Od pon. do petka od 8:00-16:00 ure. 02/7200-483 

Search Site

REMS VRTALNA KRONA 32 DIAMANTNA UDKB-LS 32X420

Bodite prvi in podajte mnenje za ta artikel

Tiskaj produktno kartico

Lasersko varjene na avtomatiziranih varilnih napravah za nespremenljivo kakovost varjenih spojev. Visoka temperaturna obstojnost – tudi pri izrednih temperaturnih obremenitvah ne pride do odlotanja segmentov zaradi pregrevanja.
Trenutno ni na zalogi! Pokliči za dobavni rok.
Trenutno ni na zalogi! Pokliči za dobavni rok.

Redna cena: 111,34 €

Spletna cena: 105,77 €

Lasersko varjene na avtomatiziranih varilnih napravah za nespremenljivo kakovost varjenih spojev. Visoka temperaturna obstojnost – tudi pri izrednih temperaturnih obremenitvah ne pride do odlotanja segmentov zaradi pregrevanja. Univerzalna uporaba za vse materiale, za suho in mokro vrtanje, uporaba z ročnim vodenjem ali s pomočjo vrtalnega stojala. Enoten priključni navoj UNC 1¼ notranji. Globina vrtanja 420 mm. Diamantni segmenti s klinastim rezom (»strešna oblika«) za hitro, lahko in mirno navrtavanje. Posebej razviti, visoko kakovostni diamantni segmenti z visokim diamantnim deležem in posebno vezavo, za odlično zmogljivost vrtanja in posebej visoko življenjsko dobo. Idealno za univerzalno uporabo v armirani beton in zid. Pogon z vsemi pogonskimi stroji REMS Picus in primernimi pogonskimi stroji drugih znamk s priključnim navojem UNC 1¼ zunanji.
Blagovna znamka Rems
Garancija 12 mesecev
EAN 4039976101936
Kataloška šifra 181410

Uporabite presledke med zaznamki. Uporabite (') za stavke.

Vaše mnenje
Ocenjujete: REMS VRTALNA KRONA 32 DIAMANTNA UDKB-LS 32X420

Kakšna je vaša ocena tega izdelka? *

  Ocena
Cena
Uporabnost
Kakovost

Vprašanje o produktu

Tukaj še ni bilo javno objavljenih vprašanj

Pošljite vprašanje o produktu in boste dobili odgovor v najkrajšem možnem času.

Postavite vprašanje

* Obvezna polja

Vprašanje o produktu

Tukaj še ni bilo javno objavljenih vprašanj

Pošljite vprašanje o produktu in boste dobili odgovor v najkrajšem možnem času.

Postavite vprašanje

* Obvezna polja

Spletna stran za svoje funkcionalnosti uporablja spletne piškotke, ki ne hranijo osebnih podatkov. Nekateri piškotki so bili morda že servirani v skladu z zakonodajo.

Z nadaljevanjem obiska teh strani soglašate z njihovo uporabo.

Več o tem

Back to top

Back to top

 

O spletnem centru Podpora

Dodatki

O nas Podjetje

Splošni pogoji
Dostava
Spletni Piškotki

Moj račun
Lista želja
Status naročil
Seznam želja
E-novice

Akcijska ponudba
Ceneje na spletu
Najbolj prodajni artikli
Najbolj popularni artikli
Blagovne znamke

Kontaktirajte nas
Lokacija trgovine

Prodajno mesto
Kontakti
O podjetju

 

Slike so deloma simbolične, možne so napake pri tehničnih podatkih ali pri imenu artikla! Fotografije ne zagotavljajo lastnosti izdelkov.
Ponudba v spletni trgovini frama-shop.si se lahko razlikuje od ponudbe v maloprodajni Trgovini Frama!
Vse cene so v EUR z vključenim ddv!

[profiler]
Memory usage: real: 29360128, emalloc: 27960792
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage1.6905100
mage::app::init::system_config0.0012126,8240
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.0008191,3360
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Cache0.0001113,0560
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.002624314,0400
mage::app::init::config::load_cache0.009012,104524,288
mage::app::init::stores0.00581637,440262,144
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.0002181,2720
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_after0.0002181,2720
init_config_section:stores_sl0.003112,1280
mage::app::init_front_controller0.00921483,424524,288
DISPATCH EVENT:controller_front_init_before0.00571307,096262,144
OBSERVER: turpentine_esi_controller_front_init_before0.00461202,432262,144
turpentine::observer::esi::loadCacheClearEvents0.00441171,1120
turpentine::helper::esi::getCacheClearEvents0.0010147,7360
CORE::create_object_of::Nexcessnet_Turpentine_Model_Shim_Mage_Core_Config0.00061360,5280
OBSERVER: turpentine_varnish_controller_front_init_before0.0004144,6080
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.00231112,848262,144
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.0008152,3360
OBSERVER: ET_IpSecurity_observer0.00472157,0640
OBSERVER: askit0.0003117,0320
OBSERVER: easybanner0.00262102,1760
mage::dispatch::db_url_rewrite0.00231129,1120
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0004362,2640
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.0002271,7680
mage::dispatch::routers_match1.6476100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.032712,071,9042,359,296
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0003132,4640
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0018328,2080
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.0015175,192262,144
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.008411,233,1362,097,152
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.02041623,4400
OBSERVER: log0.01241132,3200
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0002115,9360
OBSERVER: pagecache0.0006118,0960
OBSERVER: persistent0.00124177,8800
OBSERVER: persistent_quote0.00091133,1440
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0007183,1280
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view1.6144100
DISPATCH EVENT:model_load_before0.0003322,2000
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product0.0017197,3280
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.0038414138,7040
__EAV_LOAD_MODEL__0.073342,057,6081,572,864
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Attribute_Collection0.00202119,696524,288
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.00119764,5520
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.006329750,5600
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.02934647,560262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.00036313,3760
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.02214281,360262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.00604195,400262,144
OBSERVER: inventory0.00564193,040262,144
DISPATCH EVENT:catalog_controller_product_view0.026111,112,3121,310,720
OBSERVER: turpentine_ban_catalog_controller_product_view0.0003131,9920
OBSERVER: reports0.025111,019,7281,048,576
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Resource_Product_Index_Viewed_Collection0.00401313,944524,288
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_before0.0003241,6240
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_apply_limitations_after0.0001119360
OBSERVER: sendfriend0.0004153,080262,144
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.0006116,0320
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_load0.04531138,560262,144
layout/package_update: default0.0287278,8240
layout/db_update: default0.0043230,1680
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Layout0.00063216,2160
layout/package_update: STORE_sl0.00142232524,288
layout/db_update: STORE_sl0.5227200
layout/db_update: THEME_frontend_argento_argento0.5212200
layout/package_update: catalog_product_view0.0300275,0480
layout/package_update: MAP_popup0.001732,2960
layout/db_update: MAP_popup0.4974300
layout/package_update: MAP_price_msrp_item0.001932,8480
layout/db_update: MAP_price_msrp_item0.4958300
layout/package_update: SHORTCUT_popup0.001832,8720
layout/db_update: SHORTCUT_popup0.4943300
layout/package_update: SHORTCUT_uk_popup0.001832,8960
layout/db_update: SHORTCUT_uk_popup0.4928300
layout/package_update: tm_lihgtboxpro_product_info_media0.001832,0320
layout/db_update: tm_lihgtboxpro_product_info_media0.4912300
layout/package_update: page_one_column0.001832,1280
layout/db_update: page_one_column0.4898300
layout/db_update: catalog_product_view0.5044200
layout/package_update: PRODUCT_TYPE_simple0.001523,4640
layout/db_update: PRODUCT_TYPE_simple0.5027200
layout/db_update: PRODUCT_50210.5011200
layout/package_update: customer_logged_out0.001522,3760
layout/db_update: customer_logged_out0.4994200
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_generate_xml_before0.0027198,0400
easybanner::updateLayout0.0023155,6960
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_xml0.008415680
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_blocks0.099217,601,5287,602,176
BLOCK: formkey0.00051119,656262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.00161658,328262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.00101658,3280
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.00091648,2800
BLOCK: root0.0007167,8880
BLOCK: head0.00041137,2160
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00031523,0240
BLOCK: js_cookies0.0003163,680262,144
BLOCK ACTION: head -> addItem0.00084671,7760
BLOCK: after_body_start0.00041105,1360
BLOCK: global_notices0.0004161,8240
BLOCK: header0.0003162,3280
BLOCK: top.links0.0004164,864262,144
BLOCK: store_language0.0003164,1920
BLOCK: catalog.topnav0.00061107,2160
BLOCK: top.container0.0003154,456262,144
BLOCK: breadcrumbs0.0003161,6960
BLOCK: global_messages0.00051141,2240
BLOCK: footer0.00061155,888262,144
BLOCK: core_profiler0.0003153,9760
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.0016241,8000
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00114527,1120
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00082223,496262,144
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0021570,840262,144
BLOCK: catalog_product_price_template0.0003153,7680
BLOCK: return_link0.00081132,8080
BLOCK: checkout_cart_link0.0003162,0800
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.00171111,128262,144
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0007119,3840
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00051146,1360
BLOCK: right.poll0.00061110,232262,144
BLOCK: tags_popular0.0003163,5600
BLOCK: right.reports.product.compared0.00051152,784262,144
BLOCK: google_analytics0.0003163,6560
BLOCK: wishlist_link0.0003167,7360
BLOCK: wishlist_sidebar0.00061165,528262,144
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0003162,9120
BLOCK: head_rss0.0009169,0640
BLOCK: turpentine_notices0.00051121,456262,144
BLOCK: optimiseweb_cookienotice0.0003166,9600
BLOCK: headerCart0.00073135,344262,144
BLOCK ACTION: headerCart -> addItemRender0.00021218,7840
BLOCK: ajaxpro_customer_login0.00041122,4080
BLOCK: ajaxsearch_category_filter0.00051124,112262,144
BLOCK: navigationpro.top0.0004170,5200
BLOCK: cms_scroll_up0.0004253,2720
BLOCK: left.reports.product.viewed0.0004179,536262,144
BLOCK: e64bcaf915273bada506379ff8e48f810.0004163,7600
BLOCK: e8b0c687373ecb294bf9fd531b0ff8e30.0003161,9440
BLOCK: product.info0.031711,153,5361,572,864
locale/currency0.003211197,776262,144
DISPATCH EVENT:currency_display_options_forming0.0007142,1520
OBSERVER: mage_currencysymbol_currency_display_options0.0005138,9600
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Resource_Entity_Attribute_Option_Collection0.0008239,2080
BLOCK: product.info.media0.00051147,5680
BLOCK: product.info.upsell0.0004179,4720
BLOCK: product.info.additional0.0003161,4640
BLOCK: product.description0.0003161,488262,144
BLOCK: product.attributes0.0004161,8720
BLOCK: product.info.options0.0004165,8800
BLOCK: html_calendar0.0003161,5520
BLOCK: product.info.container10.0004161,800262,144
BLOCK: catalog.product.related0.0004176,2720
BLOCK: product.info.additional.recurring.schedule0.00071109,2480
BLOCK: product.info.extrahint.qtyincrements0.0004162,992262,144
BLOCK: paypal.partner.right.logo0.0003161,3840
BLOCK: product_tag_list0.0003165,6320
BLOCK: productalert.price0.0004163,2960
BLOCK ACTION: productalert.price -> preparePriceAlertData0.0004121,616262,144
BLOCK ACTION: productalert.stock -> prepareStockAlertData0.0018196,4320
BLOCK: cleanprint_product_button_10.0003163,6400
BLOCK: product.info.soldtogetherorder0.0004176,8960
BLOCK: product.info.soldtogethercustomer0.0004177,688262,144
BLOCK: product.info.tabs0.0004161,7760
BLOCK ACTION: product.info.tabs -> addTab0.00339269,920262,144
BLOCK ACTION: product.info -> addReviewSummaryTemplate0.0006164,1520
BLOCK: product.info.simple0.0004175,288262,144
BLOCK: 0.00051124,6960
BLOCK: sale.reorder.sidebar0.0004163,0240
BLOCK: easybanner.placeholder.left-top0.0004162,760262,144
BLOCK ACTION: easybanner.placeholder.content-bottom -> addBanner0.0002213,3760
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_render1.3875100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.01799863,648262,144
OBSERVER: turpentine_esi_core_block_abstract_to_html_before0.00679829,3040
OBSERVER: avail_stock_status_to_html_before0.00399852,000262,144
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.01066877,9840
frontend/base/default/template/page/1column.phtml1.3508110,533,87211,534,336
frontend/argento/default/template/page/html/head.phtml0.07061430,536262,144
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.00564347,4640
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.00969322,4240
OBSERVER: ajaxpro_add_block_wrapper0.00529337,9120
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0006168,0160
frontend/argento/default/template/facebooklb/head.phtml0.05101101,4800
frontend/base/default/template/googleanalytics/ga.phtml0.0004115,9360
frontend/argento/default/template/page/html/header.phtml0.762814,915,8325,505,024
frontend/argento/argento/template/easyflags/flags.phtml0.0051113,4960
init_config_section:stores_de0.002611,7840
frontend/base/default/template/page/template/links.phtml0.0023136,2320
CORE::create_object_of::Mage_Widget_Model_Template_Filter0.0051676714,504262,144
frontend/argento/default/template/checkout/cart/top.phtml0.00331398,448524,288
CORE::create_object_of::Mage_Sales_Model_Quote0.0003132,464262,144
frontend/argento/default/template/ajaxsearch/topsearch.phtml0.00261129,2560
frontend/argento/default/template/easybanner/placeholder.phtml0.03745542,256262,144
frontend/argento/default/template/navigationpro/top.phtml0.736514,073,9924,718,592
DISPATCH EVENT:page_block_html_topmenu_gethtml_before0.452111,661,6801,835,008
OBSERVER: catalog_add_topmenu_items0.451911,663,3201,835,008
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.0167656540,896524,288
REWRITE: Mage_Catalog_Model_Category::getUrl0.0412369115,8320
CORE::create_object_of::TM_NavigationPro_Model_Menu0.0047310176,2160
Mage_Catalog_Model_Layer::getState0.0002123,2080
CORE::create_object_of::TM_EasyBanner_Model_Mysql4_Banner_Collection0.0003211,7200
frontend/argento/default/template/catalog/product/view.phtml0.439214,154,5124,456,448
frontend/base/default/template/catalog/product/view/tierprices.phtml0.02911532,768786,432
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.0021172,4640
OBSERVER: catalogrule0.0019169,5840
frontend/argento/argento/template/aw_avail/typedata.phtml0.11281985,6881,048,576
CORE::create_object_of::AW_Avail_Model_Rule_Condition_Combine0.004813212,7680
CORE::create_object_of::Mage_CatalogRule_Model_Rule_Condition_Product0.0076189,856786,432
EAV: Mage_Eav_Model_Config::_initAttributes0.00481661,808786,432
CORE::create_object_of::Mage_CatalogRule_Model_Rule_Condition_Combine0.0003116,7280
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Type_Configurable0.0001123,8240
frontend/argento/argento/template/aw_avail/stockinfo.phtml0.001514,1120
frontend/base/default/template/catalog/product/price.phtml0.046817,4160
frontend/base/default/template/catalog/product/view/addtocart.phtml0.0022110,4640
frontend/argento/default/template/catalog/product/view/addto.phtml0.0011122,8640
frontend/argento/default/template/richsnippets/richsnippets_view.phtml0.0028121,3360
frontend/argento/default/template/lightboxpro/catalog/product/view/media.phtml0.02481349,464262,144
frontend/base/default/template/catalog/product/view/additional.phtml0.137311,682,0641,572,864
frontend/argento/default/template/easytabs/tabs.phtml0.121911,471,6881,572,864
frontend/argento/default/template/easytabs/attributes.phtml0.0232125,4240
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Link_Product_Collection0.0008222,2880
__EAV_COLLECTION_BEFORE_LOAD__0.0029442,5680
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.013043,8000
DISPATCH EVENT:catalog_product_upsell0.0018139,0640
OBSERVER: bundle_observer0.0016136,2720
frontend/argento/default/template/catalog/product/list/related.phtml0.001011,6080
frontend/argento/default/template/easytabs/catalogproducttags.phtml0.00391192,696262,144
CORE::create_object_of::Mage_Review_Model_Resource_Review_Collection0.0008112,0960
frontend/argento/default/template/easytabs/catalogproductreview.phtml0.03241515,784524,288
frontend/argento/default/template/review/form.phtml0.02811297,696262,144
CORE::create_object_of::Mage_Rating_Model_Resource_Rating_Collection0.0004316,024262,144
CORE::create_object_of::Mage_Rating_Model_Resource_Rating_Option_Collection0.0037351,4720
CORE::create_object_of::Mage_Rating_Model_Resource_Rating_Option0.0031714,0560
frontend/argento/default/template/easytabs/catalogproductcustom.phtml0.001317,5520
frontend/argento/default/template/askit/askit.phtml0.00421143,736262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Collection0.0007222,2080
frontend/argento/default/template/soldtogether/order.phtml0.003215,9280
frontend/argento/default/template/soldtogether/customer.phtml0.002612,0720
frontend/base/default/template/optimiseweb/cookienotice/cookienotice.phtml0.0022118,6000
frontend/argento/default/template/ajaxpro/notice.phtml0.0004113,9040
frontend/argento/default/template/ajaxpro/checkout/form.phtml0.0010110,5040
frontend/argento/default/template/lightboxpro/highslide/config.phtml0.001815,5120
frontend/argento/default/template/soldtogether/script.phtml0.0004116,0720
CACHE_URL0.02901525,480786,432