Od pon. do petka od 8:00-16:00 ure. 02/7200-483 

Search Site

Brizgalni tiskalniki

Z izbirano kategorijo se ne ujema noben izdelek.

Spletna stran za svoje funkcionalnosti uporablja spletne piškotke, ki ne hranijo osebnih podatkov. Nekateri piškotki so bili morda že servirani v skladu z zakonodajo.

Z nadaljevanjem obiska teh strani soglašate z njihovo uporabo.

Več o tem

Back to top

Back to top

 

O spletnem centru Podpora

Dodatki

O nas Podjetje

Splošni pogoji
Dostava
Spletni Piškotki

Moj račun
Lista želja
Status naročil
Seznam želja
E-novice

Akcijska ponudba
Ceneje na spletu
Najbolj prodajni artikli
Najbolj popularni artikli
Blagovne znamke

Kontaktirajte nas
Lokacija trgovine

Prodajno mesto
Kontakti
O podjetju

 

Slike so deloma simbolične, možne so napake pri tehničnih podatkih ali pri imenu artikla! Fotografije ne zagotavljajo lastnosti izdelkov.
Ponudba v spletni trgovini frama-shop.si se lahko razlikuje od ponudbe v maloprodajni Trgovini Frama!
Vse cene so v EUR z vključenim ddv!

[profiler]
Memory usage: real: 26738688, emalloc: 25476208
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage1.8550100
mage::app::init::system_config0.0012126,8240
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.0007191,3360
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Cache0.0002113,0560
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.00121117,7040
mage::app::init::config::load_cache0.009712,104524,288
mage::app::init::stores0.00971633,0080
init_config_section:stores_sl0.004412,1280
mage::app::init_front_controller0.01171483,368524,288
DISPATCH EVENT:controller_front_init_before0.00701307,032262,144
OBSERVER: turpentine_esi_controller_front_init_before0.00541202,368262,144
turpentine::observer::esi::loadCacheClearEvents0.00501171,0480
turpentine::helper::esi::getCacheClearEvents0.0010147,6720
CORE::create_object_of::Nexcessnet_Turpentine_Model_Shim_Mage_Core_Config0.00071360,5280
OBSERVER: turpentine_varnish_controller_front_init_before0.0007144,6080
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.00311112,856262,144
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.0012152,3360
OBSERVER: ET_IpSecurity_observer0.00482157,0640
OBSERVER: askit0.0003117,0320
OBSERVER: easybanner0.00352102,048262,144
mage::dispatch::db_url_rewrite0.00391128,8880
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0004271,8320
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.0002201,4320
mage::dispatch::routers_match1.7989100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.034312,072,1602,359,296
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0004132,4640
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0020328,2080
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.0018175,192262,144
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.008611,233,1122,097,152
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.02131623,7200
OBSERVER: log0.01331132,3840
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0003115,9360
OBSERVER: pagecache0.0007118,0880
OBSERVER: persistent0.00124177,8720
OBSERVER: persistent_quote0.00091133,3760
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0007183,4800
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view1.7644100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.0174661544,1680
DISPATCH EVENT:model_load_before0.0002231,7680
DISPATCH EVENT:catalog_controller_category_init_after0.035811,781,7441,835,008
OBSERVER: ammeta0.035711,778,8961,835,008
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Collection0.00401354,120262,144
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_before0.0002171,2880
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_apply_limitations_after0.0002181,2720
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.0034224112,272262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.00119361,9280
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.0060125262,664262,144
REWRITE: Mage_Catalog_Model_Category::getUrl0.0415371122,1360
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00083621,8000
locale/currency0.003811198,480262,144
DISPATCH EVENT:currency_display_options_forming0.0008142,856262,144
OBSERVER: mage_currencysymbol_currency_display_options0.0006139,920262,144
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.0005116,0320
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_load0.0135144,8720
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_generate_xml_before0.0036197,912262,144
easybanner::updateLayout0.0030155,568262,144
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_generate_xml0.006217040
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_generate_blocks0.060215,282,4005,242,880
BLOCK: formkey0.00061119,6640
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.00131226,2640
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.00081226,2640
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.00071226,2640
BLOCK: root0.0008167,8880
BLOCK: head0.00051137,216262,144
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00031421,5280
BLOCK: js_cookies0.0003163,6800
BLOCK ACTION: head -> addItem0.00084773,3760
BLOCK: after_body_start0.00051105,1360
BLOCK: global_notices0.0004161,848262,144
BLOCK: header0.0003162,3280
BLOCK: top.links0.0004164,8400
BLOCK: store_language0.0003164,1920
BLOCK: catalog.topnav0.00071107,216262,144
BLOCK: top.container0.0003154,4560
BLOCK: breadcrumbs0.0004161,6960
BLOCK: global_messages0.00051141,232262,144
BLOCK: footer0.00061155,8880
BLOCK: core_profiler0.0003153,976262,144
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.0015235,5920
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00092223,496262,144
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0023570,7760
BLOCK: catalog_product_price_template0.0003153,7680
BLOCK: return_link0.00081132,808262,144
BLOCK: checkout_cart_link0.0004162,0800
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.00161107,0400
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0007119,3840
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00061146,152262,144
BLOCK: right.poll0.00061110,2320
BLOCK: tags_popular0.0003163,560262,144
BLOCK: right.reports.product.compared0.00071152,7840
BLOCK: google_analytics0.0003163,6560
BLOCK: wishlist_link0.0004167,736262,144
BLOCK: wishlist_sidebar0.00061165,5040
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0003162,912262,144
BLOCK: head_rss0.0010169,0000
BLOCK: turpentine_notices0.00051121,4800
BLOCK: optimiseweb_cookienotice0.0003166,9680
BLOCK: headerCart0.00083135,3440
BLOCK ACTION: headerCart -> addItemRender0.00021218,7840
BLOCK: ajaxpro_customer_login0.00061122,408262,144
BLOCK: ajaxsearch_category_filter0.0004162,7760
BLOCK: navigationpro.top0.0004170,528262,144
BLOCK: cms_scroll_up0.0005253,2720
BLOCK: left.reports.product.viewed0.0006283,8000
BLOCK: e64bcaf915273bada506379ff8e48f810.0004163,7600
BLOCK: e8b0c687373ecb294bf9fd531b0ff8e30.0003161,952262,144
BLOCK: currency0.0004165,6240
BLOCK: catalog.leftnav0.00301344,560262,144
Mage_Catalog_Model_Layer::getState0.0002123,1840
BLOCK: category.products0.00521137,296262,144
BLOCK: product_list0.00071156,1360
BLOCK: product_list_toolbar0.0028193,424262,144
BLOCK: product_list_toolbar_pager0.0004183,6160
BLOCK ACTION: product_list -> addColumnCountLayoutDepend0.00021510,6000
BLOCK: paypal.partner.right.logo0.0003161,3840
BLOCK: subcategories0.0004166,184262,144
BLOCK: sale.reorder.sidebar0.0004163,0240
BLOCK: easybanner.placeholder.left-top0.0008162,7600
BLOCK ACTION: easybanner.placeholder.content-bottom -> addBanner0.0002213,3760
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_render1.6400100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.01658262,2560
OBSERVER: turpentine_esi_core_block_abstract_to_html_before0.00628227,0000
OBSERVER: avail_stock_status_to_html_before0.00378249,0560
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00845159,0800
frontend/base/default/template/page/2columns-left.phtml1.5872111,792,00812,845,056
frontend/argento/default/template/page/html/head.phtml0.01931328,816524,288
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.00594448,5840
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.00897820,1760
OBSERVER: ajaxpro_add_block_wrapper0.00487832,6640
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0006168,0240
frontend/base/default/template/googleanalytics/ga.phtml0.0004115,9360
frontend/argento/default/template/page/html/header.phtml0.753614,672,0965,242,880
frontend/argento/argento/template/easyflags/flags.phtml0.0049113,6000
init_config_section:stores_de0.002511,7840
frontend/base/default/template/page/template/links.phtml0.0022136,2240
CORE::create_object_of::Mage_Widget_Model_Template_Filter0.010914611,543,5200
frontend/argento/default/template/checkout/cart/top.phtml0.00341393,584524,288
CORE::create_object_of::Mage_Sales_Model_Quote0.0002132,4640
frontend/argento/default/template/ajaxsearch/topsearch.phtml0.00271129,256262,144
frontend/argento/default/template/easybanner/placeholder.phtml0.02857398,5120
frontend/argento/default/template/navigationpro/top.phtml0.727513,835,1124,456,448
DISPATCH EVENT:page_block_html_topmenu_gethtml_before0.493122,011,9682,097,152
OBSERVER: catalog_add_topmenu_items0.492822,013,3442,097,152
CORE::create_object_of::TM_NavigationPro_Model_Menu0.0099671381,2640
CORE::create_object_of::TM_EasyBanner_Model_Mysql4_Banner_Collection0.0004211,7200
frontend/base/default/template/catalog/category/view.phtml0.09871529,296524,288
_LOAD_ATTRIBUTE_BY_CODE__0.0025170,1920
layout/package_update: default0.0191140,6640
layout/db_update: default0.0026128,1120
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Layout0.0003147,7200
layout/db_update: catalog_category_layered_nochildren0.8205100
layout/db_update: STORE_sl0.8189100
layout/db_update: THEME_frontend_argento_argento0.8174100
layout/db_update: catalog_category_view0.8158100
layout/package_update: catalog_category_layered0.0123124,7920
layout/db_update: MAP_popup0.8134100
layout/db_update: SHORTCUT_popup0.8117100
layout/db_update: SHORTCUT_uk_popup0.8097100
layout/db_update: tm_ajaxpro_catalog_product_view0.8072100
layout/package_update: page_two_columns_left0.001122,0320
layout/db_update: page_two_columns_left0.8037200
layout/db_update: catalog_category_layered0.8026100
layout/db_update: CATEGORY_6530.8013100
layout/db_update: customer_logged_out0.7998100
DISPATCH EVENT:catalog_block_product_list_collection0.0054165,2160
OBSERVER: review0.0051162,3280
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.0960317,1840
__EAV_COLLECTION_LOAD_ATTR__0.0254325,7680
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.01783343,840262,144
frontend/argento/default/template/catalog/layer/view.phtml0.002913,1760
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Resource_Product_Index_Viewed_Collection0.0006110,1920
frontend/argento/default/template/navigationpro/sidebar.phtml0.618414,602,4244,718,592
CORE::create_object_of::TM_Highlight_Model_Resource_Eav_Mysql4_Reports_Product_Collection0.0012261,2800
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Resource_Event_Type_Collection0.0003211,9200
frontend/argento/default/template/highlight/product/list.phtml0.253821,758,0241,835,008
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.01302338,800262,144
OBSERVER: inventory0.00312132,120262,144
OBSERVER: tax0.00882197,8000
frontend/base/default/template/catalog/product/price.phtml0.095521,111,2561,310,720
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Attribute_Collection0.0012170,032262,144
CORE::create_object_of::Mage_Tag_Model_Resource_Popular_Collection0.0005135,1040
frontend/base/default/template/optimiseweb/cookienotice/cookienotice.phtml0.0020118,6240
frontend/argento/default/template/ajaxpro/notice.phtml0.0004113,9200
frontend/argento/default/template/ajaxpro/checkout/form.phtml0.0010110,5040
frontend/argento/default/template/ajaxpro/compare/form.phtml0.00401103,8160
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Compare_Item_Collection0.0005110,2960
frontend/argento/default/template/lightboxpro/highslide/config.phtml0.001815,5120
CACHE_URL0.04541757,344786,432