Od pon. do petka od 8:00-16:00 ure. 02/7200-483 

Search Site

Rothenberger ROCAM EXPANDER SET 12-15-18-22-28mm - za razširjanje in kalibriranje cevi

Bodite prvi in podajte mnenje za ta artikel

Tiskaj produktno kartico

Za razširjanje in kalibriranje mehkih in poltrdih cevi Ø 8 - 42 mm (5/16 - 1.3/4") ter za izdelavo reducirk - Stroški za fitinge in skladiščenje odpadejo - Predelava cevnega kosa v objemko - Do 50% prihranka stroškov dela, lotnega materiala, mest lotanja in energije v nasprotju s fiting spojem - Zanesljiva cevna povezava po DVGW - Robusten, lahek in z zanemarljivo obrabo - Natančna nastavitev kapilarne reže
Trenutno ni na zalogi! Pokliči za dobavni rok.
Trenutno ni na zalogi! Pokliči za dobavni rok.
596,58 €

Za razširjanje in kalibriranje mehkih in poltrdih cevi Ø 8 - 42 mm (5/16 - 1.3/4") ter za izdelavo reducirk
- Stroški za fitinge in skladiščenje odpadejo
- Predelava cevnega kosa v objemko
- Do 50% prihranka stroškov dela, lotnega materiala, mest lotanja in energije v nasprotju s fiting spojem
- Zanesljiva cevna povezava po DVGW
- Robusten, lahek in z zanemarljivo obrabo
- Natančna nastavitev kapilarne reže

Set vsebuje:
- Expander klešče ROCAM® EXPANDER Power Torque (No. 12000),
- Expander glave,
- cevno –notranje in zunanje strgalo (No. 11006),
- pločevinast kovček (No. 24022)

Set, Ø 12 - 15 - 18 - 22 - 28 mm

Blagovna znamka Rothenberger
Garancija 12 mesecev
EAN 4004625123034
Kataloška šifra 12303

Uporabite presledke med zaznamki. Uporabite (') za stavke.

Vaše mnenje
Ocenjujete: Rothenberger ROCAM EXPANDER SET 12-15-18-22-28mm - za razširjanje in kalibriranje cevi

Kakšna je vaša ocena tega izdelka? *

  Ocena
Cena
Uporabnost
Kakovost

Vprašanje o produktu

Tukaj še ni bilo javno objavljenih vprašanj

Pošljite vprašanje o produktu in boste dobili odgovor v najkrajšem možnem času.

Postavite vprašanje

* Obvezna polja

Spletna stran za svoje funkcionalnosti uporablja spletne piškotke, ki ne hranijo osebnih podatkov. Nekateri piškotki so bili morda že servirani v skladu z zakonodajo.

Z nadaljevanjem obiska teh strani soglašate z njihovo uporabo.

Več o tem

Back to top

 

O spletnem centru Podpora

Dodatki

O nas Podjetje

Splošni pogoji
Dostava
Spletni Piškotki

Moj račun
Lista želja
Status naročil
Seznam želja
E-novice

Akcijska ponudba
Ceneje na spletu
Najbolj prodajni artikli
Najbolj popularni artikli
Blagovne znamke

Kontaktirajte nas
Lokacija trgovine

Prodajno mesto
Kontakti
O podjetju

 

Slike so deloma simbolične, možne so napake pri tehničnih podatkih ali pri imenu artikla! Fotografije ne zagotavljajo lastnosti izdelkov.
Ponudba v spletni trgovini frama-shop.si se lahko razlikuje od ponudbe v maloprodajni Trgovini Frama!
Vse cene so v EUR z vključenim ddv!

[profiler]
Memory usage: real: 28311552, emalloc: 27640160
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage1.5247100
mage::app::init::system_config0.0012126,8240
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.0007191,3360
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Cache0.0002113,0560
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.002220112,0240
mage::app::init::config::load_cache0.009212,104524,288
mage::app::init::stores0.00781633,0080
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.0002181,2720
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_after0.0002181,2720
init_config_section:stores_sl0.003312,1280
mage::app::init_front_controller0.00971483,336524,288
DISPATCH EVENT:controller_front_init_before0.00601307,032262,144
OBSERVER: turpentine_esi_controller_front_init_before0.00471202,368262,144
turpentine::observer::esi::loadCacheClearEvents0.00451171,0480
turpentine::helper::esi::getCacheClearEvents0.0011147,6720
CORE::create_object_of::Nexcessnet_Turpentine_Model_Shim_Mage_Core_Config0.00061360,5280
OBSERVER: turpentine_varnish_controller_front_init_before0.0005144,6080
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.00241112,824262,144
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.0010152,3360
OBSERVER: ET_IpSecurity_observer0.00472157,0640
OBSERVER: askit0.0002117,0320
OBSERVER: easybanner0.00302102,176262,144
mage::dispatch::db_url_rewrite0.01881128,8880
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0004342,1680
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.0002251,6720
mage::dispatch::routers_match1.4622100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.031712,072,1602,359,296
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0003132,4640
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0019328,2080
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.0015175,192262,144
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.006811,233,1442,097,152
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.02091623,6880
OBSERVER: log0.01301132,3840
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0002115,9360
OBSERVER: pagecache0.0006118,0880
OBSERVER: persistent0.00124177,8800
OBSERVER: persistent_quote0.00091133,3360
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0006183,4320
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view1.4304100
DISPATCH EVENT:model_load_before0.0003302,1040
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product0.0016197,3280
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.0035328127,0080
__EAV_LOAD_MODEL__0.077742,107,9281,572,864
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Attribute_Collection0.00192119,696262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.00119764,5520
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.005325444,1040
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.03354713,872262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.00036313,3760
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.02204285,024262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.00594195,408262,144
OBSERVER: inventory0.00564193,048262,144
DISPATCH EVENT:catalog_controller_product_view0.016511,112,3361,310,720
OBSERVER: turpentine_ban_catalog_controller_product_view0.0002131,9920
OBSERVER: reports0.015611,019,7521,310,720
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Resource_Product_Index_Viewed_Collection0.00371313,960262,144
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_before0.0002221,5280
OBSERVER: sendfriend0.0004153,0800
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.0005116,0320
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_load0.0006158,6560
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_generate_xml_before0.0029198,040262,144
easybanner::updateLayout0.0026155,696262,144
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_xml0.006117040
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_blocks0.095717,600,6247,340,032
BLOCK: formkey0.00051119,6560
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.00151618,1360
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.00091618,1360
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.00091608,0880
BLOCK: root0.0007167,8880
BLOCK: head0.00061137,216262,144
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00021523,0240
BLOCK: js_cookies0.0003163,6800
BLOCK ACTION: head -> addItem0.00074169,0960
BLOCK: after_body_start0.00041105,1360
BLOCK: global_notices0.0003161,824262,144
BLOCK: header0.0004162,3280
BLOCK: top.links0.0003164,8400
BLOCK: store_language0.0003164,1920
BLOCK: catalog.topnav0.00061107,216262,144
BLOCK: top.container0.0003154,4560
BLOCK: breadcrumbs0.0003161,6960
BLOCK: global_messages0.00051141,224262,144
BLOCK: footer0.00051155,8880
BLOCK: core_profiler0.0003153,976262,144
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.0016241,8960
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00104527,1120
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00082223,520262,144
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0022570,8640
BLOCK: catalog_product_price_template0.0003153,7680
BLOCK: return_link0.00071132,808262,144
BLOCK: checkout_cart_link0.0004162,0800
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.00161109,0880
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0007119,3840
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00051146,144262,144
BLOCK: right.poll0.00051110,2320
BLOCK: tags_popular0.0003163,560262,144
BLOCK: right.reports.product.compared0.00051152,7840
BLOCK: google_analytics0.0003163,6560
BLOCK: wishlist_link0.0003167,744262,144
BLOCK: wishlist_sidebar0.00061165,5040
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0003162,9120
BLOCK: head_rss0.0009169,0640
BLOCK: turpentine_notices0.00041121,4560
BLOCK: optimiseweb_cookienotice0.0003166,968262,144
BLOCK: headerCart0.00062138,5520
BLOCK ACTION: headerCart -> addItemRender0.0001812,5840
BLOCK: ajaxpro_customer_login0.00041122,408262,144
BLOCK: ajaxsearch_category_filter0.00051124,1120
BLOCK: navigationpro.top0.0003170,528262,144
BLOCK: cms_scroll_up0.0003153,2720
BLOCK: left.reports.product.viewed0.0004179,5360
BLOCK: e64bcaf915273bada506379ff8e48f810.0004163,760262,144
BLOCK: e8b0c687373ecb294bf9fd531b0ff8e30.0003161,9440
BLOCK: product.info0.031611,153,7761,572,864
locale/currency0.003210197,8720
DISPATCH EVENT:currency_display_options_forming0.0007142,1520
OBSERVER: mage_currencysymbol_currency_display_options0.0005138,9600
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Resource_Entity_Attribute_Option_Collection0.0009239,2080
BLOCK: product.info.media0.00041147,5920
BLOCK: product.info.upsell0.0004179,4560
BLOCK: product.info.additional0.0003161,4640
BLOCK: product.description0.0003161,4640
BLOCK: product.attributes0.0004161,8720
BLOCK: product.info.options0.0003165,8800
BLOCK: html_calendar0.0003161,5520
BLOCK: product.info.container10.0003161,8000
BLOCK: catalog.product.related0.0005176,272262,144
BLOCK: product.info.additional.recurring.schedule0.00061109,2480
BLOCK: product.info.extrahint.qtyincrements0.0003162,9920
BLOCK: paypal.partner.right.logo0.0003161,384262,144
BLOCK: product_tag_list0.0004165,6320
BLOCK: productalert.price0.0003163,2960
BLOCK ACTION: productalert.price -> preparePriceAlertData0.0004121,6160
BLOCK ACTION: productalert.stock -> prepareStockAlertData0.0016196,488262,144
BLOCK: cleanprint_product_button_10.0003163,6400
BLOCK: product.info.soldtogetherorder0.0005176,8960
BLOCK: product.info.soldtogethercustomer0.0004177,6880
BLOCK: product.info.tabs0.0003161,7760
BLOCK ACTION: product.info.tabs -> addTab0.00308268,4640
BLOCK ACTION: product.info -> addReviewSummaryTemplate0.0005164,1520
BLOCK: product.info.simple0.0004175,2880
BLOCK: 0.00051124,696262,144
BLOCK: sale.reorder.sidebar0.0004163,0240
BLOCK: easybanner.placeholder.left-top0.0003162,7600
BLOCK ACTION: easybanner.placeholder.content-bottom -> addBanner0.0002213,3760
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_render1.2640100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.01699663,5520
OBSERVER: turpentine_esi_core_block_abstract_to_html_before0.00659629,0160
OBSERVER: avail_stock_status_to_html_before0.00369651,7120
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00996574,6800
frontend/base/default/template/page/1column.phtml1.2157110,288,06410,747,904
frontend/argento/default/template/page/html/head.phtml0.01991431,128524,288
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.00574347,4640
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.00929122,3760
OBSERVER: ajaxpro_add_block_wrapper0.00509137,4640
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0006168,0160
frontend/argento/default/template/facebooklb/head.phtml0.00161101,720262,144
frontend/base/default/template/googleanalytics/ga.phtml0.0004115,9360
frontend/argento/default/template/page/html/header.phtml0.720814,908,4725,505,024
frontend/argento/argento/template/easyflags/flags.phtml0.0051113,5760
init_config_section:stores_de0.002611,7840
frontend/base/default/template/page/template/links.phtml0.0022136,200262,144
CORE::create_object_of::Mage_Widget_Model_Template_Filter0.0049675713,4960
frontend/argento/default/template/checkout/cart/top.phtml0.00311394,352262,144
CORE::create_object_of::Mage_Sales_Model_Quote0.0002132,4640
frontend/argento/default/template/ajaxsearch/topsearch.phtml0.00251129,256262,144
frontend/argento/default/template/easybanner/placeholder.phtml0.04855546,2880
frontend/argento/default/template/navigationpro/top.phtml0.690214,070,4004,718,592
DISPATCH EVENT:page_block_html_topmenu_gethtml_before0.428211,657,9681,835,008
OBSERVER: catalog_add_topmenu_items0.428011,659,6721,835,008
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.0161656540,712524,288
REWRITE: Mage_Catalog_Model_Category::getUrl0.0393369115,4640
CORE::create_object_of::TM_NavigationPro_Model_Menu0.0045310176,2160
Mage_Catalog_Model_Layer::getState0.0002123,2080
CORE::create_object_of::TM_EasyBanner_Model_Mysql4_Banner_Collection0.0004211,7200
frontend/argento/default/template/catalog/product/view.phtml0.388613,916,0244,194,304
layout/package_update: default0.0173138,5840
layout/db_update: default0.0024128,1120
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Layout0.0003137,2480
layout/db_update: STORE_sl0.4869100
layout/db_update: THEME_frontend_argento_argento0.4803100
layout/package_update: catalog_product_view0.0141144,4000
layout/db_update: MAP_popup0.4769100
layout/db_update: MAP_price_msrp_item0.4754100
layout/db_update: SHORTCUT_popup0.4737100
layout/db_update: SHORTCUT_uk_popup0.4720100
layout/db_update: tm_lihgtboxpro_product_info_media0.4683100
layout/db_update: page_one_column0.4663100
layout/db_update: catalog_product_view0.4654100
layout/db_update: PRODUCT_TYPE_simple0.4632100
layout/db_update: PRODUCT_149720.4612100
layout/db_update: customer_logged_out0.4586100
frontend/base/default/template/catalog/product/view/tierprices.phtml0.02961532,696786,432
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.0018172,3440
OBSERVER: catalogrule0.0017169,4720
frontend/argento/argento/template/aw_avail/typedata.phtml0.09061965,0241,048,576
CORE::create_object_of::AW_Avail_Model_Rule_Condition_Combine0.004012197,5680
CORE::create_object_of::Mage_CatalogRule_Model_Rule_Condition_Product0.0076189,824524,288
EAV: Mage_Eav_Model_Config::_initAttributes0.00491661,800524,288
CORE::create_object_of::Mage_CatalogRule_Model_Rule_Condition_Combine0.0003116,7280
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Type_Configurable0.0001113,5280
frontend/argento/argento/template/aw_avail/stockinfo.phtml0.001514,0720
frontend/base/default/template/catalog/product/price.phtml0.030616,8320
frontend/base/default/template/catalog/product/view/addtocart.phtml0.0021110,7680
frontend/argento/default/template/catalog/product/view/addto.phtml0.0010122,9520
frontend/argento/default/template/richsnippets/richsnippets_view.phtml0.0028121,3760
frontend/argento/default/template/lightboxpro/catalog/product/view/media.phtml0.01981267,672262,144
frontend/base/default/template/catalog/product/view/additional.phtml0.122311,497,8721,572,864
frontend/argento/default/template/easytabs/tabs.phtml0.119711,472,4161,310,720
frontend/argento/default/template/easytabs/attributes.phtml0.0184125,4880
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Link_Product_Collection0.0011222,288262,144
__EAV_COLLECTION_BEFORE_LOAD__0.0027242,4720
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.007821,9200
DISPATCH EVENT:catalog_product_upsell0.0017139,1200
OBSERVER: bundle_observer0.0015136,3280
frontend/argento/default/template/easytabs/catalogproducttags.phtml0.00471192,7440
CORE::create_object_of::Mage_Review_Model_Resource_Review0.001025,0880
CORE::create_object_of::Mage_Review_Model_Resource_Review_Collection0.0007112,1120
frontend/argento/default/template/easytabs/catalogproductreview.phtml0.03361519,688524,288
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Resource_Customer0.001014,6640
frontend/argento/default/template/review/form.phtml0.02941301,592262,144
CORE::create_object_of::Mage_Rating_Model_Resource_Rating_Collection0.0004316,0240
CORE::create_object_of::Mage_Rating_Model_Resource_Rating_Option_Collection0.0036351,4720
CORE::create_object_of::Mage_Rating_Model_Resource_Rating_Option0.0031714,0560
frontend/argento/default/template/easytabs/catalogproductcustom.phtml0.001317,5520
frontend/argento/default/template/askit/askit.phtml0.00461143,8640
frontend/base/default/template/optimiseweb/cookienotice/cookienotice.phtml0.0021118,6480
frontend/argento/default/template/ajaxpro/notice.phtml0.0004113,9040
frontend/argento/default/template/ajaxpro/checkout/form.phtml0.0010110,5040
frontend/argento/default/template/lightboxpro/highslide/config.phtml0.002015,5120
frontend/argento/default/template/soldtogether/script.phtml0.0003116,0720
CACHE_URL0.03821519,488524,288