Od pon. do petka od 8:00-16:00 ure. 02/7200-483 

Search Site

Dodatki za prenosnik

Z izbirano kategorijo se ne ujema noben izdelek.

Spletna stran za svoje funkcionalnosti uporablja spletne piškotke, ki ne hranijo osebnih podatkov. Nekateri piškotki so bili morda že servirani v skladu z zakonodajo.

Z nadaljevanjem obiska teh strani soglašate z njihovo uporabo.

Več o tem

Back to top

Back to top

 

O spletnem centru Podpora

Dodatki

O nas Podjetje

Splošni pogoji
Dostava
Spletni Piškotki

Moj račun
Lista želja
Status naročil
Seznam želja
E-novice

Akcijska ponudba
Ceneje na spletu
Najbolj prodajni artikli
Najbolj popularni artikli
Blagovne znamke

Kontaktirajte nas
Lokacija trgovine

Prodajno mesto
Kontakti
O podjetju

 

Slike so deloma simbolične, možne so napake pri tehničnih podatkih ali pri imenu artikla! Fotografije ne zagotavljajo lastnosti izdelkov.
Ponudba v spletni trgovini frama-shop.si se lahko razlikuje od ponudbe v maloprodajni Trgovini Frama!
Vse cene so v EUR z vključenim ddv!

[profiler]
Memory usage: real: 24903680, emalloc: 23492824
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage2.3984100
mage::app::init::system_config0.0013126,8240
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.0009191,3360
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Cache0.0002113,0560
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.00121147,8480
mage::app::init::config::load_cache0.008712,104524,288
mage::app::init::stores0.93591962,8081,310,720
init_config_section:stores_admin0.92341332,8081,310,720
config/load-modules0.202214,104524,288
config/load-modules-declaration0.03771165,824524,288
config/load-db0.1758129,104524,288
mage::app::init_front_controller0.00881480,7600
DISPATCH EVENT:controller_front_init_before0.00591307,4000
OBSERVER: turpentine_esi_controller_front_init_before0.00461202,9680
turpentine::observer::esi::loadCacheClearEvents0.00431171,3440
turpentine::helper::esi::getCacheClearEvents0.0010147,7920
CORE::create_object_of::Nexcessnet_Turpentine_Model_Shim_Mage_Core_Config0.00061360,5280
OBSERVER: turpentine_varnish_controller_front_init_before0.0004144,6320
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.00191110,0320
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.0008152,2080
OBSERVER: ET_IpSecurity_observer0.00512162,0640
OBSERVER: askit0.0002117,0320
OBSERVER: easybanner0.00312102,9200
mage::dispatch::db_url_rewrite0.00311128,8240
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0002181,4000
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.0001141,1440
mage::dispatch::routers_match1.4240100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.023712,073,1042,359,296
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0004132,4640
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0018328,2720
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.0016174,6800
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.005711,233,1522,359,296
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.01391624,3680
OBSERVER: log0.00581132,3120
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0002115,9360
OBSERVER: pagecache0.0005118,0880
OBSERVER: persistent0.00134175,3920
OBSERVER: persistent_quote0.00081131,7760
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0005182,2480
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view1.3998100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.0153665546,968262,144
DISPATCH EVENT:model_load_before0.0001141,0240
DISPATCH EVENT:catalog_controller_category_init_after0.027711,763,4961,572,864
OBSERVER: ammeta0.027611,760,6481,572,864
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Collection0.00361354,312262,144
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_before0.0001111,0000
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.00217391,6880
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.00033020,6000
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.004734248,600262,144
REWRITE: Mage_Catalog_Model_Category::getUrl0.0379371122,3520
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00063118,8400
locale/currency0.00336181,776262,144
DISPATCH EVENT:currency_display_options_forming0.0007142,8560
OBSERVER: mage_currencysymbol_currency_display_options0.0006139,9200
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.0006116,0400
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_load0.03781115,856524,288
layout/package_update: default0.0245278,696262,144
layout/db_update: default0.0039230,1840
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Layout0.00053115,7440
layout/package_update: STORE_sl0.00122232262,144
layout/db_update: STORE_sl0.4843200
layout/db_update: THEME_frontend_argento_argento0.4830200
layout/package_update: catalog_category_view0.001121,4480
layout/db_update: catalog_category_view0.4816200
layout/package_update: catalog_category_layered0.0207234,560262,144
layout/package_update: MAP_popup0.001632,3040
layout/db_update: MAP_popup0.4663300
layout/package_update: SHORTCUT_popup0.001732,8720
layout/db_update: SHORTCUT_popup0.4648300
layout/package_update: SHORTCUT_uk_popup0.001732,8960
layout/db_update: SHORTCUT_uk_popup0.4635300
layout/package_update: tm_ajaxpro_catalog_product_view0.002033,6480
layout/db_update: tm_ajaxpro_catalog_product_view0.4619300
layout/package_update: page_two_columns_left0.002753,576262,144
layout/db_update: page_two_columns_left0.4606500
layout/db_update: catalog_category_layered0.4706200
layout/db_update: CATEGORY_600.4693200
layout/package_update: customer_logged_out0.001323,4000
layout/db_update: customer_logged_out0.4678200
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_generate_xml_before0.0031198,7760
easybanner::updateLayout0.0027156,3200
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_generate_xml0.004615680
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_generate_blocks0.057415,278,5364,980,736
BLOCK: formkey0.00061119,7200
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.00101196,1200
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.00071196,1200
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.00061196,1200
BLOCK: root0.0007167,8880
BLOCK: head0.00051137,216262,144
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00021421,5280
BLOCK: js_cookies0.0003163,6800
BLOCK ACTION: head -> addItem0.00084773,400262,144
BLOCK: after_body_start0.00041105,1360
BLOCK: global_notices0.0003161,880262,144
BLOCK: header0.0003162,4080
BLOCK: top.links0.0003164,9360
BLOCK: store_language0.0003164,2640
BLOCK: catalog.topnav0.00061107,312262,144
BLOCK: top.container0.0003154,4560
BLOCK: breadcrumbs0.0003161,6960
BLOCK: global_messages0.00051141,224262,144
BLOCK: footer0.00051155,8880
BLOCK: core_profiler0.0003153,976262,144
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.0014235,5600
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00082223,496262,144
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0029570,776262,144
BLOCK: catalog_product_price_template0.0003153,7680
BLOCK: return_link0.00071132,808262,144
BLOCK: checkout_cart_link0.0003162,0800
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.00401107,0160
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0007119,3840
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00071146,160262,144
BLOCK: right.poll0.00061110,2320
BLOCK: tags_popular0.0003163,5600
BLOCK: right.reports.product.compared0.00051152,784262,144
BLOCK: google_analytics0.0004163,6560
BLOCK: wishlist_link0.0003167,736262,144
BLOCK: wishlist_sidebar0.00061165,5040
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0003162,9120
BLOCK: head_rss0.0009169,0000
BLOCK: turpentine_notices0.00051121,4560
BLOCK: optimiseweb_cookienotice0.0003166,968262,144
BLOCK: headerCart0.00083135,3440
BLOCK ACTION: headerCart -> addItemRender0.00021218,7840
BLOCK: ajaxpro_customer_login0.00051122,408262,144
BLOCK: ajaxsearch_category_filter0.0003162,7760
BLOCK: navigationpro.top0.0004170,5200
BLOCK: cms_scroll_up0.0004253,2720
BLOCK: left.reports.product.viewed0.0004179,5360
BLOCK: e64bcaf915273bada506379ff8e48f810.0004165,8320
BLOCK: e8b0c687373ecb294bf9fd531b0ff8e30.0004161,952262,144
BLOCK: currency0.0003163,5760
BLOCK: catalog.leftnav0.00291344,560262,144
Mage_Catalog_Model_Layer::getState0.0002123,1840
BLOCK: category.products0.00471137,320262,144
BLOCK: product_list0.00051156,1200
BLOCK: product_list_toolbar0.0026193,408262,144
BLOCK: product_list_toolbar_pager0.0004183,6160
BLOCK ACTION: product_list -> addColumnCountLayoutDepend0.00021510,6000
BLOCK: paypal.partner.right.logo0.0003161,3840
BLOCK: subcategories0.0004166,184262,144
BLOCK: sale.reorder.sidebar0.0004163,0240
BLOCK: easybanner.placeholder.left-top0.0003162,7600
BLOCK ACTION: easybanner.placeholder.content-bottom -> addBanner0.0001213,3760
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_render1.2636100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.01368062,1600
OBSERVER: turpentine_esi_core_block_abstract_to_html_before0.00518026,7120
OBSERVER: avail_stock_status_to_html_before0.00298048,7680
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00654753,5120
frontend/base/default/template/page/2columns-left.phtml1.219519,431,90410,485,760
frontend/argento/default/template/page/html/head.phtml0.03401329,448262,144
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.00584448,5840
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.00737619,9200
OBSERVER: ajaxpro_add_block_wrapper0.00407632,0080
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0007168,0400
frontend/base/default/template/googleanalytics/ga.phtml0.0004115,936262,144
frontend/argento/default/template/page/html/header.phtml0.711014,658,4805,242,880
frontend/argento/argento/template/easyflags/flags.phtml0.0022110,7360
frontend/base/default/template/page/template/links.phtml0.0021136,2160
CORE::create_object_of::Mage_Widget_Model_Template_Filter0.009914611,543,624262,144
frontend/argento/default/template/checkout/cart/top.phtml0.00321393,600524,288
CORE::create_object_of::Mage_Sales_Model_Quote0.0002132,4640
frontend/argento/default/template/ajaxsearch/topsearch.phtml0.00231129,2480
frontend/argento/default/template/easybanner/placeholder.phtml0.02527398,5200
frontend/argento/default/template/navigationpro/top.phtml0.689613,824,2484,456,448
DISPATCH EVENT:page_block_html_topmenu_gethtml_before0.441222,019,6722,097,152
OBSERVER: catalog_add_topmenu_items0.440922,020,7842,097,152
CORE::create_object_of::TM_NavigationPro_Model_Menu0.0086671381,2800
CORE::create_object_of::TM_EasyBanner_Model_Mysql4_Banner_Collection0.0003211,7200
frontend/base/default/template/catalog/category/view.phtml0.08081468,840524,288
_LOAD_ATTRIBUTE_BY_CODE__0.0023170,1760
DISPATCH EVENT:catalog_block_product_list_collection0.0051165,8000
OBSERVER: review0.0050162,9120
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.004212,3920
frontend/argento/default/template/catalog/layer/view.phtml0.004915,4400
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Resource_Product_Index_Viewed_Collection0.0004110,1920
frontend/argento/default/template/navigationpro/sidebar.phtml0.305112,294,5282,621,440
CORE::create_object_of::Mage_Tag_Model_Resource_Popular_Collection0.0005135,104262,144
frontend/argento/default/template/catalog/product/compare/sidebar.phtml0.0004122,8320
frontend/base/default/template/optimiseweb/cookienotice/cookienotice.phtml0.0019118,6000
frontend/argento/default/template/ajaxpro/notice.phtml0.0004113,9040
frontend/argento/default/template/ajaxpro/checkout/form.phtml0.0009110,5040
frontend/argento/default/template/ajaxpro/compare/form.phtml0.00381103,7760
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Compare_Item_Collection0.0004110,2960
frontend/argento/default/template/lightboxpro/highslide/config.phtml0.001815,5120
CACHE_URL0.03841758,272786,432