Od pon. do petka od 8:00-16:00 ure. 02/7200-483 

Search Site

Uniforest 65M - Gozdarsko vitlo

Bodite prvi in podajte mnenje za ta artikel

Tiskaj produktno kartico

odličen dizajn z ergonomsko obliko nove tehnične rešitve
Trenutno ni na zalogi! Pokliči za dobavni rok.
Trenutno ni na zalogi! Pokliči za dobavni rok.
2.803,56 €
  • vitel primeren za priključitev na srednje velike kot tudi večje traktorje
  • možnost priklapljanja na dveh različnih višinah
  • vklopni mehanizem zaščiten pred zunanjimi vplivi
  • za vklop vleke potreben poteg vrvice v dolžini samo 60 cm.
  • večlamelna sklopka
  • velika kapaciteta bobna
  • velika razdalja med zgornjim škripcem in vrvnim bobnom zagotavlja enakomerno navijanje žične vrvi
  • zložljiva zaščitna mreža z možnostjo nastavitve nagiba
  • robustna naletna deska, spodaj ojačana s ploščatim jeklom odpornim proti obrabi
  • zaprti ležaji - mazanje ni potrebno
  • majhna hitrost vitla
 
Tip 65M
Vlečna sila 65kN
Srednja hitrost žične vrvi 0,60 m/s
Dolžina in premer žične vrvi
Max.(teoretično) 145/10 m/mm
120/11 m/mm
100/12 m/mm 
Serijsko 80/12 m/mm
2160 N/mm2 
Priporočljiva moč motorja traktorja 45 - 70 kW
61 - 95 km 
Max. Št. Vrtljajev kardanske gredi 540 min-1
Dimenzije
Širina  1.685 mm
Globina  750 mm
Višina brez mreže  1.800 mm
Višina z mrežo  2.300 mm
Teža brez žične vrvi 548 kg
Oprema
Priklop Serijsko
Spodnji škripec Serijsko
Nosilec motorne žage Serijsko
Nosilec cepina Serijsko
Trilamelna sklopka Serijsko
Blagovna znamka Uniforest
Garancija 12 mesecev
EAN 2500000323379
Kataloška šifra

Uporabite presledke med zaznamki. Uporabite (') za stavke.

Vaše mnenje
Ocenjujete: Uniforest 65M - Gozdarsko vitlo

Kakšna je vaša ocena tega izdelka? *

  Ocena
Cena
Uporabnost
Kakovost

Vprašanje o produktu

Tukaj še ni bilo javno objavljenih vprašanj

Pošljite vprašanje o produktu in boste dobili odgovor v najkrajšem možnem času.

Postavite vprašanje

* Obvezna polja

Vprašanje o produktu

Tukaj še ni bilo javno objavljenih vprašanj

Pošljite vprašanje o produktu in boste dobili odgovor v najkrajšem možnem času.

Postavite vprašanje

* Obvezna polja

Spletna stran za svoje funkcionalnosti uporablja spletne piškotke, ki ne hranijo osebnih podatkov. Nekateri piškotki so bili morda že servirani v skladu z zakonodajo.

Z nadaljevanjem obiska teh strani soglašate z njihovo uporabo.

Več o tem

Back to top

Back to top

 

O spletnem centru Podpora

Dodatki

O nas Podjetje

Splošni pogoji
Dostava
Spletni Piškotki

Moj račun
Lista želja
Status naročil
Seznam želja
E-novice

Akcijska ponudba
Ceneje na spletu
Najbolj prodajni artikli
Najbolj popularni artikli
Blagovne znamke

Kontaktirajte nas
Lokacija trgovine

Prodajno mesto
Kontakti
O podjetju

 

Slike so deloma simbolične, možne so napake pri tehničnih podatkih ali pri imenu artikla! Fotografije ne zagotavljajo lastnosti izdelkov.
Ponudba v spletni trgovini frama-shop.si se lahko razlikuje od ponudbe v maloprodajni Trgovini Frama!
Vse cene so v EUR z vključenim ddv!

[profiler]
Memory usage: real: 29097984, emalloc: 28174968
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage1.5835100
mage::app::init::system_config0.0012126,8240
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00301305,576786,432
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Cache0.0002113,0560
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.002120212,0720
mage::app::init::config::load_cache0.008412,1040
mage::app::init::stores0.00761633,016524,288
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.0002181,2720
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_after0.0002181,2720
init_config_section:stores_sl0.003212,1280
mage::app::init_front_controller0.00901483,336524,288
DISPATCH EVENT:controller_front_init_before0.00571307,032262,144
OBSERVER: turpentine_esi_controller_front_init_before0.00451202,368262,144
turpentine::observer::esi::loadCacheClearEvents0.00421171,048262,144
turpentine::helper::esi::getCacheClearEvents0.0010147,672262,144
CORE::create_object_of::Nexcessnet_Turpentine_Model_Shim_Mage_Core_Config0.00061360,5280
OBSERVER: turpentine_varnish_controller_front_init_before0.0004144,6080
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.00221112,824262,144
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.0009152,3360
OBSERVER: ET_IpSecurity_observer0.00512157,0640
OBSERVER: askit0.0003117,0320
OBSERVER: easybanner0.00342102,1760
mage::dispatch::db_url_rewrite0.00251128,8880
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0004362,2640
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.0002271,7680
mage::dispatch::routers_match1.5342100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.031012,072,1282,621,440
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0003132,4640
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0019328,2080
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.0015175,1920
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.006611,233,1442,359,296
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.02071623,6400
OBSERVER: log0.01241132,3840
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0003115,9360
OBSERVER: pagecache0.0006118,0880
OBSERVER: persistent0.00134177,8560
OBSERVER: persistent_quote0.00091133,3120
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0006183,4080
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view1.5028100
DISPATCH EVENT:model_load_before0.0004322,2000
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product0.0015197,344262,144
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.0035414138,720262,144
__EAV_LOAD_MODEL__0.078142,106,3441,572,864
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Attribute_Collection0.00192119,712262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.00129764,5520
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.005629750,5600
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.03414702,208262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.00036313,3760
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.02254280,184262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.00604195,408262,144
OBSERVER: inventory0.00574193,048262,144
DISPATCH EVENT:catalog_controller_product_view0.021211,112,3201,048,576
OBSERVER: turpentine_ban_catalog_controller_product_view0.0003131,9920
OBSERVER: reports0.020211,019,7121,048,576
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Resource_Product_Index_Viewed_Collection0.00431313,936524,288
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_before0.0003241,6240
OBSERVER: sendfriend0.0005153,1040
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.0006116,0320
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_load0.0006161,8960
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_generate_xml_before0.0033198,0400
easybanner::updateLayout0.0030155,6960
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_xml0.008017040
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_blocks0.099417,601,4167,602,176
BLOCK: formkey0.00061119,656262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.00161658,3280
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.00101658,3280
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.00091648,2800
BLOCK: root0.0008167,8880
BLOCK: head0.00051137,2160
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00021523,024262,144
BLOCK: js_cookies0.0003163,6800
BLOCK ACTION: head -> addItem0.00084671,7760
BLOCK: after_body_start0.00031105,1360
BLOCK: global_notices0.0003161,8240
BLOCK: header0.0003162,352262,144
BLOCK: top.links0.0003164,8400
BLOCK: store_language0.0004164,1920
BLOCK: catalog.topnav0.00061107,216262,144
BLOCK: top.container0.0004154,4560
BLOCK: breadcrumbs0.0003161,6960
BLOCK: global_messages0.00061141,232262,144
BLOCK: footer0.00061155,8880
BLOCK: core_profiler0.0003153,9760
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.0017241,840262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00124527,1120
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00092223,4960
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0021570,8400
BLOCK: catalog_product_price_template0.0003153,768262,144
BLOCK: return_link0.00081132,8080
BLOCK: checkout_cart_link0.0003162,080262,144
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.00171109,0880
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0007119,3840
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00051146,144262,144
BLOCK: right.poll0.00061110,2320
BLOCK: tags_popular0.0004163,5600
BLOCK: right.reports.product.compared0.00051152,800262,144
BLOCK: google_analytics0.0003163,6560
BLOCK: wishlist_link0.0004167,7360
BLOCK: wishlist_sidebar0.00061165,520262,144
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0003162,9120
BLOCK: head_rss0.0009169,064262,144
BLOCK: turpentine_notices0.00051121,4560
BLOCK: optimiseweb_cookienotice0.0004166,9600
BLOCK: headerCart0.00073135,352262,144
BLOCK ACTION: headerCart -> addItemRender0.00021218,8000
BLOCK: ajaxpro_customer_login0.00051122,4080
BLOCK: ajaxsearch_category_filter0.00051124,1120
BLOCK: navigationpro.top0.0003170,5200
BLOCK: cms_scroll_up0.0004253,2720
BLOCK: left.reports.product.viewed0.0004179,5360
BLOCK: e64bcaf915273bada506379ff8e48f810.0004163,7600
BLOCK: e8b0c687373ecb294bf9fd531b0ff8e30.0003161,944262,144
BLOCK: product.info0.033011,153,2961,310,720
locale/currency0.003810197,864262,144
DISPATCH EVENT:currency_display_options_forming0.0008142,1520
OBSERVER: mage_currencysymbol_currency_display_options0.0006138,9600
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Resource_Entity_Attribute_Option_Collection0.0009239,208262,144
BLOCK: product.info.media0.00041147,5920
BLOCK: product.info.upsell0.0003179,472262,144
BLOCK: product.info.additional0.0003161,4640
BLOCK: product.description0.0003161,4640
BLOCK: product.attributes0.0003161,8720
BLOCK: product.info.options0.0004165,880262,144
BLOCK: html_calendar0.0003161,5520
BLOCK: product.info.container10.0003161,8000
BLOCK: catalog.product.related0.0004176,2720
BLOCK: product.info.additional.recurring.schedule0.00071109,248262,144
BLOCK: product.info.extrahint.qtyincrements0.0003162,9920
BLOCK: paypal.partner.right.logo0.0003161,3840
BLOCK: product_tag_list0.0004165,640262,144
BLOCK: productalert.price0.0003163,2960
BLOCK ACTION: productalert.price -> preparePriceAlertData0.0004121,6160
BLOCK ACTION: productalert.stock -> prepareStockAlertData0.0016196,4240
BLOCK: cleanprint_product_button_10.0003163,640262,144
BLOCK: product.info.soldtogetherorder0.0004176,8960
BLOCK: product.info.soldtogethercustomer0.0003177,6880
BLOCK: product.info.tabs0.0004161,7760
BLOCK ACTION: product.info.tabs -> addTab0.00329269,912262,144
BLOCK ACTION: product.info -> addReviewSummaryTemplate0.0005164,152262,144
BLOCK: product.info.simple0.0004175,2880
BLOCK: 0.00051124,704262,144
BLOCK: sale.reorder.sidebar0.0004163,0240
BLOCK: easybanner.placeholder.left-top0.0004162,7600
BLOCK ACTION: easybanner.placeholder.content-bottom -> addBanner0.0002213,3760
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_render1.3222100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.02809863,6480
OBSERVER: turpentine_esi_core_block_abstract_to_html_before0.01579829,3040
OBSERVER: avail_stock_status_to_html_before0.00429852,0000
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.01076675,7760
frontend/base/default/template/page/1column.phtml1.2868110,348,67211,010,048
frontend/argento/default/template/page/html/head.phtml0.02311430,424524,288
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.00604347,4640
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.01049322,4640
OBSERVER: ajaxpro_add_block_wrapper0.00579337,9280
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0006168,0160
frontend/argento/default/template/facebooklb/head.phtml0.00171101,440262,144
frontend/base/default/template/googleanalytics/ga.phtml0.0006115,9360
frontend/argento/default/template/page/html/header.phtml0.801814,910,2725,505,024
frontend/argento/argento/template/easyflags/flags.phtml0.0077113,4880
init_config_section:stores_de0.003811,7840
frontend/base/default/template/page/template/links.phtml0.0036136,2080
CORE::create_object_of::Mage_Widget_Model_Template_Filter0.0051676714,5520
frontend/argento/default/template/checkout/cart/top.phtml0.00561394,352262,144
CORE::create_object_of::Mage_Sales_Model_Quote0.0003132,4640
frontend/argento/default/template/ajaxsearch/topsearch.phtml0.00411129,256262,144
frontend/argento/default/template/easybanner/placeholder.phtml0.04185546,2480
frontend/argento/default/template/navigationpro/top.phtml0.751414,072,0404,456,448
DISPATCH EVENT:page_block_html_topmenu_gethtml_before0.442811,658,6322,097,152
OBSERVER: catalog_add_topmenu_items0.442611,660,3442,097,152
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.0191656540,7280
REWRITE: Mage_Catalog_Model_Category::getUrl0.0420369115,9840
CORE::create_object_of::TM_NavigationPro_Model_Menu0.0047310176,2320
Mage_Catalog_Model_Layer::getState0.0003123,2080
CORE::create_object_of::TM_EasyBanner_Model_Mysql4_Banner_Collection0.0004211,7200
frontend/argento/default/template/catalog/product/view.phtml0.379913,969,3444,194,304
layout/package_update: default0.0175140,912262,144
layout/db_update: default0.0025128,1120
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Layout0.0003137,2480
layout/db_update: STORE_sl0.4558100
layout/db_update: THEME_frontend_argento_argento0.4544100
layout/package_update: catalog_product_view0.0173145,624262,144
layout/db_update: MAP_popup0.4506100
layout/db_update: MAP_price_msrp_item0.4484100
layout/db_update: SHORTCUT_popup0.4464100
layout/db_update: SHORTCUT_uk_popup0.4443100
layout/db_update: tm_lihgtboxpro_product_info_media0.4395100
layout/db_update: page_one_column0.4371100
layout/db_update: catalog_product_view0.4362100
layout/db_update: PRODUCT_TYPE_simple0.4346100
layout/db_update: PRODUCT_45210.4334100
layout/db_update: customer_logged_out0.4319100
frontend/base/default/template/catalog/product/view/tierprices.phtml0.02881532,696786,432
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.0020172,3520
OBSERVER: catalogrule0.0019169,4720
frontend/argento/argento/template/aw_avail/typedata.phtml0.09411988,9281,048,576
CORE::create_object_of::AW_Avail_Model_Rule_Condition_Combine0.004413212,7760
CORE::create_object_of::Mage_CatalogRule_Model_Rule_Condition_Product0.0079189,816786,432
EAV: Mage_Eav_Model_Config::_initAttributes0.00511661,800786,432
CORE::create_object_of::Mage_CatalogRule_Model_Rule_Condition_Combine0.0003116,7280
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Type_Configurable0.0001123,8240
frontend/argento/argento/template/aw_avail/stockinfo.phtml0.001614,1120
frontend/base/default/template/catalog/product/price.phtml0.027916,8320
frontend/base/default/template/catalog/product/view/addtocart.phtml0.0023110,7440
frontend/argento/default/template/catalog/product/view/addto.phtml0.0011122,8320
frontend/argento/default/template/richsnippets/richsnippets_view.phtml0.0029121,3280
frontend/argento/default/template/lightboxpro/catalog/product/view/media.phtml0.01841264,688262,144
frontend/base/default/template/catalog/product/view/additional.phtml0.112711,512,8161,310,720
frontend/argento/default/template/easytabs/tabs.phtml0.110211,480,9921,572,864
frontend/argento/default/template/easytabs/attributes.phtml0.0172125,4240
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Link_Product_Collection0.0008222,2880
__EAV_COLLECTION_BEFORE_LOAD__0.0025242,4720
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.007421,9200
DISPATCH EVENT:catalog_product_upsell0.0015139,064262,144
OBSERVER: bundle_observer0.0014136,272262,144
frontend/argento/default/template/easytabs/catalogproducttags.phtml0.00341192,6880
CORE::create_object_of::Mage_Review_Model_Resource_Review_Collection0.0008112,0960
frontend/argento/default/template/easytabs/catalogproductreview.phtml0.03171519,448524,288
frontend/argento/default/template/review/form.phtml0.02741301,368262,144
CORE::create_object_of::Mage_Rating_Model_Resource_Rating_Collection0.0004316,0240
CORE::create_object_of::Mage_Rating_Model_Resource_Rating_Option_Collection0.0035351,472262,144
CORE::create_object_of::Mage_Rating_Model_Resource_Rating_Option0.0030714,0560
frontend/argento/default/template/easytabs/catalogproductcustom.phtml0.001217,5520
frontend/argento/default/template/askit/askit.phtml0.00371143,6960
frontend/base/default/template/optimiseweb/cookienotice/cookienotice.phtml0.0020118,6160
frontend/argento/default/template/ajaxpro/notice.phtml0.0004113,9040
frontend/argento/default/template/ajaxpro/checkout/form.phtml0.0009110,5040
frontend/argento/default/template/lightboxpro/highslide/config.phtml0.001915,5120
frontend/argento/default/template/soldtogether/script.phtml0.0003116,0720
CACHE_URL0.02881530,272786,432