Od pon. do petka od 8:00-16:00 ure. 02/7200-483 

Search Site

Laserski tiskalniki

Z izbirano kategorijo se ne ujema noben izdelek.

Spletna stran za svoje funkcionalnosti uporablja spletne piškotke, ki ne hranijo osebnih podatkov. Nekateri piškotki so bili morda že servirani v skladu z zakonodajo.

Z nadaljevanjem obiska teh strani soglašate z njihovo uporabo.

Več o tem

Back to top

Back to top

 

O spletnem centru Podpora

Dodatki

O nas Podjetje

Splošni pogoji
Dostava
Spletni Piškotki

Moj račun
Lista želja
Status naročil
Seznam želja
E-novice

Akcijska ponudba
Ceneje na spletu
Najbolj prodajni artikli
Najbolj popularni artikli
Blagovne znamke

Kontaktirajte nas
Lokacija trgovine

Prodajno mesto
Kontakti
O podjetju

 

Slike so deloma simbolične, možne so napake pri tehničnih podatkih ali pri imenu artikla! Fotografije ne zagotavljajo lastnosti izdelkov.
Ponudba v spletni trgovini frama-shop.si se lahko razlikuje od ponudbe v maloprodajni Trgovini Frama!
Vse cene so v EUR z vključenim ddv!

[profiler]
Memory usage: real: 25165824, emalloc: 23796528
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage2.1185100
mage::app::init::system_config0.0041126,8240
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00581305,504524,288
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Cache0.0001113,0560
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.0008776,0720
mage::app::init::config::load_cache0.017712,104524,288
mage::app::init::stores0.01421742,952262,144
init_config_section:stores_sl0.006212,1280
mage::app::init_front_controller0.01761483,320262,144
DISPATCH EVENT:controller_front_init_before0.01161307,032262,144
OBSERVER: turpentine_esi_controller_front_init_before0.01041202,368262,144
turpentine::observer::esi::loadCacheClearEvents0.01021171,048262,144
turpentine::helper::esi::getCacheClearEvents0.0040147,6720
CORE::create_object_of::Nexcessnet_Turpentine_Model_Shim_Mage_Core_Config0.00061360,5440
OBSERVER: turpentine_varnish_controller_front_init_before0.0004144,6080
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.00511112,8320
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.0007152,3360
OBSERVER: ET_IpSecurity_observer0.00732157,0880
OBSERVER: askit0.0002117,0320
OBSERVER: easybanner0.00302102,080262,144
mage::dispatch::db_url_rewrite0.00531128,912262,144
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0002181,4000
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.0001141,1440
mage::dispatch::routers_match2.0257100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.045812,072,3522,359,296
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0003132,4640
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0048328,2080
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.0013175,224262,144
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.014311,233,1362,097,152
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.02501623,8560
OBSERVER: log0.01501132,4080
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0002115,9360
OBSERVER: pagecache0.0005118,0880
OBSERVER: persistent0.00094177,9040
OBSERVER: persistent_quote0.00091133,4320
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0007183,5040
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view1.9795100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.0384659542,760262,144
DISPATCH EVENT:model_load_before0.0001141,3360
DISPATCH EVENT:catalog_controller_category_init_after0.054811,782,2001,572,864
OBSERVER: ammeta0.054611,779,3521,572,864
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Collection0.00701354,184262,144
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_before0.0001111,0000
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.00567391,7200
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.00043020,6000
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.007034248,576262,144
REWRITE: Mage_Catalog_Model_Category::getUrl0.0891371121,8320
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00063118,8400
locale/currency0.00618198,360262,144
DISPATCH EVENT:currency_display_options_forming0.0006142,8560
OBSERVER: mage_currencysymbol_currency_display_options0.0004139,9200
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.0005116,0320
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_load0.0187144,8720
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_generate_xml_before0.0031197,944262,144
easybanner::updateLayout0.0027155,5680
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_generate_xml0.011817040
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_generate_blocks0.100015,282,5845,242,880
BLOCK: formkey0.00051119,6640
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.00111206,1680
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.00071206,1680
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.00061206,1680
BLOCK: root0.0008167,8880
BLOCK: head0.00041137,216262,144
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00021421,5280
BLOCK: js_cookies0.0003163,6800
BLOCK ACTION: head -> addItem0.00384773,3760
BLOCK: after_body_start0.00041105,160262,144
BLOCK: global_notices0.0003161,8240
BLOCK: header0.0003162,3280
BLOCK: top.links0.0003164,8400
BLOCK: store_language0.0003164,192262,144
BLOCK: catalog.topnav0.00351107,2160
BLOCK: top.container0.0003154,4560
BLOCK: breadcrumbs0.0003161,704262,144
BLOCK: global_messages0.00041141,2240
BLOCK: footer0.00051155,928262,144
BLOCK: core_profiler0.0033153,9760
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.0014235,6080
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00072223,496262,144
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0049570,7760
BLOCK: catalog_product_price_template0.0003153,7680
BLOCK: return_link0.00071132,808262,144
BLOCK: checkout_cart_link0.0003162,0800
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.00451107,040262,144
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0006119,3840
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00041146,1360
BLOCK: right.poll0.00051110,288262,144
BLOCK: tags_popular0.0003163,5600
BLOCK: right.reports.product.compared0.00041152,7840
BLOCK: google_analytics0.0033163,656262,144
BLOCK: wishlist_link0.0003167,7360
BLOCK: wishlist_sidebar0.00051165,504262,144
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0003162,9120
BLOCK: head_rss0.0039169,0000
BLOCK: turpentine_notices0.00041121,480262,144
BLOCK: optimiseweb_cookienotice0.0003166,9680
BLOCK: headerCart0.00373135,360262,144
BLOCK ACTION: headerCart -> addItemRender0.00021218,7840
BLOCK: ajaxpro_customer_login0.00041122,4080
BLOCK: ajaxsearch_category_filter0.0003162,7760
BLOCK: navigationpro.top0.0003170,5200
BLOCK: cms_scroll_up0.0004253,2720
BLOCK: left.reports.product.viewed0.0035283,8000
BLOCK: e64bcaf915273bada506379ff8e48f810.0004163,776262,144
BLOCK: e8b0c687373ecb294bf9fd531b0ff8e30.0003161,9440
BLOCK: currency0.0004165,6240
BLOCK: catalog.leftnav0.00581344,560524,288
Mage_Catalog_Model_Layer::getState0.0002123,184262,144
BLOCK: category.products0.00701137,3600
BLOCK: product_list0.00061156,136262,144
BLOCK: product_list_toolbar0.0056193,4080
BLOCK: product_list_toolbar_pager0.0004183,6160
BLOCK ACTION: product_list -> addColumnCountLayoutDepend0.00021510,6000
BLOCK: paypal.partner.right.logo0.0003161,384262,144
BLOCK: subcategories0.0003166,1840
BLOCK: sale.reorder.sidebar0.0003163,0240
BLOCK: easybanner.placeholder.left-top0.0003162,760262,144
BLOCK ACTION: easybanner.placeholder.content-bottom -> addBanner0.0002213,3760
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_render1.7797100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.01658062,1600
OBSERVER: turpentine_esi_core_block_abstract_to_html_before0.00528026,7120
OBSERVER: avail_stock_status_to_html_before0.00298048,7680
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.01244754,5520
frontend/base/default/template/page/2columns-left.phtml1.733119,522,25610,747,904
frontend/argento/default/template/page/html/head.phtml0.03541328,992524,288
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.01164448,5840
frontend/base/default/template/page/js/cookie.phtml0.003211,7520
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.01027619,9280
OBSERVER: ajaxpro_add_block_wrapper0.00697632,0160
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0005168,040262,144
frontend/base/default/template/googleanalytics/ga.phtml0.0003115,9360
frontend/argento/default/template/page/html/header.phtml1.243814,671,3045,242,880
frontend/argento/argento/template/easyflags/flags.phtml0.0110113,6240
init_config_section:stores_de0.008711,7840
frontend/base/default/template/page/template/links.phtml0.0021136,2160
CORE::create_object_of::Mage_Widget_Model_Template_Filter0.009614611,543,4960
frontend/argento/default/template/checkout/cart/top.phtml0.00551393,680262,144
CORE::create_object_of::Mage_Sales_Model_Quote0.0002132,4640
frontend/argento/default/template/ajaxsearch/topsearch.phtml0.00561129,256262,144
frontend/argento/default/template/easybanner/placeholder.phtml0.01207398,6480
frontend/argento/default/template/navigationpro/top.phtml1.194513,834,4484,456,448
DISPATCH EVENT:page_block_html_topmenu_gethtml_before0.899022,011,8722,097,152
OBSERVER: catalog_add_topmenu_items0.898722,013,2642,097,152
CORE::create_object_of::TM_NavigationPro_Model_Menu0.0089671381,2640
CORE::create_object_of::TM_EasyBanner_Model_Mysql4_Banner_Collection0.0003211,7200
frontend/base/default/template/catalog/category/view.phtml0.08451529,296786,432
_LOAD_ATTRIBUTE_BY_CODE__0.0019170,152262,144
layout/package_update: default0.0168140,6640
layout/db_update: default0.0021128,112262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Layout0.0002147,7200
layout/db_update: catalog_category_layered_nochildren0.4568100
layout/db_update: STORE_sl0.4555100
layout/db_update: THEME_frontend_argento_argento0.4543100
layout/db_update: catalog_category_view0.4530100
layout/package_update: catalog_category_layered0.0100124,7920
layout/db_update: MAP_popup0.4508100
layout/db_update: SHORTCUT_popup0.4494100
layout/db_update: SHORTCUT_uk_popup0.4480100
layout/db_update: tm_ajaxpro_catalog_product_view0.4464100
layout/db_update: page_two_columns_left0.4432200
layout/db_update: catalog_category_layered0.4422100
layout/db_update: CATEGORY_6520.4410100
layout/db_update: customer_logged_out0.4395100
DISPATCH EVENT:catalog_block_product_list_collection0.0044165,320262,144
OBSERVER: review0.0043162,432262,144
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.003512,4400
frontend/argento/default/template/catalog/layer/view.phtml0.002313,1760
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Resource_Product_Index_Viewed_Collection0.0004110,1920
frontend/argento/default/template/navigationpro/sidebar.phtml0.298912,315,9682,621,440
CORE::create_object_of::Mage_Tag_Model_Resource_Popular_Collection0.0005135,1040
frontend/argento/default/template/catalog/product/compare/sidebar.phtml0.0003122,8400
frontend/base/default/template/optimiseweb/cookienotice/cookienotice.phtml0.0016118,6160
frontend/argento/default/template/ajaxpro/notice.phtml0.0003113,9040
frontend/argento/default/template/ajaxpro/checkout/form.phtml0.0008110,5040
frontend/argento/default/template/ajaxpro/compare/form.phtml0.00371103,7920
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Compare_Item_Collection0.0005110,2960
frontend/argento/default/template/lightboxpro/highslide/config.phtml0.001715,5120
CACHE_URL0.03831756,968786,432