Od pon. do petka od 8:00-16:00 ure. 02/7200-483 

Search Site

Rothenberger ROCAM EXPANDER SET 10 - 12 - 16 - 22 - 28 mm - za razširjanje in kalibriranje cevi

Bodite prvi in podajte mnenje za ta artikel

Tiskaj produktno kartico

Za razširjanje in kalibriranje mehkih in poltrdih cevi Ø 8 - 42 mm (5/16 - 1.3/4") ter za izdelavo reducirk - Stroški za fitinge in skladiščenje odpadejo - Predelava cevnega kosa v objemko - Do 50% prihranka stroškov dela, lotnega materiala, mest lotanja in energije v nasprotju s fiting spojem - Zanesljiva cevna povezava po DVGW - Robusten, lahek in z zanemarljivo obrabo - Natančna nastavitev kapilarne reže
Trenutno ni na zalogi! Pokliči za dobavni rok.
Trenutno ni na zalogi! Pokliči za dobavni rok.
596,58 €

Za razširjanje in kalibriranje mehkih in poltrdih cevi Ø 8 - 42 mm (5/16 - 1.3/4") ter za izdelavo reducirk
- Stroški za fitinge in skladiščenje odpadejo
- Predelava cevnega kosa v objemko
- Do 50% prihranka stroškov dela, lotnega materiala, mest lotanja in energije v nasprotju s fiting spojem
- Zanesljiva cevna povezava po DVGW
- Robusten, lahek in z zanemarljivo obrabo
- Natančna nastavitev kapilarne reže

Set vsebuje:
- Expander klešče ROCAM® EXPANDER Power Torque (No. 12000),
- Expander glave,
- cevno –notranje in zunanje strgalo (No. 11006),
- pločevinast kovček (No. 24022)

Set, Ø 10 - 12 - 16 - 22 - 28 mm

Blagovna znamka Rothenberger
Garancija 12 mesecev
EAN 4004625123058
Kataloška šifra 12305

Uporabite presledke med zaznamki. Uporabite (') za stavke.

Vaše mnenje
Ocenjujete: Rothenberger ROCAM EXPANDER SET 10 - 12 - 16 - 22 - 28 mm - za razširjanje in kalibriranje cevi

Kakšna je vaša ocena tega izdelka? *

  Ocena
Cena
Uporabnost
Kakovost

Vprašanje o produktu

Tukaj še ni bilo javno objavljenih vprašanj

Pošljite vprašanje o produktu in boste dobili odgovor v najkrajšem možnem času.

Postavite vprašanje

* Obvezna polja

Spletna stran za svoje funkcionalnosti uporablja spletne piškotke, ki ne hranijo osebnih podatkov. Nekateri piškotki so bili morda že servirani v skladu z zakonodajo.

Z nadaljevanjem obiska teh strani soglašate z njihovo uporabo.

Več o tem

Back to top

 

O spletnem centru Podpora

Dodatki

O nas Podjetje

Splošni pogoji
Dostava
Spletni Piškotki

Moj račun
Lista želja
Status naročil
Seznam želja
E-novice

Akcijska ponudba
Ceneje na spletu
Najbolj prodajni artikli
Najbolj popularni artikli
Blagovne znamke

Kontaktirajte nas
Lokacija trgovine

Prodajno mesto
Kontakti
O podjetju

 

Slike so deloma simbolične, možne so napake pri tehničnih podatkih ali pri imenu artikla! Fotografije ne zagotavljajo lastnosti izdelkov.
Ponudba v spletni trgovini frama-shop.si se lahko razlikuje od ponudbe v maloprodajni Trgovini Frama!
Vse cene so v EUR z vključenim ddv!

[profiler]
Memory usage: real: 28311552, emalloc: 27835880
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage1.5278100
mage::app::init::system_config0.0014126,8240
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.0007191,3360
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Cache0.0002113,0560
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.002524113,944262,144
mage::app::init::config::load_cache0.009012,104524,288
mage::app::init::stores0.00781633,0080
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.0002181,2720
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_after0.0002181,2720
init_config_section:stores_sl0.003212,1280
mage::app::init_front_controller0.00921483,344524,288
DISPATCH EVENT:controller_front_init_before0.00571307,032262,144
OBSERVER: turpentine_esi_controller_front_init_before0.00461202,368262,144
turpentine::observer::esi::loadCacheClearEvents0.00431171,0480
turpentine::helper::esi::getCacheClearEvents0.0010147,6720
CORE::create_object_of::Nexcessnet_Turpentine_Model_Shim_Mage_Core_Config0.00071360,5280
OBSERVER: turpentine_varnish_controller_front_init_before0.0004144,6080
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.00231112,832262,144
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.0009152,3360
OBSERVER: ET_IpSecurity_observer0.00442157,0720
OBSERVER: askit0.0002117,0320
OBSERVER: easybanner0.00302102,1760
mage::dispatch::db_url_rewrite0.00291128,8880
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0004342,1680
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.0002251,6720
mage::dispatch::routers_match1.4824100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.030312,072,1442,359,296
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0003132,4640
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0019328,2080
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.0015175,192262,144
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.007111,233,1362,097,152
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.01941623,6800
OBSERVER: log0.01211132,3840
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0002115,9360
OBSERVER: pagecache0.0005118,0880
OBSERVER: persistent0.00114177,8800
OBSERVER: persistent_quote0.00081133,3200
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0006183,4080
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view1.4518100
DISPATCH EVENT:model_load_before0.0003302,1040
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product0.0016197,3280
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.0033328127,0320
__EAV_LOAD_MODEL__0.074342,107,0321,572,864
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Attribute_Collection0.00192119,696262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.00119764,5520
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.005025444,1040
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.03124712,656262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.00036313,3760
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.02214284,840262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.00624195,408262,144
OBSERVER: inventory0.00584193,048262,144
DISPATCH EVENT:catalog_controller_product_view0.017411,112,3201,310,720
OBSERVER: turpentine_ban_catalog_controller_product_view0.0003131,9920
OBSERVER: reports0.016511,019,7201,310,720
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Resource_Product_Index_Viewed_Collection0.00371313,944262,144
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_before0.0002221,5280
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_apply_limitations_after0.0001119360
OBSERVER: sendfriend0.0003153,0960
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.0005116,0320
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_load0.04291134,816262,144
layout/package_update: default0.0327274,056262,144
layout/db_update: default0.0051230,1680
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Layout0.00063216,2160
layout/package_update: STORE_sl0.00162232262,144
layout/db_update: STORE_sl0.4798200
layout/db_update: THEME_frontend_argento_argento0.4778200
layout/package_update: catalog_product_view0.0276272,5760
layout/package_update: MAP_popup0.001632,2960
layout/db_update: MAP_popup0.4573300
layout/package_update: MAP_price_msrp_item0.001632,8480
layout/db_update: MAP_price_msrp_item0.4559300
layout/package_update: SHORTCUT_popup0.001632,8720
layout/db_update: SHORTCUT_popup0.4546300
layout/package_update: SHORTCUT_uk_popup0.001632,8960
layout/db_update: SHORTCUT_uk_popup0.4532300
layout/package_update: tm_lihgtboxpro_product_info_media0.001532,0320
layout/db_update: tm_lihgtboxpro_product_info_media0.4518300
layout/package_update: page_one_column0.001632,1280
layout/db_update: page_one_column0.4504300
layout/db_update: catalog_product_view0.4633200
layout/package_update: PRODUCT_TYPE_simple0.001423,4640
layout/db_update: PRODUCT_TYPE_simple0.4618200
layout/db_update: PRODUCT_149740.4605200
layout/package_update: customer_logged_out0.001322,3760
layout/db_update: customer_logged_out0.4590200
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_generate_xml_before0.0030198,0400
easybanner::updateLayout0.0026155,6960
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_xml0.005915680
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_blocks0.094217,600,5767,602,176
BLOCK: formkey0.00051119,656262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.00141618,1360
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.00101618,136262,144
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.00081608,0880
BLOCK: root0.0007167,8880
BLOCK: head0.00041137,2160
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00021523,0240
BLOCK: js_cookies0.0003163,680262,144
BLOCK ACTION: head -> addItem0.00074169,0960
BLOCK: after_body_start0.00031105,1360
BLOCK: global_notices0.0003161,8240
BLOCK: header0.0002162,3280
BLOCK: top.links0.0003164,840262,144
BLOCK: store_language0.0003164,1920
BLOCK: catalog.topnav0.00051107,2160
BLOCK: top.container0.0004154,4560
BLOCK: breadcrumbs0.0003161,6960
BLOCK: global_messages0.00051141,2240
BLOCK: footer0.00051155,888262,144
BLOCK: core_profiler0.0003153,9760
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.0016241,8320
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00104527,1120
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00082223,496262,144
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0022570,864262,144
BLOCK: catalog_product_price_template0.0003153,7680
BLOCK: return_link0.00071132,8080
BLOCK: checkout_cart_link0.0004162,0800
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.00161111,128262,144
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0007119,3840
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00041146,1360
BLOCK: right.poll0.00051110,232262,144
BLOCK: tags_popular0.0003163,5600
BLOCK: right.reports.product.compared0.00051152,784262,144
BLOCK: google_analytics0.0003163,6560
BLOCK: wishlist_link0.0003167,7360
BLOCK: wishlist_sidebar0.00051165,528262,144
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0003162,9120
BLOCK: head_rss0.0010169,0640
BLOCK: turpentine_notices0.00051121,464262,144
BLOCK: optimiseweb_cookienotice0.0003166,9600
BLOCK: headerCart0.00062138,552262,144
BLOCK ACTION: headerCart -> addItemRender0.0001812,5680
BLOCK: ajaxpro_customer_login0.00041122,4080
BLOCK: ajaxsearch_category_filter0.00051124,112262,144
BLOCK: navigationpro.top0.0003170,5200
BLOCK: cms_scroll_up0.0003153,2720
BLOCK: left.reports.product.viewed0.0004179,536262,144
BLOCK: e64bcaf915273bada506379ff8e48f810.0004163,7600
BLOCK: e8b0c687373ecb294bf9fd531b0ff8e30.0003161,9440
BLOCK: product.info0.030511,153,8481,572,864
locale/currency0.003110197,856262,144
DISPATCH EVENT:currency_display_options_forming0.0007142,1520
OBSERVER: mage_currencysymbol_currency_display_options0.0006138,9600
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Resource_Entity_Attribute_Option_Collection0.0040239,2080
BLOCK: product.info.media0.00051147,5760
BLOCK: product.info.upsell0.0003179,4720
BLOCK: product.info.additional0.0003161,4640
BLOCK: product.description0.0003161,464262,144
BLOCK: product.attributes0.0003161,8720
BLOCK: product.info.options0.0004165,8800
BLOCK: html_calendar0.0003161,5520
BLOCK: product.info.container10.0003161,800262,144
BLOCK: catalog.product.related0.0003176,2720
BLOCK: product.info.additional.recurring.schedule0.00061109,2480
BLOCK: product.info.extrahint.qtyincrements0.0003163,016262,144
BLOCK: paypal.partner.right.logo0.0003161,3840
BLOCK: product_tag_list0.0004165,6320
BLOCK: productalert.price0.0004163,2960
BLOCK ACTION: productalert.price -> preparePriceAlertData0.0004121,616262,144
BLOCK ACTION: productalert.stock -> prepareStockAlertData0.0016196,4480
BLOCK: cleanprint_product_button_10.0003163,6400
BLOCK: product.info.soldtogetherorder0.0004176,8960
BLOCK: product.info.soldtogethercustomer0.0004177,696262,144
BLOCK: product.info.tabs0.0003161,7760
BLOCK ACTION: product.info.tabs -> addTab0.00308268,480262,144
BLOCK ACTION: product.info -> addReviewSummaryTemplate0.0005164,1600
BLOCK: product.info.simple0.0004175,288262,144
BLOCK: 0.00061124,6960
BLOCK: sale.reorder.sidebar0.0003163,0240
BLOCK: easybanner.placeholder.left-top0.0003162,760262,144
BLOCK ACTION: easybanner.placeholder.content-bottom -> addBanner0.0002213,3760
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_render1.2421100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.01729663,560262,144
OBSERVER: turpentine_esi_core_block_abstract_to_html_before0.00649629,0160
OBSERVER: avail_stock_status_to_html_before0.00379651,720262,144
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00986776,888262,144
frontend/base/default/template/page/1column.phtml1.2054110,408,98410,485,760
frontend/argento/default/template/page/html/head.phtml0.01961430,864262,144
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.00544347,4640
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.00949122,3520
OBSERVER: ajaxpro_add_block_wrapper0.00509137,4400
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0005168,0160
frontend/argento/default/template/facebooklb/head.phtml0.00171101,5280
frontend/base/default/template/googleanalytics/ga.phtml0.0004115,9360
frontend/argento/default/template/page/html/header.phtml0.699114,914,6485,505,024
frontend/argento/argento/template/easyflags/flags.phtml0.0046113,5440
init_config_section:stores_de0.002411,7840
frontend/base/default/template/page/template/links.phtml0.0021136,2240
CORE::create_object_of::Mage_Widget_Model_Template_Filter0.0048675713,4560
frontend/argento/default/template/checkout/cart/top.phtml0.00311398,464524,288
CORE::create_object_of::Mage_Sales_Model_Quote0.0002132,464262,144
frontend/argento/default/template/ajaxsearch/topsearch.phtml0.00261129,2560
frontend/argento/default/template/easybanner/placeholder.phtml0.04055542,200524,288
frontend/argento/default/template/navigationpro/top.phtml0.674514,072,5524,718,592
DISPATCH EVENT:page_block_html_topmenu_gethtml_before0.409511,659,8721,835,008
OBSERVER: catalog_add_topmenu_items0.409311,661,5041,835,008
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.0159656540,8321,048,576
REWRITE: Mage_Catalog_Model_Category::getUrl0.0398369115,6320
CORE::create_object_of::TM_NavigationPro_Model_Menu0.0045310176,2320
Mage_Catalog_Model_Layer::getState0.0003123,2080
CORE::create_object_of::TM_EasyBanner_Model_Mysql4_Banner_Collection0.0005211,7200
frontend/argento/default/template/catalog/product/view.phtml0.400614,035,8883,932,160
frontend/base/default/template/catalog/product/view/tierprices.phtml0.02821532,688524,288
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.0019172,3360
OBSERVER: catalogrule0.0017169,4720
frontend/argento/argento/template/aw_avail/typedata.phtml0.08841964,5121,048,576
CORE::create_object_of::AW_Avail_Model_Rule_Condition_Combine0.004012197,5600
CORE::create_object_of::Mage_CatalogRule_Model_Rule_Condition_Product0.0082189,720524,288
EAV: Mage_Eav_Model_Config::_initAttributes0.00561661,800524,288
CORE::create_object_of::Mage_CatalogRule_Model_Rule_Condition_Combine0.0004116,7280
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Type_Configurable0.0001113,5280
frontend/argento/argento/template/aw_avail/stockinfo.phtml0.001414,0720
frontend/base/default/template/catalog/product/price.phtml0.030316,8320
frontend/base/default/template/catalog/product/view/addtocart.phtml0.0021110,7680
frontend/argento/default/template/catalog/product/view/addto.phtml0.0010122,9280
frontend/argento/default/template/richsnippets/richsnippets_view.phtml0.0028121,3440
frontend/argento/default/template/lightboxpro/catalog/product/view/media.phtml0.03881267,608262,144
frontend/base/default/template/catalog/product/view/additional.phtml0.131911,678,8641,572,864
frontend/argento/default/template/easytabs/tabs.phtml0.116711,471,9601,310,720
frontend/argento/default/template/easytabs/attributes.phtml0.0230125,4880
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Link_Product_Collection0.0008222,2880
__EAV_COLLECTION_BEFORE_LOAD__0.0025442,5680
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.013343,8000
DISPATCH EVENT:catalog_product_upsell0.0016139,1200
OBSERVER: bundle_observer0.0014136,3280
frontend/argento/default/template/easytabs/catalogproducttags.phtml0.00341192,728262,144
CORE::create_object_of::Mage_Review_Model_Resource_Review_Collection0.0008112,0960
frontend/argento/default/template/easytabs/catalogproductreview.phtml0.03091519,368524,288
frontend/argento/default/template/review/form.phtml0.02691301,248262,144
CORE::create_object_of::Mage_Rating_Model_Resource_Rating_Collection0.0004316,0240
CORE::create_object_of::Mage_Rating_Model_Resource_Rating_Option_Collection0.0035351,4720
CORE::create_object_of::Mage_Rating_Model_Resource_Rating_Option0.0030714,0560
frontend/argento/default/template/easytabs/catalogproductcustom.phtml0.001217,5520
frontend/argento/default/template/askit/askit.phtml0.00381143,8080
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Collection0.0007222,2080
frontend/argento/default/template/soldtogether/order.phtml0.003115,9440
frontend/argento/default/template/soldtogether/customer.phtml0.002612,0720
frontend/base/default/template/optimiseweb/cookienotice/cookienotice.phtml0.0090118,6000
frontend/argento/default/template/ajaxpro/notice.phtml0.0004113,9280
frontend/argento/default/template/ajaxpro/checkout/form.phtml0.0008110,5040
frontend/argento/default/template/lightboxpro/highslide/config.phtml0.001815,5120
frontend/argento/default/template/soldtogether/script.phtml0.0003116,0720
CACHE_URL0.02961518,720524,288