Od pon. do petka od 8:00-16:00 ure. 02/7200-483 

Search Site

REMS MAGNUM PODNOŽJE VOZ. VOZNO PODNOŽJE

Bodite prvi in podajte mnenje za ta artikel

Tiskaj produktno kartico

...
Trenutno ni na zalogi! Pokliči za dobavni rok.
Trenutno ni na zalogi! Pokliči za dobavni rok.

Redna cena: 389,18 €

Spletna cena: 369,72 €

Vozljiv podstavek
Blagovna znamka Rems
Garancija 12 mesecev
EAN 4039976041980
Kataloška šifra 344100

Uporabite presledke med zaznamki. Uporabite (') za stavke.

Vaše mnenje
Ocenjujete: REMS MAGNUM PODNOŽJE VOZ. VOZNO PODNOŽJE

Kakšna je vaša ocena tega izdelka? *

  Ocena
Cena
Uporabnost
Kakovost

Vprašanje o produktu

Tukaj še ni bilo javno objavljenih vprašanj

Pošljite vprašanje o produktu in boste dobili odgovor v najkrajšem možnem času.

Postavite vprašanje

* Obvezna polja

Spletna stran za svoje funkcionalnosti uporablja spletne piškotke, ki ne hranijo osebnih podatkov. Nekateri piškotki so bili morda že servirani v skladu z zakonodajo.

Z nadaljevanjem obiska teh strani soglašate z njihovo uporabo.

Več o tem

Back to top

 

O spletnem centru Podpora

Dodatki

O nas Podjetje

Splošni pogoji
Dostava
Spletni Piškotki

Moj račun
Lista želja
Status naročil
Seznam želja
E-novice

Akcijska ponudba
Ceneje na spletu
Najbolj prodajni artikli
Najbolj popularni artikli
Blagovne znamke

Kontaktirajte nas
Lokacija trgovine

Prodajno mesto
Kontakti
O podjetju

 

Slike so deloma simbolične, možne so napake pri tehničnih podatkih ali pri imenu artikla! Fotografije ne zagotavljajo lastnosti izdelkov.
Ponudba v spletni trgovini frama-shop.si se lahko razlikuje od ponudbe v maloprodajni Trgovini Frama!
Vse cene so v EUR z vključenim ddv!

[profiler]
Memory usage: real: 29360128, emalloc: 28288792
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage1.6461100
mage::app::init::system_config0.0010126,8240
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00261305,576524,288
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Cache0.0001113,0560
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.002020312,1200
mage::app::init::config::load_cache0.007012,104524,288
mage::app::init::stores0.00881743,032262,144
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.0002181,2720
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_after0.0002181,2720
init_config_section:stores_sl0.002512,1280
mage::app::init_front_controller0.00841483,336262,144
DISPATCH EVENT:controller_front_init_before0.00531307,032262,144
OBSERVER: turpentine_esi_controller_front_init_before0.00421202,368262,144
turpentine::observer::esi::loadCacheClearEvents0.00401171,048262,144
turpentine::helper::esi::getCacheClearEvents0.0008147,6720
CORE::create_object_of::Nexcessnet_Turpentine_Model_Shim_Mage_Core_Config0.00061360,5280
OBSERVER: turpentine_varnish_controller_front_init_before0.0004144,6080
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.00211112,8240
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.0008152,3360
OBSERVER: ET_IpSecurity_observer0.00502157,0880
OBSERVER: askit0.0002117,0320
OBSERVER: easybanner0.00352102,224262,144
mage::dispatch::db_url_rewrite0.00261128,912262,144
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0004352,2160
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.0002261,7200
mage::dispatch::routers_match1.5984100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.032512,072,3522,359,296
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0003132,4640
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0017328,2080
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.0014175,248262,144
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.005611,233,1282,097,152
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.02331623,8400
OBSERVER: log0.01451132,4080
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0002115,9360
OBSERVER: pagecache0.0010118,0880
OBSERVER: persistent0.00154177,8880
OBSERVER: persistent_quote0.00081133,4320
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0005183,5200
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view1.5657100
DISPATCH EVENT:model_load_before0.0003312,1520
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product0.0016197,3600
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.0035414138,7360
__EAV_LOAD_MODEL__0.076842,054,5281,572,864
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Attribute_Collection0.00252119,704262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.00129764,5520
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.005829750,5600
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.03134644,184262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.00026313,3760
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.02204281,304262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.00564195,496262,144
OBSERVER: inventory0.00524193,136262,144
DISPATCH EVENT:catalog_controller_product_view0.034411,112,4961,310,720
OBSERVER: turpentine_ban_catalog_controller_product_view0.0002131,992262,144
OBSERVER: reports0.033511,019,8561,048,576
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Resource_Product_Index_Viewed_Collection0.00371313,960262,144
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_before0.0002231,5760
OBSERVER: sendfriend0.0004153,1360
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.0006116,0320
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_load0.0418158,6560
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_generate_xml_before0.0036198,088262,144
easybanner::updateLayout0.0031155,712262,144
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_xml0.005717040
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_blocks0.093717,599,3767,602,176
BLOCK: formkey0.00051119,6560
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.00141618,1360
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.00191618,136262,144
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.00091608,0880
BLOCK: root0.0007167,8880
BLOCK: head0.00041137,216262,144
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00021523,0240
BLOCK: js_cookies0.0003163,6800
BLOCK ACTION: head -> addItem0.00074169,0960
BLOCK: after_body_start0.00041105,136262,144
BLOCK: global_notices0.0003161,8240
BLOCK: header0.0003162,3280
BLOCK: top.links0.0003164,8400
BLOCK: store_language0.0003164,192262,144
BLOCK: catalog.topnav0.00051107,2160
BLOCK: top.container0.0003154,4560
BLOCK: breadcrumbs0.0003161,6960
BLOCK: global_messages0.00051141,224262,144
BLOCK: footer0.00051155,912262,144
BLOCK: core_profiler0.0003153,9760
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.0015241,8400
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00114527,1120
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00062223,496262,144
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0023570,8400
BLOCK: catalog_product_price_template0.0003153,7680
BLOCK: return_link0.00071132,808262,144
BLOCK: checkout_cart_link0.0003162,0800
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.00161109,0880
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0008119,384262,144
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00041146,1360
BLOCK: right.poll0.00051110,2640
BLOCK: tags_popular0.0003163,560262,144
BLOCK: right.reports.product.compared0.00051152,7840
BLOCK: google_analytics0.0003163,664262,144
BLOCK: wishlist_link0.0003167,7360
BLOCK: wishlist_sidebar0.00051165,5040
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0003162,928262,144
BLOCK: head_rss0.0009169,0640
BLOCK: turpentine_notices0.00041121,456262,144
BLOCK: optimiseweb_cookienotice0.0003166,9600
BLOCK: headerCart0.00062138,5520
BLOCK ACTION: headerCart -> addItemRender0.0001812,5840
BLOCK: ajaxpro_customer_login0.00041122,408262,144
BLOCK: ajaxsearch_category_filter0.00051124,1360
BLOCK: navigationpro.top0.0003170,5200
BLOCK: cms_scroll_up0.0003153,2720
BLOCK: left.reports.product.viewed0.0003179,544262,144
BLOCK: e64bcaf915273bada506379ff8e48f810.0004163,7520
BLOCK: e8b0c687373ecb294bf9fd531b0ff8e30.0004161,9440
BLOCK: product.info0.030611,152,5361,572,864
locale/currency0.003011197,912262,144
DISPATCH EVENT:currency_display_options_forming0.0007142,152262,144
OBSERVER: mage_currencysymbol_currency_display_options0.0006138,960262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Resource_Entity_Attribute_Option_Collection0.0009239,2080
BLOCK: product.info.media0.00051147,5920
BLOCK: product.info.upsell0.0003179,4720
BLOCK: product.info.additional0.0003161,4640
BLOCK: product.description0.0003161,4640
BLOCK: product.attributes0.0003161,872262,144
BLOCK: product.info.options0.0003165,8800
BLOCK: html_calendar0.0003161,5520
BLOCK: product.info.container10.0003161,8000
BLOCK: catalog.product.related0.0003176,272262,144
BLOCK: product.info.additional.recurring.schedule0.00051109,2800
BLOCK: product.info.extrahint.qtyincrements0.0003162,9920
BLOCK: paypal.partner.right.logo0.0005161,384262,144
BLOCK: product_tag_list0.0004165,6320
BLOCK: productalert.price0.0012163,2960
BLOCK ACTION: productalert.price -> preparePriceAlertData0.0004121,6160
BLOCK ACTION: productalert.stock -> prepareStockAlertData0.0019196,424262,144
BLOCK: cleanprint_product_button_10.0003163,6400
BLOCK: product.info.soldtogetherorder0.0003176,8960
BLOCK: product.info.soldtogethercustomer0.0003177,688262,144
BLOCK: product.info.tabs0.0003161,7760
BLOCK ACTION: product.info.tabs -> addTab0.00288268,488262,144
BLOCK ACTION: product.info -> addReviewSummaryTemplate0.0005164,1520
BLOCK: product.info.simple0.0003175,2880
BLOCK: 0.00041124,6960
BLOCK: sale.reorder.sidebar0.0003163,0240
BLOCK: easybanner.placeholder.left-top0.0003162,7600
BLOCK ACTION: easybanner.placeholder.content-bottom -> addBanner0.0001213,3760
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_render1.3391100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.01719663,5520
OBSERVER: turpentine_esi_core_block_abstract_to_html_before0.00649629,0160
OBSERVER: avail_stock_status_to_html_before0.00389651,7120
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00956574,6800
frontend/base/default/template/page/1column.phtml1.3050110,372,44011,272,192
frontend/argento/default/template/page/html/head.phtml0.02801430,200262,144
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.00564347,4640
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.00979122,3120
OBSERVER: ajaxpro_add_block_wrapper0.00539137,4000
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0006168,024262,144
frontend/argento/default/template/facebooklb/head.phtml0.01121101,4960
frontend/base/default/template/googleanalytics/ga.phtml0.0003115,9360
frontend/argento/default/template/page/html/header.phtml0.757314,908,4165,505,024
frontend/argento/argento/template/easyflags/flags.phtml0.0056113,480262,144
init_config_section:stores_de0.002811,7840
frontend/base/default/template/page/template/links.phtml0.0025136,2320
CORE::create_object_of::Mage_Widget_Model_Template_Filter0.0050675713,4960
frontend/argento/default/template/checkout/cart/top.phtml0.00351394,448262,144
CORE::create_object_of::Mage_Sales_Model_Quote0.0003132,4640
frontend/argento/default/template/ajaxsearch/topsearch.phtml0.00301129,256262,144
frontend/argento/default/template/easybanner/placeholder.phtml0.04155546,4240
frontend/argento/default/template/navigationpro/top.phtml0.728914,070,9124,718,592
DISPATCH EVENT:page_block_html_topmenu_gethtml_before0.454711,659,1761,835,008
OBSERVER: catalog_add_topmenu_items0.454511,660,8721,835,008
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.0185656540,720262,144
REWRITE: Mage_Catalog_Model_Category::getUrl0.0484369115,5680
CORE::create_object_of::TM_NavigationPro_Model_Menu0.0046310176,2160
Mage_Catalog_Model_Layer::getState0.0002123,2080
CORE::create_object_of::TM_EasyBanner_Model_Mysql4_Banner_Collection0.0004211,7200
frontend/argento/default/template/catalog/product/view.phtml0.440514,005,9444,456,448
layout/package_update: default0.0142138,6000
layout/db_update: default0.0022128,1120
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Layout0.0002137,2480
layout/db_update: STORE_sl0.5211100
layout/db_update: THEME_frontend_argento_argento0.5199100
layout/package_update: catalog_product_view0.0136144,408524,288
layout/db_update: MAP_popup0.5167100
layout/db_update: MAP_price_msrp_item0.5153100
layout/db_update: SHORTCUT_popup0.5137100
layout/db_update: SHORTCUT_uk_popup0.5120100
layout/db_update: tm_lihgtboxpro_product_info_media0.5083100
layout/db_update: page_one_column0.5065100
layout/db_update: catalog_product_view0.5056100
layout/db_update: PRODUCT_TYPE_simple0.5041100
layout/db_update: PRODUCT_49220.5029100
layout/db_update: customer_logged_out0.5014100
frontend/base/default/template/catalog/product/view/tierprices.phtml0.02801532,856786,432
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.0021172,4640
OBSERVER: catalogrule0.0020169,5840
frontend/argento/argento/template/aw_avail/typedata.phtml0.10611984,5041,048,576
CORE::create_object_of::AW_Avail_Model_Rule_Condition_Combine0.004513212,7920
CORE::create_object_of::Mage_CatalogRule_Model_Rule_Condition_Product0.0071189,744786,432
EAV: Mage_Eav_Model_Config::_initAttributes0.00441661,800786,432
CORE::create_object_of::Mage_CatalogRule_Model_Rule_Condition_Combine0.0003116,7280
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Type_Configurable0.0001123,8240
frontend/argento/argento/template/aw_avail/stockinfo.phtml0.001514,1120
frontend/base/default/template/catalog/product/price.phtml0.044517,4160
frontend/base/default/template/catalog/product/view/addtocart.phtml0.0021110,4560
frontend/argento/default/template/catalog/product/view/addto.phtml0.0010122,8320
frontend/argento/default/template/richsnippets/richsnippets_view.phtml0.0027121,3520
frontend/argento/default/template/lightboxpro/catalog/product/view/media.phtml0.05981349,960262,144
frontend/base/default/template/catalog/product/view/additional.phtml0.147811,490,4561,572,864
frontend/argento/default/template/easytabs/tabs.phtml0.109411,465,8481,572,864
frontend/argento/default/template/easytabs/attributes.phtml0.0185125,4240
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Link_Product_Collection0.0007222,2880
__EAV_COLLECTION_BEFORE_LOAD__0.0026242,4720
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.007321,9200
DISPATCH EVENT:catalog_product_upsell0.0015139,0640
OBSERVER: bundle_observer0.0013136,2720
frontend/argento/default/template/easytabs/catalogproducttags.phtml0.00291192,768262,144
CORE::create_object_of::Mage_Review_Model_Resource_Review_Collection0.0007112,0960
frontend/argento/default/template/easytabs/catalogproductreview.phtml0.03091515,088524,288
frontend/argento/default/template/review/form.phtml0.02731296,936262,144
CORE::create_object_of::Mage_Rating_Model_Resource_Rating_Collection0.0004316,0240
CORE::create_object_of::Mage_Rating_Model_Resource_Rating_Option_Collection0.0033351,4720
CORE::create_object_of::Mage_Rating_Model_Resource_Rating_Option0.0029714,0560
frontend/argento/default/template/easytabs/catalogproductcustom.phtml0.001117,5520
frontend/argento/default/template/askit/askit.phtml0.00361143,728262,144
frontend/base/default/template/optimiseweb/cookienotice/cookienotice.phtml0.0020118,6160
frontend/argento/default/template/ajaxpro/notice.phtml0.0004113,9040
frontend/argento/default/template/ajaxpro/checkout/form.phtml0.0010110,5040
frontend/argento/default/template/lightboxpro/highslide/config.phtml0.002215,5120
frontend/argento/default/template/soldtogether/script.phtml0.0003116,0720
CACHE_URL0.02761512,552524,288