Od pon. do petka od 8:00-16:00 ure. 02/7200-483 

Search Site

Dodatki

1 Izdelkov

na stran

Tabela  Seznam 

Nastavi padajočo smer

1 Izdelkov

na stran

Tabela  Seznam 

Nastavi padajočo smer

Spletna stran za svoje funkcionalnosti uporablja spletne piškotke, ki ne hranijo osebnih podatkov. Nekateri piškotki so bili morda že servirani v skladu z zakonodajo.

Z nadaljevanjem obiska teh strani soglašate z njihovo uporabo.

Več o tem

Back to top

Back to top

 

O spletnem centru Podpora

Dodatki

O nas Podjetje

Splošni pogoji
Dostava
Spletni Piškotki

Moj račun
Lista želja
Status naročil
Seznam želja
E-novice

Akcijska ponudba
Ceneje na spletu
Najbolj prodajni artikli
Najbolj popularni artikli
Blagovne znamke

Kontaktirajte nas
Lokacija trgovine

Prodajno mesto
Kontakti
O podjetju

 

Slike so deloma simbolične, možne so napake pri tehničnih podatkih ali pri imenu artikla! Fotografije ne zagotavljajo lastnosti izdelkov.
Ponudba v spletni trgovini frama-shop.si se lahko razlikuje od ponudbe v maloprodajni Trgovini Frama!
Vse cene so v EUR z vključenim ddv!

[profiler]
Memory usage: real: 28573696, emalloc: 27401408
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage1.6646100
mage::app::init::system_config0.0011126,8240
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.0007191,3360
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Cache0.0001113,0560
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.001918611,3040
mage::app::init::config::load_cache0.008412,104524,288
mage::app::init::stores0.00711633,016262,144
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.0002181,2720
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_after0.0003181,2720
init_config_section:stores_sl0.003112,1280
mage::app::init_front_controller0.00921483,344524,288
DISPATCH EVENT:controller_front_init_before0.00571307,032524,288
OBSERVER: turpentine_esi_controller_front_init_before0.00451202,4960
turpentine::observer::esi::loadCacheClearEvents0.00431171,1760
turpentine::helper::esi::getCacheClearEvents0.0009147,8000
CORE::create_object_of::Nexcessnet_Turpentine_Model_Shim_Mage_Core_Config0.00071360,5280
OBSERVER: turpentine_varnish_controller_front_init_before0.0004144,4800
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.00231112,8560
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.0009152,3360
OBSERVER: ET_IpSecurity_observer0.00452157,0640
OBSERVER: askit0.0002117,0320
OBSERVER: easybanner0.00272102,152262,144
mage::dispatch::db_url_rewrite0.0024176,5440
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0002201,4960
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.0001141,1440
mage::dispatch::routers_match1.6198100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.030212,070,6642,359,296
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0004132,4640
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0015326,9520
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.0013175,192262,144
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.006711,233,1362,097,152
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.02001623,4880
OBSERVER: log0.01241132,3840
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0002115,9360
OBSERVER: pagecache0.0006118,0880
OBSERVER: persistent0.00114177,8720
OBSERVER: persistent_quote0.00091133,1440
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0006183,2400
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view1.5892100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.0163660543,464262,144
DISPATCH EVENT:model_load_before0.0002161,4320
DISPATCH EVENT:catalog_controller_category_init_after0.036412,096,6962,097,152
OBSERVER: ammeta0.036212,093,8482,097,152
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Collection0.00381354,088262,144
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_before0.0001111,0000
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.00237992,504262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.00109361,9280
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.0046122126,6160
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Attribute_Collection0.00263214,712262,144
REWRITE: Mage_Catalog_Model_Category::getUrl0.0385372122,2640
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00104828,9040
locale/currency0.003211198,648262,144
DISPATCH EVENT:currency_display_options_forming0.0007142,8560
OBSERVER: mage_currencysymbol_currency_display_options0.0006139,9200
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.0005116,0400
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_load0.04221119,6400
layout/package_update: default0.0267278,696262,144
layout/db_update: default0.0037230,1680
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Layout0.00063316,6880
layout/package_update: catalog_category_layered_nochildren0.001321,5600
layout/db_update: catalog_category_layered_nochildren0.6553200
layout/db_update: STORE_sl0.6540200
layout/db_update: THEME_frontend_argento_argento0.6527200
layout/package_update: catalog_category_view0.001121,4480
layout/db_update: catalog_category_view0.6512200
layout/package_update: catalog_category_layered0.0217235,5760
layout/package_update: MAP_popup0.001632,3200
layout/db_update: MAP_popup0.6354300
layout/package_update: SHORTCUT_popup0.001732,8720
layout/db_update: SHORTCUT_popup0.6340300
layout/package_update: SHORTCUT_uk_popup0.001832,8960
layout/db_update: SHORTCUT_uk_popup0.6325300
layout/package_update: tm_ajaxpro_catalog_product_view0.002033,6400
layout/db_update: tm_ajaxpro_catalog_product_view0.6310300
layout/package_update: page_two_columns_left0.002754,6000
layout/db_update: page_two_columns_left0.6296500
layout/db_update: catalog_category_layered0.6398200
layout/db_update: CATEGORY_2140.6385200
layout/package_update: customer_logged_out0.001322,8880
layout/db_update: customer_logged_out0.6370200
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_generate_xml_before0.0027198,016262,144
easybanner::updateLayout0.0023155,672262,144
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_generate_xml0.005615680
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_generate_blocks0.087416,135,0406,029,312
BLOCK: formkey0.00051119,6560
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.00121316,6960
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.00081316,6960
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.00071306,6480
BLOCK: root0.0007167,8880
BLOCK: head0.00051137,216262,144
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00021421,5280
BLOCK: js_cookies0.0003163,6800
BLOCK ACTION: head -> addItem0.00084773,3760
BLOCK: after_body_start0.00041105,1360
BLOCK: global_notices0.0003161,824262,144
BLOCK: header0.0003162,3280
BLOCK: top.links0.0004164,8400
BLOCK: store_language0.0003164,1920
BLOCK: catalog.topnav0.00051107,216262,144
BLOCK: top.container0.0003154,4560
BLOCK: breadcrumbs0.0003161,6960
BLOCK: global_messages0.00051141,224262,144
BLOCK: footer0.00061155,8880
BLOCK: core_profiler0.0003153,9760
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.0016235,576262,144
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00132223,4960
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0020570,808262,144
BLOCK: catalog_product_price_template0.0003153,7680
BLOCK: return_link0.00081132,8080
BLOCK: checkout_cart_link0.0003162,080262,144
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.00161107,0160
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0007119,3840
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00041146,136262,144
BLOCK: right.poll0.00051110,2320
BLOCK: tags_popular0.0003163,5600
BLOCK: right.reports.product.compared0.00051152,792262,144
BLOCK: google_analytics0.0003163,6560
BLOCK: wishlist_link0.0004167,7520
BLOCK: wishlist_sidebar0.00051165,608262,144
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0003162,9360
BLOCK: head_rss0.0009169,048262,144
BLOCK: turpentine_notices0.00061121,4800
BLOCK: optimiseweb_cookienotice0.0004166,9680
BLOCK: headerCart0.00073135,344262,144
BLOCK ACTION: headerCart -> addItemRender0.00021218,7840
BLOCK: ajaxpro_customer_login0.00051124,4560
BLOCK: ajaxsearch_category_filter0.0003162,7760
BLOCK: navigationpro.top0.0004170,5200
BLOCK: cms_scroll_up0.0004253,2720
BLOCK: left.reports.product.viewed0.0005283,8000
BLOCK: e64bcaf915273bada506379ff8e48f810.0004163,7600
BLOCK: e8b0c687373ecb294bf9fd531b0ff8e30.0004161,9440
BLOCK: currency0.0004163,576262,144
BLOCK: catalog.leftnav0.036311,195,9681,310,720
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Resource_Entity_Attribute_Option_Collection0.0024871,8320
Mage_Catalog_Model_Layer::getState0.0002123,1840
BLOCK: category.products0.00421138,3840
BLOCK: product_list0.00051156,112262,144
BLOCK: product_list_toolbar0.0022192,9760
BLOCK: product_list_toolbar_pager0.0004183,6160
BLOCK ACTION: product_list -> addColumnCountLayoutDepend0.00021510,6000
BLOCK: paypal.partner.right.logo0.0003161,384262,144
BLOCK: subcategories0.0004166,1840
BLOCK: sale.reorder.sidebar0.0003163,0240
BLOCK: easybanner.placeholder.left-top0.0003162,7600
BLOCK ACTION: easybanner.placeholder.content-bottom -> addBanner0.0001213,3760
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_render1.4102100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.01478462,3600
OBSERVER: turpentine_esi_core_block_abstract_to_html_before0.00568427,2880
OBSERVER: avail_stock_status_to_html_before0.00318449,3440
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00735260,2000
frontend/base/default/template/page/2columns-left.phtml1.3605112,450,92013,369,344
frontend/argento/default/template/page/html/head.phtml0.01751328,776524,288
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.00584549,6640
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.00798020,4480
OBSERVER: ajaxpro_add_block_wrapper0.00438033,3440
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0006168,0240
frontend/base/default/template/googleanalytics/ga.phtml0.0003115,9520
frontend/argento/default/template/page/html/header.phtml0.704414,672,8405,242,880
frontend/argento/argento/template/easyflags/flags.phtml0.0047113,5120
init_config_section:stores_de0.002511,7840
frontend/base/default/template/page/template/links.phtml0.0023136,2720
CORE::create_object_of::Mage_Widget_Model_Template_Filter0.010314611,543,5200
frontend/argento/default/template/checkout/cart/top.phtml0.00301393,592524,288
CORE::create_object_of::Mage_Sales_Model_Quote0.0002132,4640
frontend/argento/default/template/ajaxsearch/topsearch.phtml0.00241129,256262,144
frontend/argento/default/template/easybanner/placeholder.phtml0.02147398,1440
frontend/argento/default/template/navigationpro/top.phtml0.680013,835,9364,456,448
DISPATCH EVENT:page_block_html_topmenu_gethtml_before0.451322,013,1282,359,296
OBSERVER: catalog_add_topmenu_items0.451122,014,6962,359,296
CORE::create_object_of::TM_NavigationPro_Model_Menu0.0093671381,264262,144
CORE::create_object_of::TM_EasyBanner_Model_Mysql4_Banner_Collection0.0003211,7200
frontend/base/default/template/catalog/category/view.phtml0.192212,882,7922,883,584
_LOAD_ATTRIBUTE_BY_CODE__0.0019111,0720
DISPATCH EVENT:catalog_block_product_list_collection0.01811461,744524,288
OBSERVER: review0.01801458,856524,288
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.0039113,5120
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.01101342,088524,288
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.00881338,160524,288
OBSERVER: inventory0.00422229,984524,288
OBSERVER: tax0.01482340,4080
frontend/argento/default/template/catalog/product/list.phtml0.091412,136,1522,097,152
frontend/argento/default/template/catalog/product/list/toolbar.phtml0.0045113,8960
__EAV_LOAD_MODEL__0.036911,050,3201,048,576
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.01371286,2160
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.00025912,5440
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.00851230,552262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.00281100,552262,144
frontend/base/default/template/catalog/product/price.phtml0.03641367,920524,288
frontend/argento/default/template/catalog/layer/view.phtml0.03061327,1440
DISPATCH EVENT:catalog_prepare_price_select0.01011227,7360
CORE::create_object_of::Mage_Tax_Model_Resource_Class_Collection0.0003211,6880
OBSERVER: weee0.0017182,1280
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Resource_Product_Index_Viewed_Collection0.0005110,1920
frontend/argento/default/template/navigationpro/sidebar.phtml0.314812,314,8562,621,440
frontend/argento/default/template/ajaxsearch/leftsearch.phtml0.00101263,528262,144
CORE::create_object_of::Mage_Tag_Model_Resource_Popular_Collection0.0005135,1040
frontend/base/default/template/optimiseweb/cookienotice/cookienotice.phtml0.0018118,6160
frontend/argento/default/template/ajaxpro/notice.phtml0.0004114,1680
frontend/argento/default/template/ajaxpro/checkout/form.phtml0.0010110,5040
frontend/argento/default/template/ajaxpro/compare/form.phtml0.00401103,7600
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Compare_Item_Collection0.0004110,2960
frontend/argento/default/template/lightboxpro/highslide/config.phtml0.001817,5600
CACHE_URL0.04371779,464786,432