Od pon. do petka od 8:00-16:00 ure. 02/7200-483 

Search Site

Mreža proti toči 6X10 dvojno pletena

Bodite prvi in podajte mnenje za ta artikel

Tiskaj produktno kartico

Dobavljivost: Na zalogi
Dobavljivost: Na zalogi
47,96 €

Blagovna znamka Ne
Garancija ..........
EAN 3831015947489
Kataloška šifra 16469

Uporabite presledke med zaznamki. Uporabite (') za stavke.

Vaše mnenje
Ocenjujete: Mreža proti toči 6X10 dvojno pletena

Kakšna je vaša ocena tega izdelka? *

  Ocena
Cena
Uporabnost
Kakovost

Vprašanje o produktu

Tukaj še ni bilo javno objavljenih vprašanj

Pošljite vprašanje o produktu in boste dobili odgovor v najkrajšem možnem času.

Postavite vprašanje

* Obvezna polja

Vprašanje o produktu

Tukaj še ni bilo javno objavljenih vprašanj

Pošljite vprašanje o produktu in boste dobili odgovor v najkrajšem možnem času.

Postavite vprašanje

* Obvezna polja

Spletna stran za svoje funkcionalnosti uporablja spletne piškotke, ki ne hranijo osebnih podatkov. Nekateri piškotki so bili morda že servirani v skladu z zakonodajo.

Z nadaljevanjem obiska teh strani soglašate z njihovo uporabo.

Več o tem

Back to top

Back to top

 

O spletnem centru Podpora

Dodatki

O nas Podjetje

Splošni pogoji
Dostava
Spletni Piškotki

Moj račun
Lista želja
Status naročil
Seznam želja
E-novice

Akcijska ponudba
Ceneje na spletu
Najbolj prodajni artikli
Najbolj popularni artikli
Blagovne znamke

Kontaktirajte nas
Lokacija trgovine

Prodajno mesto
Kontakti
O podjetju

 

Slike so deloma simbolične, možne so napake pri tehničnih podatkih ali pri imenu artikla! Fotografije ne zagotavljajo lastnosti izdelkov.
Ponudba v spletni trgovini frama-shop.si se lahko razlikuje od ponudbe v maloprodajni Trgovini Frama!
Vse cene so v EUR z vključenim ddv!

[profiler]
Memory usage: real: 28311552, emalloc: 27765272
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage2.3502100
mage::app::init::system_config0.0021126,8240
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.0012191,3360
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Cache0.0003113,0560
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.002020212,0720
mage::app::init::config::load_cache0.013912,104524,288
mage::app::init::stores0.00721637,456262,144
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.0002181,5280
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_after0.0002181,2720
init_config_section:stores_sl0.003212,1280
mage::app::init_front_controller0.01021483,400524,288
DISPATCH EVENT:controller_front_init_before0.00631307,096262,144
OBSERVER: turpentine_esi_controller_front_init_before0.00511202,432262,144
turpentine::observer::esi::loadCacheClearEvents0.00491171,1120
turpentine::helper::esi::getCacheClearEvents0.0011147,7360
CORE::create_object_of::Nexcessnet_Turpentine_Model_Shim_Mage_Core_Config0.00071360,5280
OBSERVER: turpentine_varnish_controller_front_init_before0.0005144,6080
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.00251112,824262,144
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.0011152,3360
OBSERVER: ET_IpSecurity_observer0.00462157,0800
OBSERVER: askit0.0004117,0320
OBSERVER: easybanner0.00352102,1760
mage::dispatch::db_url_rewrite0.00251129,1440
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0004362,2640
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.0002271,7680
mage::dispatch::routers_match2.2932100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.032312,071,9202,359,296
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0004132,4640
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0021328,2080
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.0014175,192262,144
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.007311,233,1442,097,152
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.02091623,4480
OBSERVER: log0.01341132,3200
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0003115,9360
OBSERVER: pagecache0.0006118,0960
OBSERVER: persistent0.00124177,8800
OBSERVER: persistent_quote0.00091133,1360
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0006183,1280
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view2.2606100
DISPATCH EVENT:model_load_before0.0003322,2000
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product0.0017197,3280
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.0065414138,7040
__EAV_LOAD_MODEL__0.105242,096,7601,572,864
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Attribute_Collection0.00182119,704262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.00119764,5520
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.008929750,5600
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.04234691,784262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.00026313,3840
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.03954280,264262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.00614195,368262,144
OBSERVER: inventory0.00584193,008262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.0166659543,280262,144
DISPATCH EVENT:catalog_controller_product_view0.022111,110,1521,048,576
OBSERVER: turpentine_ban_catalog_controller_product_view0.0002131,9920
OBSERVER: reports0.021211,017,5681,048,576
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Resource_Product_Index_Viewed_Collection0.00451313,992524,288
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_before0.0003241,6240
OBSERVER: sendfriend0.0004153,0800
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.0007116,0320
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_load0.0007162,0240
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_generate_xml_before0.0035198,0400
easybanner::updateLayout0.0030155,6960
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_xml0.011717040
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_blocks0.111517,168,9847,077,888
BLOCK: formkey0.00071120,168262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.00191658,3280
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.00131658,3280
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.00121648,2800
BLOCK: root0.0010167,8880
BLOCK: head0.00061137,2160
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00041523,0240
BLOCK: js_cookies0.0004163,680262,144
BLOCK ACTION: head -> addItem0.00114671,7760
BLOCK: after_body_start0.00061105,1360
BLOCK: global_notices0.0004161,8240
BLOCK: header0.0004162,328262,144
BLOCK: top.links0.0005164,8400
BLOCK: store_language0.0004164,1920
BLOCK: catalog.topnav0.00081107,2160
BLOCK: top.container0.0004154,456262,144
BLOCK: breadcrumbs0.0005161,6960
BLOCK: global_messages0.00051141,2240
BLOCK: footer0.00051155,888262,144
BLOCK: core_profiler0.0003153,9760
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.0019241,9040
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00114426,5200
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00092223,496262,144
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0025570,8400
BLOCK: catalog_product_price_template0.0003153,768262,144
BLOCK: return_link0.00081134,8560
BLOCK: checkout_cart_link0.0003162,0800
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.00161107,016262,144
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0007119,3840
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00061146,136262,144
BLOCK: right.poll0.00071110,2320
BLOCK: tags_popular0.0005163,5600
BLOCK: right.reports.product.compared0.00071152,784262,144
BLOCK: google_analytics0.0004163,6560
BLOCK: wishlist_link0.0005167,7360
BLOCK: wishlist_sidebar0.00081165,512262,144
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0004162,9120
BLOCK: head_rss0.0013169,064262,144
BLOCK: turpentine_notices0.00061121,4560
BLOCK: optimiseweb_cookienotice0.0004166,9600
BLOCK: headerCart0.00103135,328262,144
BLOCK ACTION: headerCart -> addItemRender0.00031218,8000
BLOCK: ajaxpro_customer_login0.00061122,4080
BLOCK: ajaxsearch_category_filter0.0005162,776262,144
BLOCK: navigationpro.top0.0005170,5200
BLOCK: cms_scroll_up0.0006253,2720
BLOCK: left.reports.product.viewed0.0005179,536262,144
BLOCK: e64bcaf915273bada506379ff8e48f810.0005163,7600
BLOCK: e8b0c687373ecb294bf9fd531b0ff8e30.0003161,9440
BLOCK: product.info0.02701783,472786,432
locale/currency0.003312197,584262,144
DISPATCH EVENT:currency_display_options_forming0.0007141,9120
OBSERVER: mage_currencysymbol_currency_display_options0.0005138,9600
REWRITE: Mage_Catalog_Model_Category::getUrl0.0726371115,8960
BLOCK: product.info.media0.00081147,576262,144
BLOCK: product.info.upsell0.0005179,4400
BLOCK: product.info.additional0.0005161,4320
BLOCK: product.description0.0005161,448262,144
BLOCK: product.attributes0.0005161,8400
BLOCK: product.info.options0.0004165,8720
BLOCK: html_calendar0.0003161,5520
BLOCK: product.info.container10.0003161,8000
BLOCK: catalog.product.related0.0004176,2720
BLOCK: product.info.additional.recurring.schedule0.00071109,248262,144
BLOCK: product.info.extrahint.qtyincrements0.0003162,9920
BLOCK: paypal.partner.right.logo0.0003161,3840
BLOCK: product_tag_list0.0004165,6320
BLOCK: productalert.price0.0005163,296262,144
BLOCK ACTION: productalert.price -> preparePriceAlertData0.0005121,6160
BLOCK ACTION: productalert.stock -> prepareStockAlertData0.0019195,3840
BLOCK: cleanprint_product_button_10.0005163,6400
BLOCK: product.info.soldtogetherorder0.0005176,904262,144
BLOCK: product.info.soldtogethercustomer0.0005177,6880
BLOCK: product.info.tabs0.0005161,7760
BLOCK ACTION: product.info.tabs -> addTab0.00469269,912262,144
BLOCK ACTION: product.info -> addReviewSummaryTemplate0.0007164,1520
BLOCK: product.info.simple0.0006175,2880
BLOCK: 0.00071124,696262,144
BLOCK: sale.reorder.sidebar0.0005163,0240
BLOCK: easybanner.placeholder.left-top0.0004162,7600
BLOCK ACTION: easybanner.placeholder.content-bottom -> addBanner0.0002213,3760
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_render2.0594100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.02759863,6640
OBSERVER: turpentine_esi_core_block_abstract_to_html_before0.00999829,3040
OBSERVER: avail_stock_status_to_html_before0.00709852,0000
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.01336573,6000
frontend/base/default/template/page/1column.phtml1.9930110,665,40811,010,048
frontend/argento/default/template/page/html/head.phtml0.02721430,232524,288
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.00824347,4640
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.01609322,4720
OBSERVER: ajaxpro_add_block_wrapper0.01169337,9600
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0008168,0160
frontend/argento/default/template/facebooklb/head.phtml0.00231101,544262,144
frontend/base/default/template/googleanalytics/ga.phtml0.0004115,9360
frontend/argento/default/template/page/html/header.phtml1.106014,792,6005,505,024
frontend/argento/argento/template/easyflags/flags.phtml0.0061113,5760
init_config_section:stores_de0.002611,7840
frontend/base/default/template/page/template/links.phtml0.0046136,2000
CORE::create_object_of::Mage_Widget_Model_Template_Filter0.0116676714,5760
frontend/argento/default/template/checkout/cart/top.phtml0.00521394,352262,144
CORE::create_object_of::Mage_Sales_Model_Quote0.0004133,4880
frontend/argento/default/template/ajaxsearch/topsearch.phtml0.00431129,256262,144
frontend/argento/default/template/easybanner/placeholder.phtml0.06415542,1760
frontend/argento/default/template/navigationpro/top.phtml1.067213,954,3844,456,448
DISPATCH EVENT:page_block_html_topmenu_gethtml_before0.485011,541,5121,835,008
OBSERVER: catalog_add_topmenu_items0.479711,543,4481,835,008
CORE::create_object_of::TM_NavigationPro_Model_Menu0.0152310176,2160
Mage_Catalog_Model_Layer::getState0.0002123,2080
CORE::create_object_of::TM_EasyBanner_Model_Mysql4_Banner_Collection0.0003211,7200
frontend/argento/default/template/catalog/product/view.phtml0.727814,411,1604,456,448
layout/package_update: default0.0399140,6720
layout/db_update: default0.0042128,112262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Layout0.0002137,2480
layout/db_update: STORE_sl0.8524100
layout/db_update: THEME_frontend_argento_argento0.8490100
layout/package_update: catalog_product_view0.0280145,6400
layout/db_update: MAP_popup0.8402100
layout/db_update: MAP_price_msrp_item0.8363100
layout/db_update: SHORTCUT_popup0.8347100
layout/db_update: SHORTCUT_uk_popup0.8300100
layout/db_update: tm_lihgtboxpro_product_info_media0.8264100
layout/db_update: page_one_column0.8189100
layout/db_update: catalog_product_view0.8148100
layout/db_update: PRODUCT_TYPE_simple0.8131100
layout/db_update: PRODUCT_139840.8084100
layout/db_update: customer_logged_out0.8069100
frontend/base/default/template/catalog/product/view/tierprices.phtml0.05301532,816524,288
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.0049172,344262,144
OBSERVER: catalogrule0.0047169,472262,144
frontend/argento/argento/template/aw_avail/typedata.phtml0.168011,048,8961,310,720
CORE::create_object_of::AW_Avail_Model_Rule_Condition_Combine0.004113212,8160
CORE::create_object_of::Mage_CatalogRule_Model_Rule_Condition_Product0.0137189,648786,432
EAV: Mage_Eav_Model_Config::_initAttributes0.00801661,800786,432
CORE::create_object_of::Mage_CatalogRule_Model_Rule_Condition_Combine0.0003116,7280
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Type_Configurable0.0001123,8240
frontend/argento/argento/template/aw_avail/stockinfo.phtml0.0052167,7680
frontend/base/default/template/catalog/product/price.phtml0.059616,8320
frontend/base/default/template/catalog/product/view/addtocart.phtml0.0054110,8720
frontend/argento/default/template/catalog/product/view/addto.phtml0.0013122,9680
frontend/argento/default/template/richsnippets/richsnippets_view.phtml0.02901422,912524,288
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Resource_Entity_Attribute_Option_Collection0.0039239,1440
frontend/argento/default/template/lightboxpro/catalog/product/view/media.phtml0.03031267,0720
frontend/base/default/template/catalog/product/view/additional.phtml0.177211,497,2961,572,864
frontend/argento/default/template/easytabs/tabs.phtml0.171811,469,0961,572,864
frontend/argento/default/template/easytabs/attributes.phtml0.0342129,824262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Link_Product_Collection0.0008222,2880
__EAV_COLLECTION_BEFORE_LOAD__0.0052242,4720
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.012221,9200
DISPATCH EVENT:catalog_product_upsell0.0017139,0640
OBSERVER: bundle_observer0.0015136,2720
frontend/argento/default/template/easytabs/catalogproducttags.phtml0.00651192,768262,144
CORE::create_object_of::Mage_Review_Model_Resource_Review_Collection0.0007112,0960
frontend/argento/default/template/easytabs/catalogproductreview.phtml0.05131514,352524,288
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Resource_Customer0.003914,6640
frontend/argento/default/template/review/form.phtml0.04441296,312262,144
CORE::create_object_of::Mage_Rating_Model_Resource_Rating_Collection0.0004316,0240
CORE::create_object_of::Mage_Rating_Model_Resource_Rating_Option_Collection0.0031351,4720
CORE::create_object_of::Mage_Rating_Model_Resource_Rating_Option0.0027714,0560
frontend/argento/default/template/easytabs/catalogproductcustom.phtml0.004417,5520
_LOAD_ATTRIBUTE_BY_CODE__0.003913,2000
frontend/argento/default/template/askit/askit.phtml0.00651143,880262,144
frontend/base/default/template/optimiseweb/cookienotice/cookienotice.phtml0.0019118,6000
frontend/argento/default/template/ajaxpro/init.phtml0.003716,9840
frontend/argento/default/template/ajaxpro/notice.phtml0.0004113,9040
frontend/argento/default/template/ajaxpro/checkout/form.phtml0.0009110,5040
frontend/argento/default/template/ajaxpro/compare/form.phtml0.003815,4160
frontend/argento/default/template/lightboxpro/highslide/config.phtml0.004815,5120
frontend/argento/default/template/soldtogether/script.phtml0.0003116,0720
CACHE_URL0.05381523,112524,288