Od pon. do petka od 8:00-16:00 ure. 02/7200-483 

Search Site

REMS SWING SET 12-15-18-22

Bodite prvi in podajte mnenje za ta artikel

Tiskaj produktno kartico

Enoročni upogibalec cevi Ø 10 – 32 mm, Ø ⅜ – ⅞", do 90°. Mehke bakrene cevi Ø 10 – 22 mm, Ø ⅜ – ⅞", s ≤ 1 mm, mehke oplaščene bakrene cevi Ø 10 – 18 mm, Ø ⅜ – ⅝", s ≤ 1 mm, oplaščene C-jeklene cevi sistemov stiskalnega fitinga Ø 12 – 18 mm, mehke precizijske jeklene cevi Ø 10 – 18 mm, s ≤ 1 mm, večplastne cevi Ø 14 – 32 mm. Do Ø 26 mm z upogibalnim pogonom, upogibalnimi segmenti, univerzalnim nosilcem drsnika z drsniki, v stabilnem zaboju/kovčku iz jeklene pločevine. Do Ø 32 mm z upogibalnim pogonom, upogibalnimi segmenti, 2 nosilcema drsnika z drsniki, v stabilnem kovčku.
Trenutno ni na zalogi! Pokliči za dobavni rok.
Trenutno ni na zalogi! Pokliči za dobavni rok.

Redna cena: 270,84 €

Spletna cena: 257,30 €

Enoročni upogibalec cevi Ø 10 – 32 mm, Ø ⅜ – ⅞", do 90°. Mehke bakrene cevi Ø 10 – 22 mm, Ø ⅜ – ⅞", s ≤ 1 mm, mehke oplaščene bakrene cevi Ø 10 – 18 mm, Ø ⅜ – ⅝", s ≤ 1 mm, oplaščene C-jeklene cevi sistemov stiskalnega fitinga Ø 12 – 18 mm, mehke precizijske jeklene cevi Ø 10 – 18 mm, s ≤ 1 mm, večplastne cevi Ø 14 – 32 mm. Do Ø 26 mm z upogibalnim pogonom, upogibalnimi segmenti, univerzalnim nosilcem drsnika z drsniki, v stabilnem zaboju/kovčku iz jeklene pločevine. Do Ø 32 mm z upogibalnim pogonom, upogibalnimi segmenti, 2 nosilcema drsnika z drsniki, v stabilnem kovčku.

Bakrene cevi i. dr.
Set 12 - 15 - 18 - 22

Blagovna znamka Rems
Garancija 12 mesecev
EAN
Kataloška šifra 153025

Uporabite presledke med zaznamki. Uporabite (') za stavke.

Vaše mnenje
Ocenjujete: REMS SWING SET 12-15-18-22

Kakšna je vaša ocena tega izdelka? *

  Ocena
Cena
Uporabnost
Kakovost

Vprašanje o produktu

Tukaj še ni bilo javno objavljenih vprašanj

Pošljite vprašanje o produktu in boste dobili odgovor v najkrajšem možnem času.

Postavite vprašanje

* Obvezna polja

Vprašanje o produktu

Tukaj še ni bilo javno objavljenih vprašanj

Pošljite vprašanje o produktu in boste dobili odgovor v najkrajšem možnem času.

Postavite vprašanje

* Obvezna polja

Spletna stran za svoje funkcionalnosti uporablja spletne piškotke, ki ne hranijo osebnih podatkov. Nekateri piškotki so bili morda že servirani v skladu z zakonodajo.

Z nadaljevanjem obiska teh strani soglašate z njihovo uporabo.

Več o tem

Back to top

Back to top

 

O spletnem centru Podpora

Dodatki

O nas Podjetje

Splošni pogoji
Dostava
Spletni Piškotki

Moj račun
Lista želja
Status naročil
Seznam želja
E-novice

Akcijska ponudba
Ceneje na spletu
Najbolj prodajni artikli
Najbolj popularni artikli
Blagovne znamke

Kontaktirajte nas
Lokacija trgovine

Prodajno mesto
Kontakti
O podjetju

 

Slike so deloma simbolične, možne so napake pri tehničnih podatkih ali pri imenu artikla! Fotografije ne zagotavljajo lastnosti izdelkov.
Ponudba v spletni trgovini frama-shop.si se lahko razlikuje od ponudbe v maloprodajni Trgovini Frama!
Vse cene so v EUR z vključenim ddv!

[profiler]
Memory usage: real: 29097984, emalloc: 28210424
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage1.6913100
mage::app::init::system_config0.0016126,8240
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00431305,528786,432
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Cache0.0002113,0560
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.002020312,1200
mage::app::init::config::load_cache0.010412,1040
mage::app::init::stores0.00881633,000524,288
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.0002181,2720
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_after0.0003181,2720
init_config_section:stores_sl0.006212,1280
mage::app::init_front_controller0.01281483,352524,288
DISPATCH EVENT:controller_front_init_before0.00801307,048262,144
OBSERVER: turpentine_esi_controller_front_init_before0.00641202,384262,144
turpentine::observer::esi::loadCacheClearEvents0.00601171,064262,144
turpentine::helper::esi::getCacheClearEvents0.0013147,688262,144
CORE::create_object_of::Nexcessnet_Turpentine_Model_Shim_Mage_Core_Config0.00091360,5280
OBSERVER: turpentine_varnish_controller_front_init_before0.0006144,6080
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.00351112,824262,144
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.0010152,3360
OBSERVER: ET_IpSecurity_observer0.00422157,0640
OBSERVER: askit0.0003117,0320
OBSERVER: easybanner0.00312102,1760
mage::dispatch::db_url_rewrite0.00251128,8800
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0004362,2640
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.0002271,7680
mage::dispatch::routers_match1.6275100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.033012,072,1762,621,440
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0003132,4640
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0019328,2080
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.0012175,1920
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.008211,233,1442,359,296
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.02121623,7040
OBSERVER: log0.01321132,3840
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0003115,9360
OBSERVER: pagecache0.0008118,0880
OBSERVER: persistent0.00144177,9120
OBSERVER: persistent_quote0.00091133,3200
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0006183,4080
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view1.5942100
DISPATCH EVENT:model_load_before0.0003322,2000
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product0.0017197,328262,144
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.0037414138,704262,144
__EAV_LOAD_MODEL__0.083342,035,2801,572,864
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Attribute_Collection0.00222119,6880
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.00169764,5520
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.006329750,5600
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.02944621,640262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.00036313,3760
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.02444283,544262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.00704195,4080
OBSERVER: inventory0.00664193,0480
DISPATCH EVENT:catalog_controller_product_view0.020611,112,3121,048,576
OBSERVER: turpentine_ban_catalog_controller_product_view0.0004131,9920
OBSERVER: reports0.019511,019,7041,048,576
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Resource_Product_Index_Viewed_Collection0.00401313,928524,288
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_before0.0002241,6240
OBSERVER: sendfriend0.0004153,1040
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.0006116,032262,144
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_load0.0006161,8960
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_generate_xml_before0.0031198,0400
easybanner::updateLayout0.0027155,6960
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_xml0.008317040
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_blocks0.111817,601,1847,602,176
BLOCK: formkey0.00061119,656262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.00161658,3280
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.00121658,3280
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.00101648,2880
BLOCK: root0.0010167,8880
BLOCK: head0.00071137,2160
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00031523,0240
BLOCK: js_cookies0.0004163,704262,144
BLOCK ACTION: head -> addItem0.00084671,7760
BLOCK: after_body_start0.00061105,1360
BLOCK: global_notices0.0004161,8240
BLOCK: header0.0004162,336262,144
BLOCK: top.links0.0005164,8400
BLOCK: store_language0.0005164,1920
BLOCK: catalog.topnav0.00081107,2160
BLOCK: top.container0.0004154,480262,144
BLOCK: breadcrumbs0.0003161,6960
BLOCK: global_messages0.00061141,2240
BLOCK: footer0.00061155,904262,144
BLOCK: core_profiler0.0003153,9760
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.0016241,824262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00104527,1120
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00082223,496262,144
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0021570,8400
BLOCK: catalog_product_price_template0.0003153,768262,144
BLOCK: return_link0.00081132,8080
BLOCK: checkout_cart_link0.0003162,0800
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.00171109,088262,144
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0007119,3840
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00081146,136262,144
BLOCK: right.poll0.00061110,2320
BLOCK: tags_popular0.0003163,5600
BLOCK: right.reports.product.compared0.00061152,784262,144
BLOCK: google_analytics0.0003163,6560
BLOCK: wishlist_link0.0003167,7360
BLOCK: wishlist_sidebar0.00061165,504262,144
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0004162,9120
BLOCK: head_rss0.0010169,064262,144
BLOCK: turpentine_notices0.00051121,4560
BLOCK: optimiseweb_cookienotice0.0003166,9600
BLOCK: headerCart0.00083135,344262,144
BLOCK ACTION: headerCart -> addItemRender0.00021218,8000
BLOCK: ajaxpro_customer_login0.00041122,4080
BLOCK: ajaxsearch_category_filter0.00051124,112262,144
BLOCK: navigationpro.top0.0004170,5200
BLOCK: cms_scroll_up0.0004253,272262,144
BLOCK: left.reports.product.viewed0.0004179,5360
BLOCK: e64bcaf915273bada506379ff8e48f810.0004163,7600
BLOCK: e8b0c687373ecb294bf9fd531b0ff8e30.0004161,9440
BLOCK: product.info0.033311,153,1441,310,720
locale/currency0.003511197,904262,144
DISPATCH EVENT:currency_display_options_forming0.0007142,1520
OBSERVER: mage_currencysymbol_currency_display_options0.0006138,9600
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Resource_Entity_Attribute_Option_Collection0.0009239,2080
BLOCK: product.info.media0.00051147,5600
BLOCK: product.info.upsell0.0003179,4720
BLOCK: product.info.additional0.0004161,464262,144
BLOCK: product.description0.0003161,4640
BLOCK: product.attributes0.0004161,8720
BLOCK: product.info.options0.0004165,8800
BLOCK: html_calendar0.0003161,552262,144
BLOCK: product.info.container10.0003161,8000
BLOCK: catalog.product.related0.0006176,2720
BLOCK: product.info.additional.recurring.schedule0.00081109,248262,144
BLOCK: product.info.extrahint.qtyincrements0.0003162,9920
BLOCK: paypal.partner.right.logo0.0003161,3840
BLOCK: product_tag_list0.0004165,6320
BLOCK: productalert.price0.0006163,2960
BLOCK ACTION: productalert.price -> preparePriceAlertData0.0006121,6160
BLOCK ACTION: productalert.stock -> prepareStockAlertData0.0029196,4080
BLOCK: cleanprint_product_button_10.0006163,640262,144
BLOCK: product.info.soldtogetherorder0.0007176,8960
BLOCK: product.info.soldtogethercustomer0.0006177,6880
BLOCK: product.info.tabs0.0005161,7760
BLOCK ACTION: product.info.tabs -> addTab0.00559269,912262,144
BLOCK ACTION: product.info -> addReviewSummaryTemplate0.0009164,1520
BLOCK: product.info.simple0.0004175,2880
BLOCK: 0.00051124,6960
BLOCK: sale.reorder.sidebar0.0004163,0240
BLOCK: easybanner.placeholder.left-top0.0003162,7600
BLOCK ACTION: easybanner.placeholder.content-bottom -> addBanner0.0002213,3760
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_render1.3926100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.01749863,6480
OBSERVER: turpentine_esi_core_block_abstract_to_html_before0.00659829,3040
OBSERVER: avail_stock_status_to_html_before0.00379852,0000
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00996675,7760
frontend/base/default/template/page/1column.phtml1.3573110,410,38411,010,048
frontend/argento/default/template/page/html/head.phtml0.02051430,392524,288
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.00584347,4640
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.00949322,3920
OBSERVER: ajaxpro_add_block_wrapper0.00519337,8800
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0006168,0160
frontend/argento/default/template/facebooklb/head.phtml0.00181101,464262,144
frontend/base/default/template/googleanalytics/ga.phtml0.0004115,9360
frontend/argento/default/template/page/html/header.phtml0.843714,909,9205,505,024
frontend/argento/argento/template/easyflags/flags.phtml0.0050113,4560
init_config_section:stores_de0.002711,7840
frontend/base/default/template/page/template/links.phtml0.0022136,2400
CORE::create_object_of::Mage_Widget_Model_Template_Filter0.0050676714,5120
frontend/argento/default/template/checkout/cart/top.phtml0.00331394,352524,288
CORE::create_object_of::Mage_Sales_Model_Quote0.0002132,4640
frontend/argento/default/template/ajaxsearch/topsearch.phtml0.00251129,256262,144
frontend/argento/default/template/easybanner/placeholder.phtml0.04215546,2800
frontend/argento/default/template/navigationpro/top.phtml0.818314,071,7684,456,448
DISPATCH EVENT:page_block_html_topmenu_gethtml_before0.542911,658,4162,097,152
OBSERVER: catalog_add_topmenu_items0.542711,660,1202,097,152
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.0169656540,744524,288
REWRITE: Mage_Catalog_Model_Category::getUrl0.0403369115,4240
CORE::create_object_of::TM_NavigationPro_Model_Menu0.0045310176,2160
Mage_Catalog_Model_Layer::getState0.0002123,2080
CORE::create_object_of::TM_EasyBanner_Model_Mysql4_Banner_Collection0.0003211,7200
frontend/argento/default/template/catalog/product/view.phtml0.410914,032,3524,194,304
layout/package_update: default0.0188140,952262,144
layout/db_update: default0.0024128,1360
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Layout0.0002137,2480
layout/db_update: STORE_sl0.4893100
layout/db_update: THEME_frontend_argento_argento0.4879100
layout/package_update: catalog_product_view0.0153145,640262,144
layout/db_update: MAP_popup0.4844100
layout/db_update: MAP_price_msrp_item0.4828100
layout/db_update: SHORTCUT_popup0.4811100
layout/db_update: SHORTCUT_uk_popup0.4793100
layout/db_update: tm_lihgtboxpro_product_info_media0.4753100
layout/db_update: page_one_column0.4728100
layout/db_update: catalog_product_view0.4718100
layout/db_update: PRODUCT_TYPE_simple0.4702100
layout/db_update: PRODUCT_49660.4687100
layout/db_update: customer_logged_out0.4670100
frontend/base/default/template/catalog/product/view/tierprices.phtml0.03001532,760786,432
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.0024172,480262,144
OBSERVER: catalogrule0.0022169,5840
frontend/argento/argento/template/aw_avail/typedata.phtml0.11421985,6001,048,576
CORE::create_object_of::AW_Avail_Model_Rule_Condition_Combine0.004813212,7920
CORE::create_object_of::Mage_CatalogRule_Model_Rule_Condition_Product0.0084189,872786,432
EAV: Mage_Eav_Model_Config::_initAttributes0.00531661,824786,432
CORE::create_object_of::Mage_CatalogRule_Model_Rule_Condition_Combine0.0004116,7280
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Type_Configurable0.0001123,8240
frontend/argento/argento/template/aw_avail/stockinfo.phtml0.001814,1120
frontend/base/default/template/catalog/product/price.phtml0.046217,4160
frontend/base/default/template/catalog/product/view/addtocart.phtml0.0022110,4640
frontend/argento/default/template/catalog/product/view/addto.phtml0.0011122,8080
frontend/argento/default/template/richsnippets/richsnippets_view.phtml0.0029121,3680
frontend/argento/default/template/lightboxpro/catalog/product/view/media.phtml0.02081349,368262,144
frontend/base/default/template/catalog/product/view/additional.phtml0.116011,499,4641,572,864
frontend/argento/default/template/easytabs/tabs.phtml0.113611,470,6401,572,864
frontend/argento/default/template/easytabs/attributes.phtml0.0180125,4160
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Link_Product_Collection0.0008222,2880
__EAV_COLLECTION_BEFORE_LOAD__0.0027242,4720
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.008021,9200
DISPATCH EVENT:catalog_product_upsell0.0018139,0640
OBSERVER: bundle_observer0.0016136,2720
frontend/argento/default/template/easytabs/catalogproducttags.phtml0.00361192,672262,144
CORE::create_object_of::Mage_Review_Model_Resource_Review_Collection0.0007112,0960
frontend/argento/default/template/easytabs/catalogproductreview.phtml0.03181515,088524,288
frontend/argento/default/template/review/form.phtml0.02801296,992262,144
CORE::create_object_of::Mage_Rating_Model_Resource_Rating_Collection0.0004316,0240
CORE::create_object_of::Mage_Rating_Model_Resource_Rating_Option_Collection0.0036351,4720
CORE::create_object_of::Mage_Rating_Model_Resource_Rating_Option0.0030714,0560
frontend/argento/default/template/easytabs/catalogproductcustom.phtml0.001217,5520
frontend/argento/default/template/askit/askit.phtml0.00451143,632262,144
frontend/argento/default/template/easybanner/banner/image.phtml0.001114,5120
frontend/base/default/template/optimiseweb/cookienotice/cookienotice.phtml0.0022118,6160
frontend/argento/default/template/ajaxpro/notice.phtml0.0004113,9040
frontend/argento/default/template/ajaxpro/checkout/form.phtml0.0010110,5040
frontend/argento/default/template/lightboxpro/highslide/config.phtml0.002015,5120
frontend/argento/default/template/soldtogether/script.phtml0.0004116,0960
CACHE_URL0.02841526,216786,432