Od pon. do petka od 8:00-16:00 ure. 02/7200-483 

Search Site

REMS LIST 150-1,8/2,5 UNIVERZALNI 5/1

Bodite prvi in podajte mnenje za ta artikel

Tiskaj produktno kartico

REMS Univerzalni žagin list 150-1,8/2,5 za vsa opravila žaganja
Trenutno ni na zalogi! Pokliči za dobavni rok.
Trenutno ni na zalogi! Pokliči za dobavni rok.

Redna cena: 41,09 €

Spletna cena: 39,04 €

REMS Univerzalni žagin list 150-1,8/2,5 za vsa opravila žaganja
Blagovna znamka Rems
Garancija 12 mesecev
EAN 4039976052955
Kataloška šifra 561005

Uporabite presledke med zaznamki. Uporabite (') za stavke.

Vaše mnenje
Ocenjujete: REMS LIST 150-1,8/2,5 UNIVERZALNI 5/1

Kakšna je vaša ocena tega izdelka? *

  Ocena
Cena
Uporabnost
Kakovost

Vprašanje o produktu

Tukaj še ni bilo javno objavljenih vprašanj

Pošljite vprašanje o produktu in boste dobili odgovor v najkrajšem možnem času.

Postavite vprašanje

* Obvezna polja

Vprašanje o produktu

Tukaj še ni bilo javno objavljenih vprašanj

Pošljite vprašanje o produktu in boste dobili odgovor v najkrajšem možnem času.

Postavite vprašanje

* Obvezna polja

Spletna stran za svoje funkcionalnosti uporablja spletne piškotke, ki ne hranijo osebnih podatkov. Nekateri piškotki so bili morda že servirani v skladu z zakonodajo.

Z nadaljevanjem obiska teh strani soglašate z njihovo uporabo.

Več o tem

Back to top

Back to top

 

O spletnem centru Podpora

Dodatki

O nas Podjetje

Splošni pogoji
Dostava
Spletni Piškotki

Moj račun
Lista želja
Status naročil
Seznam želja
E-novice

Akcijska ponudba
Ceneje na spletu
Najbolj prodajni artikli
Najbolj popularni artikli
Blagovne znamke

Kontaktirajte nas
Lokacija trgovine

Prodajno mesto
Kontakti
O podjetju

 

Slike so deloma simbolične, možne so napake pri tehničnih podatkih ali pri imenu artikla! Fotografije ne zagotavljajo lastnosti izdelkov.
Ponudba v spletni trgovini frama-shop.si se lahko razlikuje od ponudbe v maloprodajni Trgovini Frama!
Vse cene so v EUR z vključenim ddv!

[profiler]
Memory usage: real: 29097984, emalloc: 28206648
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage2.9917100
mage::app::init::system_config0.0043126,8240
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00581305,512786,432
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Cache0.0001113,0560
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.002120312,1200
mage::app::init::config::load_cache0.016012,1040
mage::app::init::stores0.01511633,000524,288
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.0033181,2720
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_after0.0003181,2720
init_config_section:stores_sl0.006112,1280
mage::app::init_front_controller0.01881483,344524,288
DISPATCH EVENT:controller_front_init_before0.01351307,040262,144
OBSERVER: turpentine_esi_controller_front_init_before0.01241202,376262,144
turpentine::observer::esi::loadCacheClearEvents0.01221171,056262,144
turpentine::helper::esi::getCacheClearEvents0.0060147,680262,144
CORE::create_object_of::Nexcessnet_Turpentine_Model_Shim_Mage_Core_Config0.00361360,5280
OBSERVER: turpentine_varnish_controller_front_init_before0.0004144,6080
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.00431112,824262,144
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.0007152,3360
OBSERVER: ET_IpSecurity_observer0.01872157,0640
OBSERVER: askit0.0002117,0320
OBSERVER: easybanner0.01192102,1760
mage::dispatch::db_url_rewrite0.00361128,8880
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0005362,2640
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.0002271,7680
mage::dispatch::routers_match2.8949100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.094312,072,1522,621,440
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0003132,4640
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0019328,2080
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.0082175,1920
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.016011,233,1442,359,296
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.06771623,6800
OBSERVER: log0.04591132,3840
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0002115,9360
OBSERVER: pagecache0.0006118,0880
OBSERVER: persistent0.00114177,9120
OBSERVER: persistent_quote0.00091133,2960
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0006183,3840
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view2.8003100
DISPATCH EVENT:model_load_before0.0004322,2000
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product0.0025197,328262,144
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.0078414138,704524,288
__EAV_LOAD_MODEL__0.153342,055,0641,572,864
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Attribute_Collection0.00222119,6880
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.00839764,5520
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.006829750,5600
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.05244644,904262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.00036313,3760
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.04964281,336262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.01624195,408262,144
OBSERVER: inventory0.01584193,048262,144
DISPATCH EVENT:catalog_controller_product_view0.037111,112,3361,048,576
OBSERVER: turpentine_ban_catalog_controller_product_view0.0003131,9920
OBSERVER: reports0.036011,019,7281,048,576
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Resource_Product_Index_Viewed_Collection0.00831313,952524,288
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_before0.0003241,6240
OBSERVER: sendfriend0.0005153,1040
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.0006116,0320
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_load0.0007161,8960
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_generate_xml_before0.0120198,0400
easybanner::updateLayout0.0116155,6960
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_xml0.015117040
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_blocks0.263717,600,6567,602,176
BLOCK: formkey0.00061119,656262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.00571658,3120
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.00421658,3280
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.00771648,2800
BLOCK: root0.0009167,8880
BLOCK: head0.00041137,2160
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00031523,0240
BLOCK: js_cookies0.0004163,696262,144
BLOCK ACTION: head -> addItem0.00104671,7760
BLOCK: after_body_start0.00041105,1360
BLOCK: global_notices0.0003161,8240
BLOCK: header0.0003162,336262,144
BLOCK: top.links0.0003164,8400
BLOCK: store_language0.0004164,1920
BLOCK: catalog.topnav0.00051107,2160
BLOCK: top.container0.0003154,456262,144
BLOCK: breadcrumbs0.0003161,6960
BLOCK: global_messages0.00061141,2240
BLOCK: footer0.00461155,888262,144
BLOCK: core_profiler0.0004153,9760
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.0020241,8400
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00124527,1120
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00392223,520262,144
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0079570,8400
BLOCK: catalog_product_price_template0.0003153,792262,144
BLOCK: return_link0.00591132,8080
BLOCK: checkout_cart_link0.0004162,0800
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.00171109,088262,144
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0019119,3840
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00051146,160262,144
BLOCK: right.poll0.00051110,2320
BLOCK: tags_popular0.0003163,5600
BLOCK: right.reports.product.compared0.00321152,784262,144
BLOCK: google_analytics0.0004163,6560
BLOCK: wishlist_link0.0004167,7360
BLOCK: wishlist_sidebar0.00061165,512262,144
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0003162,9120
BLOCK: head_rss0.0011169,064262,144
BLOCK: turpentine_notices0.00041121,4560
BLOCK: optimiseweb_cookienotice0.0003166,9600
BLOCK: headerCart0.00103135,336524,288
BLOCK ACTION: headerCart -> addItemRender0.00021218,8000
BLOCK: ajaxpro_customer_login0.00041122,4080
BLOCK: ajaxsearch_category_filter0.00061124,1120
BLOCK: navigationpro.top0.0005170,5200
BLOCK: richsnippets.organization0.002011,5040
BLOCK: cms_scroll_up0.0005253,2720
BLOCK: left.reports.product.viewed0.0035179,5360
BLOCK: e64bcaf915273bada506379ff8e48f810.0004163,7600
BLOCK: e8b0c687373ecb294bf9fd531b0ff8e30.0004161,944262,144
BLOCK: product.info0.083011,152,5441,310,720
locale/currency0.011211197,920262,144
DISPATCH EVENT:currency_display_options_forming0.0050142,1520
OBSERVER: mage_currencysymbol_currency_display_options0.0048138,9600
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Resource_Entity_Attribute_Option_Collection0.0041239,2080
BLOCK: product.info.media0.00061147,6080
BLOCK: product.info.upsell0.0005179,472262,144
BLOCK: product.info.additional0.0004161,4640
BLOCK: product.description0.0028161,4640
BLOCK: product.attributes0.0004161,8720
BLOCK: product.info.options.wrapper0.004814,7600
BLOCK: product.info.options0.0004165,8640
BLOCK: html_calendar0.0004161,552262,144
BLOCK: product.info.options.wrapper.bottom0.004614,7600
BLOCK: product.clone_prices0.001215,1600
BLOCK: product.info.container10.0006161,8000
BLOCK: catalog.product.related0.0057176,2720
BLOCK: product.info.additional.recurring.schedule0.00091109,248262,144
BLOCK: product.info.extrahint.qtyincrements0.0034162,9920
BLOCK: paypal.partner.right.logo0.0004161,3840
BLOCK: product_tag_list0.0004165,6320
BLOCK: product.info.addtocart.paypaluk0.003423,7760
BLOCK: productalert.price0.0005163,2960
BLOCK ACTION: productalert.price -> preparePriceAlertData0.0005121,6160
BLOCK ACTION: productalert.stock -> prepareStockAlertData0.0053196,4240
BLOCK: cleanprint_product_button_10.0004163,640262,144
BLOCK: product.info.soldtogetherorder0.0005176,8960
BLOCK: product.info.soldtogethercustomer0.0005177,6880
BLOCK: product.info.tabs0.0004161,7760
BLOCK ACTION: product.info.tabs -> addTab0.01099269,912524,288
BLOCK ACTION: product.info -> addReviewSummaryTemplate0.0058164,1520
BLOCK: product.info.simple0.0005175,2880
BLOCK: 0.00631124,6960
BLOCK: sale.reorder.sidebar0.0004163,0240
BLOCK: easybanner.placeholder.left-top0.0004162,7600
BLOCK: easybanner.placeholder.content-top0.004211,4240
BLOCK ACTION: easybanner.placeholder.content-bottom -> addBanner0.0002213,3760
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_render2.3646100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.03219863,6480
OBSERVER: turpentine_esi_core_block_abstract_to_html_before0.01699829,2800
OBSERVER: avail_stock_status_to_html_before0.00439852,0000
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.03036675,7760
frontend/base/default/template/page/1column.phtml2.2755110,404,07211,010,048
frontend/argento/default/template/page/html/head.phtml0.05751430,096524,288
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.01814347,4640
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.02809322,4400
OBSERVER: ajaxpro_add_block_wrapper0.01609337,9040
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0006168,0160
frontend/argento/default/template/facebooklb/head.phtml0.00611101,488262,144
frontend/base/default/template/googleanalytics/ga.phtml0.0004115,9360
frontend/argento/default/template/page/html/header.phtml1.328014,909,9605,505,024
frontend/argento/argento/template/easyflags/flags.phtml0.0125113,4800
init_config_section:stores_de0.006011,7840
frontend/base/default/template/page/template/links.phtml0.0058136,2080
CORE::create_object_of::Mage_Widget_Model_Template_Filter0.0175676714,5520
frontend/argento/default/template/checkout/cart/top.phtml0.00361394,392524,288
CORE::create_object_of::Mage_Sales_Model_Quote0.0003132,4640
frontend/argento/default/template/ajaxsearch/topsearch.phtml0.00601129,256262,144
frontend/argento/default/template/easybanner/placeholder.phtml0.05005546,320262,144
frontend/argento/default/template/navigationpro/top.phtml1.261314,071,6884,456,448
DISPATCH EVENT:page_block_html_topmenu_gethtml_before0.782111,658,3122,097,152
OBSERVER: catalog_add_topmenu_items0.781911,660,0162,097,152
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.0216656540,744524,288
REWRITE: Mage_Catalog_Model_Category::getUrl0.0703369115,5440
CORE::create_object_of::TM_NavigationPro_Model_Menu0.0042310176,2160
Mage_Catalog_Model_Layer::getState0.0001123,2080
CORE::create_object_of::TM_EasyBanner_Model_Mysql4_Banner_Collection0.0003211,7200
frontend/argento/default/template/catalog/product/view.phtml0.748314,028,1444,194,304
layout/package_update: default0.0360140,9200
layout/db_update: default0.0016128,1360
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Layout0.0003137,2480
layout/db_update: STORE_sl0.9015100
layout/db_update: THEME_frontend_argento_argento0.8969100
layout/package_update: catalog_product_view0.0203145,6240
layout/db_update: MAP_popup0.8936100
layout/db_update: MAP_price_msrp_item0.8921100
layout/db_update: SHORTCUT_popup0.8905100
layout/db_update: SHORTCUT_uk_popup0.8888100
layout/db_update: tm_lihgtboxpro_product_info_media0.8852100
layout/db_update: page_one_column0.8780100
layout/db_update: catalog_product_view0.8757100
layout/db_update: PRODUCT_TYPE_simple0.8729100
layout/db_update: PRODUCT_49590.8704100
layout/db_update: customer_logged_out0.8688100
frontend/base/default/template/cleanprint/button.phtml0.005017,4000
frontend/base/default/template/catalog/product/view/tierprices.phtml0.05741532,792524,288
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.0053172,488262,144
OBSERVER: catalogrule0.0051169,608262,144
frontend/base/default/template/cataloginventory/qtyincrements.phtml0.005916,1920
frontend/argento/argento/template/aw_avail/typedata.phtml0.23671985,0161,310,720
CORE::create_object_of::AW_Avail_Model_Rule_Condition_Combine0.005513212,7920
CORE::create_object_of::Mage_CatalogRule_Model_Rule_Condition_Product0.0194189,824786,432
EAV: Mage_Eav_Model_Config::_initAttributes0.01281661,816786,432
CORE::create_object_of::Mage_CatalogRule_Model_Rule_Condition_Combine0.0004116,7280
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Type_Configurable0.0001123,8240
frontend/argento/argento/template/aw_avail/stockinfo.phtml0.004114,1120
frontend/base/default/template/catalog/product/price.phtml0.101217,4160
frontend/base/default/template/catalog/product/view/addtocart.phtml0.0061110,4640
frontend/argento/default/template/catalog/product/view/addto.phtml0.0012122,8320
frontend/argento/default/template/richsnippets/richsnippets_view.phtml0.0069121,3440
frontend/argento/default/template/lightboxpro/catalog/product/view/media.phtml0.04091349,800262,144
frontend/base/default/template/catalog/product/view/additional.phtml0.201911,497,2401,310,720
frontend/argento/default/template/easytabs/tabs.phtml0.193211,469,1121,310,720
frontend/argento/default/template/easytabs/attributes.phtml0.0384125,4240
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Link_Product_Collection0.0012222,2880
__EAV_COLLECTION_BEFORE_LOAD__0.0108242,4720
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.009621,9200
DISPATCH EVENT:catalog_product_upsell0.0065139,0640
OBSERVER: bundle_observer0.0062136,2720
frontend/argento/default/template/catalog/product/list/related.phtml0.004611,6080
frontend/argento/default/template/easytabs/catalogproducttags.phtml0.00731192,6880
CORE::create_object_of::Mage_Review_Model_Resource_Review_Collection0.0008112,1200
frontend/argento/default/template/easytabs/catalogproductreview.phtml0.05961514,904524,288
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Resource_Customer0.004214,664262,144
frontend/argento/default/template/review/form.phtml0.05201296,816262,144
CORE::create_object_of::Mage_Rating_Model_Resource_Rating_Collection0.0006316,0240
CORE::create_object_of::Mage_Rating_Model_Resource_Rating_Option_Collection0.0038351,472262,144
CORE::create_object_of::Mage_Rating_Model_Resource_Rating_Option0.0033714,0560
frontend/argento/default/template/easytabs/catalogproductcustom.phtml0.004617,5520
frontend/argento/default/template/askit/askit.phtml0.00781143,6880
frontend/base/default/template/optimiseweb/cookienotice/cookienotice.phtml0.0052118,6000
frontend/argento/default/template/ajaxpro/notice.phtml0.0035113,9040
frontend/argento/default/template/ajaxpro/checkout/form.phtml0.0042110,5040
frontend/argento/default/template/lightboxpro/highslide/config.phtml0.002215,5120
frontend/argento/default/template/soldtogether/script.phtml0.0004116,0720
CACHE_URL0.06751523,384524,288