Od pon. do petka od 8:00-16:00 ure. 02/7200-483 

Search Site

Inox

Izdelki 10 do 16 od skupno 16

na stran
Stran:
  1. 1
  2. 2

Tabela  Seznam 

Nastavi padajočo smer

Izdelki 10 do 16 od skupno 16

na stran
Stran:
  1. 1
  2. 2

Tabela  Seznam 

Nastavi padajočo smer

Spletna stran za svoje funkcionalnosti uporablja spletne piškotke, ki ne hranijo osebnih podatkov. Nekateri piškotki so bili morda že servirani v skladu z zakonodajo.

Z nadaljevanjem obiska teh strani soglašate z njihovo uporabo.

Več o tem

Back to top

Back to top

 

O spletnem centru Podpora

Dodatki

O nas Podjetje

Splošni pogoji
Dostava
Spletni Piškotki

Moj račun
Lista želja
Status naročil
Seznam želja
E-novice

Akcijska ponudba
Ceneje na spletu
Najbolj prodajni artikli
Najbolj popularni artikli
Blagovne znamke

Kontaktirajte nas
Lokacija trgovine

Prodajno mesto
Kontakti
O podjetju

 

Slike so deloma simbolične, možne so napake pri tehničnih podatkih ali pri imenu artikla! Fotografije ne zagotavljajo lastnosti izdelkov.
Ponudba v spletni trgovini frama-shop.si se lahko razlikuje od ponudbe v maloprodajni Trgovini Frama!
Vse cene so v EUR z vključenim ddv!

[profiler]
Memory usage: real: 29097984, emalloc: 27745104
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage2.1280100
mage::app::init::system_config0.0012126,8240
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.0005191,3360
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Cache0.0001113,0560
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.002221212,5520
mage::app::init::config::load_cache0.008712,104524,288
mage::app::init::stores0.00711633,040262,144
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.0002181,2720
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_after0.0002181,2720
init_config_section:stores_sl0.003012,1280
mage::app::init_front_controller0.00821483,336524,288
DISPATCH EVENT:controller_front_init_before0.00531307,032262,144
OBSERVER: turpentine_esi_controller_front_init_before0.00421202,368262,144
turpentine::observer::esi::loadCacheClearEvents0.00401171,0480
turpentine::helper::esi::getCacheClearEvents0.0009147,6720
CORE::create_object_of::Nexcessnet_Turpentine_Model_Shim_Mage_Core_Config0.00061360,5280
OBSERVER: turpentine_varnish_controller_front_init_before0.0004144,6080
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.00211112,824262,144
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.0007152,3360
OBSERVER: ET_IpSecurity_observer0.00502157,0640
OBSERVER: askit0.0002117,0320
OBSERVER: easybanner0.00262102,744262,144
mage::dispatch::db_url_rewrite0.00271129,3440
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0003251,7360
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.0001141,1440
mage::dispatch::routers_match2.0859100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.036312,072,1442,359,296
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0003132,4640
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0017328,2080
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.0012175,192262,144
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.007011,233,1282,097,152
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.02591623,6880
OBSERVER: log0.01271132,3840
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0002115,9360
OBSERVER: pagecache0.0004118,0880
OBSERVER: persistent0.00644177,8800
OBSERVER: persistent_quote0.00101133,3360
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0007183,4320
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view2.0491100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.0168661544,184262,144
DISPATCH EVENT:model_load_before0.0002211,6720
DISPATCH EVENT:catalog_controller_category_init_after0.035812,094,7442,097,152
OBSERVER: ammeta0.035712,091,8962,097,152
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Collection0.00391354,112262,144
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_before0.0001111,0000
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.00259194,136262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.00119361,9520
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.0050128127,4800
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Attribute_Collection0.00263214,688262,144
REWRITE: Mage_Catalog_Model_Category::getUrl0.0398372122,0720
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00177846,6640
locale/currency0.003225199,296262,144
DISPATCH EVENT:currency_display_options_forming0.0006142,8560
OBSERVER: mage_currencysymbol_currency_display_options0.0005139,9200
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.0005116,048262,144
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_load0.04171115,8560
layout/package_update: default0.0274278,680262,144
layout/db_update: default0.0044230,1680
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Layout0.00053115,7440
layout/package_update: STORE_sl0.001322320
layout/db_update: STORE_sl1.0843200
layout/db_update: THEME_frontend_argento_argento1.0829200
layout/package_update: catalog_category_view0.001121,4480
layout/db_update: catalog_category_view1.0815200
layout/package_update: catalog_category_layered0.0219234,5520
layout/package_update: MAP_popup0.001732,2960
layout/db_update: MAP_popup1.0654300
layout/package_update: SHORTCUT_popup0.001832,8720
layout/db_update: SHORTCUT_popup1.0639300
layout/package_update: SHORTCUT_uk_popup0.001732,8960
layout/db_update: SHORTCUT_uk_popup1.0625300
layout/package_update: tm_ajaxpro_catalog_product_view0.002533,6400
layout/db_update: tm_ajaxpro_catalog_product_view1.0544300
layout/package_update: page_two_columns_left0.003053,5760
layout/db_update: page_two_columns_left1.0528500
layout/db_update: catalog_category_layered1.0699200
layout/db_update: CATEGORY_2681.0686200
layout/package_update: customer_logged_out0.001423,4000
layout/db_update: customer_logged_out1.0670200
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_generate_xml_before0.0027198,608262,144
easybanner::updateLayout0.0023156,232262,144
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_generate_xml0.005315680
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_generate_blocks0.085716,130,9686,029,312
BLOCK: formkey0.00051119,7280
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.00121306,6480
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.00071306,6480
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.00071296,6000
BLOCK: root0.0007167,8880
BLOCK: head0.00041137,216262,144
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00021421,5280
BLOCK: js_cookies0.0003163,6800
BLOCK ACTION: head -> addItem0.00084773,3760
BLOCK: after_body_start0.00041105,1360
BLOCK: global_notices0.0003161,824262,144
BLOCK: header0.0003162,3280
BLOCK: top.links0.0003164,8400
BLOCK: store_language0.0003164,1920
BLOCK: catalog.topnav0.00041107,216262,144
BLOCK: top.container0.0003154,4560
BLOCK: breadcrumbs0.0002161,6960
BLOCK: global_messages0.00041141,240262,144
BLOCK: footer0.00051155,8880
BLOCK: core_profiler0.0003153,9760
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.0014235,568262,144
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00082223,4960
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0020570,8000
BLOCK: catalog_product_price_template0.0003153,768262,144
BLOCK: return_link0.00071132,8080
BLOCK: checkout_cart_link0.0003162,080262,144
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.00141107,0160
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0006119,3840
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00051146,152262,144
BLOCK: right.poll0.00061110,2320
BLOCK: tags_popular0.0003163,5600
BLOCK: right.reports.product.compared0.00051152,872262,144
BLOCK: google_analytics0.0003163,7120
BLOCK: wishlist_link0.0003167,8080
BLOCK: wishlist_sidebar0.00051165,552262,144
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0003162,9120
BLOCK: head_rss0.0009169,024262,144
BLOCK: turpentine_notices0.00041121,4800
BLOCK: optimiseweb_cookienotice0.0003166,9680
BLOCK: headerCart0.00083135,352262,144
BLOCK ACTION: headerCart -> addItemRender0.00021218,7840
BLOCK: ajaxpro_customer_login0.00051124,4560
BLOCK: ajaxsearch_category_filter0.0003162,7760
BLOCK: navigationpro.top0.0003170,5200
BLOCK: cms_scroll_up0.0004253,2720
BLOCK: left.reports.product.viewed0.0003179,5360
BLOCK: e64bcaf915273bada506379ff8e48f810.0004163,7600
BLOCK: e8b0c687373ecb294bf9fd531b0ff8e30.0003161,9440
BLOCK: currency0.0003163,576262,144
BLOCK: catalog.leftnav0.036711,195,9121,310,720
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Resource_Entity_Attribute_Option_Collection0.0025871,8480
Mage_Catalog_Model_Layer::getState0.0002123,1840
BLOCK: category.products0.00391138,3920
BLOCK: product_list0.00051156,136262,144
BLOCK: product_list_toolbar0.0023192,9760
BLOCK: product_list_toolbar_pager0.0003183,6160
BLOCK ACTION: product_list -> addColumnCountLayoutDepend0.00021510,6000
BLOCK: paypal.partner.right.logo0.0004161,384262,144
BLOCK: subcategories0.0004166,1840
BLOCK: sale.reorder.sidebar0.0003163,0240
BLOCK: easybanner.placeholder.left-top0.0003162,7600
BLOCK ACTION: easybanner.placeholder.content-bottom -> addBanner0.0002213,3760
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_render1.8731100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.01589062,6400
OBSERVER: turpentine_esi_core_block_abstract_to_html_before0.00609028,1520
OBSERVER: avail_stock_status_to_html_before0.00339050,2080
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00916068,2960
frontend/base/default/template/page/2columns-left.phtml1.8227112,794,82413,631,488
frontend/argento/default/template/page/html/head.phtml0.01781328,784524,288
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.00614549,6640
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.00868620,7280
OBSERVER: ajaxpro_add_block_wrapper0.00488634,8160
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0005168,0240
frontend/base/default/template/googleanalytics/ga.phtml0.0003115,9360
frontend/argento/default/template/page/html/header.phtml0.736214,635,7684,980,736
frontend/argento/argento/template/easyflags/flags.phtml0.0047113,6240
init_config_section:stores_de0.002411,7840
frontend/base/default/template/page/template/links.phtml0.0021136,2160
CORE::create_object_of::Mage_Widget_Model_Template_Filter0.010514611,543,5280
frontend/argento/default/template/checkout/cart/top.phtml0.00291393,608524,288
CORE::create_object_of::Mage_Sales_Model_Quote0.0002132,4720
frontend/argento/default/template/ajaxsearch/topsearch.phtml0.00251129,256262,144
frontend/argento/default/template/easybanner/placeholder.phtml0.02257398,1760
frontend/argento/default/template/navigationpro/top.phtml0.712113,798,7284,456,448
DISPATCH EVENT:page_block_html_topmenu_gethtml_before0.486522,012,8482,097,152
OBSERVER: catalog_add_topmenu_items0.486222,014,4162,097,152
CORE::create_object_of::TM_NavigationPro_Model_Menu0.0092671381,2800
CORE::create_object_of::TM_EasyBanner_Model_Mysql4_Banner_Collection0.0003211,7200
frontend/base/default/template/catalog/category/view.phtml0.607713,206,7123,407,872
_LOAD_ATTRIBUTE_BY_CODE__0.0019111,0720
DISPATCH EVENT:catalog_block_product_list_collection0.02361522,336524,288
OBSERVER: review0.02341519,448524,288
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.0059167,9200
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.01371348,248262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.01071343,160262,144
OBSERVER: inventory0.01408306,400524,288
OBSERVER: tax0.01552336,8400
CORE::create_object_of::Mage_Tax_Model_Calculation0.00042214,3360
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Group0.00032213,4560
frontend/argento/default/template/catalog/product/list.phtml0.495612,367,4482,359,296
frontend/argento/default/template/catalog/product/list/toolbar.phtml0.0055116,8400
__EAV_LOAD_MODEL__0.098971,650,8961,048,576
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.047071,082,944262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.00035912,5440
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.03027249,2880
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.01207171,200262,144
CORE::create_object_of::Mage_CatalogInventory_Model_Stock_Item0.0002714,1120
frontend/base/default/template/catalog/product/price.phtml0.32127391,128524,288
CORE::create_object_of::Mage_Weee_Model_Tax0.0003159,3040
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute0.00021611,1600
frontend/argento/default/template/catalog/layer/view.phtml0.04281376,5440
frontend/argento/default/template/catalog/layer/filter.phtml0.002038,6560
DISPATCH EVENT:catalog_prepare_price_select0.01021223,6640
CORE::create_object_of::Mage_Tax_Model_Resource_Class_Collection0.0003211,6880
OBSERVER: weee0.0019182,1280
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Resource_Product_Index_Viewed_Collection0.0004110,1920
frontend/argento/default/template/navigationpro/sidebar.phtml0.316112,577,1442,621,440
CORE::create_object_of::Mage_Tag_Model_Resource_Popular_Collection0.0005135,1040
frontend/base/default/template/optimiseweb/cookienotice/cookienotice.phtml0.0018118,6160
frontend/argento/default/template/ajaxpro/notice.phtml0.0003114,1760
frontend/argento/default/template/ajaxpro/checkout/form.phtml0.0009110,5040
frontend/argento/default/template/ajaxpro/compare/form.phtml0.00391103,7840
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Compare_Item_Collection0.0004110,2960
frontend/argento/default/template/lightboxpro/highslide/config.phtml0.002017,5600
CACHE_URL0.04471790,2161,048,576