Od pon. do petka od 8:00-16:00 ure. 02/7200-483 

Search Site

REMS ŽAGIN LIST 100/1,8mm HSS-Bi, ZA KOVINO, 5/1

Bodite prvi in podajte mnenje za ta artikel

Tiskaj produktno kartico

REMS Žagin list 100-1,8 kovina, tudi nerjaveče jeklo, ≥ 2 mm
Trenutno ni na zalogi! Pokliči za dobavni rok.
Trenutno ni na zalogi! Pokliči za dobavni rok.

Redna cena: 16,52 €

Spletna cena: 15,69 €

REMS Žagin list 100-1,8 kovina, tudi nerjaveče jeklo, ≥ 2 mm
Blagovna znamka Rems
Garancija 12 mesecev
EAN 4039976053006
Kataloška šifra 561101

Uporabite presledke med zaznamki. Uporabite (') za stavke.

Vaše mnenje
Ocenjujete: REMS ŽAGIN LIST 100/1,8mm HSS-Bi, ZA KOVINO, 5/1

Kakšna je vaša ocena tega izdelka? *

  Ocena
Cena
Uporabnost
Kakovost

Vprašanje o produktu

Tukaj še ni bilo javno objavljenih vprašanj

Pošljite vprašanje o produktu in boste dobili odgovor v najkrajšem možnem času.

Postavite vprašanje

* Obvezna polja

Vprašanje o produktu

Tukaj še ni bilo javno objavljenih vprašanj

Pošljite vprašanje o produktu in boste dobili odgovor v najkrajšem možnem času.

Postavite vprašanje

* Obvezna polja

Spletna stran za svoje funkcionalnosti uporablja spletne piškotke, ki ne hranijo osebnih podatkov. Nekateri piškotki so bili morda že servirani v skladu z zakonodajo.

Z nadaljevanjem obiska teh strani soglašate z njihovo uporabo.

Več o tem

Back to top

Back to top

 

O spletnem centru Podpora

Dodatki

O nas Podjetje

Splošni pogoji
Dostava
Spletni Piškotki

Moj račun
Lista želja
Status naročil
Seznam želja
E-novice

Akcijska ponudba
Ceneje na spletu
Najbolj prodajni artikli
Najbolj popularni artikli
Blagovne znamke

Kontaktirajte nas
Lokacija trgovine

Prodajno mesto
Kontakti
O podjetju

 

Slike so deloma simbolične, možne so napake pri tehničnih podatkih ali pri imenu artikla! Fotografije ne zagotavljajo lastnosti izdelkov.
Ponudba v spletni trgovini frama-shop.si se lahko razlikuje od ponudbe v maloprodajni Trgovini Frama!
Vse cene so v EUR z vključenim ddv!

[profiler]
Memory usage: real: 29360128, emalloc: 28659216
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage3.5298100
mage::app::init::system_config0.0014126,8240
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00311305,536786,432
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Cache0.0001113,0560
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.002624614,1840
mage::app::init::config::load_cache0.009112,1040
mage::app::init::stores1.798111,027,4002,621,440
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.0002181,2720
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_after0.0002181,2720
init_config_section:stores_admin1.78501397,4642,097,152
config/load-modules0.217514,104262,144
config/load-modules-declaration0.04141165,808262,144
config/load-db0.1898129,064262,144
mage::app::init_front_controller0.00931482,3360
DISPATCH EVENT:controller_front_init_before0.00621308,7440
OBSERVER: turpentine_esi_controller_front_init_before0.00481203,7840
turpentine::observer::esi::loadCacheClearEvents0.00451172,0480
turpentine::helper::esi::getCacheClearEvents0.0010148,1920
CORE::create_object_of::Nexcessnet_Turpentine_Model_Shim_Mage_Core_Config0.00061360,5280
OBSERVER: turpentine_varnish_controller_front_init_before0.0004144,6560
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.00201110,1520
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.0008152,2080
OBSERVER: ET_IpSecurity_observer0.00562161,7920
OBSERVER: askit0.0002117,0320
OBSERVER: easybanner0.00322102,9360
mage::dispatch::db_url_rewrite0.00341128,8240
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0004362,2640
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.0002271,7680
mage::dispatch::routers_match1.6899100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.032212,072,4322,097,152
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0004132,4640
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0020328,2640
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.0014174,7040
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.005611,233,1442,097,152
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.02251623,9280
OBSERVER: log0.01381132,3120
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0003115,9360
OBSERVER: pagecache0.0007118,0880
OBSERVER: persistent0.00124175,3920
OBSERVER: persistent_quote0.00091131,6080
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0006182,2160
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view1.6575100
DISPATCH EVENT:model_load_before0.0004321,9440
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product0.0015197,3280
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.0038414138,7040
__EAV_LOAD_MODEL__0.080742,054,3521,835,008
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Attribute_Collection0.00202120,0240
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.00119764,5520
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.006329750,5600
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.03614645,112262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.00036313,3840
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.02354280,312262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.00634195,3840
OBSERVER: inventory0.00594193,0240
DISPATCH EVENT:catalog_controller_product_view0.020611,036,5361,048,576
OBSERVER: reports0.02001978,4801,048,576
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Resource_Product_Index_Viewed_Collection0.00371313,928524,288
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_before0.0002241,6240
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_apply_limitations_after0.0001119360
OBSERVER: sendfriend0.0005153,1520
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.0006116,0320
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_load0.05111138,384262,144
layout/package_update: default0.0321278,680262,144
layout/db_update: default0.0054230,168262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Layout0.00073216,2160
layout/package_update: STORE_sl0.001522320
layout/db_update: STORE_sl0.5418200
layout/package_update: THEME_frontend_argento_argento0.001122320
layout/db_update: THEME_frontend_argento_argento0.5402200
layout/package_update: catalog_product_view0.0325275,0640
layout/package_update: MAP_popup0.001932,3120
layout/db_update: MAP_popup0.5157300
layout/package_update: MAP_price_msrp_item0.002132,8480
layout/db_update: MAP_price_msrp_item0.5141300
layout/package_update: SHORTCUT_popup0.001932,8720
layout/db_update: SHORTCUT_popup0.5125300
layout/package_update: SHORTCUT_uk_popup0.002032,8960
layout/db_update: SHORTCUT_uk_popup0.5110300
layout/package_update: tm_lihgtboxpro_product_info_media0.001832,0400
layout/db_update: tm_lihgtboxpro_product_info_media0.5094300
layout/package_update: page_one_column0.002032,1280
layout/db_update: page_one_column0.5079300
layout/db_update: catalog_product_view0.5223200
layout/package_update: PRODUCT_TYPE_simple0.001923,4640
layout/db_update: PRODUCT_TYPE_simple0.5205200
layout/package_update: PRODUCT_49090.001022320
layout/db_update: PRODUCT_49090.5190200
layout/package_update: customer_logged_out0.001422,3760
layout/db_update: customer_logged_out0.5174200
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_generate_xml_before0.0033198,8000
easybanner::updateLayout0.0028156,2960
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_xml0.007615680
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_blocks0.101017,604,7207,602,176
BLOCK: formkey0.00071119,752262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.00151658,3280
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.00101658,3200
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.00081648,2800
BLOCK: root0.0009167,8880
BLOCK: head0.00041137,2160
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00031523,0240
BLOCK: js_cookies0.0003163,696262,144
BLOCK ACTION: head -> addItem0.00084671,7680
BLOCK: after_body_start0.00041105,1360
BLOCK: global_notices0.0003161,8240
BLOCK: header0.0003162,328262,144
BLOCK: top.links0.0004164,8400
BLOCK: store_language0.0003164,1920
BLOCK: catalog.topnav0.00061107,2160
BLOCK: top.container0.0003154,456262,144
BLOCK: breadcrumbs0.0003161,6960
BLOCK: global_messages0.00061141,2240
BLOCK: footer0.00051155,888262,144
BLOCK: core_profiler0.0003153,9760
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.0018241,8000
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00114527,1280
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00082223,512262,144
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0022570,8400
BLOCK: catalog_product_price_template0.0003153,768262,144
BLOCK: return_link0.00071132,8080
BLOCK: checkout_cart_link0.0003162,0800
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.00171109,096262,144
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0007119,3840
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00061146,1360
BLOCK: right.poll0.00051110,232262,144
BLOCK: tags_popular0.0003163,5600
BLOCK: right.reports.product.compared0.00061152,784262,144
BLOCK: google_analytics0.0003163,6560
BLOCK: wishlist_link0.0003167,7360
BLOCK: wishlist_sidebar0.00061165,504262,144
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0004162,9120
BLOCK: head_rss0.0009169,0880
BLOCK: turpentine_notices0.00051121,4560
BLOCK: optimiseweb_cookienotice0.0004166,9600
BLOCK: headerCart0.00073135,344262,144
BLOCK ACTION: headerCart -> addItemRender0.00021218,7920
BLOCK: ajaxpro_customer_login0.00041122,4080
BLOCK: ajaxsearch_category_filter0.00051124,112262,144
BLOCK: navigationpro.top0.0004170,5360
BLOCK: cms_scroll_up0.0004253,272262,144
BLOCK: left.reports.product.viewed0.0004179,5360
BLOCK: e64bcaf915273bada506379ff8e48f810.0004163,7600
BLOCK: e8b0c687373ecb294bf9fd531b0ff8e30.0004161,9440
BLOCK: product.info0.033211,156,4961,572,864
locale/currency0.003511197,776262,144
DISPATCH EVENT:currency_display_options_forming0.0007142,1520
OBSERVER: mage_currencysymbol_currency_display_options0.0005138,9600
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Resource_Entity_Attribute_Option_Collection0.0010239,2080
BLOCK: product.info.media0.00051147,5600
BLOCK: product.info.upsell0.0003179,4400
BLOCK: product.info.additional0.0003161,4320
BLOCK: product.description0.0003161,480262,144
BLOCK: product.attributes0.0003161,9200
BLOCK: product.info.options0.0004165,8480
BLOCK: html_calendar0.0004161,5520
BLOCK: product.info.container10.0003161,800262,144
BLOCK: catalog.product.related0.0004176,2720
BLOCK: product.info.additional.recurring.schedule0.00081109,2480
BLOCK: product.info.extrahint.qtyincrements0.0003162,992262,144
BLOCK: paypal.partner.right.logo0.0004161,3840
BLOCK: product_tag_list0.0004165,6320
BLOCK: productalert.price0.0004163,2960
BLOCK ACTION: productalert.price -> preparePriceAlertData0.0004121,640262,144
BLOCK ACTION: productalert.stock -> prepareStockAlertData0.0019196,4400
BLOCK: cleanprint_product_button_10.0003163,6400
BLOCK: product.info.soldtogetherorder0.0004176,8960
BLOCK: product.info.soldtogethercustomer0.0004177,688262,144
BLOCK: product.info.tabs0.0003161,7760
BLOCK ACTION: product.info.tabs -> addTab0.00339269,912262,144
BLOCK ACTION: product.info -> addReviewSummaryTemplate0.0005164,1520
BLOCK: product.info.simple0.0004175,312262,144
BLOCK: 0.00051124,6960
BLOCK: sale.reorder.sidebar0.0003163,0240
BLOCK: easybanner.placeholder.left-top0.0003162,760262,144
BLOCK ACTION: easybanner.placeholder.content-bottom -> addBanner0.0002213,3760
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_render1.4265100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.01879863,680262,144
OBSERVER: turpentine_esi_core_block_abstract_to_html_before0.00719829,3040
OBSERVER: avail_stock_status_to_html_before0.00399852,000262,144
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.01076877,9840
frontend/base/default/template/page/1column.phtml1.3893110,457,82410,747,904
frontend/argento/default/template/page/html/head.phtml0.03701393,272262,144
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.00574347,4640
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.01019322,4080
OBSERVER: ajaxpro_add_block_wrapper0.00559337,9120
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0006168,0400
frontend/argento/default/template/facebooklb/head.phtml0.00181101,4800
frontend/base/default/template/googleanalytics/ga.phtml0.0004115,936262,144
frontend/argento/default/template/page/html/header.phtml0.811514,919,5205,242,880
frontend/argento/argento/template/easyflags/flags.phtml0.0023110,6080
frontend/base/default/template/page/template/links.phtml0.0022136,2400
CORE::create_object_of::Mage_Widget_Model_Template_Filter0.0051676714,6240
frontend/argento/default/template/checkout/cart/top.phtml0.00341397,424524,288
CORE::create_object_of::Mage_Sales_Model_Quote0.0002132,464262,144
frontend/argento/default/template/ajaxsearch/topsearch.phtml0.00241130,2720
frontend/argento/default/template/easybanner/placeholder.phtml0.05085542,248262,144
frontend/argento/default/template/navigationpro/top.phtml0.788314,079,8644,718,592
DISPATCH EVENT:page_block_html_topmenu_gethtml_before0.474411,666,6881,835,008
OBSERVER: catalog_add_topmenu_items0.474211,668,2801,835,008
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.0161656541,056524,288
REWRITE: Mage_Catalog_Model_Category::getUrl0.0400369115,5520
CORE::create_object_of::TM_NavigationPro_Model_Menu0.0045310176,2160
Mage_Catalog_Model_Layer::getState0.0002123,2080
CORE::create_object_of::TM_EasyBanner_Model_Mysql4_Banner_Collection0.0005211,7200
frontend/argento/default/template/catalog/product/view.phtml0.447414,112,9364,194,304
frontend/base/default/template/cleanprint/button.phtml0.001117,3920
frontend/argento/default/template/facebooklb/like.phtml0.001124,0240
frontend/base/default/template/catalog/product/view/tierprices.phtml0.03271534,376524,288
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.0026172,9920
OBSERVER: catalogrule0.0024169,5840
frontend/argento/argento/template/aw_avail/typedata.phtml0.11951984,4881,048,576
CORE::create_object_of::AW_Avail_Model_Rule_Condition_Combine0.005113212,7680
CORE::create_object_of::Mage_CatalogRule_Model_Rule_Condition_Product0.0087189,696524,288
EAV: Mage_Eav_Model_Config::_initAttributes0.00571661,792524,288
CORE::create_object_of::Mage_CatalogRule_Model_Rule_Condition_Combine0.0004116,7280
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Type_Configurable0.0001123,8240
frontend/argento/argento/template/aw_avail/stockinfo.phtml0.001614,1120
frontend/base/default/template/catalog/product/price.phtml0.045917,4160
frontend/base/default/template/catalog/product/view/addtocart.phtml0.0027110,4640
frontend/argento/default/template/catalog/product/view/addto.phtml0.0013122,9040
frontend/argento/default/template/richsnippets/richsnippets_view.phtml0.0033121,3520
frontend/argento/default/template/lightboxpro/catalog/product/view/media.phtml0.02181350,336262,144
frontend/base/default/template/catalog/product/view/additional.phtml0.134511,639,8961,572,864
frontend/argento/default/template/easytabs/tabs.phtml0.117611,469,2961,572,864
frontend/argento/default/template/easytabs/attributes.phtml0.0185125,4480
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Link_Product_Collection0.0010222,2880
__EAV_COLLECTION_BEFORE_LOAD__0.0031442,5680
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.014743,8000
DISPATCH EVENT:catalog_product_upsell0.0019139,0640
OBSERVER: bundle_observer0.0016136,2720
frontend/argento/default/template/catalog/product/list/related.phtml0.001011,6080
frontend/argento/default/template/easytabs/catalogproducttags.phtml0.00371192,696262,144
CORE::create_object_of::Mage_Review_Model_Resource_Review_Collection0.0008112,0960
frontend/argento/default/template/easytabs/catalogproductreview.phtml0.03211514,984524,288
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Resource_Customer0.001114,6640
frontend/argento/default/template/review/form.phtml0.02781296,864262,144
CORE::create_object_of::Mage_Rating_Model_Resource_Rating_Collection0.0004316,0240
CORE::create_object_of::Mage_Rating_Model_Resource_Rating_Option_Collection0.0037351,4720
CORE::create_object_of::Mage_Rating_Model_Resource_Rating_Option0.0032714,0560
frontend/argento/default/template/easytabs/catalogproductcustom.phtml0.001217,5520
frontend/argento/default/template/askit/askit.phtml0.00421143,744262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Collection0.0008222,2320
frontend/argento/default/template/soldtogether/order.phtml0.003815,9280
frontend/argento/default/template/soldtogether/customer.phtml0.002812,0720
frontend/argento/default/template/easybanner/banner/image.phtml0.001214,5120
frontend/base/default/template/optimiseweb/cookienotice/cookienotice.phtml0.0021118,6000
frontend/argento/default/template/ajaxpro/notice.phtml0.0004113,9040
frontend/argento/default/template/ajaxpro/checkout/form.phtml0.0010110,5040
frontend/argento/default/template/lightboxpro/highslide/config.phtml0.002115,5120
frontend/argento/default/template/soldtogether/script.phtml0.0004116,0720
CACHE_URL0.02911524,160524,288