Od pon. do petka od 8:00-16:00 ure. 02/7200-483 

Search Site

Weibang WB454HB - Motorna vrtna kosilnica brez pogona

Bodite prvi in podajte mnenje za ta artikel

Tiskaj produktno kartico

Kosilnica na ročni potisk izvedba DVE v ENI (mulčenje ali stranski izmet) širina košnje 45cm višina košnje 6x od 15 do 75 mm motor B&S Q45 serija 500 kovinsko ohišje uležajena kolesa fi 178/200 mm teža 25,5 kg
Predvidena dobava: 2-3 dni
Predvidena dobava: 2-3 dni
286,70 €

Kosilnica na ročni potisk
izvedba DVE v ENI (mulčenje ali stranski izmet)
širina košnje 45cm
višina košnje 6x od 15 do 75 mm
motor B&S Q45 serija 500
kovinsko ohišje
uležajena kolesa fi 178/200 mm
teža 25,5 kg

Blagovna znamka Weibang
Garancija ..........
EAN 6942080910258
Kataloška šifra WB454HB-2v1

Uporabite presledke med zaznamki. Uporabite (') za stavke.

Vaše mnenje
Ocenjujete: Weibang WB454HB - Motorna vrtna kosilnica brez pogona

Kakšna je vaša ocena tega izdelka? *

  Ocena
Cena
Uporabnost
Kakovost

Vprašanje o produktu

Tukaj še ni bilo javno objavljenih vprašanj

Pošljite vprašanje o produktu in boste dobili odgovor v najkrajšem možnem času.

Postavite vprašanje

* Obvezna polja

Vprašanje o produktu

Tukaj še ni bilo javno objavljenih vprašanj

Pošljite vprašanje o produktu in boste dobili odgovor v najkrajšem možnem času.

Postavite vprašanje

* Obvezna polja

Spletna stran za svoje funkcionalnosti uporablja spletne piškotke, ki ne hranijo osebnih podatkov. Nekateri piškotki so bili morda že servirani v skladu z zakonodajo.

Z nadaljevanjem obiska teh strani soglašate z njihovo uporabo.

Več o tem

Back to top

Back to top

 

O spletnem centru Podpora

Dodatki

O nas Podjetje

Splošni pogoji
Dostava
Spletni Piškotki

Moj račun
Lista želja
Status naročil
Seznam želja
E-novice

Akcijska ponudba
Ceneje na spletu
Najbolj prodajni artikli
Najbolj popularni artikli
Blagovne znamke

Kontaktirajte nas
Lokacija trgovine

Prodajno mesto
Kontakti
O podjetju

 

Slike so deloma simbolične, možne so napake pri tehničnih podatkih ali pri imenu artikla! Fotografije ne zagotavljajo lastnosti izdelkov.
Ponudba v spletni trgovini frama-shop.si se lahko razlikuje od ponudbe v maloprodajni Trgovini Frama!
Vse cene so v EUR z vključenim ddv!

[profiler]
Memory usage: real: 28573696, emalloc: 27521112
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage2.7202100
mage::app::init::system_config0.0013126,8240
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.0008191,3360
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Cache0.0003113,0560
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.005420212,0720
mage::app::init::config::load_cache0.011612,104524,288
mage::app::init::stores0.00721637,456262,144
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.0002181,2720
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_after0.0003181,2720
init_config_section:stores_sl0.003312,1280
mage::app::init_front_controller0.00961483,440524,288
DISPATCH EVENT:controller_front_init_before0.00611307,096262,144
OBSERVER: turpentine_esi_controller_front_init_before0.00481202,432262,144
turpentine::observer::esi::loadCacheClearEvents0.00451171,1120
turpentine::helper::esi::getCacheClearEvents0.0012147,7360
CORE::create_object_of::Nexcessnet_Turpentine_Model_Shim_Mage_Core_Config0.00071360,5280
OBSERVER: turpentine_varnish_controller_front_init_before0.0004144,6080
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.00241112,864262,144
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.0008152,3360
OBSERVER: ET_IpSecurity_observer0.00652157,0720
OBSERVER: askit0.0002117,0320
OBSERVER: easybanner0.00382102,176262,144
mage::dispatch::db_url_rewrite0.02171129,1120
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0005291,9280
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.0002201,4320
mage::dispatch::routers_match2.6536100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.039712,071,9282,359,296
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0004132,4640
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0020328,2080
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.0015175,192262,144
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.009211,233,1202,097,152
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.02631623,4800
OBSERVER: log0.01461132,3200
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0003115,9360
OBSERVER: pagecache0.0011118,0960
OBSERVER: persistent0.00204177,8880
OBSERVER: persistent_quote0.00121133,1680
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0008183,1520
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view2.6133100
DISPATCH EVENT:model_load_before0.0003251,8640
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product0.0026197,3280
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.0074270119,1200
__EAV_LOAD_MODEL__0.121642,097,5441,572,864
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Attribute_Collection0.00612119,696262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.00219764,5520
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.008222540,1760
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.04034693,296262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.00026313,3760
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.04034280,272262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.00624195,400262,144
OBSERVER: inventory0.00594193,040262,144
DISPATCH EVENT:catalog_controller_product_view0.035411,112,3041,310,720
OBSERVER: turpentine_ban_catalog_controller_product_view0.0003131,9920
OBSERVER: reports0.034311,019,7201,310,720
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Resource_Product_Index_Viewed_Collection0.00531313,928262,144
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_before0.0002171,2880
OBSERVER: sendfriend0.0005153,0800
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.0007116,0320
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_load0.0160162,0240
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_generate_xml_before0.0039198,040262,144
easybanner::updateLayout0.0033155,696262,144
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_xml0.008917040
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_blocks0.115417,601,0887,602,176
BLOCK: formkey0.00081119,6560
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.00161658,3280
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.00111658,3280
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.00091648,2800
BLOCK: root0.0010167,8880
BLOCK: head0.00061137,240262,144
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00031523,0240
BLOCK: js_cookies0.0004163,6800
BLOCK ACTION: head -> addItem0.00084671,7760
BLOCK: after_body_start0.00051105,1360
BLOCK: global_notices0.0004161,824262,144
BLOCK: header0.0004162,3280
BLOCK: top.links0.0004164,8400
BLOCK: store_language0.0004164,1920
BLOCK: catalog.topnav0.00071107,216262,144
BLOCK: top.container0.0004154,4560
BLOCK: breadcrumbs0.0004161,6960
BLOCK: global_messages0.00061141,224262,144
BLOCK: footer0.00061155,8880
BLOCK: core_profiler0.0004153,976262,144
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.0019241,8400
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00124527,1120
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00102223,504262,144
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0022570,8400
BLOCK: catalog_product_price_template0.0003153,7680
BLOCK: return_link0.00091132,808262,144
BLOCK: checkout_cart_link0.0003162,0800
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.00171109,0880
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0007119,3840
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00061146,144262,144
BLOCK: right.poll0.00061110,2320
BLOCK: tags_popular0.0003163,560262,144
BLOCK: right.reports.product.compared0.00061152,7840
BLOCK: google_analytics0.0003163,6560
BLOCK: wishlist_link0.0004167,744262,144
BLOCK: wishlist_sidebar0.00061165,5040
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0003162,9120
BLOCK: head_rss0.0010169,0640
BLOCK: turpentine_notices0.00051121,4560
BLOCK: optimiseweb_cookienotice0.0004166,960262,144
BLOCK: headerCart0.00083135,3440
BLOCK ACTION: headerCart -> addItemRender0.00021218,7840
BLOCK: ajaxpro_customer_login0.00051122,408262,144
BLOCK: ajaxsearch_category_filter0.00061124,1120
BLOCK: navigationpro.top0.0004170,520262,144
BLOCK: cms_scroll_up0.0005253,2720
BLOCK: left.reports.product.viewed0.0004179,5360
BLOCK: e64bcaf915273bada506379ff8e48f810.0004163,784262,144
BLOCK: e8b0c687373ecb294bf9fd531b0ff8e30.0003161,9440
BLOCK: product.info0.041411,152,9521,572,864
locale/currency0.003910197,7360
DISPATCH EVENT:currency_display_options_forming0.0009142,1520
OBSERVER: mage_currencysymbol_currency_display_options0.0007138,9600
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Resource_Entity_Attribute_Option_Collection0.0009239,2080
BLOCK: product.info.media0.00051147,5920
BLOCK: product.info.upsell0.0004179,4720
BLOCK: product.info.additional0.0004161,4640
BLOCK: product.description0.0003161,4640
BLOCK: product.attributes0.0003161,8720
BLOCK: product.info.options0.0004165,8800
BLOCK: html_calendar0.0004161,5520
BLOCK: product.info.container10.0003161,8000
BLOCK: catalog.product.related0.0004176,272262,144
BLOCK: product.info.additional.recurring.schedule0.00081109,2480
BLOCK: product.info.extrahint.qtyincrements0.0004162,9920
BLOCK: paypal.partner.right.logo0.0004161,384262,144
BLOCK: product_tag_list0.0004165,6320
BLOCK: productalert.price0.0004163,2960
BLOCK ACTION: productalert.price -> preparePriceAlertData0.0005121,6160
BLOCK ACTION: productalert.stock -> prepareStockAlertData0.0020196,424262,144
BLOCK: cleanprint_product_button_10.0004163,6400
BLOCK: product.info.soldtogetherorder0.0004176,8960
BLOCK: product.info.soldtogethercustomer0.0005177,6880
BLOCK: product.info.tabs0.0004161,7760
BLOCK ACTION: product.info.tabs -> addTab0.00399269,912262,144
BLOCK ACTION: product.info -> addReviewSummaryTemplate0.0007164,1600
BLOCK: product.info.simple0.0004175,2880
BLOCK: 0.00061124,712262,144
BLOCK: sale.reorder.sidebar0.0004163,0240
BLOCK: easybanner.placeholder.left-top0.0003162,7600
BLOCK ACTION: easybanner.placeholder.content-bottom -> addBanner0.0002213,400262,144
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_render2.3794100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.03189863,6480
OBSERVER: turpentine_esi_core_block_abstract_to_html_before0.01379829,3040
OBSERVER: avail_stock_status_to_html_before0.00729852,0000
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.02026675,7760
frontend/base/default/template/page/1column.phtml2.2971110,161,53611,010,048
frontend/argento/default/template/page/html/head.phtml0.04581430,352524,288
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.00684347,4640
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.01069322,4240
OBSERVER: ajaxpro_add_block_wrapper0.00599337,9120
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0007168,032262,144
frontend/argento/default/template/facebooklb/head.phtml0.02231101,4960
frontend/base/default/template/googleanalytics/ga.phtml0.0005115,9360
frontend/argento/default/template/page/html/header.phtml1.320914,909,2885,505,024
frontend/argento/argento/template/easyflags/flags.phtml0.0053113,4800
init_config_section:stores_de0.002711,7840
frontend/base/default/template/page/template/links.phtml0.0027136,232262,144
CORE::create_object_of::Mage_Widget_Model_Template_Filter0.0169676714,5360
frontend/argento/default/template/checkout/cart/top.phtml0.00391394,352262,144
CORE::create_object_of::Mage_Sales_Model_Quote0.0003132,4640
frontend/argento/default/template/ajaxsearch/topsearch.phtml0.00281129,256262,144
frontend/argento/default/template/easybanner/placeholder.phtml0.07265546,2400
frontend/argento/default/template/navigationpro/top.phtml1.292214,071,5124,718,592
DISPATCH EVENT:page_block_html_topmenu_gethtml_before0.653211,658,6881,835,008
OBSERVER: catalog_add_topmenu_items0.652911,660,3921,835,008
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.0168656540,744524,288
REWRITE: Mage_Catalog_Model_Category::getUrl0.0570369115,8640
CORE::create_object_of::TM_NavigationPro_Model_Menu0.0142310176,2160
Mage_Catalog_Model_Layer::getState0.0002123,2080
DISPATCH EVENT:page_block_html_topmenu_gethtml_after0.003112560
CORE::create_object_of::TM_EasyBanner_Model_Mysql4_Banner_Collection0.0004211,7200
frontend/argento/default/template/catalog/product/view.phtml0.766713,786,8164,194,304
layout/package_update: default0.0330140,656524,288
layout/db_update: default0.0054128,1120
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Layout0.0003137,2480
layout/db_update: STORE_sl0.9389100
layout/db_update: THEME_frontend_argento_argento0.9316100
layout/package_update: catalog_product_view0.0316145,648262,144
layout/db_update: MAP_popup0.9269100
layout/db_update: MAP_price_msrp_item0.9209100
layout/db_update: SHORTCUT_popup0.9165100
layout/db_update: SHORTCUT_uk_popup0.9114100
layout/package_update: tm_lihgtboxpro_product_info_media0.003617680
layout/db_update: tm_lihgtboxpro_product_info_media0.9044100
layout/package_update: page_one_column0.003518000
layout/db_update: page_one_column0.8990100
layout/db_update: catalog_product_view0.8979100
layout/db_update: PRODUCT_TYPE_simple0.8925100
layout/db_update: PRODUCT_80010.8909100
layout/db_update: customer_logged_out0.8889100
frontend/base/default/template/cleanprint/button.phtml0.004117,3840
frontend/base/default/template/catalog/product/view/tierprices.phtml0.05811532,712786,432
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.0054172,3440
OBSERVER: catalogrule0.0052169,4720
DISPATCH EVENT:catalog_product_is_salable_after0.003166800
frontend/argento/argento/template/aw_avail/typedata.phtml0.16161825,9681,048,576
CORE::create_object_of::AW_Avail_Model_Rule_Condition_Combine0.00266106,2560
CORE::create_object_of::Mage_CatalogRule_Model_Rule_Condition_Product0.0185189,880786,432
EAV: Mage_Eav_Model_Config::_initAttributes0.01261661,792786,432
CORE::create_object_of::Mage_CatalogRule_Model_Rule_Condition_Combine0.0003116,7280
frontend/argento/argento/template/aw_avail/stockinfo.phtml0.004313,9600
frontend/base/default/template/catalog/product/price.phtml0.060516,8320
frontend/base/default/template/catalog/product/view/addtocart.phtml0.0062110,8560
frontend/argento/default/template/catalog/product/view/addto.phtml0.0020122,8320
frontend/argento/default/template/richsnippets/richsnippets_view.phtml0.0108121,3760
frontend/argento/default/template/lightboxpro/catalog/product/view/media.phtml0.03781265,8800
frontend/base/default/template/catalog/product/view/additional.phtml0.215911,498,7841,572,864
frontend/argento/default/template/easytabs/tabs.phtml0.206111,470,4001,572,864
frontend/argento/default/template/easytabs/description.phtml0.003312,4560
frontend/argento/default/template/easytabs/attributes.phtml0.0365125,5520
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Link_Product_Collection0.0040222,2880
__EAV_COLLECTION_BEFORE_LOAD__0.0080242,4720
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.011421,9200
DISPATCH EVENT:catalog_product_upsell0.0048139,0800
OBSERVER: bundle_observer0.0045136,2880
frontend/argento/default/template/catalog/product/list/related.phtml0.001111,6080
frontend/argento/default/template/easytabs/catalogproducttags.phtml0.00751192,688262,144
CORE::create_object_of::Mage_Review_Model_Resource_Review0.004125,0880
CORE::create_object_of::Mage_Review_Model_Resource_Review_Collection0.0040112,0960
frontend/argento/default/template/easytabs/catalogproductreview.phtml0.06521515,552524,288
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Resource_Customer0.004314,6640
frontend/argento/default/template/review/form.phtml0.05731297,432262,144
CORE::create_object_of::Mage_Rating_Model_Resource_Rating_Collection0.0005316,0240
CORE::create_object_of::Mage_Rating_Model_Resource_Rating_Option_Collection0.0041351,4720
CORE::create_object_of::Mage_Rating_Model_Resource_Rating_Option0.0034714,0560
frontend/argento/default/template/easytabs/catalogproductcustom.phtml0.001617,5680
_LOAD_ATTRIBUTE_BY_CODE__0.001113,2000
frontend/argento/default/template/askit/askit.phtml0.00811143,704262,144
frontend/base/default/template/optimiseweb/cookienotice/cookienotice.phtml0.0052118,6000
frontend/argento/default/template/ajaxpro/spinner.phtml0.005611,8000
frontend/argento/default/template/ajaxpro/notice.phtml0.0005113,9040
frontend/argento/default/template/ajaxpro/product/form.phtml0.003312,6640
frontend/argento/default/template/ajaxpro/checkout/form.phtml0.0010110,5040
frontend/argento/default/template/ajaxpro/compare/form.phtml0.002815,4160
frontend/argento/default/template/lightboxpro/highslide/config.phtml0.007515,5120
frontend/argento/default/template/soldtogether/script.phtml0.0004116,0720
CACHE_URL0.06631522,696524,288