0752200
layout/db_update: THEME_frontend_argento_argento2.0703200
layout/package_update: catalog_category_view0.001121,4480
layout/db_update: catalog_category_view2.0671200
layout/package_update: catalog_category_default0.0722235,3520
layout/package_update: MAP_popup0.001632,2960
layout/db_update: MAP_popup1.9961300
layout/package_update: SHORTCUT_popup0.007932,8720
layout/db_update: SHORTCUT_popup1.9843300
layout/package_update: SHORTCUT_uk_popup0.002032,8960
layout/db_update: SHORTCUT_uk_popup1.9773300
layout/package_update: tm_ajaxpro_catalog_product_view0.002433,6480
layout/db_update: tm_ajaxpro_catalog_product_view1.9696300
layout/package_update: page_two_columns_left0.003454,6000
layout/db_update: page_two_columns_left1.9587500
layout/db_update: catalog_category_default2.0096200
layout/package_update: CATEGORY_1030.001222320
layout/db_update: CATEGORY_1032.0081200
layout/package_update: customer_logged_out0.001522,8880
layout/db_update: customer_logged_out1.9979200
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_generate_xml_before0.0128197,9120
easybanner::updateLayout0.0124155,5680
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_generate_xml0.015515680
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_generate_blocks0.142215,002,9684,980,736
BLOCK: formkey0.00051119,656262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.00411176,0240
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.00071176,0240
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.00061176,0240
BLOCK: root0.0048167,8880
BLOCK: head0.00041137,2160
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00021421,5280
BLOCK: js_cookies0.0003163,680262,144
BLOCK ACTION: head -> addItem0.00084773,3760
BLOCK: after_body_start0.00551105,1360
BLOCK: global_notices0.0003161,8240
BLOCK: header0.0003162,328262,144
BLOCK: top.links0.0003164,8400
BLOCK: store_language0.0003164,1920
BLOCK: catalog.topnav0.00451107,2160
BLOCK: top.container0.0003154,456262,144
BLOCK: breadcrumbs0.0003161,6960
BLOCK: global_messages0.00041141,2240
BLOCK: footer0.00661155,888262,144
BLOCK: core_profiler0.0003153,9760
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.0055235,5360
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00082223,496262,144
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0019570,8000
BLOCK: catalog_product_price_template0.0002153,792262,144
BLOCK ACTION: catalog_product_price_template -> addPriceBlockType0.003546,0080
BLOCK: return_link0.00071132,8080
BLOCK: checkout_cart_link0.0003162,0800
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.00771107,040262,144
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0047119,3840
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00051146,1360
BLOCK: right.poll0.00051110,240262,144
BLOCK: tags_popular0.0003163,5600
BLOCK: right.reports.product.compared0.00451152,792262,144
BLOCK: google_analytics0.0003163,6560
BLOCK: wishlist_link0.0003167,7360
BLOCK: wishlist_sidebar0.00051165,512262,144
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0003162,9120
BLOCK: head_rss0.0008169,0000
BLOCK: turpentine_notices0.00051121,480262,144
BLOCK: optimiseweb_cookienotice0.0054166,9680
BLOCK: headerCart0.00073135,352262,144
BLOCK ACTION: headerCart -> addItemRender0.00021218,7840
BLOCK: ajaxpro_customer_login0.00041122,4080
BLOCK: ajaxpro_product_form0.006211,4240
BLOCK: ajaxsearch_category_filter0.0004162,776262,144
BLOCK ACTION: head -> setTitle0.004311,6000
BLOCK: navigationpro.top0.0044170,5200
BLOCK: cms_scroll_up0.0004253,2720
BLOCK: left.reports.product.viewed0.0005283,800262,144
BLOCK: e64bcaf915273bada506379ff8e48f810.0004163,7600
BLOCK: e8b0c687373ecb294bf9fd531b0ff8e30.0004163,9920
BLOCK: currency0.0003163,5760
BLOCK: catalog.leftnav0.0004167,848262,144
BLOCK: category.products0.00981137,2160
BLOCK: product_list0.00061156,160262,144
BLOCK: product_list_toolbar0.0058193,3440
BLOCK: product_list_toolbar_pager0.0005183,640262,144
BLOCK ACTION: product_list -> addColumnCountLayoutDepend0.00021510,6000
BLOCK: product.tooltip0.003211,4080
BLOCK: paypal.partner.right.logo0.0003161,3840
BLOCK: subcategories0.0003166,1840
BLOCK: sale.reorder.sidebar0.0003163,0240
BLOCK: easybanner.placeholder.left-top0.0003162,760262,144
BLOCK: easybanner.placeholder.nav-top0.002911,4080
BLOCK ACTION: easybanner.placeholder.content-bottom -> addBanner0.0002213,3760
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_render4.3640100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.04107962,112262,144
OBSERVER: turpentine_esi_core_block_abstract_to_html_before0.01897926,5680
OBSERVER: avail_stock_status_to_html_before0.00647948,624262,144
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.04304754,5840
frontend/base/default/template/page/2columns-left.phtml4.220919,558,61610,485,760
frontend/argento/default/template/page/html/head.phtml0.03811328,800262,144
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.01044448,5840
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.02907519,8720
OBSERVER: ajaxpro_add_block_wrapper0.01757531,7360
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0005168,0240
frontend/base/default/template/googleanalytics/ga.phtml0.0003115,9360
frontend/argento/default/template/page/html/header.phtml2.079714,699,0565,242,880
frontend/argento/argento/template/easyflags/flags.phtml0.0129113,5760
init_config_section:stores_de0.007311,7840
frontend/base/default/template/page/template/links.phtml0.0061136,232262,144
DISPATCH EVENT:wishlist_items_renewed0.004114320
CORE::create_object_of::Mage_Widget_Model_Template_Filter0.060414611,543,5360
frontend/argento/default/template/checkout/cart/top.phtml0.00411393,584262,144
CORE::create_object_of::Mage_Sales_Model_Quote0.0003132,4640
frontend/argento/default/template/ajaxsearch/topsearch.phtml0.00811129,256262,144
frontend/argento/default/template/easybanner/placeholder.phtml0.10967398,5360
frontend/argento/default/template/navigationpro/top.phtml2.015413,862,2004,456,448
DISPATCH EVENT:page_block_html_topmenu_gethtml_before1.176622,013,3522,359,296
OBSERVER: catalog_add_topmenu_items1.176222,014,7442,359,296
CORE::create_object_of::TM_NavigationPro_Model_Menu0.0377671381,2640
Mage_Catalog_Model_Layer::getState0.0002123,1840
CORE::create_object_of::TM_EasyBanner_Model_Mysql4_Banner_Collection0.0005211,7200
frontend/base/default/template/tm/easycatalogimg/list.phtml0.0024168,952262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Category_Flat_Collection0.0004217,128262,144
frontend/base/default/template/catalog/category/view.phtml0.47801469,128524,288
_LOAD_ATTRIBUTE_BY_CODE__0.0086170,1680
DISPATCH EVENT:catalog_block_product_list_collection0.0110165,6560
OBSERVER: review0.0106162,7600
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.009712,3920
frontend/base/default/template/catalog/msrp/popup.phtml0.014211,2640
frontend/argento/default/template/catalog/navigation/left.phtml0.0137114,6400
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Resource_Product_Index_Viewed_Collection0.0004110,1920
frontend/argento/default/template/navigationpro/sidebar.phtml1.284112,315,2242,621,440
CORE::create_object_of::Mage_Tag_Model_Resource_Popular_Collection0.0045135,1040
frontend/argento/default/template/catalog/product/compare/sidebar.phtml0.0004122,8320
frontend/base/default/template/optimiseweb/cookienotice/cookienotice.phtml0.0018118,6160
frontend/argento/default/template/ajaxpro/notice.phtml0.0004113,9040
frontend/argento/default/template/ajaxpro/checkout/form.phtml0.0009110,5040
frontend/argento/default/template/ajaxpro/compare/form.phtml0.01301103,7520
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Compare_Item_Collection0.0004110,2960
frontend/argento/default/template/lightboxpro/highslide/config.phtml0.001715,5120
frontend/argento/default/template/facebooklb/category_products_like.phtml0.004411,4000
CACHE_URL0.12351756,888786,432