Od pon. do petka od 8:00-16:00 ure. 02/7200-483 

Search Site

Dušik N2

1 Izdelkov

na stran

Tabela  Seznam 

Nastavi padajočo smer

1 Izdelkov

na stran

Tabela  Seznam 

Nastavi padajočo smer

Spletna stran za svoje funkcionalnosti uporablja spletne piškotke, ki ne hranijo osebnih podatkov. Nekateri piškotki so bili morda že servirani v skladu z zakonodajo.

Z nadaljevanjem obiska teh strani soglašate z njihovo uporabo.

Več o tem

Back to top

Back to top

 

O spletnem centru Podpora

Dodatki

O nas Podjetje

Splošni pogoji
Dostava
Spletni Piškotki

Moj račun
Lista želja
Status naročil
Seznam želja
E-novice

Akcijska ponudba
Ceneje na spletu
Najbolj prodajni artikli
Najbolj popularni artikli
Blagovne znamke

Kontaktirajte nas
Lokacija trgovine

Prodajno mesto
Kontakti
O podjetju

 

Slike so deloma simbolične, možne so napake pri tehničnih podatkih ali pri imenu artikla! Fotografije ne zagotavljajo lastnosti izdelkov.
Ponudba v spletni trgovini frama-shop.si se lahko razlikuje od ponudbe v maloprodajni Trgovini Frama!
Vse cene so v EUR z vključenim ddv!

[profiler]
Memory usage: real: 29097984, emalloc: 27838472
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage1.7524100
mage::app::init::system_config0.0014126,8240
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00301305,568786,432
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Cache0.0001113,0560
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.00161489,4800
mage::app::init::config::load_cache0.009412,1040
mage::app::init::stores0.00781633,008524,288
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.0002181,2720
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_after0.0003181,2720
init_config_section:stores_sl0.003112,1280
mage::app::init_front_controller0.00931483,344524,288
DISPATCH EVENT:controller_front_init_before0.00581307,040262,144
OBSERVER: turpentine_esi_controller_front_init_before0.00451202,376262,144
turpentine::observer::esi::loadCacheClearEvents0.00431171,056262,144
turpentine::helper::esi::getCacheClearEvents0.0009147,680262,144
CORE::create_object_of::Nexcessnet_Turpentine_Model_Shim_Mage_Core_Config0.00071360,5280
OBSERVER: turpentine_varnish_controller_front_init_before0.0005144,6080
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.00241112,824262,144
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.0009152,3360
OBSERVER: ET_IpSecurity_observer0.00502157,0640
OBSERVER: askit0.0002117,0320
OBSERVER: easybanner0.00432102,048262,144
mage::dispatch::db_url_rewrite0.00311128,8880
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0003201,4960
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.0001141,1440
mage::dispatch::routers_match1.7010100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.032912,072,1762,621,440
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0004132,4640
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0018328,2080
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.0015175,1920
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.007311,233,1602,359,296
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.02181623,6720
OBSERVER: log0.01361132,3840
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0003115,9360
OBSERVER: pagecache0.0006118,0880
OBSERVER: persistent0.00124177,8960
OBSERVER: persistent_quote0.00091133,3040
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0006183,3840
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view1.6677100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.0184658542,0400
DISPATCH EVENT:model_load_before0.0002161,4320
DISPATCH EVENT:catalog_controller_category_init_after0.035512,084,8882,097,152
OBSERVER: ammeta0.035412,082,0402,097,152
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Collection0.00401354,080524,288
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_before0.0001111,0000
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.00237992,5040
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.00119361,9280
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.0047122126,616262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Attribute_Collection0.00293214,6880
locale/currency0.003210198,848262,144
DISPATCH EVENT:currency_display_options_forming0.0007143,1120
OBSERVER: mage_currencysymbol_currency_display_options0.0006140,1760
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.0005116,0320
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_load0.0163144,8720
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_generate_xml_before0.0044197,912262,144
easybanner::updateLayout0.0038155,5680
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_generate_xml0.006217040
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_generate_blocks0.096916,143,0246,029,312
BLOCK: formkey0.00071119,6640
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.00131316,6960
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.00091316,6960
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.00081306,6480
BLOCK: root0.0009167,8880
BLOCK: head0.00051137,216262,144
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00031421,5280
BLOCK: js_cookies0.0003163,6800
BLOCK ACTION: head -> addItem0.00094773,3760
BLOCK: after_body_start0.00041105,136262,144
BLOCK: global_notices0.0003161,8240
BLOCK: header0.0003162,3280
BLOCK: top.links0.0004164,8400
BLOCK: store_language0.0004164,192262,144
BLOCK: catalog.topnav0.00061107,2160
BLOCK: top.container0.0003154,4560
BLOCK: breadcrumbs0.0003161,6960
BLOCK: global_messages0.00061141,224262,144
BLOCK: footer0.00071155,8880
BLOCK: core_profiler0.0003153,9760
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.0019241,9520
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00104828,9040
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00092223,496262,144
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0023570,7760
BLOCK: catalog_product_price_template0.0003153,7680
BLOCK: return_link0.00081132,832262,144
BLOCK: checkout_cart_link0.0003162,0880
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.00171107,0400
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0007119,3840
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00061146,152262,144
BLOCK: right.poll0.00061110,2320
BLOCK: tags_popular0.0003163,560262,144
BLOCK: right.reports.product.compared0.00051152,7840
BLOCK: google_analytics0.0003163,6560
BLOCK: wishlist_link0.0003167,736262,144
BLOCK: wishlist_sidebar0.00061165,5040
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0003162,9120
BLOCK: head_rss0.0009169,0640
BLOCK: turpentine_notices0.00051121,4800
BLOCK: optimiseweb_cookienotice0.0004166,992262,144
BLOCK: headerCart0.00073135,3440
BLOCK ACTION: headerCart -> addItemRender0.00021218,7840
BLOCK: ajaxpro_customer_login0.00051122,416262,144
BLOCK: ajaxsearch_category_filter0.0004164,8240
BLOCK: navigationpro.top0.0005170,5200
BLOCK: cms_scroll_up0.0005253,2800
BLOCK: left.reports.product.viewed0.0006283,8000
BLOCK: e64bcaf915273bada506379ff8e48f810.0004163,7600
BLOCK: e8b0c687373ecb294bf9fd531b0ff8e30.0004161,944262,144
BLOCK: currency0.0004163,5760
BLOCK: catalog.leftnav0.041711,196,1441,572,864
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Resource_Entity_Attribute_Option_Collection0.0027871,8320
Mage_Catalog_Model_Layer::getState0.0002123,1840
BLOCK: category.products0.00371139,8160
REWRITE: Mage_Catalog_Model_Category::getUrl0.0430370113,4080
BLOCK: product_list0.00051156,1360
BLOCK: product_list_toolbar0.0025192,9760
BLOCK: product_list_toolbar_pager0.0004183,616262,144
BLOCK ACTION: product_list -> addColumnCountLayoutDepend0.00021510,6000
BLOCK: paypal.partner.right.logo0.0004161,3840
BLOCK: subcategories0.0004166,1840
BLOCK: sale.reorder.sidebar0.0004163,024262,144
BLOCK: easybanner.placeholder.left-top0.0004162,7760
BLOCK ACTION: easybanner.placeholder.content-bottom -> addBanner0.0002213,3760
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_render1.5026100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.01558462,352262,144
OBSERVER: turpentine_esi_core_block_abstract_to_html_before0.00588427,2880
OBSERVER: avail_stock_status_to_html_before0.00358449,344262,144
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00795260,2000
frontend/base/default/template/page/2columns-left.phtml1.4512112,508,51213,369,344
frontend/argento/default/template/page/html/head.phtml0.01821328,720262,144
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.00594549,664262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.00848020,3760
OBSERVER: ajaxpro_add_block_wrapper0.00468033,2640
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0006168,0240
frontend/base/default/template/googleanalytics/ga.phtml0.0004115,9600
frontend/argento/default/template/page/html/header.phtml0.753514,674,1525,242,880
frontend/argento/argento/template/easyflags/flags.phtml0.0049113,5600
init_config_section:stores_de0.002611,7840
frontend/base/default/template/page/template/links.phtml0.0022136,248262,144
CORE::create_object_of::Mage_Widget_Model_Template_Filter0.011014611,543,4960
frontend/argento/default/template/checkout/cart/top.phtml0.00321393,584262,144
CORE::create_object_of::Mage_Sales_Model_Quote0.0002132,4640
frontend/argento/default/template/ajaxsearch/topsearch.phtml0.00261129,256262,144
frontend/argento/default/template/easybanner/placeholder.phtml0.02507398,1680
frontend/argento/default/template/navigationpro/top.phtml0.728113,836,5444,456,448
DISPATCH EVENT:page_block_html_topmenu_gethtml_before0.490522,011,8162,359,296
OBSERVER: catalog_add_topmenu_items0.490322,013,3842,359,296
CORE::create_object_of::TM_NavigationPro_Model_Menu0.0098671381,2640
CORE::create_object_of::TM_EasyBanner_Model_Mysql4_Banner_Collection0.0004211,7200
frontend/base/default/template/catalog/category/view.phtml0.201012,936,8483,145,728
_LOAD_ATTRIBUTE_BY_CODE__0.0019111,0720
layout/package_update: default0.0177140,6560
layout/db_update: default0.0024128,1120
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Layout0.0003147,7200
layout/db_update: catalog_category_layered_nochildren0.6880100
layout/db_update: STORE_sl0.6867100
layout/db_update: THEME_frontend_argento_argento0.6853100
layout/db_update: catalog_category_view0.6838100
layout/package_update: catalog_category_layered0.0108124,7840
layout/db_update: MAP_popup0.6816100
layout/db_update: SHORTCUT_popup0.6801100
layout/db_update: SHORTCUT_uk_popup0.6786100
layout/db_update: tm_ajaxpro_catalog_product_view0.6770100
layout/package_update: page_two_columns_left0.001122,0240
layout/db_update: page_two_columns_left0.6735200
layout/db_update: catalog_category_layered0.6723100
layout/db_update: CATEGORY_4840.6710100
layout/db_update: customer_logged_out0.6693100
DISPATCH EVENT:catalog_block_product_list_collection0.01951461,512262,144
OBSERVER: review0.01931458,624262,144
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.0044113,4480
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.01151341,896262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.00951337,976262,144
OBSERVER: inventory0.00472230,0400
OBSERVER: tax0.01602340,248262,144
frontend/argento/default/template/catalog/product/list.phtml0.094812,132,6882,359,296
frontend/argento/default/template/catalog/product/list/toolbar.phtml0.0044113,328262,144
__EAV_LOAD_MODEL__0.040011,048,6801,048,576
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.01461284,3520
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.00035912,5440
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.00971230,696262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.00311100,5920
frontend/base/default/template/catalog/product/price.phtml0.03611367,960524,288
frontend/argento/default/template/catalog/layer/view.phtml0.03291327,0800
DISPATCH EVENT:catalog_prepare_price_select0.01111227,7200
CORE::create_object_of::Mage_Tax_Model_Resource_Class_Collection0.0003211,6880
OBSERVER: weee0.0019182,1280
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Resource_Product_Index_Viewed_Collection0.0005110,2320
frontend/argento/default/template/navigationpro/sidebar.phtml0.334912,317,6482,621,440
frontend/argento/default/template/ajaxsearch/leftsearch.phtml0.00111263,528262,144
CORE::create_object_of::Mage_Tag_Model_Resource_Popular_Collection0.0006135,1040
frontend/base/default/template/optimiseweb/cookienotice/cookienotice.phtml0.0022118,6160
frontend/argento/default/template/ajaxpro/notice.phtml0.0004114,1600
frontend/argento/default/template/ajaxpro/checkout/form.phtml0.0010110,5040
frontend/argento/default/template/ajaxpro/compare/form.phtml0.00431103,7840
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Compare_Item_Collection0.0005110,2960
frontend/argento/default/template/lightboxpro/highslide/config.phtml0.002117,5600
CACHE_URL0.04511779,848786,432