Od pon. do petka od 8:00-16:00 ure. 02/7200-483 

Search Site

Laserski tiskalniki

Z izbirano kategorijo se ne ujema noben izdelek.

Spletna stran za svoje funkcionalnosti uporablja spletne piškotke, ki ne hranijo osebnih podatkov. Nekateri piškotki so bili morda že servirani v skladu z zakonodajo.

Z nadaljevanjem obiska teh strani soglašate z njihovo uporabo.

Več o tem

Back to top

Back to top

 

O spletnem centru Podpora

Dodatki

O nas Podjetje

Splošni pogoji
Dostava
Spletni Piškotki

Moj račun
Lista želja
Status naročil
Seznam želja
E-novice

Akcijska ponudba
Ceneje na spletu
Najbolj prodajni artikli
Najbolj popularni artikli
Blagovne znamke

Kontaktirajte nas
Lokacija trgovine

Prodajno mesto
Kontakti
O podjetju

 

Slike so deloma simbolične, možne so napake pri tehničnih podatkih ali pri imenu artikla! Fotografije ne zagotavljajo lastnosti izdelkov.
Ponudba v spletni trgovini frama-shop.si se lahko razlikuje od ponudbe v maloprodajni Trgovini Frama!
Vse cene so v EUR z vključenim ddv!

[profiler]
Memory usage: real: 24641536, emalloc: 23208528
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage1.4265100
mage::app::init::system_config0.0013126,8480
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.0010191,3360
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Cache0.0002113,0560
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.0009776,0720
mage::app::init::config::load_cache0.012412,104524,288
mage::app::init::stores0.01061633,0240
init_config_section:stores_sl0.004312,1280
mage::app::init_front_controller0.01411483,336524,288
DISPATCH EVENT:controller_front_init_before0.00891307,032262,144
OBSERVER: turpentine_esi_controller_front_init_before0.00711202,368262,144
turpentine::observer::esi::loadCacheClearEvents0.00681171,0480
turpentine::helper::esi::getCacheClearEvents0.0015147,6720
CORE::create_object_of::Nexcessnet_Turpentine_Model_Shim_Mage_Core_Config0.00101360,5280
OBSERVER: turpentine_varnish_controller_front_init_before0.0007144,6080
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.00371112,824262,144
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.0010152,3360
OBSERVER: ET_IpSecurity_observer0.00402157,0640
OBSERVER: askit0.0002117,0320
OBSERVER: easybanner0.00442102,048262,144
mage::dispatch::db_url_rewrite0.00231128,8880
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0002181,4000
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.0001141,1440
mage::dispatch::routers_match1.3658100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.032612,072,2562,359,296
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0003132,4640
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0018328,2080
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.0024175,192262,144
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.006911,233,2402,097,152
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.02101623,6880
OBSERVER: log0.01311132,3840
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0002115,9360
OBSERVER: pagecache0.0008118,0880
OBSERVER: persistent0.00164177,8800
OBSERVER: persistent_quote0.00101133,3360
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0007183,4320
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view1.3329100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.0147659542,744262,144
DISPATCH EVENT:model_load_before0.0001141,3360
DISPATCH EVENT:catalog_controller_category_init_after0.030711,781,8641,835,008
OBSERVER: ammeta0.030611,779,0161,835,008
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Collection0.00421354,104262,144
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_before0.0001111,0000
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.00257391,688262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.00053020,6000
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.004534248,600262,144
REWRITE: Mage_Catalog_Model_Category::getUrl0.0378371122,0240
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00083118,8400
locale/currency0.00328198,336262,144
DISPATCH EVENT:currency_display_options_forming0.0007142,856262,144
OBSERVER: mage_currencysymbol_currency_display_options0.0005139,920262,144
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.0007116,0320
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_load0.0262144,8720
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_generate_xml_before0.0045197,912262,144
easybanner::updateLayout0.0040155,568262,144
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_generate_xml0.009317040
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_generate_blocks0.066215,282,4805,242,880
BLOCK: formkey0.00081119,6640
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.00141206,1680
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.00101206,1680
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.00091206,1680
BLOCK: root0.0012167,8880
BLOCK: head0.00071137,232262,144
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00031421,5280
BLOCK: js_cookies0.0005163,6800
BLOCK ACTION: head -> addItem0.00094773,3760
BLOCK: after_body_start0.00061105,1360
BLOCK: global_notices0.0005161,824262,144
BLOCK: header0.0004162,3280
BLOCK: top.links0.0005164,8400
BLOCK: store_language0.0005164,1920
BLOCK: catalog.topnav0.00091107,224262,144
BLOCK: top.container0.0005154,4560
BLOCK: breadcrumbs0.0005161,6960
BLOCK: global_messages0.00081141,224262,144
BLOCK: footer0.00081155,8880
BLOCK: core_profiler0.0005153,976262,144
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.0017235,6080
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00102223,504262,144
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0034570,7760
BLOCK: catalog_product_price_template0.0004153,7680
BLOCK: return_link0.00111132,808262,144
BLOCK: checkout_cart_link0.0005162,0800
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.00241107,0400
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0011119,3840
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00071146,152262,144
BLOCK: right.poll0.00081110,2320
BLOCK: tags_popular0.0005163,560262,144
BLOCK: right.reports.product.compared0.00071152,7840
BLOCK: google_analytics0.0004163,6560
BLOCK: wishlist_link0.0005167,736262,144
BLOCK: wishlist_sidebar0.00071165,5040
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0004162,912262,144
BLOCK: head_rss0.0014169,0000
BLOCK: turpentine_notices0.00071121,4800
BLOCK: optimiseweb_cookienotice0.0005166,9680
BLOCK: headerCart0.00093135,3440
BLOCK ACTION: headerCart -> addItemRender0.00021218,7840
BLOCK: ajaxpro_customer_login0.00061122,408262,144
BLOCK: ajaxsearch_category_filter0.0005162,7760
BLOCK: navigationpro.top0.0003170,528262,144
BLOCK: cms_scroll_up0.0004253,2720
BLOCK: left.reports.product.viewed0.0005283,8000
BLOCK: e64bcaf915273bada506379ff8e48f810.0003163,7600
BLOCK: e8b0c687373ecb294bf9fd531b0ff8e30.0003161,944262,144
BLOCK: currency0.0003165,6240
BLOCK: catalog.leftnav0.00261344,560262,144
Mage_Catalog_Model_Layer::getState0.0002123,1840
BLOCK: category.products0.00341137,360262,144
BLOCK: product_list0.00051156,1360
BLOCK: product_list_toolbar0.0023193,432262,144
BLOCK: product_list_toolbar_pager0.0003183,6160
BLOCK ACTION: product_list -> addColumnCountLayoutDepend0.00021510,6000
BLOCK: paypal.partner.right.logo0.0003161,3840
BLOCK: subcategories0.0004166,184262,144
BLOCK: sale.reorder.sidebar0.0003163,0240
BLOCK: easybanner.placeholder.left-top0.0003162,7600
BLOCK ACTION: easybanner.placeholder.content-bottom -> addBanner0.0001213,3760
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_render1.1912100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.01398062,1600
OBSERVER: turpentine_esi_core_block_abstract_to_html_before0.00538026,7120
OBSERVER: avail_stock_status_to_html_before0.00298048,7680
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00614754,5360
frontend/base/default/template/page/2columns-left.phtml1.144219,523,57610,747,904
frontend/argento/default/template/page/html/head.phtml0.01681328,864524,288
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.00554448,5840
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.00747619,9280
OBSERVER: ajaxpro_add_block_wrapper0.00417632,0160
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0006168,0240
frontend/base/default/template/googleanalytics/ga.phtml0.0004115,9360
frontend/argento/default/template/page/html/header.phtml0.660214,672,1125,242,880
frontend/argento/argento/template/easyflags/flags.phtml0.0048113,6240
init_config_section:stores_de0.002411,7840
frontend/base/default/template/page/template/links.phtml0.0021136,2160
CORE::create_object_of::Mage_Widget_Model_Template_Filter0.010014611,543,4960
frontend/argento/default/template/checkout/cart/top.phtml0.00291393,584524,288
CORE::create_object_of::Mage_Sales_Model_Quote0.0002132,4640
frontend/argento/default/template/ajaxsearch/topsearch.phtml0.00231129,256262,144
frontend/argento/default/template/easybanner/placeholder.phtml0.02177398,4960
frontend/argento/default/template/navigationpro/top.phtml0.636513,835,1044,456,448
DISPATCH EVENT:page_block_html_topmenu_gethtml_before0.424022,012,2002,097,152
OBSERVER: catalog_add_topmenu_items0.423722,013,5922,097,152
CORE::create_object_of::TM_NavigationPro_Model_Menu0.0090671381,2640
CORE::create_object_of::TM_EasyBanner_Model_Mysql4_Banner_Collection0.0003211,7200
frontend/base/default/template/catalog/category/view.phtml0.08431529,352524,288
_LOAD_ATTRIBUTE_BY_CODE__0.0021170,1760
layout/package_update: default0.0156140,6640
layout/db_update: default0.0021128,1120
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Layout0.0002147,7200
layout/db_update: catalog_category_layered_nochildren0.4755100
layout/db_update: STORE_sl0.4742100
layout/db_update: THEME_frontend_argento_argento0.4730100
layout/db_update: catalog_category_view0.4717100
layout/package_update: catalog_category_layered0.0101124,7840
layout/db_update: MAP_popup0.4696100
layout/db_update: SHORTCUT_popup0.4682100
layout/db_update: SHORTCUT_uk_popup0.4667100
layout/db_update: tm_ajaxpro_catalog_product_view0.4652100
layout/package_update: page_two_columns_left0.001022,0240
layout/db_update: page_two_columns_left0.4620200
layout/db_update: catalog_category_layered0.4609100
layout/db_update: CATEGORY_6520.4597100
layout/db_update: customer_logged_out0.4581100
DISPATCH EVENT:catalog_block_product_list_collection0.0047165,2960
OBSERVER: review0.0046162,4000
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.003712,4400
frontend/argento/default/template/catalog/layer/view.phtml0.002113,1760
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Resource_Product_Index_Viewed_Collection0.0004110,1920
frontend/argento/default/template/navigationpro/sidebar.phtml0.301512,316,1682,359,296
CORE::create_object_of::Mage_Tag_Model_Resource_Popular_Collection0.0005135,1040
frontend/argento/default/template/catalog/product/compare/sidebar.phtml0.0004122,8320
frontend/base/default/template/optimiseweb/cookienotice/cookienotice.phtml0.0018118,6160
frontend/argento/default/template/ajaxpro/notice.phtml0.0004113,9040
frontend/argento/default/template/ajaxpro/checkout/form.phtml0.0010110,5040
frontend/argento/default/template/ajaxpro/compare/form.phtml0.00411103,7520
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Compare_Item_Collection0.0005110,2960
frontend/argento/default/template/lightboxpro/highslide/config.phtml0.001715,5120
CACHE_URL0.04141757,696786,432