Od pon. do petka od 8:00-16:00 ure. 02/7200-483 

Search Site

Akumulatorske

1 Izdelkov

na stran

Tabela  Seznam 

Nastavi padajočo smer

1 Izdelkov

na stran

Tabela  Seznam 

Nastavi padajočo smer

Spletna stran za svoje funkcionalnosti uporablja spletne piškotke, ki ne hranijo osebnih podatkov. Nekateri piškotki so bili morda že servirani v skladu z zakonodajo.

Z nadaljevanjem obiska teh strani soglašate z njihovo uporabo.

Več o tem

Back to top

Back to top

 

O spletnem centru Podpora

Dodatki

O nas Podjetje

Splošni pogoji
Dostava
Spletni Piškotki

Moj račun
Lista želja
Status naročil
Seznam želja
E-novice

Akcijska ponudba
Ceneje na spletu
Najbolj prodajni artikli
Najbolj popularni artikli
Blagovne znamke

Kontaktirajte nas
Lokacija trgovine

Prodajno mesto
Kontakti
O podjetju

 

Slike so deloma simbolične, možne so napake pri tehničnih podatkih ali pri imenu artikla! Fotografije ne zagotavljajo lastnosti izdelkov.
Ponudba v spletni trgovini frama-shop.si se lahko razlikuje od ponudbe v maloprodajni Trgovini Frama!
Vse cene so v EUR z vključenim ddv!

[profiler]
Memory usage: real: 28835840, emalloc: 27950128
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage1.8022100
mage::app::init::system_config0.0011126,8240
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00311305,512786,432
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Cache0.0001113,0560
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.00161499,5280
mage::app::init::config::load_cache0.012212,1040
mage::app::init::stores0.00851633,008524,288
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.0002181,2720
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_after0.0002181,2720
init_config_section:stores_sl0.003112,1280
mage::app::init_front_controller0.00981483,336524,288
DISPATCH EVENT:controller_front_init_before0.00591307,032262,144
OBSERVER: turpentine_esi_controller_front_init_before0.00461202,368262,144
turpentine::observer::esi::loadCacheClearEvents0.00441171,048262,144
turpentine::helper::esi::getCacheClearEvents0.0010147,672262,144
CORE::create_object_of::Nexcessnet_Turpentine_Model_Shim_Mage_Core_Config0.00071360,5280
OBSERVER: turpentine_varnish_controller_front_init_before0.0005144,6080
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.00261112,824262,144
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.0009152,3360
OBSERVER: ET_IpSecurity_observer0.00482157,0720
OBSERVER: askit0.0003117,0320
OBSERVER: easybanner0.00382102,048262,144
mage::dispatch::db_url_rewrite0.00271128,8880
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0003201,4960
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.0001141,1440
mage::dispatch::routers_match1.7453100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.034912,072,0722,621,440
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0003132,4640
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0020328,2080
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.0012175,1920
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.006911,233,1122,359,296
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.02441623,6240
OBSERVER: log0.01581132,3840
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0005115,9360
OBSERVER: pagecache0.0007118,0880
OBSERVER: persistent0.00124177,9040
OBSERVER: persistent_quote0.00091133,2400
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0006183,2720
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view1.7100100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.0167660543,472524,288
DISPATCH EVENT:model_load_before0.0002161,4320
DISPATCH EVENT:catalog_controller_category_init_after0.037312,094,7282,097,152
OBSERVER: ammeta0.037212,091,8802,097,152
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Collection0.00381354,104524,288
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_before0.0001111,0000
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.00257992,5040
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.00129361,9280
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.0047122126,6160
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Attribute_Collection0.00313214,6880
REWRITE: Mage_Catalog_Model_Category::getUrl0.0414372122,2240
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00114929,4960
locale/currency0.003610198,576262,144
DISPATCH EVENT:currency_display_options_forming0.0008142,8560
OBSERVER: mage_currencysymbol_currency_display_options0.0006139,9200
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.0006116,0320
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_load0.0241144,8720
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_generate_xml_before0.0039197,912262,144
easybanner::updateLayout0.0033155,5680
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_generate_xml0.006117040
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_generate_blocks0.094716,135,0406,029,312
BLOCK: formkey0.00061119,6640
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.00131316,6960
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.00091316,6960
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.00071306,6480
BLOCK: root0.0008167,8880
BLOCK: head0.00051137,216262,144
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00021421,5280
BLOCK: js_cookies0.0004163,6800
BLOCK ACTION: head -> addItem0.00084773,3760
BLOCK: after_body_start0.00041105,136262,144
BLOCK: global_notices0.0004161,8240
BLOCK: header0.0003162,3280
BLOCK: top.links0.0004164,8400
BLOCK: store_language0.0004164,192262,144
BLOCK: catalog.topnav0.00071107,2160
BLOCK: top.container0.0003154,4560
BLOCK: breadcrumbs0.0003161,6960
BLOCK: global_messages0.00061141,224262,144
BLOCK: footer0.00061155,888262,144
BLOCK: core_profiler0.0003153,9760
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.0015235,6080
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00092223,496262,144
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0022570,7760
BLOCK: catalog_product_price_template0.0003153,7680
BLOCK: return_link0.00081132,808262,144
BLOCK: checkout_cart_link0.0004162,0800
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.00181107,0400
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0008119,3840
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00071146,144262,144
BLOCK: right.poll0.00071110,2320
BLOCK: tags_popular0.0003163,560262,144
BLOCK: right.reports.product.compared0.00061152,7840
BLOCK: google_analytics0.0004163,6560
BLOCK: wishlist_link0.0004167,736262,144
BLOCK: wishlist_sidebar0.00061165,5040
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0003162,9120
BLOCK: head_rss0.0010169,0000
BLOCK: turpentine_notices0.00051121,4800
BLOCK: optimiseweb_cookienotice0.0004166,968262,144
BLOCK: headerCart0.00083135,3440
BLOCK ACTION: headerCart -> addItemRender0.00021218,7840
BLOCK: ajaxpro_customer_login0.00051122,408262,144
BLOCK: ajaxsearch_category_filter0.0004164,8240
BLOCK: navigationpro.top0.0004170,5200
BLOCK: cms_scroll_up0.0004253,2720
BLOCK: left.reports.product.viewed0.0005283,8000
BLOCK: e64bcaf915273bada506379ff8e48f810.0005163,7600
BLOCK: e8b0c687373ecb294bf9fd531b0ff8e30.0003161,944262,144
BLOCK: currency0.0004163,5760
BLOCK: catalog.leftnav0.037911,196,0321,572,864
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Resource_Entity_Attribute_Option_Collection0.0025871,8560
Mage_Catalog_Model_Layer::getState0.0002123,1840
BLOCK: category.products0.00531138,4000
BLOCK: product_list0.00071156,1360
BLOCK: product_list_toolbar0.0025192,9760
BLOCK: product_list_toolbar_pager0.0005183,616262,144
BLOCK ACTION: product_list -> addColumnCountLayoutDepend0.00021510,6000
BLOCK: paypal.partner.right.logo0.0004161,3840
BLOCK: subcategories0.0006166,1840
BLOCK: sale.reorder.sidebar0.0004163,024262,144
BLOCK: easybanner.placeholder.left-top0.0003162,7600
BLOCK ACTION: easybanner.placeholder.content-bottom -> addBanner0.0002213,3760
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_render1.5382100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.01538462,376262,144
OBSERVER: turpentine_esi_core_block_abstract_to_html_before0.00588427,288262,144
OBSERVER: avail_stock_status_to_html_before0.00338449,3440
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00785360,2800
frontend/base/default/template/page/2columns-left.phtml1.4885112,613,60813,107,200
frontend/argento/default/template/page/html/head.phtml0.01901328,808262,144
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.00654549,6640
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.00838020,4160
OBSERVER: ajaxpro_add_block_wrapper0.00478033,3280
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0006168,0240
frontend/base/default/template/googleanalytics/ga.phtml0.0004115,9360
frontend/argento/default/template/page/html/header.phtml0.765514,675,3285,242,880
frontend/argento/argento/template/easyflags/flags.phtml0.0050113,6240
init_config_section:stores_de0.002611,7840
frontend/base/default/template/page/template/links.phtml0.0021136,216262,144
CORE::create_object_of::Mage_Widget_Model_Template_Filter0.011014611,543,5360
frontend/argento/default/template/checkout/cart/top.phtml0.00371393,608262,144
CORE::create_object_of::Mage_Sales_Model_Quote0.0003132,4640
frontend/argento/default/template/ajaxsearch/topsearch.phtml0.00291129,256262,144
frontend/argento/default/template/easybanner/placeholder.phtml0.02467398,1760
frontend/argento/default/template/navigationpro/top.phtml0.738213,837,2884,456,448
DISPATCH EVENT:page_block_html_topmenu_gethtml_before0.479422,012,2962,097,152
OBSERVER: catalog_add_topmenu_items0.479122,013,8642,097,152
CORE::create_object_of::TM_NavigationPro_Model_Menu0.0099671381,2640
CORE::create_object_of::TM_EasyBanner_Model_Mysql4_Banner_Collection0.0004211,7200
frontend/base/default/template/catalog/category/view.phtml0.224713,033,9683,145,728
_LOAD_ATTRIBUTE_BY_CODE__0.0019111,0720
layout/package_update: default0.0181140,6560
layout/db_update: default0.0023128,1120
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Layout0.0003147,7200
layout/db_update: catalog_category_layered_nochildren0.7105100
layout/db_update: STORE_sl0.7089100
layout/db_update: THEME_frontend_argento_argento0.7076100
layout/db_update: catalog_category_view0.7062100
layout/package_update: catalog_category_layered0.0108124,8000
layout/db_update: MAP_popup0.7039100
layout/db_update: SHORTCUT_popup0.7024100
layout/db_update: SHORTCUT_uk_popup0.7008100
layout/db_update: tm_ajaxpro_catalog_product_view0.6992100
layout/package_update: page_two_columns_left0.001122,0400
layout/db_update: page_two_columns_left0.6958200
layout/db_update: catalog_category_layered0.6946100
layout/db_update: CATEGORY_5710.6932100
layout/db_update: customer_logged_out0.6917100
DISPATCH EVENT:catalog_block_product_list_collection0.02201461,984524,288
OBSERVER: review0.02181459,096524,288
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.0053113,8320
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.01281341,984262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.01061338,072262,144
OBSERVER: inventory0.00482230,072524,288
OBSERVER: tax0.01652340,160262,144
frontend/argento/default/template/catalog/product/list.phtml0.113912,226,5522,097,152
frontend/argento/default/template/catalog/product/list/toolbar.phtml0.0043113,6800
__EAV_LOAD_MODEL__0.042211,054,7921,048,576
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.01531293,6640
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.00025912,5440
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.00911230,208262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.00321100,592262,144
frontend/base/default/template/catalog/product/price.phtml0.04941368,552524,288
frontend/argento/default/template/catalog/layer/view.phtml0.03221330,216262,144
DISPATCH EVENT:catalog_prepare_price_select0.01061227,720262,144
CORE::create_object_of::Mage_Tax_Model_Resource_Class_Collection0.0003211,6880
OBSERVER: weee0.0018182,1280
frontend/argento/default/template/catalog/layer/filter.phtml0.001126,3360
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Resource_Product_Index_Viewed_Collection0.0004110,1920
frontend/argento/default/template/navigationpro/sidebar.phtml0.339112,316,8962,359,296
frontend/argento/default/template/ajaxsearch/leftsearch.phtml0.00161263,528262,144
CORE::create_object_of::Mage_Tag_Model_Resource_Popular_Collection0.0005135,1040
frontend/base/default/template/optimiseweb/cookienotice/cookienotice.phtml0.0018118,6160
frontend/argento/default/template/ajaxpro/notice.phtml0.0004114,1840
frontend/argento/default/template/ajaxpro/checkout/form.phtml0.0009110,5040
frontend/argento/default/template/ajaxpro/compare/form.phtml0.00421103,7760
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Compare_Item_Collection0.0005110,2960
frontend/argento/default/template/lightboxpro/highslide/config.phtml0.002017,5600
CACHE_URL0.04381784,752786,432