Od pon. do petka od 8:00-16:00 ure. 02/7200-483 

Search Site

Dodatki za prenosnik

Z izbirano kategorijo se ne ujema noben izdelek.

Spletna stran za svoje funkcionalnosti uporablja spletne piškotke, ki ne hranijo osebnih podatkov. Nekateri piškotki so bili morda že servirani v skladu z zakonodajo.

Z nadaljevanjem obiska teh strani soglašate z njihovo uporabo.

Več o tem

Back to top

Back to top

 

O spletnem centru Podpora

Dodatki

O nas Podjetje

Splošni pogoji
Dostava
Spletni Piškotki

Moj račun
Lista želja
Status naročil
Seznam želja
E-novice

Akcijska ponudba
Ceneje na spletu
Najbolj prodajni artikli
Najbolj popularni artikli
Blagovne znamke

Kontaktirajte nas
Lokacija trgovine

Prodajno mesto
Kontakti
O podjetju

 

Slike so deloma simbolične, možne so napake pri tehničnih podatkih ali pri imenu artikla! Fotografije ne zagotavljajo lastnosti izdelkov.
Ponudba v spletni trgovini frama-shop.si se lahko razlikuje od ponudbe v maloprodajni Trgovini Frama!
Vse cene so v EUR z vključenim ddv!

[profiler]
Memory usage: real: 25690112, emalloc: 23941472
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage3.2151100
mage::app::init::system_config0.0017126,8240
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00491305,512786,432
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Cache0.0002113,0560
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.0009786,1200
mage::app::init::config::load_cache0.009212,1040
mage::app::init::stores1.631311,018,3682,883,584
init_config_section:stores_admin1.61991388,2162,359,296
config/load-modules0.198914,104262,144
config/load-modules-declaration0.03781165,808262,144
config/load-db0.1769129,056262,144
mage::app::init_front_controller0.00821481,9760
DISPATCH EVENT:controller_front_init_before0.00561308,5280
OBSERVER: turpentine_esi_controller_front_init_before0.00441203,6320
turpentine::observer::esi::loadCacheClearEvents0.00421171,9120
turpentine::helper::esi::getCacheClearEvents0.0009148,1040
CORE::create_object_of::Nexcessnet_Turpentine_Model_Shim_Mage_Core_Config0.00061360,5280
OBSERVER: turpentine_varnish_controller_front_init_before0.0004144,7040
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.00161110,0240
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.0007152,2080
OBSERVER: ET_IpSecurity_observer0.00502161,7760
OBSERVER: askit0.0002117,0320
OBSERVER: easybanner0.00282102,0720
mage::dispatch::db_url_rewrite0.00261128,8320
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0002181,4000
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.0001141,1440
mage::dispatch::routers_match1.5387100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.042812,072,3841,835,008
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0003132,4640
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0020328,2640
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.0013174,6960
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.005611,233,1441,835,008
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.03381623,8480
OBSERVER: log0.02571132,3120
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0003115,9360
OBSERVER: pagecache0.0007118,0880
OBSERVER: persistent0.00114175,3680
OBSERVER: persistent_quote0.00081131,5680
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0006182,2160
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view1.4959100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.0164665547,024524,288
DISPATCH EVENT:model_load_before0.0002141,0240
DISPATCH EVENT:catalog_controller_category_init_after0.034711,742,9601,572,864
OBSERVER: ammeta0.034511,740,1121,572,864
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Collection0.00381354,424262,144
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_before0.0001111,0000
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.00237391,6880
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.00043020,6000
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.004934248,600262,144
REWRITE: Mage_Catalog_Model_Category::getUrl0.0390371122,2480
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00073118,8400
locale/currency0.00486161,136262,144
DISPATCH EVENT:currency_display_options_forming0.0010142,8480
OBSERVER: mage_currencysymbol_currency_display_options0.0008139,9200
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.0006116,0400
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_load0.0004144,384262,144
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_generate_xml_before0.0028197,9280
easybanner::updateLayout0.0025155,5680
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_generate_xml0.005117040
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_generate_blocks0.051615,278,1765,242,880
BLOCK: formkey0.00051119,6880
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.00111196,1200
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.00071196,1200
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.00071196,1200
BLOCK: root0.0007167,888262,144
BLOCK: head0.00041137,2160
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00021421,5280
BLOCK: js_cookies0.0003163,6800
BLOCK ACTION: head -> addItem0.00084773,4080
BLOCK: after_body_start0.00031105,152262,144
BLOCK: global_notices0.0003161,8240
BLOCK: header0.0003162,3280
BLOCK: top.links0.0003164,840262,144
BLOCK: store_language0.0003164,1920
BLOCK: catalog.topnav0.00061107,2160
BLOCK: top.container0.0004154,4560
BLOCK: breadcrumbs0.0003161,696262,144
BLOCK: global_messages0.00041141,2240
BLOCK: footer0.00041155,904262,144
BLOCK: core_profiler0.0003153,9760
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.0015235,6080
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00062223,496262,144
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0020570,800262,144
BLOCK: catalog_product_price_template0.0002153,7680
BLOCK: return_link0.00061132,8080
BLOCK: checkout_cart_link0.0003162,0800
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.00151107,024262,144
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0007119,3840
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00051146,1360
BLOCK: right.poll0.00051110,232262,144
BLOCK: tags_popular0.0003163,5600
BLOCK: right.reports.product.compared0.00051152,784262,144
BLOCK: google_analytics0.0003163,6560
BLOCK: wishlist_link0.0003167,7360
BLOCK: wishlist_sidebar0.00051165,504262,144
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0003162,9120
BLOCK: head_rss0.0009169,0000
BLOCK: turpentine_notices0.00051121,472262,144
BLOCK: optimiseweb_cookienotice0.0003166,9680
BLOCK: headerCart0.00073135,368262,144
BLOCK ACTION: headerCart -> addItemRender0.00021218,7840
BLOCK: ajaxpro_customer_login0.00041122,4080
BLOCK: ajaxsearch_category_filter0.0003162,776262,144
BLOCK: navigationpro.top0.0004170,5200
BLOCK: cms_scroll_up0.0004253,2800
BLOCK: left.reports.product.viewed0.0004179,536262,144
BLOCK: e64bcaf915273bada506379ff8e48f810.0004163,7600
BLOCK: e8b0c687373ecb294bf9fd531b0ff8e30.0004163,9920
BLOCK: currency0.0003163,5760
BLOCK: catalog.leftnav0.00281344,568524,288
Mage_Catalog_Model_Layer::getState0.0002123,1840
BLOCK: category.products0.00351137,3200
BLOCK: product_list0.00061156,136262,144
BLOCK: product_list_toolbar0.0025193,4080
BLOCK: product_list_toolbar_pager0.0004183,640262,144
BLOCK ACTION: product_list -> addColumnCountLayoutDepend0.00021510,6000
BLOCK: paypal.partner.right.logo0.0003161,3840
BLOCK: subcategories0.0003166,1840
BLOCK: sale.reorder.sidebar0.0003163,0240
BLOCK: easybanner.placeholder.left-top0.0003162,760262,144
BLOCK ACTION: easybanner.placeholder.content-bottom -> addBanner0.0002213,3760
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_render1.3957100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.01498062,160262,144
OBSERVER: turpentine_esi_core_block_abstract_to_html_before0.00578026,7120
OBSERVER: avail_stock_status_to_html_before0.00328048,768262,144
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00664753,5120
frontend/base/default/template/page/2columns-left.phtml1.337619,454,21610,747,904
frontend/argento/default/template/page/html/head.phtml0.03281329,440262,144
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.00554448,5840
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.00817619,9280
OBSERVER: ajaxpro_add_block_wrapper0.00457632,0160
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0006168,0400
frontend/base/default/template/googleanalytics/ga.phtml0.0003115,9360
frontend/argento/default/template/page/html/header.phtml0.789714,637,8165,242,880
frontend/argento/argento/template/easyflags/flags.phtml0.0023110,7360
frontend/base/default/template/page/template/links.phtml0.0023136,216262,144
CORE::create_object_of::Mage_Widget_Model_Template_Filter0.011314611,543,7440
frontend/argento/default/template/checkout/cart/top.phtml0.00291393,592262,144
CORE::create_object_of::Mage_Sales_Model_Quote0.0002132,4640
frontend/argento/default/template/ajaxsearch/topsearch.phtml0.00251129,248262,144
frontend/argento/default/template/easybanner/placeholder.phtml0.02347398,4560
frontend/argento/default/template/navigationpro/top.phtml0.767313,803,0564,456,448
DISPATCH EVENT:page_block_html_topmenu_gethtml_before0.456822,019,3842,097,152
OBSERVER: catalog_add_topmenu_items0.456522,020,6242,097,152
CORE::create_object_of::TM_NavigationPro_Model_Menu0.0103671381,2640
CORE::create_object_of::TM_EasyBanner_Model_Mysql4_Banner_Collection0.0003211,7200
frontend/base/default/template/catalog/category/view.phtml0.08591526,5441,048,576
_LOAD_ATTRIBUTE_BY_CODE__0.0022170,176262,144
layout/package_update: default0.0179140,656524,288
layout/db_update: default0.0022128,112262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Layout0.0002137,2480
layout/db_update: STORE_sl0.5320100
layout/db_update: THEME_frontend_argento_argento0.5306100
layout/db_update: catalog_category_view0.5292100
layout/package_update: catalog_category_layered0.0109124,8320
layout/db_update: MAP_popup0.5268100
layout/db_update: SHORTCUT_popup0.5252100
layout/db_update: SHORTCUT_uk_popup0.5237100
layout/db_update: tm_ajaxpro_catalog_product_view0.5220100
layout/package_update: page_two_columns_left0.001121,5120
layout/db_update: page_two_columns_left0.5185200
layout/db_update: catalog_category_layered0.5174100
layout/db_update: CATEGORY_600.5161100
layout/db_update: customer_logged_out0.5145100
DISPATCH EVENT:catalog_block_product_list_collection0.0049165,7360
OBSERVER: review0.0047162,8320
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.004012,3920
frontend/argento/default/template/catalog/layer/view.phtml0.005315,4400
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Resource_Product_Index_Viewed_Collection0.0004110,1920
frontend/argento/default/template/navigationpro/sidebar.phtml0.340312,279,1122,359,296
CORE::create_object_of::Mage_Tag_Model_Resource_Popular_Collection0.0005135,1040
frontend/argento/default/template/catalog/product/compare/sidebar.phtml0.0004122,8320
frontend/base/default/template/optimiseweb/cookienotice/cookienotice.phtml0.0019118,6240
frontend/argento/default/template/ajaxpro/notice.phtml0.0005113,9040
frontend/argento/default/template/ajaxpro/checkout/form.phtml0.0009110,5040
frontend/argento/default/template/ajaxpro/compare/form.phtml0.00411103,7520
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Compare_Item_Collection0.0005110,2960
frontend/argento/default/template/lightboxpro/highslide/config.phtml0.001815,5120
CACHE_URL0.05111760,280786,432