Od pon. do petka od 8:00-16:00 ure. 02/7200-483 

Search Site

Elmag Žaga za razrez keramičnih ploščic VIP 260

Bodite prvi in ocenite ta artikel

Predvidena dobava: 5-10 dni. Pred naročilom preveri!
Predvidena dobava: 5-10 dni. Pred naročilom preveri!
1.177,30 €
Vaše mnenje
Ocenjujete: Elmag Žaga za razrez keramičnih ploščic VIP 260

Kakšna je vaša ocena tega izdelka? *

  Ocena
Cena
Uporabnost
Kakovost

Spletna stran za svoje funkcionalnosti uporablja spletne piškotke, ki ne hranijo osebnih podatkov. Nekateri piškotki so bili morda že servirani v skladu z zakonodajo.

Z nadaljevanjem obiska teh strani soglašate z njihovo uporabo.

Več o tem

Back to top

Back to top

 

O spletnem centru Podpora

Dodatki

O nas Podjetje

Splošni pogoji
Dostava
Spletni Piškotki

Moj račun
Lista želja
Status naročil
Seznam želja
E-novice

Akcijska ponudba
Ceneje na spletu
Najbolj prodajni artikli
Najbolj popularni artikli
Blagovne znamke

Kontaktirajte nas
Lokacija trgovine

Prodajno mesto
Kontakti
O podjetju

 

Slike so deloma simbolične, možne so napake pri tehničnih podatkih ali pri imenu artikla! Fotografije ne zagotavljajo lastnosti izdelkov.
Ponudba v spletni trgovini frama-shop.si se lahko razlikuje od ponudbe v maloprodajni Trgovini Frama!
Vse cene so v EUR z vključenim ddv!

[profiler]
Memory usage: real: 25165824, emalloc: 24034360
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage1.3562100
mage::app::init::system_config0.0011126,8240
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.0007191,3360
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Cache0.0001113,0560
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.002018211,112262,144
mage::app::init::config::load_cache0.010312,104524,288
mage::app::init::stores0.00711633,0400
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.0002151,1280
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_after0.0002151,1280
init_config_section:stores_sl0.004512,1280
mage::app::init_front_controller0.01461483,368524,288
DISPATCH EVENT:controller_front_init_before0.00861307,032262,144
OBSERVER: turpentine_esi_controller_front_init_before0.00681202,368262,144
turpentine::observer::esi::loadCacheClearEvents0.00651171,0480
turpentine::helper::esi::getCacheClearEvents0.0015147,6720
CORE::create_object_of::Nexcessnet_Turpentine_Model_Shim_Mage_Core_Config0.00091360,5280
OBSERVER: turpentine_varnish_controller_front_init_before0.0006144,6080
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.00411112,856262,144
init_config_section:admin0.001011,8080
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.0015152,3360
OBSERVER: ET_IpSecurity_observer0.00432157,0800
OBSERVER: askit0.0004117,0320
OBSERVER: easybanner0.00322102,048262,144
mage::dispatch::db_url_rewrite0.00371127,5600
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0005442,6480
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.0003352,1520
mage::dispatch::routers_match1.3013100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.038812,085,4642,359,296
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0005132,4640
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0026328,1440
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.0025175,192262,144
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.010511,233,1522,097,152
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.02181624,4560
OBSERVER: log0.01421132,4480
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0004115,9360
OBSERVER: pagecache0.0008118,8400
OBSERVER: persistent0.00134177,8960
OBSERVER: persistent_quote0.00091133,2640
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0006183,2960
mage::dispatch::controller::action::review_product_list1.2617100
DISPATCH EVENT:model_load_before0.0004412,6320
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product0.0015197,328262,144
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.0038480147,7120
__EAV_LOAD_MODEL__0.082851,957,3281,835,008
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Attribute_Collection0.00392116,680524,288
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.00109663,896262,144
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.005733048,9920
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.03115535,432262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.00036313,3760
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.02855318,488524,288
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.01285195,2560
OBSERVER: inventory0.01245193,0960
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.0007116,2720
mage::dispatch::controller::action::review_product_list::layout_load0.0006142,6480
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_generate_xml_before0.0032197,896262,144
easybanner::updateLayout0.0028155,568262,144
mage::dispatch::controller::action::review_product_list::layout_generate_xml0.005217040
mage::dispatch::controller::action::review_product_list::layout_generate_blocks0.092016,502,4006,553,600
BLOCK: formkey0.00051119,6880
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.00111226,2640
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.00081226,2640
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.00071216,2240
BLOCK: root0.0009167,8880
BLOCK: head0.00131137,216262,144
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00031523,0240
BLOCK: js_cookies0.0003163,6800
BLOCK ACTION: head -> addItem0.00084366,4800
BLOCK: after_body_start0.00051105,1360
BLOCK: global_notices0.0003161,848262,144
BLOCK: header0.0003162,3280
BLOCK: top.links0.0004164,8400
BLOCK: store_language0.0003164,1920
BLOCK: catalog.topnav0.00061107,240262,144
BLOCK: top.container0.0003154,4560
BLOCK: breadcrumbs0.0003161,6960
BLOCK: global_messages0.00051141,232262,144
BLOCK: footer0.00051155,888262,144
BLOCK: core_profiler0.0003153,9760
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.0017241,7040
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00083822,9520
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00082223,496262,144
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0021570,7760
BLOCK: catalog_product_price_template0.0003153,7680
BLOCK: return_link0.00081132,824262,144
BLOCK: checkout_cart_link0.0003162,0800
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.00161107,0400
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0008119,384262,144
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00051146,1360
BLOCK: right.poll0.00051110,2320
BLOCK: tags_popular0.0003163,576262,144
BLOCK: right.reports.product.compared0.00051152,7840
BLOCK: google_analytics0.0003163,6560
BLOCK: wishlist_link0.0003167,736262,144
BLOCK: wishlist_sidebar0.00061165,5040
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0003162,912262,144
BLOCK: head_rss0.0009169,0640
BLOCK: turpentine_notices0.00051121,456262,144
BLOCK: optimiseweb_cookienotice0.0003166,9600
BLOCK: headerCart0.00073135,3440
BLOCK ACTION: headerCart -> addItemRender0.00021218,7840
BLOCK: ajaxpro_customer_login0.00051124,456262,144
BLOCK: ajaxsearch_category_filter0.00051124,1120
BLOCK: navigationpro.top0.0005170,5440
BLOCK: cms_scroll_up0.0004253,2720
BLOCK: left.reports.product.viewed0.0004179,536262,144
BLOCK: e64bcaf915273bada506379ff8e48f810.0004163,7600
BLOCK: e8b0c687373ecb294bf9fd531b0ff8e30.0003161,9440
BLOCK: product.info0.00571274,728262,144
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_before0.0003322,0080
BLOCK: product.info.media0.00061147,560262,144
BLOCK: product.info.addto0.03141982,3921,310,720
locale/currency0.00349197,560262,144
DISPATCH EVENT:currency_display_options_forming0.0007141,9040
OBSERVER: mage_currencysymbol_currency_display_options0.0006138,9600
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Resource_Entity_Attribute_Option_Collection0.0005133,7600
BLOCK: product_review_list.toolbar0.0004182,7760
BLOCK: product.info.product_additional_data0.00311232,2720
CORE::create_object_of::Mage_Review_Model_Resource_Review0.001436,8480
CORE::create_object_of::Mage_Review_Model_Resource_Review_Collection0.0016221,2320
BLOCK: product.review.form0.00401229,224262,144
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Resource_Customer0.001114,6640
BLOCK: product.info.simple0.0004175,4160
BLOCK: 0.00081124,000262,144
BLOCK: sale.reorder.sidebar0.0003163,0240
BLOCK: easybanner.placeholder.left-top0.0004162,7600
BLOCK ACTION: easybanner.placeholder.content-bottom -> addBanner0.0001213,4000
mage::dispatch::controller::action::review_product_list::layout_render1.1082100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.01317262,4480
OBSERVER: turpentine_esi_core_block_abstract_to_html_before0.00507225,5600
OBSERVER: avail_stock_status_to_html_before0.00307248,2640
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00694753,7120
frontend/base/default/template/page/1column.phtml1.076519,185,4489,961,472
frontend/argento/default/template/page/html/head.phtml0.01781330,400262,144
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.00554347,4640
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.00676819,5280
OBSERVER: ajaxpro_add_block_wrapper0.00376830,0400
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0007168,1440
frontend/base/default/template/googleanalytics/ga.phtml0.0004115,936262,144
frontend/argento/default/template/page/html/header.phtml0.704514,908,8725,242,880
frontend/argento/argento/template/easyflags/flags.phtml0.0049113,3920
init_config_section:stores_de0.002511,7840
frontend/base/default/template/page/template/links.phtml0.0021136,4160
CORE::create_object_of::Mage_Widget_Model_Template_Filter0.0049675713,5360
frontend/argento/default/template/checkout/cart/top.phtml0.00351393,344524,288
CORE::create_object_of::Mage_Sales_Model_Quote0.0002132,4800
frontend/argento/default/template/ajaxsearch/topsearch.phtml0.00261129,2560
frontend/argento/default/template/easybanner/placeholder.phtml0.02315396,2160
frontend/argento/default/template/navigationpro/top.phtml0.678714,072,1844,718,592
DISPATCH EVENT:page_block_html_topmenu_gethtml_before0.408811,659,3681,835,008
OBSERVER: catalog_add_topmenu_items0.408611,660,7281,835,008
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.0165656540,840262,144
REWRITE: Mage_Catalog_Model_Category::getUrl0.0387369115,8000
CORE::create_object_of::TM_NavigationPro_Model_Menu0.0043310176,2400
Mage_Catalog_Model_Layer::getState0.0002123,2080
CORE::create_object_of::TM_EasyBanner_Model_Mysql4_Banner_Collection0.0003211,7200
frontend/argento/default/template/catalog/product/view.phtml0.294413,078,9283,145,728
layout/package_update: default0.0181140,6560
layout/db_update: default0.0022128,1120
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Layout0.0002126,7760
layout/db_update: STORE_sl0.3472100
layout/db_update: THEME_frontend_argento_argento0.3459100
layout/package_update: review_product_list0.0100123,8560
layout/db_update: MAP_popup0.3440100
layout/db_update: MAP_price_msrp_item0.3425100
layout/db_update: SHORTCUT_popup0.3410100
layout/db_update: SHORTCUT_uk_popup0.3390100
layout/db_update: tm_lihgtboxpro_product_info_media0.3375100
layout/db_update: page_one_column0.3360100
layout/db_update: review_product_list0.3351100
layout/db_update: PRODUCT_TYPE_simple0.3335100
layout/db_update: customer_logged_out0.3320100
frontend/base/default/template/catalog/product/view/tierprices.phtml0.03111621,168786,432
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.0020173,384262,144
OBSERVER: catalogrule0.0018170,4880
frontend/argento/argento/template/aw_avail/typedata.phtml0.112811,200,6721,048,576
CORE::create_object_of::AW_Avail_Model_Rule_Condition_Combine0.007723364,6960
CORE::create_object_of::Mage_CatalogRule_Model_Rule_Condition_Product0.0081189,840786,432
EAV: Mage_Eav_Model_Config::_initAttributes0.00511661,776786,432
CORE::create_object_of::Mage_CatalogRule_Model_Rule_Condition_Combine0.0003116,7280
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Type_Configurable0.0001226,7840
frontend/argento/argento/template/aw_avail/stockinfo.phtml0.001614,1280
frontend/base/default/template/catalog/product/price.phtml0.031216,8320
frontend/base/default/template/catalog/product/view/addtocart.phtml0.001619,5920
frontend/argento/default/template/catalog/product/view/addto.phtml0.0012122,7840
frontend/argento/default/template/richsnippets/richsnippets_view.phtml0.00391120,1280
frontend/argento/default/template/lightboxpro/catalog/product/view/media.phtml0.01761293,200262,144
frontend/base/default/template/review/product/view/list.phtml0.02711304,952262,144
frontend/argento/default/template/review/form.phtml0.02641295,808262,144
CORE::create_object_of::Mage_Rating_Model_Resource_Rating_Collection0.0004316,0240
CORE::create_object_of::Mage_Rating_Model_Resource_Rating_Option_Collection0.0036355,5680
CORE::create_object_of::Mage_Rating_Model_Resource_Rating_Option0.0030714,0560
frontend/base/default/template/optimiseweb/cookienotice/cookienotice.phtml0.0020118,8560
frontend/argento/default/template/ajaxpro/notice.phtml0.0004113,9200
frontend/argento/default/template/ajaxpro/checkout/form.phtml0.0010110,5040
frontend/argento/default/template/ajaxpro/compare/form.phtml0.0011148,4560
frontend/argento/default/template/lightboxpro/highslide/config.phtml0.002017,5600
CACHE_URL0.02561475,832524,288