Od pon. do petka od 8:00-16:00 ure. 02/7200-483 

Search Site

Odprt sistem

Izdelki 1 do 9 od skupno 16

na stran
Stran:
  1. 1
  2. 2

Tabela  Seznam 

Nastavi padajočo smer

Izdelki 1 do 9 od skupno 16

na stran
Stran:
  1. 1
  2. 2

Tabela  Seznam 

Nastavi padajočo smer

Spletna stran za svoje funkcionalnosti uporablja spletne piškotke, ki ne hranijo osebnih podatkov. Nekateri piškotki so bili morda že servirani v skladu z zakonodajo.

Z nadaljevanjem obiska teh strani soglašate z njihovo uporabo.

Več o tem

Back to top

Back to top

 

O spletnem centru Podpora

Dodatki

O nas Podjetje

Splošni pogoji
Dostava
Spletni Piškotki

Moj račun
Lista želja
Status naročil
Seznam želja
E-novice

Akcijska ponudba
Ceneje na spletu
Najbolj prodajni artikli
Najbolj popularni artikli
Blagovne znamke

Kontaktirajte nas
Lokacija trgovine

Prodajno mesto
Kontakti
O podjetju

 

Slike so deloma simbolične, možne so napake pri tehničnih podatkih ali pri imenu artikla! Fotografije ne zagotavljajo lastnosti izdelkov.
Ponudba v spletni trgovini frama-shop.si se lahko razlikuje od ponudbe v maloprodajni Trgovini Frama!
Vse cene so v EUR z vključenim ddv!

[profiler]
Memory usage: real: 29622272, emalloc: 28513120
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage2.3753100
mage::app::init::system_config0.0012126,8240
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00331305,512786,432
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Cache0.0001113,0560
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.002118811,4000
mage::app::init::config::load_cache0.009512,1040
mage::app::init::stores0.00871633,008524,288
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.0003181,2720
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_after0.0003181,2720
init_config_section:stores_sl0.003312,1280
mage::app::init_front_controller0.01071483,336524,288
DISPATCH EVENT:controller_front_init_before0.00691307,032262,144
OBSERVER: turpentine_esi_controller_front_init_before0.00541202,368262,144
turpentine::observer::esi::loadCacheClearEvents0.00521171,048262,144
turpentine::helper::esi::getCacheClearEvents0.0012147,672262,144
CORE::create_object_of::Nexcessnet_Turpentine_Model_Shim_Mage_Core_Config0.00081360,5280
OBSERVER: turpentine_varnish_controller_front_init_before0.0006144,6080
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.00261112,824262,144
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.0010152,3360
OBSERVER: ET_IpSecurity_observer0.00552157,0640
OBSERVER: askit0.0003117,0320
OBSERVER: easybanner0.00352102,048262,144
mage::dispatch::db_url_rewrite0.00251128,8880
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0004281,8800
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.0001141,1440
mage::dispatch::routers_match2.3193100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.027212,072,1202,621,440
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0004132,4640
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0021328,2080
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.0018175,1920
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.007411,233,1362,359,296
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.01521623,6560
OBSERVER: log0.00591132,3840
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0003115,9360
OBSERVER: pagecache0.0007118,0880
OBSERVER: persistent0.00164177,8720
OBSERVER: persistent_quote0.00101133,3120
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0006183,4080
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view2.2916100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.0159661544,152524,288
DISPATCH EVENT:model_load_before0.0002241,8160
DISPATCH EVENT:catalog_controller_category_init_after0.043512,095,4482,097,152
OBSERVER: ammeta0.043312,092,6002,097,152
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Collection0.00441354,104524,288
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_before0.0001111,0000
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.00289594,6800
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.00119361,9600
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.0052130127,7440
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Attribute_Collection0.00313214,6880
REWRITE: Mage_Catalog_Model_Category::getUrl0.0438373122,6560
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00208550,8080
locale/currency0.004329199,496262,144
DISPATCH EVENT:currency_display_options_forming0.0009142,8560
OBSERVER: mage_currencysymbol_currency_display_options0.0008139,9200
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.0007116,0320
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_load0.0005144,8720
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_generate_xml_before0.0035197,912262,144
easybanner::updateLayout0.0031155,5680
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_generate_xml0.006417040
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_generate_blocks0.110416,136,1126,029,312
BLOCK: formkey0.00081119,6640
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.00141326,7440
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.00101326,7440
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.00091316,6960
BLOCK: root0.0009167,8880
BLOCK: head0.00071137,224262,144
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00031421,5280
BLOCK: js_cookies0.0004163,6800
BLOCK ACTION: head -> addItem0.00104773,3760
BLOCK: after_body_start0.00051105,136262,144
BLOCK: global_notices0.0004161,8240
BLOCK: header0.0003162,3280
BLOCK: top.links0.0004164,8400
BLOCK: store_language0.0004164,208262,144
BLOCK: catalog.topnav0.00071107,2160
BLOCK: top.container0.0004154,4560
BLOCK: breadcrumbs0.0004161,6960
BLOCK: global_messages0.00081141,224262,144
BLOCK: footer0.00071155,888262,144
BLOCK: core_profiler0.0005153,9760
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.0020235,6160
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00142223,496262,144
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0029570,7920
BLOCK: catalog_product_price_template0.0004153,7680
BLOCK: return_link0.00081132,808262,144
BLOCK: checkout_cart_link0.0004162,0800
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.00201107,0400
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0008119,3840
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00071146,136262,144
BLOCK: right.poll0.00071110,2320
BLOCK: tags_popular0.0004163,560262,144
BLOCK: right.reports.product.compared0.00071152,7840
BLOCK: google_analytics0.0005163,6560
BLOCK: wishlist_link0.0004167,744262,144
BLOCK: wishlist_sidebar0.00071165,5040
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0004162,9120
BLOCK: head_rss0.0010169,0000
BLOCK: turpentine_notices0.00061121,4800
BLOCK: optimiseweb_cookienotice0.0003166,968262,144
BLOCK: headerCart0.00083135,3440
BLOCK ACTION: headerCart -> addItemRender0.00031218,7840
BLOCK: ajaxpro_customer_login0.00051122,432262,144
BLOCK: ajaxsearch_category_filter0.0005164,8240
BLOCK: navigationpro.top0.0004170,5200
BLOCK: cms_scroll_up0.0005253,2800
BLOCK: left.reports.product.viewed0.0006283,8000
BLOCK: e64bcaf915273bada506379ff8e48f810.0005163,7600
BLOCK: e8b0c687373ecb294bf9fd531b0ff8e30.0004161,960262,144
BLOCK: currency0.0004163,5760
BLOCK: catalog.leftnav0.047911,195,9921,572,864
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Resource_Entity_Attribute_Option_Collection0.0031871,8320
Mage_Catalog_Model_Layer::getState0.0003123,1840
BLOCK: category.products0.00431139,4400
BLOCK: product_list0.00071156,1360
BLOCK: product_list_toolbar0.0028192,9760
BLOCK: product_list_toolbar_pager0.0005183,616262,144
BLOCK ACTION: product_list -> addColumnCountLayoutDepend0.00021510,6000
BLOCK: paypal.partner.right.logo0.0004161,3840
BLOCK: subcategories0.0004166,1840
BLOCK: sale.reorder.sidebar0.0004163,040262,144
BLOCK: easybanner.placeholder.left-top0.0004162,7600
BLOCK ACTION: easybanner.placeholder.content-bottom -> addBanner0.0002213,3760
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_render2.1206100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.02369362,808524,288
OBSERVER: turpentine_esi_core_block_abstract_to_html_before0.01169328,584262,144
OBSERVER: avail_stock_status_to_html_before0.00429350,6400
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.01086270,6080
frontend/base/default/template/page/2columns-left.phtml2.0635113,129,17613,631,488
frontend/argento/default/template/page/html/head.phtml0.02461328,792262,144
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.00914549,6640
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.01158921,0240
OBSERVER: ajaxpro_add_block_wrapper0.00648935,7360
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0008168,0240
frontend/base/default/template/googleanalytics/ga.phtml0.0005115,9360
frontend/argento/default/template/page/html/header.phtml0.763314,674,9765,242,880
frontend/argento/argento/template/easyflags/flags.phtml0.0054113,6320
init_config_section:stores_de0.002711,7840
frontend/base/default/template/page/template/links.phtml0.0025136,232262,144
CORE::create_object_of::Mage_Widget_Model_Template_Filter0.012214611,543,6080
frontend/argento/default/template/checkout/cart/top.phtml0.00421393,592262,144
CORE::create_object_of::Mage_Sales_Model_Quote0.0003132,4640
frontend/argento/default/template/ajaxsearch/topsearch.phtml0.00311129,256262,144
frontend/argento/default/template/easybanner/placeholder.phtml0.02987398,1680
frontend/argento/default/template/navigationpro/top.phtml0.731513,836,8964,456,448
DISPATCH EVENT:page_block_html_topmenu_gethtml_before0.494522,011,8482,097,152
OBSERVER: catalog_add_topmenu_items0.494122,013,4162,097,152
CORE::create_object_of::TM_NavigationPro_Model_Menu0.0115671381,2880
CORE::create_object_of::TM_EasyBanner_Model_Mysql4_Banner_Collection0.0004211,7200
frontend/base/default/template/catalog/category/view.phtml0.686013,485,8083,670,016
_LOAD_ATTRIBUTE_BY_CODE__0.0019111,0480
layout/package_update: default0.0236140,6560
layout/db_update: default0.0027128,1120
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Layout0.0003147,7200
layout/db_update: catalog_category_layered_nochildren1.2826100
layout/db_update: STORE_sl1.2813100
layout/db_update: THEME_frontend_argento_argento1.2801100
layout/db_update: catalog_category_view1.2788100
layout/package_update: catalog_category_layered0.0125124,7920
layout/db_update: MAP_popup1.2765100
layout/db_update: SHORTCUT_popup1.2747100
layout/db_update: SHORTCUT_uk_popup1.2726100
layout/db_update: tm_ajaxpro_catalog_product_view1.2701100
layout/package_update: page_two_columns_left0.001122,0320
layout/db_update: page_two_columns_left1.2666200
layout/db_update: catalog_category_layered1.2655100
layout/db_update: CATEGORY_2101.2642100
layout/db_update: customer_logged_out1.2627100
DISPATCH EVENT:catalog_block_product_list_collection0.02651580,656524,288
OBSERVER: review0.02621577,768524,288
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.0074185,9680
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.01441350,304524,288
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.01131344,824524,288
OBSERVER: inventory0.016410331,872262,144
OBSERVER: tax0.01662341,144524,288
CORE::create_object_of::Mage_Tax_Model_Calculation0.00062818,0400
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Group0.00052816,9120
frontend/argento/default/template/catalog/product/list.phtml0.558512,515,4722,621,440
frontend/argento/default/template/catalog/product/list/toolbar.phtml0.0049117,0080
__EAV_LOAD_MODEL__0.120191,854,1281,048,576
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.054591,350,464262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.00035912,5440
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.03639255,624262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.01429194,7920
CORE::create_object_of::Mage_CatalogInventory_Model_Stock_Item0.0002917,8880
frontend/base/default/template/catalog/product/price.phtml0.36859398,656786,432
CORE::create_object_of::Mage_Weee_Model_Tax0.00051911,5760
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute0.00032013,7200
frontend/argento/default/template/catalog/layer/view.phtml0.04061370,904262,144
DISPATCH EVENT:catalog_prepare_price_select0.01111227,752262,144
CORE::create_object_of::Mage_Tax_Model_Resource_Class_Collection0.0003211,712262,144
OBSERVER: weee0.0018182,1280
frontend/argento/default/template/catalog/layer/filter.phtml0.001626,8960
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Resource_Product_Index_Viewed_Collection0.0004110,1920
frontend/argento/default/template/navigationpro/sidebar.phtml0.421512,578,9122,621,440
CORE::create_object_of::Mage_Tag_Model_Resource_Popular_Collection0.0005135,1040
frontend/base/default/template/optimiseweb/cookienotice/cookienotice.phtml0.0021118,6000
frontend/argento/default/template/ajaxpro/notice.phtml0.0004114,1840
frontend/argento/default/template/ajaxpro/checkout/form.phtml0.0012110,5040
frontend/argento/default/template/ajaxpro/compare/form.phtml0.00531103,7680
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Compare_Item_Collection0.0007110,2960
frontend/argento/default/template/lightboxpro/highslide/config.phtml0.002717,5600
CACHE_URL0.05001830,5281,048,576