Od pon. do petka od 8:00-16:00 ure. 02/7200-483 

Search Site

Dodatki

1 Izdelkov

na stran

Tabela  Seznam 

Nastavi padajočo smer

1 Izdelkov

na stran

Tabela  Seznam 

Nastavi padajočo smer

Spletna stran za svoje funkcionalnosti uporablja spletne piškotke, ki ne hranijo osebnih podatkov. Nekateri piškotki so bili morda že servirani v skladu z zakonodajo.

Z nadaljevanjem obiska teh strani soglašate z njihovo uporabo.

Več o tem

Back to top

Back to top

 

O spletnem centru Podpora

Dodatki

O nas Podjetje

Splošni pogoji
Dostava
Spletni Piškotki

Moj račun
Lista želja
Status naročil
Seznam želja
E-novice

Akcijska ponudba
Ceneje na spletu
Najbolj prodajni artikli
Najbolj popularni artikli
Blagovne znamke

Kontaktirajte nas
Lokacija trgovine

Prodajno mesto
Kontakti
O podjetju

 

Slike so deloma simbolične, možne so napake pri tehničnih podatkih ali pri imenu artikla! Fotografije ne zagotavljajo lastnosti izdelkov.
Ponudba v spletni trgovini frama-shop.si se lahko razlikuje od ponudbe v maloprodajni Trgovini Frama!
Vse cene so v EUR z vključenim ddv!

[profiler]
Memory usage: real: 28835840, emalloc: 27386328
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage1.6413100
mage::app::init::system_config0.0013126,8240
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.0007191,3360
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Cache0.0002113,0560
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.00161489,4800
mage::app::init::config::load_cache0.009112,104524,288
mage::app::init::stores0.00581637,456262,144
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.0002181,2720
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_after0.0002181,2720
init_config_section:stores_sl0.003312,1280
mage::app::init_front_controller0.00951483,440524,288
DISPATCH EVENT:controller_front_init_before0.00591307,096262,144
OBSERVER: turpentine_esi_controller_front_init_before0.00471202,432262,144
turpentine::observer::esi::loadCacheClearEvents0.00441171,1120
turpentine::helper::esi::getCacheClearEvents0.0010147,7360
CORE::create_object_of::Nexcessnet_Turpentine_Model_Shim_Mage_Core_Config0.00071360,5280
OBSERVER: turpentine_varnish_controller_front_init_before0.0005144,6080
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.00241112,864262,144
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.0009152,3360
OBSERVER: ET_IpSecurity_observer0.00452157,0640
OBSERVER: askit0.0002117,0320
OBSERVER: easybanner0.00272102,0480
mage::dispatch::db_url_rewrite0.00281129,1120
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0003201,4960
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.0001141,1440
mage::dispatch::routers_match1.5969100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.038412,071,9602,359,296
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0005132,4640
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0025328,2080
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.0024175,192262,144
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.010211,233,1282,097,152
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.02231623,5040
OBSERVER: log0.01451132,3200
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0004115,9360
OBSERVER: pagecache0.0006118,0960
OBSERVER: persistent0.00114177,8800
OBSERVER: persistent_quote0.00091133,2080
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0006183,2240
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view1.5578100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.0171660543,448524,288
DISPATCH EVENT:model_load_before0.0002161,4320
DISPATCH EVENT:catalog_controller_category_init_after0.036212,096,6882,097,152
OBSERVER: ammeta0.036012,093,8402,097,152
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Collection0.00401354,120262,144
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_before0.0001111,0000
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.00257992,504262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.00109361,9280
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.0047122126,6000
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Attribute_Collection0.00273214,712262,144
REWRITE: Mage_Catalog_Model_Category::getUrl0.0421372122,0160
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00104828,9040
locale/currency0.003211198,624262,144
DISPATCH EVENT:currency_display_options_forming0.0007142,8560
OBSERVER: mage_currencysymbol_currency_display_options0.0005139,9200
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.0005116,0400
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_load0.0005144,8720
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_generate_xml_before0.0027197,9200
easybanner::updateLayout0.0024155,5680
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_generate_xml0.005817040
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_generate_blocks0.088316,134,9686,029,312
BLOCK: formkey0.00051119,6640
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.00131316,6960
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.00081316,6960
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.00081306,6480
BLOCK: root0.0007167,888262,144
BLOCK: head0.00051137,2160
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00021421,5280
BLOCK: js_cookies0.0004163,6800
BLOCK ACTION: head -> addItem0.00094773,376262,144
BLOCK: after_body_start0.00041105,1360
BLOCK: global_notices0.0003161,8240
BLOCK: header0.0003162,3280
BLOCK: top.links0.0003164,840262,144
BLOCK: store_language0.0003164,1920
BLOCK: catalog.topnav0.00051107,2160
BLOCK: top.container0.0003154,4560
BLOCK: breadcrumbs0.0003161,696262,144
BLOCK: global_messages0.00061141,2240
BLOCK: footer0.00061155,888262,144
BLOCK: core_profiler0.0003153,9760
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.0014235,5840
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00082223,496262,144
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0021570,7760
BLOCK: catalog_product_price_template0.0003153,7680
BLOCK: return_link0.00081132,824262,144
BLOCK: checkout_cart_link0.0003162,0800
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.00161107,040262,144
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0007119,3840
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00051146,1360
BLOCK: right.poll0.00061110,240262,144
BLOCK: tags_popular0.0003163,5600
BLOCK: right.reports.product.compared0.00051152,7840
BLOCK: google_analytics0.0003163,656262,144
BLOCK: wishlist_link0.0003167,7360
BLOCK: wishlist_sidebar0.00061165,504262,144
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0003162,9120
BLOCK: head_rss0.0009169,0000
BLOCK: turpentine_notices0.00051121,480262,144
BLOCK: optimiseweb_cookienotice0.0003166,9680
BLOCK: headerCart0.00073135,3440
BLOCK ACTION: headerCart -> addItemRender0.00021218,784262,144
BLOCK: ajaxpro_customer_login0.00041122,4080
BLOCK: ajaxsearch_category_filter0.0004164,8240
BLOCK: navigationpro.top0.0003170,5200
BLOCK: cms_scroll_up0.0004253,2800
BLOCK: left.reports.product.viewed0.0005283,8000
BLOCK: e64bcaf915273bada506379ff8e48f810.0004163,760262,144
BLOCK: e8b0c687373ecb294bf9fd531b0ff8e30.0003161,9440
BLOCK: currency0.0003163,5760
BLOCK: catalog.leftnav0.037311,196,0401,572,864
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Resource_Entity_Attribute_Option_Collection0.0027871,8560
Mage_Catalog_Model_Layer::getState0.0002123,1840
BLOCK: category.products0.00361138,3360
BLOCK: product_list0.00051156,1360
BLOCK: product_list_toolbar0.0025192,976262,144
BLOCK: product_list_toolbar_pager0.0004183,6160
BLOCK ACTION: product_list -> addColumnCountLayoutDepend0.00021510,6000
BLOCK: paypal.partner.right.logo0.0003161,3840
BLOCK: subcategories0.0004166,184262,144
BLOCK: sale.reorder.sidebar0.0004163,0240
BLOCK: easybanner.placeholder.left-top0.0003162,7600
BLOCK ACTION: easybanner.placeholder.content-bottom -> addBanner0.0002213,3760
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_render1.4193100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.01488462,3520
OBSERVER: turpentine_esi_core_block_abstract_to_html_before0.00568427,2880
OBSERVER: avail_stock_status_to_html_before0.00328449,3440
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00735260,2000
frontend/base/default/template/page/2columns-left.phtml1.3688112,508,87213,631,488
frontend/argento/default/template/page/html/head.phtml0.01771328,784262,144
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.00604549,6640
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.00798020,4160
OBSERVER: ajaxpro_add_block_wrapper0.00438033,3040
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0006168,0240
frontend/base/default/template/googleanalytics/ga.phtml0.0004115,9360
frontend/argento/default/template/page/html/header.phtml0.710914,673,0885,242,880
frontend/argento/argento/template/easyflags/flags.phtml0.0046113,5840
init_config_section:stores_de0.002411,7840
frontend/base/default/template/page/template/links.phtml0.0020136,2320
CORE::create_object_of::Mage_Widget_Model_Template_Filter0.010014611,543,536262,144
frontend/argento/default/template/checkout/cart/top.phtml0.00311393,584524,288
CORE::create_object_of::Mage_Sales_Model_Quote0.0002132,464262,144
frontend/argento/default/template/ajaxsearch/topsearch.phtml0.00251129,2560
frontend/argento/default/template/easybanner/placeholder.phtml0.02437398,1440
frontend/argento/default/template/navigationpro/top.phtml0.686913,836,0244,456,448
DISPATCH EVENT:page_block_html_topmenu_gethtml_before0.453522,012,2002,359,296
OBSERVER: catalog_add_topmenu_items0.453322,013,7602,359,296
CORE::create_object_of::TM_NavigationPro_Model_Menu0.0091671381,2640
CORE::create_object_of::TM_EasyBanner_Model_Mysql4_Banner_Collection0.0003211,7200
frontend/base/default/template/catalog/category/view.phtml0.194512,939,9363,145,728
_LOAD_ATTRIBUTE_BY_CODE__0.0020111,0560
layout/package_update: default0.0177140,6560
layout/db_update: default0.0023128,1120
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Layout0.0002147,7200
layout/db_update: catalog_category_layered_nochildren0.6490100
layout/db_update: STORE_sl0.6477100
layout/db_update: THEME_frontend_argento_argento0.6464100
layout/db_update: catalog_category_view0.6450100
layout/package_update: catalog_category_layered0.0108124,8000
layout/db_update: MAP_popup0.6428100
layout/db_update: SHORTCUT_popup0.6413100
layout/db_update: SHORTCUT_uk_popup0.6397100
layout/db_update: tm_ajaxpro_catalog_product_view0.6381100
layout/package_update: page_two_columns_left0.001122,0400
layout/db_update: page_two_columns_left0.6346200
layout/db_update: catalog_category_layered0.6335100
layout/db_update: CATEGORY_2140.6322100
layout/db_update: customer_logged_out0.6307100
DISPATCH EVENT:catalog_block_product_list_collection0.01961461,664524,288
OBSERVER: review0.01941458,792524,288
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.0047113,5360
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.01121341,952262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.00911337,992262,144
OBSERVER: inventory0.00432230,016524,288
OBSERVER: tax0.01502340,2800
frontend/argento/default/template/catalog/product/list.phtml0.091012,134,8482,097,152
frontend/argento/default/template/catalog/product/list/toolbar.phtml0.0042113,4880
__EAV_LOAD_MODEL__0.038611,050,3441,048,576
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.01431286,2160
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.00025912,5440
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.00891230,552262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.00291100,552262,144
frontend/base/default/template/catalog/product/price.phtml0.03481367,944524,288
frontend/argento/default/template/catalog/layer/view.phtml0.03091327,1040
DISPATCH EVENT:catalog_prepare_price_select0.01001227,7360
CORE::create_object_of::Mage_Tax_Model_Resource_Class_Collection0.0003211,6880
OBSERVER: weee0.0016182,1280
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Resource_Product_Index_Viewed_Collection0.0004110,1920
frontend/argento/default/template/navigationpro/sidebar.phtml0.309812,315,9522,621,440
frontend/argento/default/template/ajaxsearch/leftsearch.phtml0.00081263,528262,144
CORE::create_object_of::Mage_Tag_Model_Resource_Popular_Collection0.0005135,1040
frontend/base/default/template/optimiseweb/cookienotice/cookienotice.phtml0.0020118,6160
frontend/argento/default/template/ajaxpro/notice.phtml0.0004114,1600
frontend/argento/default/template/ajaxpro/checkout/form.phtml0.0009110,5040
frontend/argento/default/template/ajaxpro/compare/form.phtml0.00381103,7680
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Compare_Item_Collection0.0005110,2960
frontend/argento/default/template/lightboxpro/highslide/config.phtml0.001917,5600
CACHE_URL0.04471779,000786,432