Od pon. do petka od 8:00-16:00 ure. 02/7200-483 

Search Site

Odprt sistem

Izdelki 1 do 9 od skupno 16

na stran
Stran:
  1. 1
  2. 2

Tabela  Seznam 

Nastavi padajočo smer

Izdelki 1 do 9 od skupno 16

na stran
Stran:
  1. 1
  2. 2

Tabela  Seznam 

Nastavi padajočo smer

Spletna stran za svoje funkcionalnosti uporablja spletne piškotke, ki ne hranijo osebnih podatkov. Nekateri piškotki so bili morda že servirani v skladu z zakonodajo.

Z nadaljevanjem obiska teh strani soglašate z njihovo uporabo.

Več o tem

Back to top

Back to top

 

O spletnem centru Podpora

Dodatki

O nas Podjetje

Splošni pogoji
Dostava
Spletni Piškotki

Moj račun
Lista želja
Status naročil
Seznam želja
E-novice

Akcijska ponudba
Ceneje na spletu
Najbolj prodajni artikli
Najbolj popularni artikli
Blagovne znamke

Kontaktirajte nas
Lokacija trgovine

Prodajno mesto
Kontakti
O podjetju

 

Slike so deloma simbolične, možne so napake pri tehničnih podatkih ali pri imenu artikla! Fotografije ne zagotavljajo lastnosti izdelkov.
Ponudba v spletni trgovini frama-shop.si se lahko razlikuje od ponudbe v maloprodajni Trgovini Frama!
Vse cene so v EUR z vključenim ddv!

[profiler]
Memory usage: real: 29360128, emalloc: 28050168
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage2.0630100
mage::app::init::system_config0.0012126,8240
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.0008191,3360
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Cache0.0002113,0560
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.001918811,4000
mage::app::init::config::load_cache0.013312,104524,288
mage::app::init::stores0.00941637,472262,144
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.0002181,2720
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_after0.0002181,2720
init_config_section:stores_sl0.005412,1280
mage::app::init_front_controller0.01611483,440524,288
DISPATCH EVENT:controller_front_init_before0.01001307,096262,144
OBSERVER: turpentine_esi_controller_front_init_before0.00781202,432262,144
turpentine::observer::esi::loadCacheClearEvents0.00731171,1120
turpentine::helper::esi::getCacheClearEvents0.0017147,7360
CORE::create_object_of::Nexcessnet_Turpentine_Model_Shim_Mage_Core_Config0.00111360,5280
OBSERVER: turpentine_varnish_controller_front_init_before0.0008144,6080
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.00421112,864262,144
init_config_section:admin0.001111,8000
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.0015152,3360
OBSERVER: ET_IpSecurity_observer0.00482157,0640
OBSERVER: askit0.0004117,0320
OBSERVER: easybanner0.00282102,0480
mage::dispatch::db_url_rewrite0.00431129,1120
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0004281,8800
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.0001141,1440
mage::dispatch::routers_match1.9987100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.040112,071,9522,359,296
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0006132,4640
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0029328,2080
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.0029175,192262,144
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.010911,233,1362,097,152
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.02221623,4880
OBSERVER: log0.01421132,3200
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0003115,9360
OBSERVER: pagecache0.0007118,0960
OBSERVER: persistent0.00124177,8800
OBSERVER: persistent_quote0.00091133,1920
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0006183,2240
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view1.9576100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.0159661544,160524,288
DISPATCH EVENT:model_load_before0.0002241,8160
DISPATCH EVENT:catalog_controller_category_init_after0.037712,095,4482,097,152
OBSERVER: ammeta0.037612,092,6002,097,152
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Collection0.00491354,096262,144
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_before0.0001111,0000
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.00239594,680262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.00109361,9600
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.0047130127,7840
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Attribute_Collection0.00263214,712262,144
REWRITE: Mage_Catalog_Model_Category::getUrl0.0373373122,6880
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00178550,8080
locale/currency0.003529199,496262,144
DISPATCH EVENT:currency_display_options_forming0.0007142,8560
OBSERVER: mage_currencysymbol_currency_display_options0.0005139,9200
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.0006116,0560
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_load0.0005144,8720
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_generate_xml_before0.0028197,9120
easybanner::updateLayout0.0024155,5680
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_generate_xml0.005617040
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_generate_blocks0.088116,136,1766,029,312
BLOCK: formkey0.00051119,6640
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.00121326,7440
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.00081326,7440
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.00071316,6960
BLOCK: root0.0007167,888262,144
BLOCK: head0.00051137,2160
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00021421,5280
BLOCK: js_cookies0.0003163,6800
BLOCK ACTION: head -> addItem0.00074773,3760
BLOCK: after_body_start0.00041105,136262,144
BLOCK: global_notices0.0003161,8240
BLOCK: header0.0003162,3280
BLOCK: top.links0.0003164,840262,144
BLOCK: store_language0.0003164,1920
BLOCK: catalog.topnav0.00061107,2160
BLOCK: top.container0.0003154,4560
BLOCK: breadcrumbs0.0003161,696262,144
BLOCK: global_messages0.00051141,2240
BLOCK: footer0.00061155,888262,144
BLOCK: core_profiler0.0003153,9760
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.0067235,6240
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00082223,496262,144
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0019570,7760
BLOCK: catalog_product_price_template0.0003153,7680
BLOCK: return_link0.00071132,816262,144
BLOCK: checkout_cart_link0.0003162,0800
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.00151107,040262,144
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0007119,3840
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00051146,1360
BLOCK: right.poll0.00051110,232262,144
BLOCK: tags_popular0.0003163,5600
BLOCK: right.reports.product.compared0.00051152,7840
BLOCK: google_analytics0.0003163,656262,144
BLOCK: wishlist_link0.0003167,7360
BLOCK: wishlist_sidebar0.00051165,504262,144
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0003162,9120
BLOCK: head_rss0.0009169,0000
BLOCK: turpentine_notices0.00051121,480262,144
BLOCK: optimiseweb_cookienotice0.0003166,9680
BLOCK: headerCart0.00073135,3440
BLOCK ACTION: headerCart -> addItemRender0.00021218,800262,144
BLOCK: ajaxpro_customer_login0.00041122,4080
BLOCK: ajaxsearch_category_filter0.0004164,8240
BLOCK: navigationpro.top0.0004170,520262,144
BLOCK: cms_scroll_up0.0004253,2800
BLOCK: left.reports.product.viewed0.0005283,8000
BLOCK: e64bcaf915273bada506379ff8e48f810.0004163,760262,144
BLOCK: e8b0c687373ecb294bf9fd531b0ff8e30.0003161,9440
BLOCK: currency0.0003163,5760
BLOCK: catalog.leftnav0.034511,196,1601,572,864
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Resource_Entity_Attribute_Option_Collection0.0023871,8800
Mage_Catalog_Model_Layer::getState0.0002123,1840
BLOCK: category.products0.00351139,4400
BLOCK: product_list0.00051156,1360
BLOCK: product_list_toolbar0.0022192,976262,144
BLOCK: product_list_toolbar_pager0.0004183,6160
BLOCK ACTION: product_list -> addColumnCountLayoutDepend0.00021510,6000
BLOCK: paypal.partner.right.logo0.0003161,3840
BLOCK: subcategories0.0003166,184262,144
BLOCK: sale.reorder.sidebar0.0005163,0240
BLOCK: easybanner.placeholder.left-top0.0003162,7600
BLOCK ACTION: easybanner.placeholder.content-bottom -> addBanner0.0001213,3760
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_render1.8182100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.01629362,7840
OBSERVER: turpentine_esi_core_block_abstract_to_html_before0.00639328,5840
OBSERVER: avail_stock_status_to_html_before0.00349350,6400
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00906270,6080
frontend/base/default/template/page/2columns-left.phtml1.7610113,124,76013,893,632
frontend/argento/default/template/page/html/head.phtml0.01731328,800262,144
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.00544549,6640
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.00888921,0480
OBSERVER: ajaxpro_add_block_wrapper0.00498935,7360
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0006168,0240
frontend/base/default/template/googleanalytics/ga.phtml0.0004115,9360
frontend/argento/default/template/page/html/header.phtml0.670314,672,3445,242,880
frontend/argento/argento/template/easyflags/flags.phtml0.0045113,6320
init_config_section:stores_de0.002311,7840
frontend/base/default/template/page/template/links.phtml0.0021136,2400
CORE::create_object_of::Mage_Widget_Model_Template_Filter0.010014611,543,4880
frontend/argento/default/template/checkout/cart/top.phtml0.00331393,584524,288
CORE::create_object_of::Mage_Sales_Model_Quote0.0003132,464262,144
frontend/argento/default/template/ajaxsearch/topsearch.phtml0.00241129,2560
frontend/argento/default/template/easybanner/placeholder.phtml0.02277398,1840
frontend/argento/default/template/navigationpro/top.phtml0.646213,835,2084,456,448
DISPATCH EVENT:page_block_html_topmenu_gethtml_before0.434522,011,6562,097,152
OBSERVER: catalog_add_topmenu_items0.434222,013,2242,097,152
CORE::create_object_of::TM_NavigationPro_Model_Menu0.0090671381,2720
CORE::create_object_of::TM_EasyBanner_Model_Mysql4_Banner_Collection0.0003211,7200
frontend/base/default/template/catalog/category/view.phtml0.616413,485,9443,670,016
_LOAD_ATTRIBUTE_BY_CODE__0.0018111,0880
layout/package_update: default0.0166140,6560
layout/db_update: default0.0021128,1120
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Layout0.0002147,7200
layout/db_update: catalog_category_layered_nochildren1.0906100
layout/db_update: STORE_sl1.0894100
layout/db_update: THEME_frontend_argento_argento1.0882100
layout/db_update: catalog_category_view1.0869100
layout/package_update: catalog_category_layered0.0101124,7840
layout/db_update: MAP_popup1.0848100
layout/db_update: SHORTCUT_popup1.0833100
layout/db_update: SHORTCUT_uk_popup1.0819100
layout/db_update: tm_ajaxpro_catalog_product_view1.0803100
layout/package_update: page_two_columns_left0.001022,0240
layout/db_update: page_two_columns_left1.0771200
layout/db_update: catalog_category_layered1.0761100
layout/db_update: CATEGORY_2101.0748100
layout/db_update: customer_logged_out1.0734100
DISPATCH EVENT:catalog_block_product_list_collection0.02161580,528524,288
OBSERVER: review0.02141577,656524,288
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.0054185,8640
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.01251350,296524,288
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.01001344,816524,288
OBSERVER: inventory0.015110331,920262,144
OBSERVER: tax0.01452341,128262,144
CORE::create_object_of::Mage_Tax_Model_Calculation0.00042818,0400
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Group0.00042816,9120
frontend/argento/default/template/catalog/product/list.phtml0.514912,515,6722,621,440
frontend/argento/default/template/catalog/product/list/toolbar.phtml0.0049117,0400
__EAV_LOAD_MODEL__0.105591,854,2001,048,576
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.049991,350,456262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.00025912,5440
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.03479255,624262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.01339194,8720
CORE::create_object_of::Mage_CatalogInventory_Model_Stock_Item0.0002917,8880
frontend/base/default/template/catalog/product/price.phtml0.34419398,672786,432
CORE::create_object_of::Mage_Weee_Model_Tax0.00041911,5760
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute0.00032013,7200
frontend/argento/default/template/catalog/layer/view.phtml0.03681370,8880
DISPATCH EVENT:catalog_prepare_price_select0.00941227,7200
CORE::create_object_of::Mage_Tax_Model_Resource_Class_Collection0.0002211,6880
OBSERVER: weee0.0016182,1280
frontend/argento/default/template/catalog/layer/filter.phtml0.001626,8960
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Resource_Product_Index_Viewed_Collection0.0004110,1920
frontend/argento/default/template/navigationpro/sidebar.phtml0.316012,578,0162,621,440
CORE::create_object_of::Mage_Tag_Model_Resource_Popular_Collection0.0005135,1040
frontend/base/default/template/optimiseweb/cookienotice/cookienotice.phtml0.0019118,6160
frontend/argento/default/template/ajaxpro/notice.phtml0.0004114,1600
frontend/argento/default/template/ajaxpro/overlay.phtml0.001211,3680
frontend/argento/default/template/ajaxpro/checkout/form.phtml0.0009110,5040
frontend/argento/default/template/ajaxpro/compare/form.phtml0.00401103,7520
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Compare_Item_Collection0.0004110,2960
frontend/argento/default/template/lightboxpro/highslide/config.phtml0.001917,5600
CACHE_URL0.05131828,0081,048,576