Od pon. do petka od 8:00-16:00 ure. 02/7200-483 

Search Site

REMS VRTALNA KRONA 52 DIAMANTNA UDKB-LS 52X420

Bodite prvi in podajte mnenje za ta artikel

Tiskaj produktno kartico

Lasersko varjene na avtomatiziranih varilnih napravah za nespremenljivo kakovost varjenih spojev. Visoka temperaturna obstojnost – tudi pri izrednih temperaturnih obremenitvah ne pride do odlotanja segmentov zaradi pregrevanja.
Trenutno ni na zalogi! Pokliči za dobavni rok.
Trenutno ni na zalogi! Pokliči za dobavni rok.

Redna cena: 134,18 €

Spletna cena: 127,47 €

Lasersko varjene na avtomatiziranih varilnih napravah za nespremenljivo kakovost varjenih spojev. Visoka temperaturna obstojnost – tudi pri izrednih temperaturnih obremenitvah ne pride do odlotanja segmentov zaradi pregrevanja. Univerzalna uporaba za vse materiale, za suho in mokro vrtanje, uporaba z ročnim vodenjem ali s pomočjo vrtalnega stojala. Enoten priključni navoj UNC 1¼ notranji. Globina vrtanja 420 mm. Diamantni segmenti s klinastim rezom (»strešna oblika«) za hitro, lahko in mirno navrtavanje. Posebej razviti, visoko kakovostni diamantni segmenti z visokim diamantnim deležem in posebno vezavo, za odlično zmogljivost vrtanja in posebej visoko življenjsko dobo. Idealno za univerzalno uporabo v armirani beton in zid. Pogon z vsemi pogonskimi stroji REMS Picus in primernimi pogonskimi stroji drugih znamk s priključnim navojem UNC 1¼ zunanji.
Blagovna znamka Rems
Garancija 12 mesecev
EAN 4039976101028
Kataloška šifra 181420

Uporabite presledke med zaznamki. Uporabite (') za stavke.

Vaše mnenje
Ocenjujete: REMS VRTALNA KRONA 52 DIAMANTNA UDKB-LS 52X420

Kakšna je vaša ocena tega izdelka? *

  Ocena
Cena
Uporabnost
Kakovost

Vprašanje o produktu

Tukaj še ni bilo javno objavljenih vprašanj

Pošljite vprašanje o produktu in boste dobili odgovor v najkrajšem možnem času.

Postavite vprašanje

* Obvezna polja

Vprašanje o produktu

Tukaj še ni bilo javno objavljenih vprašanj

Pošljite vprašanje o produktu in boste dobili odgovor v najkrajšem možnem času.

Postavite vprašanje

* Obvezna polja

Spletna stran za svoje funkcionalnosti uporablja spletne piškotke, ki ne hranijo osebnih podatkov. Nekateri piškotki so bili morda že servirani v skladu z zakonodajo.

Z nadaljevanjem obiska teh strani soglašate z njihovo uporabo.

Več o tem

Back to top

Back to top

 

O spletnem centru Podpora

Dodatki

O nas Podjetje

Splošni pogoji
Dostava
Spletni Piškotki

Moj račun
Lista želja
Status naročil
Seznam želja
E-novice

Akcijska ponudba
Ceneje na spletu
Najbolj prodajni artikli
Najbolj popularni artikli
Blagovne znamke

Kontaktirajte nas
Lokacija trgovine

Prodajno mesto
Kontakti
O podjetju

 

Slike so deloma simbolične, možne so napake pri tehničnih podatkih ali pri imenu artikla! Fotografije ne zagotavljajo lastnosti izdelkov.
Ponudba v spletni trgovini frama-shop.si se lahko razlikuje od ponudbe v maloprodajni Trgovini Frama!
Vse cene so v EUR z vključenim ddv!

[profiler]
Memory usage: real: 29360128, emalloc: 28421568
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage1.6920100
mage::app::init::system_config0.0026126,8240
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00571305,536786,432
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Cache0.0002113,0560
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.002624314,0400
mage::app::init::config::load_cache0.010412,1040
mage::app::init::stores0.01041633,000524,288
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.0002181,2720
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_after0.0002181,2720
init_config_section:stores_sl0.003612,1280
mage::app::init_front_controller0.01161483,336524,288
DISPATCH EVENT:controller_front_init_before0.00751307,032262,144
OBSERVER: turpentine_esi_controller_front_init_before0.00581202,368262,144
turpentine::observer::esi::loadCacheClearEvents0.00541171,048262,144
turpentine::helper::esi::getCacheClearEvents0.0013147,672262,144
CORE::create_object_of::Nexcessnet_Turpentine_Model_Shim_Mage_Core_Config0.00091360,5280
OBSERVER: turpentine_varnish_controller_front_init_before0.0007144,6080
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.00261112,824262,144
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.0011152,3360
OBSERVER: ET_IpSecurity_observer0.00602157,0640
OBSERVER: askit0.0003117,0320
OBSERVER: easybanner0.00312102,1760
mage::dispatch::db_url_rewrite0.00381128,8880
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0004362,2640
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.0002271,7680
mage::dispatch::routers_match1.6192100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.035012,072,1522,621,440
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0004132,4640
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0022328,2080
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.0019175,1920
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.007511,233,1282,359,296
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.02261623,6960
OBSERVER: log0.01311132,3840
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0003115,9360
OBSERVER: pagecache0.0007118,0880
OBSERVER: persistent0.00154177,9040
OBSERVER: persistent_quote0.00101133,3200
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0006183,4080
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view1.5836100
DISPATCH EVENT:model_load_before0.0003322,2000
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product0.0018197,328262,144
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.0039414138,704262,144
__EAV_LOAD_MODEL__0.083142,057,6241,572,864
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Attribute_Collection0.00212119,688262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.00129764,5520
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.005929750,5600
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.03514647,736262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.00036313,3760
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.02484281,336262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.00694195,408262,144
OBSERVER: inventory0.00654193,048262,144
DISPATCH EVENT:catalog_controller_product_view0.033611,112,3201,048,576
OBSERVER: turpentine_ban_catalog_controller_product_view0.0003131,9920
OBSERVER: reports0.032211,019,7281,048,576
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Resource_Product_Index_Viewed_Collection0.00641313,928524,288
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_before0.0003241,6240
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_apply_limitations_after0.0002119360
OBSERVER: sendfriend0.0008153,0880
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.0008116,0320
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_load0.04461138,384262,144
layout/package_update: default0.0267278,7440
layout/db_update: default0.0041230,1680
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Layout0.00063216,2160
layout/package_update: STORE_sl0.00132232262,144
layout/db_update: STORE_sl0.5107200
layout/db_update: THEME_frontend_argento_argento0.5094200
layout/package_update: catalog_product_view0.0341275,040262,144
layout/package_update: MAP_popup0.001732,2960
layout/db_update: MAP_popup0.4830300
layout/package_update: MAP_price_msrp_item0.001732,8480
layout/db_update: MAP_price_msrp_item0.4815300
layout/package_update: SHORTCUT_popup0.001732,8720
layout/db_update: SHORTCUT_popup0.4800300
layout/package_update: SHORTCUT_uk_popup0.001932,9120
layout/db_update: SHORTCUT_uk_popup0.4786300
layout/package_update: tm_lihgtboxpro_product_info_media0.001632,0320
layout/db_update: tm_lihgtboxpro_product_info_media0.4772300
layout/package_update: page_one_column0.001732,1280
layout/db_update: page_one_column0.4758300
layout/db_update: catalog_product_view0.4889200
layout/package_update: PRODUCT_TYPE_simple0.001423,4640
layout/db_update: PRODUCT_TYPE_simple0.4874200
layout/db_update: PRODUCT_50140.4861200
layout/package_update: customer_logged_out0.001322,3760
layout/db_update: customer_logged_out0.4846200
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_generate_xml_before0.0031198,0400
easybanner::updateLayout0.0027155,6960
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_xml0.007715680
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_blocks0.101317,601,7527,602,176
BLOCK: formkey0.00061119,6560
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.00151658,3280
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.00111658,3280
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.00091648,2800
BLOCK: root0.0008167,888262,144
BLOCK: head0.00051137,2160
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00031523,0240
BLOCK: js_cookies0.0004163,6800
BLOCK ACTION: head -> addItem0.00084671,7760
BLOCK: after_body_start0.00041105,136262,144
BLOCK: global_notices0.0003161,8240
BLOCK: header0.0003162,3280
BLOCK: top.links0.0004164,8400
BLOCK: store_language0.0004164,200262,144
BLOCK: catalog.topnav0.00061107,2160
BLOCK: top.container0.0003154,4560
BLOCK: breadcrumbs0.0003161,6960
BLOCK: global_messages0.00061141,248262,144
BLOCK: footer0.00061155,912262,144
BLOCK: core_profiler0.0003153,9760
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.0016241,8000
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00104527,1120
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00092223,496262,144
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0022570,8400
BLOCK: catalog_product_price_template0.0003153,7680
BLOCK: return_link0.00081132,808262,144
BLOCK: checkout_cart_link0.0003162,0800
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.00181111,1280
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0007119,384262,144
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00061146,1360
BLOCK: right.poll0.00061110,2320
BLOCK: tags_popular0.0003163,560262,144
BLOCK: right.reports.product.compared0.00061152,7840
BLOCK: google_analytics0.0003163,656262,144
BLOCK: wishlist_link0.0003167,7360
BLOCK: wishlist_sidebar0.00061165,5040
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0003162,912262,144
BLOCK: head_rss0.0010169,0640
BLOCK: turpentine_notices0.00051121,456262,144
BLOCK: optimiseweb_cookienotice0.0003166,9600
BLOCK: headerCart0.00083135,3440
BLOCK ACTION: headerCart -> addItemRender0.00021218,7840
BLOCK: ajaxpro_customer_login0.00051122,424262,144
BLOCK: ajaxsearch_category_filter0.00051124,1120
BLOCK: navigationpro.top0.0004170,5200
BLOCK: cms_scroll_up0.0004253,2720
BLOCK: left.reports.product.viewed0.0004179,536262,144
BLOCK: e64bcaf915273bada506379ff8e48f810.0004163,7600
BLOCK: e8b0c687373ecb294bf9fd531b0ff8e30.0004161,9440
BLOCK: product.info0.034311,153,6321,572,864
locale/currency0.003611197,9040
DISPATCH EVENT:currency_display_options_forming0.0007142,1520
OBSERVER: mage_currencysymbol_currency_display_options0.0006138,9600
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Resource_Entity_Attribute_Option_Collection0.0009239,2080
BLOCK: product.info.media0.00041147,5760
BLOCK: product.info.upsell0.0004179,4720
BLOCK: product.info.additional0.0003161,4640
BLOCK: product.description0.0003161,4640
BLOCK: product.attributes0.0004161,8720
BLOCK: product.info.options0.0004165,8800
BLOCK: html_calendar0.0004161,5520
BLOCK: product.info.container10.0003161,8000
BLOCK: catalog.product.related0.0004176,288262,144
BLOCK: product.info.additional.recurring.schedule0.00071109,2480
BLOCK: product.info.extrahint.qtyincrements0.0003162,9920
BLOCK: paypal.partner.right.logo0.0003161,400262,144
BLOCK: product_tag_list0.0004165,6320
BLOCK: productalert.price0.0003163,2960
BLOCK ACTION: productalert.price -> preparePriceAlertData0.0004121,6160
BLOCK ACTION: productalert.stock -> prepareStockAlertData0.0017196,448262,144
BLOCK: cleanprint_product_button_10.0003163,6400
BLOCK: product.info.soldtogetherorder0.0004176,8960
BLOCK: product.info.soldtogethercustomer0.0004177,6880
BLOCK: product.info.tabs0.0003161,7760
BLOCK ACTION: product.info.tabs -> addTab0.00329269,9120
BLOCK ACTION: product.info -> addReviewSummaryTemplate0.0006164,1600
BLOCK: product.info.simple0.0004175,2880
BLOCK: 0.00051124,704262,144
BLOCK: sale.reorder.sidebar0.0004163,0240
BLOCK: easybanner.placeholder.left-top0.0003162,7600
BLOCK ACTION: easybanner.placeholder.content-bottom -> addBanner0.0002213,376262,144
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_render1.3376100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.01729863,6480
OBSERVER: turpentine_esi_core_block_abstract_to_html_before0.00649829,3040
OBSERVER: avail_stock_status_to_html_before0.00379852,0000
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.01496877,9840
frontend/base/default/template/page/1column.phtml1.3021110,536,96011,272,192
frontend/argento/default/template/page/html/head.phtml0.03081430,592524,288
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.00584347,4640
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.00899322,4400
OBSERVER: ajaxpro_add_block_wrapper0.00499337,9120
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0006168,032262,144
frontend/argento/default/template/facebooklb/head.phtml0.01161101,4800
frontend/base/default/template/googleanalytics/ga.phtml0.0004115,9360
frontend/argento/default/template/page/html/header.phtml0.765314,918,1285,505,024
frontend/argento/argento/template/easyflags/flags.phtml0.0050113,4960
init_config_section:stores_de0.002711,7840
frontend/base/default/template/page/template/links.phtml0.0024136,216262,144
CORE::create_object_of::Mage_Widget_Model_Template_Filter0.0052676714,4960
frontend/argento/default/template/checkout/cart/top.phtml0.00361398,456262,144
CORE::create_object_of::Mage_Sales_Model_Quote0.0002132,4640
frontend/argento/default/template/ajaxsearch/topsearch.phtml0.00271129,256262,144
frontend/argento/default/template/easybanner/placeholder.phtml0.03895542,176262,144
frontend/argento/default/template/navigationpro/top.phtml0.738914,075,6244,718,592
DISPATCH EVENT:page_block_html_topmenu_gethtml_before0.453711,661,9041,835,008
OBSERVER: catalog_add_topmenu_items0.453511,663,5361,835,008
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.0167656540,904786,432
REWRITE: Mage_Catalog_Model_Category::getUrl0.0420369115,8320
CORE::create_object_of::TM_NavigationPro_Model_Menu0.0046310176,2160
Mage_Catalog_Model_Layer::getState0.0002123,2080
CORE::create_object_of::TM_EasyBanner_Model_Mysql4_Banner_Collection0.0003211,7200
frontend/argento/default/template/catalog/product/view.phtml0.422314,154,7284,456,448
frontend/base/default/template/catalog/product/view/tierprices.phtml0.02961532,776786,432
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.0023172,4640
OBSERVER: catalogrule0.0021169,5840
frontend/argento/argento/template/aw_avail/typedata.phtml0.11011985,8161,048,576
CORE::create_object_of::AW_Avail_Model_Rule_Condition_Combine0.004413212,7680
CORE::create_object_of::Mage_CatalogRule_Model_Rule_Condition_Product0.0080189,840786,432
EAV: Mage_Eav_Model_Config::_initAttributes0.00541661,808786,432
CORE::create_object_of::Mage_CatalogRule_Model_Rule_Condition_Combine0.0003116,7280
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Type_Configurable0.0001123,8240
frontend/argento/argento/template/aw_avail/stockinfo.phtml0.001514,1120
frontend/base/default/template/catalog/product/price.phtml0.044017,4160
frontend/base/default/template/catalog/product/view/addtocart.phtml0.0022110,4640
frontend/argento/default/template/catalog/product/view/addto.phtml0.0011122,8640
frontend/argento/default/template/richsnippets/richsnippets_view.phtml0.0029121,3520
frontend/argento/default/template/lightboxpro/catalog/product/view/media.phtml0.02091349,384262,144
frontend/base/default/template/catalog/product/view/additional.phtml0.131511,682,1281,572,864
frontend/argento/default/template/easytabs/tabs.phtml0.116311,471,7521,572,864
frontend/argento/default/template/easytabs/attributes.phtml0.0176125,4240
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Link_Product_Collection0.0009222,2880
__EAV_COLLECTION_BEFORE_LOAD__0.0029442,5680
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.014043,8000
DISPATCH EVENT:catalog_product_upsell0.0022139,0640
OBSERVER: bundle_observer0.0020136,2720
frontend/argento/default/template/catalog/product/list/related.phtml0.001011,6080
frontend/argento/default/template/easytabs/catalogproducttags.phtml0.00391192,696262,144
CORE::create_object_of::Mage_Review_Model_Resource_Review0.001025,0880
CORE::create_object_of::Mage_Review_Model_Resource_Review_Collection0.0008112,0960
frontend/argento/default/template/easytabs/catalogproductreview.phtml0.03191515,792524,288
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Resource_Customer0.001114,6640
frontend/argento/default/template/review/form.phtml0.02691297,704262,144
CORE::create_object_of::Mage_Rating_Model_Resource_Rating_Collection0.0004316,024262,144
CORE::create_object_of::Mage_Rating_Model_Resource_Rating_Option_Collection0.0034351,4720
CORE::create_object_of::Mage_Rating_Model_Resource_Rating_Option0.0028714,0560
frontend/argento/default/template/easytabs/catalogproductcustom.phtml0.001117,5520
frontend/argento/default/template/askit/askit.phtml0.00381143,736262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Collection0.0007222,2080
frontend/argento/default/template/soldtogether/order.phtml0.003115,9280
frontend/argento/default/template/soldtogether/customer.phtml0.002712,0720
frontend/base/default/template/optimiseweb/cookienotice/cookienotice.phtml0.0019118,6000
frontend/argento/default/template/ajaxpro/notice.phtml0.0004113,9040
frontend/argento/default/template/ajaxpro/checkout/form.phtml0.0009110,5040
frontend/argento/default/template/lightboxpro/highslide/config.phtml0.001915,5120
frontend/argento/default/template/soldtogether/script.phtml0.0004116,0720
CACHE_URL0.02851526,840786,432